<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:48 V75-6
DD-1
V4-3
STEELCON AS LØP - SØLVDIVISJONEN KVAL 1 AV 7
SØLVDIVISJONEN
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige 200.000 - 700.000 kr. Også for 3-7-årige norskfødte hopper. Også for 3-7-årige norskregistrerte hopper.
Premier: 60.000-30.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -1 -1 -0 -0 -0 -32 242 2016: -12 -3 -0 -0 -3 -85 642
Royal Trophy* (DK) 1 Plass 689 107
9 år M.BRUN H v.Trophy Catch (US) P. Mahony Eskilstuna 1 01/1 - 04 / 1 1640 14,1a 61
e. Boogie Woogie DK (DK) v. Buckfinder* (US) P. Mahony Bjerke Travbane 1 26/10 - 04 / 8 1609 12,3a 168
Danmark N. Bergstrøm Bollnäs 0 13/10 - 06 / 1 2140 br ag 153
Paw Mahony (T) P. Mahony Romme 0 22/8 - 04 / 1 2140 16,0a 66
Mblå m/ hvitt sk.stk, diagonale str. J. Sjøqvist Färjestad 5 08/8 - 05 / 1 2140 14,6a 151
2 2018: -6 -1 -1 -0 -4 -54 000 2017: -16 -2 -1 -3 -6 -161 000
Riordan Kronos (IT) 2 Plass 681 676
8 år BRUN V v.Going Kronos* (IT) K. Malmin Bjerke Travbane 5 30/12 - 07 / 1 1609 16,3a 42
e. Exclusive Kronos (IT) v. Self Possessed* (US) K. Malmin Bjerke Travbane 4 17/12 - 09 / 6 2100 14,5a 141
Einar Nedrebø-Per Arne Skjelsvik K. Malmin Bergen Travpark 3 08/10 - 07 / 3 1600 12,9a 25
Kristian Malmin (T) Trond Anderssen (T) K. Malmin Bjerke Travbane 3 17/9 - 09 / 3 2100 12,1a 287
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Forus Travbane 2 03/9 - 09 / 1 1600 11,2a 86
3 2018: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -13 -3 -1 -3 -2 -328 120
Alwaysinblackpedia (US) 3 Plass 1 404 288
7 år BRUN HP v.Muscle Hill (US) M. Gundersen Momarken Travbane 1 27/12 - 03 / 8 2140 14,2a 82
e. Baker Black Jet (US) v. Supergill* (US) F. Hamre Forus Travbane 3 10/12 - 10 / 13 2080 15,0 28
Eirik Djuve /Sola F. Hamre Sørlandets Travpark 3 12/11 - 06 / 3 2140 14,3a 17
Adrian Solberg Akselsen (S) Frode Hamre (T) F. Hamre Bjerke Travbane 1 22/10 - 07 / 4 1609 11,7a 35
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv M. Gundersen Klosterskogen Travbane 2 24/9 - 04 / 11 2100 14,6a 212
4 2018: -2 -0 -1 -0 -0 -9 000 2017: -16 -1 -1 -0 -10 -65 000
Anazai 4 Plass 858 500
6 år BRUN HP v.Banker Hall* (US) K. Malmin Momarken Travbane - 27/12 - 03 / 2 2140 dg a 129
e. Ata Malinga v. Ata Star L.* (S) V. Hop Bjerke Travbane 0 17/12 - 09 / 8 2100 14,6a 421
Ernst Karlsen /Birkeland G. Austevoll Momarken Travbane 2 06/12 - 01 / 8 2180 15,6 53
Vidar Hop (T) Trond Anderssen (T) G. Austevoll Sørlandets Travpark 2 12/11 - 05 / 4 2140 14,9a 249
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl K. Malmin Bjerke Travbane 2 02/11 - 06 / 1 2100 14,0a 129
5 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -5 000 2017: -11 -0 -2 -0 -5 -61 000
Rocknroll Fi (IT) 5 Plass 752 873
8 år BRUN V v.Frullino Jet* (IT) G. Austevoll Bjerke Travbane 6 17/12 - 09 / 9 2100 14,5a 20
e. Elitta As (IT) v. Lindy Lane* (US) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 1 26/11 - 09 / 6 1609 13,3a 45
Stall Carpenter Co G. Austevoll Bjerke Travbane - 17/9 - 09 / 4 2100 dg a 49
Gunnar Austevoll (T) Siri Braathen G. Austevoll Forus Travbane 3 03/9 - 09 / 12 1600 11,3a 37
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Bjerke Travbane - 11/6 - 07 / 11 2100 dg a 97
6 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -19 -4 -5 -3 -3 -219 500
Smiley (US) 6 Plass 356 500
6 år BRUN H v.Going Kronos* (IT) E. Høitomt Bjerke Travbane 2 30/12 - 05 / 7 2100 15,8a 67
