<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:40 V65-6
V5-3
DD-2


Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 65.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-10-9 Plass : 1-10-9

1 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -7 -0 -0 -1 -3 -17 000
Brenne Major 2100 1 Plass 245 000
7 år SVART H v.Järvsöfaks (S) E. Høitomt Biri Travbane 0 02/12 - 04 / 8 2100 34,8 41
e. Brenne Stjerna v. Braute L. Kolle Bjerke Travbane 3 09/11 - 02 / 3 2140 30,2 27
Stall Major Party E. Høitomt Bjerke Travbane 1 26/10 - 09 / 4 2140 30,3 40
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Biri Travbane 4 15/1 - 06 / 10 2120 32,9 32
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Biri Travbane 2 04/12 - 02 / 2 2100 32,6a 26
2 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -22 -7 -1 -0 -9 -293 315
Idfaxen 2 Plass 449 815
9 år SVART H v.Järvsöfaks (S) K. Johansen Bjerke Travbane 0 31/12 - 04 / 1 2100 33,4ag 124
e. Id Elida v. Elding K. Johansen Biri Travbane 4 09/12 - 03 / 1 2100 33,9a 15
Stall Ida Christine G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 06/10 - 04 / 2 2100 33,6 g 28
B. Steinseth Per Gunnar Roos G. Austevoll Jarlsberg Travbane 2 19/9 - 03 / 1 2600 30,4 74
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj G. Austevoll Momarken Travbane 1 30/8 - 03 / 3 2140 32,4 42
3 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -7 -0 -1 -2 -4 -39 000
Silviana 3 Plass 97 000
7 år MØRKBR HP v.Alm Viktor J. Kvikstad Klosterskogen Travbane 0 05/12 - 04 / 9 2100 33,3 53
e. Uldina v. Elding J. Kvikstad Bjerke Travbane 3 16/11 - 04 / 1 2140 32,7 33
Ivar Henriksen /Brumunddal J. Kvikstad Bjerke Travbane 2 26/10 - 09 / 3 2140 30,5 28
J. Kvikstad Ivar Henriksen J. Kvikstad Biri Travbane 1 02/10 - 03 / 2 2100 30,2 41
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler J. Kvikstad Bjerke Travbane 4 20/9 - 02 / 3 2100 29,6a 432
4 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -3 -1 -0 -0 -0 -13 818
Kometen* 4 Plass 40 303
7 år MØRKBR V v.Järvsöfaks (S) T. Horpestad Bjerke Travbane - 30/11 - 06 / 4 2140 dg 114
e. Viga v. Troll Jahn O. Goop Rättvik 0 26/9 - 01 / 8 2160 32,3 g 20
Sverige O. Goop Rättvik 1 14/9 - 08 / 3 1640 28,9 33
T. Horpestad D. Aarum Örebro 0 12/12 - 09 / 11 2180 37,5 g 46
mørkblå m/lyseblått sk.stk.hvitt bryst H. Wallberg Gävle 3 02/8 - 09 / 7 2140 34,7 g 60
5 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -4 000 2016: -15 -1 -3 -0 -8 -56 000
Mørtvedt Ragna 5 Plass 62 000
8 år BRUN HP v.Bokli Eld S. Borstad Biri Travbane 0 06/1 - 04 / 13 2120 34,4 456
e. Mørtvedt Kosila v. Kos Knekten S. Borstad Bjerke Travbane 5 31/12 - 04 / 10 2100 32,6a 728
Stein Isak Borstad-Inger Anne O. Borstad S. Borstad Biri Travbane 2 09/12 - 03 / 8 2100 33,7a 363
S. Borstad S. Borstad Bjerke Travbane 7 23/11 - 05 / 12 2160 33,2 660
lilla m/grønt sk.stk. & stolpe. S. Borstad Bjerke Travbane 0 26/10 - 09 / 10 2160 30,7 728
6 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -16 -0 -0 -1 -4 -17 500
Skjegge Balder 6 Plass 84 000
8 år M.M. BRUN V v.H.G. Balder L. Kolle Biri Travbane 6 16/12 - 03 / 6 2120 32,8 369
e. Skjeggeblessa v. Braute E. Høitomt Biri Travbane 1 09/12 - 03 / 2 2100 33,4a 64
Wenche Kristine Jostad /Lena L. Kolle Bjerke Travbane 0 16/11 - 04 / 3 2140 33,6 g 234
K. Mathisen Wenche Kristine Jostad V. Hop Momarken Travbane 3 27/10 - 02 / 6 2140 32,8ag 123
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek L. Kolle Biri Travbane 5 14/10 - 01 / 3 2600 34,0 g 189
7 2017: -6 -0 -0 -2 -1 -14 000 2016: -20 -0 -1 -2 -10 -43 000
Tuxi Thelma 7 Plass 57 000
6 år BRUN HP v.Lome Kongen K. Johansen Biri Travbane 3 06/1 - 04 / 1 2100 34,9 203
e. Tinixi v. Ravn Jahn B. Steinseth Biri Travbane 6 09/12 - 05 / 3 2100 33,8a 163
Stall Tuxi A. Stensen Biri Travbane 0 25/11 - 04 / 8 2120 33,2 498
K. Johansen Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Bjerke Travbane 4 23/11 - 05 / 4 2140 33,8 367
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. A. Stensen Bjerke Travbane 0 19/10 - 09 / 11 2160 32,7 372
8 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -16 -0 -0 -0 -4 -11 689
Turbo Martin 8 Plass 48 689
7 år SVART V v.Åsajerven K. Brenden Jarlsberg Travbane 0 05/1 - 04 / 12 2120 35,6 g 453
e. Arjavesla v. Haakesjur K. Brenden Biri Travbane 5 09/12 - 05 / 6 2100 33,7a 416
Leif Brenden /Skotterud K. Brenden Romme 5 18/11 - 03 / 8 2140 33,8a 170
K. Brenden Leif Brenden K. Brenden Romme 4 01/11 - 09 / 7 1660 34,3 104
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko K. Brenden Drammen Travbane 0 11/10 - 02 / 9 2120 32,8 1243
9 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -17 -0 -0 -0 -6 -21 500
Valseth Fanten 9 Plass 170 000
8 år MØRKBR V v.Særpefanten M. Gundersen Biri Travbane 0 06/1 - 04 / 11 2120 34,3 266
e. Horgen Huldra v. Spang Best M. Gundersen Bjerke Travbane 4 30/12 - 10 / 4 2100 33,1a 177
Jan-Tore Rønningen /Follebu M. Gundersen Biri Travbane - 16/12 - 03 / 10 2120 g0 g 219
M. Gundersen Jan-Tore Rønningen M. Gundersen Biri Travbane 2 09/12 - 05 / 2 2100 33,1a 250
marineblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Biri Travbane 6 18/11 - 05 / 3 2600 36,3 g 377
10 2019: -3 -1 -0 -0 -1 -18 000 2018: -9 -4 -1 -1 -1 -95 500
Åls Faksen 10 Plass 221 500
7 år MØRKBR H v.Norheim Faksen M. Høitomt Bjerke Travbane 3 31/12 - 04 / 5 2100 31,4a 37
e. Griniblesa v. Grans Trygg M. Høitomt Bjerke Travbane 1 21/12 - 01 / 3 2100 32,2a 21
Stig Økern /Gran M. Høitomt Biri Travbane 1 09/12 - 04 / 1 2100 32,9 15
M. Høitomt Stig Økern M. Høitomt Biri Travbane 1 02/12 - 08 / 7 2100 34,0 g 14
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek M. Høitomt Biri Travbane P 18/11 - 20 / 1 2100 32,5 P