<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:12 V5-4
DNT-REKRUTTEN
DNT-REKRUTTEN
Kaldblods 2100 m. Voltestart.
For 3-15-årige høyest 4.000 kr.
Premier: 8.000-5.000-3.000-2.500-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
7. Løp
Beige Vinner : 12 Duo : Trippel : 12-6-11 Plass : 12-6-11

1 2018: -9 -0 -0 -0 -5 -15 000 2017: -15 -1 -1 -0 -7 -39 500
Årdals Lise 2100 1 Plass 56 500
6 år SVART HP v.Alm Viktor H. Horpestad Biri Travbane 0 16/12 - 08 / 4 2100 40,0 g 592
e. Nattens Dronning v. Sjefen H. Holm Jarlsberg Travbane - 07/10 - 07 / 4 2100 g0 g 121
Nina Bakken-Andreas Solbrekke H. Holm Momarken Travbane 7 27/9 - 08 / 2 2140 37,0 g 636
H. Holm Nina Bakken B. Steinseth Bjerke Travbane P 13/7 - 22 / 7 2160 39,6 g P
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane N 18/5 - 20 / 2 2140 39,4 r N
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -0 -1 -0 -6 -24 000
Balder Stella 2 Plass 24 000
7 år BRUN HP v.H.G. Balder Ø. Ruttenborg Biri Travbane 5 06/1 - 08 / 4 2100 37,6 842
e. Røise Stella v. Klaastad Ulv Ø. Ruttenborg Biri Travbane P 28/10 - 20 / 9 2120 40,5 g P
Arne Hansebråten-Karin Hansebråten
Ø. Ruttenborg Arne Hansebråten
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame
3 2018: -9 -1 -0 -0 -3 -24 500 2017: -15 -1 -1 -0 -4 -27 500
Borkflya 3 Plass 52 000
7 år BRUN HP v.Bork Odin G. Aga Drammen Travbane P 19/7 - 21 / 2 2120 42,0 g P
e. Eldhusflya v. Elding
Aina Skar-Geir Aga
E. Høitomt Aina Skar
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
4 2018: -2 -0 -2 -0 -0 -13 000 2017: -7 -0 -0 -1 -2 -10 500
Kolnes Tine 4 Plass 23 500
6 år BRUN HP v.Alm Viktor V. Hop Biri Travbane 0 06/1 - 08 / 5 2100 39,3 g 88
e. Perle Tine v. Lome Elden M. Høitomt Sørlandets Travpark - 18/12 - 08 / 4 2140 dg 145
Oda Verdal-Rune Upsahl E. Høitomt Biri Travbane P 02/12 - 20 / 2 2120 37,5 P
V. Hop Oda Verdal
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -7 -0 -1 -0 -1 -11 212
Turbo Svarta 5 Plass 11 212
6 år SVART HP v.H.G. Balder V. Hop Biri Travbane 0 02/12 - 08 / 5 2100 40,2 324
e. Thuli Erla v. Eng Svarten A. Eggen Biri Travbane P 14/10 - 20 / 5 2120 40,2 P
Wenche Svanberg /Oslo A. Eggen Biri Travbane N 02/10 - 20 / 7 2120 43,4 N
A. Eggen A. Eggen Bjerke Travbane - 19/11 - 20 / 12 1660 dgpq N
Svart m/gull&hvite sidef,ermr,man,rekl
6 2018: -4 -1 -0 -0 -1 -15 491 2017: -3 -0 -1 -0 -1 -7 000
Sikvelands Odine 6 Plass 24 491
5 år MØRKBR HP v.Moe Odin C. Antonsen Momarken Travbane 7 20/12 - 03 / 4 2140 42,4 562
e. Seile Maia v. Slogum Jørn C. Antonsen Kala Landbane 0 09/8 - 07 / 8 1900 36,2 358
Stall Gate C. Antonsen Bjerke Travbane - 20/7 - 09 / 4 2140 dg 156
C. Antonsen Torgeir Gjølberg C. Antonsen Jarlsberg Travbane 0 15/6 - 01 / 3 2100 38,9 g 937
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Momarken Travbane 0 31/5 - 07 / 9 2140 37,1 g 487
7 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -17 -0 -0 -2 -9 -32 000
Krem Odin 7 Plass 38 000
6 år SVART V v.Sodin D. Dalen Drammen Travbane P 20/12 - 20 / 3 2100 41,2 P
e. Krem Eva v. Krembest
Terje Larsen /Mjøndalen
R. Aarlie Terje Larsen
Todelt svart/gull, gull mansj, rek
8 2018: -9 -1 -0 -0 -5 -32 749 2017: -7 -0 -0 -1 -3 -10 724
Spikeld Rapp 8 Plass 43 473
7 år LYSBRUN V v.Spikeld R. Sveen Biri Travbane P 02/12 - 20 / 3 2120 41,2 g P
e. Nebbenes Mari v. Mentor Mollyn
Birgit Meland /Askim
D. Dalen Birgit Meland
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek
9 2017: -3 -0 -0 -1 -2 -7 000 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Gromfaks 9 Plass 7 000
5 år MØRKBR V v.Järvsöfaks (S) B. Larsen Jarlsberg Travbane P 11/12 - 20 / 3 2120 41,6 g P
e. Atlina v. Elding
Trond Elton /Svelvik
B. Larsen
hvit m/blått belte/ermer,rød søm +rek
10 2018: -12 -0 -0 -1 -7 -27 000 2017: -14 -0 -1 -0 -9 -41 500
Turbofaksen 10 Plass 70 500
5 år MØRKBR V v.Norheim Faksen C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 6 01/1 - 08 / 7 2100 41,9 g 161
e. Serena v. Minpil C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 8 15/12 - 08 / 1 2100 38,2 168
Thomas Strand /Holmestrand L. Kolle Drammen Travbane 0 14/11 - 01 / 12 2100 38,8 g 469
C. Engebråthen Thomas Strand K. Kvasnes Jarlsberg Travbane P 05/8 - 20 / 4 2120 40,8 g P
Grå m/burgunder ermer, rekl. E. Høitomt Jarlsberg Travbane 21/8 - 23 / 13 2120 51,7 B
11 2017: -6 -0 -0 -1 -2 -7 000 2016: -2 -0 -0 -0 -2 -4 000
Frisk Bris 11 Plass 11 000
4 år GRÅSVART HP v.Bork Odin O. Østre Biri Travbane 6 16/12 - 08 / 2 2100 37,4 96
e. Furia v. Ara Svarten H. Holm Jarlsberg Travbane 5 04/12 - 08 / 11 2100 36,6 87
Veronica Paltto /Vear K. Johansen Drammen Travbane P 21/11 - 20 / 3 2120 38,4 P
O. Østre Ragne Jorid Kopland H. Holm Drammen Travbane 18/8 - 21 / 7 1720 48,5 B
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame D. Dalen Drammen Travbane 09/8 - 21 / 3 1720 55,9 g B
12 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -1 -0 -2 -4 -26 500
Elises Håp 12 Plass 30 500
8 år BRUN HP v.Røste Bo* (S) A. Stensen Biri Travbane P 26/8 - 20 / 10 2120 37,5 P
e. Gomnes Håp v. Elding H. Holm Jarlsberg Travbane 0 06/2 - 09 / 9 2120 br 199
Siw-Anita Bølviken-Dag Petter Johnsrud H. Holm Drammen Travbane 0 25/10 - 09 / 1 2100 br 231
D. Johnsrud K. Malmin Klosterskogen Travbane 8 09/10 - 01 / 9 2100 37,9 211
Grønn m/oransje stolpe & belte K. Malmin Klosterskogen Travbane 6 04/9 - 07 / 6 2100 37,5 336