e. Leila (US) v. Andover Hall* (US) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 04/12 - 06 / 8 1609 14,3a 36
Øystein Finvold /Asker T. Borg Bjerke Travbane 6 19/11 - 02 / 7 3140 16,9 142
Eirik Høitomt (T) Anette Dobloug Talbot (T) T. Borg Biri Travbane 2 05/11 - 09 / 13 3140 17,0 68
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek T. Borg Momarken Travbane 3 15/10 - 04 / 4 4160 17,2 206
7 2017: -16 -1 -1 -2 -3 -57 500 2016: -9 -3 -0 -1 -0 -108 480
Facebook N.L. (NL) 7 Plass 554 305
5 år BRUN H v.Russel November* (DE) M. Gundersen Bjerke Travbane 0 30/12 - 07 / 9 1609 16,4a 28
e. Ventura HH (NL) v. Super Arnie* (US) M. Gundersen Bjerke Travbane 1 23/11 - 04 / 1 1609 14,8a 21
Eirik Djuve /Sola M. Gundersen Jarlsberg Travbane 1 11/11 - 06 / 11 2100 14,7a 106
Magnus Teien Gundersen (S) Sigbjørn Kolnes (T) H. Ebbinge Wolvega 3 12/10 - 05 / 1 2100 16,0a 22
marineblå m/hvit og rød søm + reklame H. Ebbinge Wolvega 0 17/9 - 08 / 1 2100 15,3a 34
8 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -12 -2 -0 -2 -6 -107 936
Millroyce 8 Plass 560 738
7 år BRUN V v.Exploit Caf* (IT) M. Gundersen Bjerke Travbane 1 04/1 - 08 / 3 2100 14,8a 40
e. Redhot Volo v. Pine Chip* (US) M. Gundersen Bjerke Travbane 3 21/12 - 07 / 10 1609 14,0a 66
Morten Langli /Oslo M. Gundersen Klosterskogen Travbane 3 15/12 - 05 / 8 1700 16,0a 134
Hans Chr. Holm (T) Karoline Krogh-Hanssen (T) E. Rennesvik Bjerke Travbane 2 07/12 - 04 / 10 2100 16,6a 133
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl M. Gundersen Sørlandets Travpark 0 12/11 - 08 / 5 2140 15,2a 118
9 2018: -2 -0 -0 -1 -0 -7 000 2017: -11 -3 -3 -0 -3 -449 295
Gematria (US) 9 Plass 1 976 761
6 år BRUN HP v.Explosive Matter (US) F. Hamre Momarken Travbane 2 27/12 - 03 / 11 2140 14,4a 13
e. Ginevre (US) v. S.J.'s Caviar* (US) F. Hamre Leangen Travbane 1 03/12 - 04 / 8 2140 17,9a 14
Nils Otto Bergslien-Eirik Djuve F. Hamre Bjerke Travbane 2 19/11 - 07 / 10 1609 12,2a 85
Frode Hamre (T) F. Hamre Leangen Travbane 1 29/10 - 08 / 5 2140 16,5a 48
Todelt mørkblå/lysblå, reklame V. Hop Bjerke Travbane 0 22/10 - 07 / 7 1609 12,5a 26
10 2018: -8 -1 -1 -2 -3 -67 000 2017: -14 -1 -2 -0 -5 -67 000
Netherlee's Dream 10 Plass 1 046 000
7 år BRUN HP v.Dream Vacation* (US) S. Wassberg Leangen Travbane 2 03/12 - 04 / 7 2140 18,0a 54
e. Netherlee Way (US) v. Muscles Yankee* (US) S. Wassberg Sørlandets Travpark 2 12/11 - 06 / 2 2140 14,3a 91
Egil Stensland /Orre S. Wassberg Bjerke Travbane 2 22/10 - 07 / 1 1609 12,2a 25
Svein Ove Wassberg (S) Frode Hamre (T) J. Sjunnesson Åby 0 05/10 - 09 / 2 2140 14,1a 21
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame S. Wassberg Klosterskogen Travbane 1 24/9 - 04 / 8 2100 14,5a 61
11 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -0 -0 -1 -2 -15 000
Tom Tom des Agets (FR) 11 Plass 678 242
11 år RØD V v.Melchior Jet (FR) R. Wiig Forus Travbane 4 03/1 - 05 / 13 2080 16,0 37
e. Kerjane (FR) v. Valdo de la Besvre (FR) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 17/12 - 09 / 7 2100 14,5a 248
Monica Refsland /Varhaug R. Wiig Forus Travbane 1 19/11 - 06 / 11 2040 15,2a 20
Åsbjørn Tengsareid (T) Monica Refsland Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 12/11 - 08 / 12 2140 14,4a 487
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam V. Hop Forus Travbane 5 25/10 - 01 / 7 3030 16,1 86
12 2018: -1 -1 -0 -0 -0 -16 000 2017: -13 -1 -0 -2 -4 -89 791
Peder Mykla* 12 Plass 605 577
8 år RØDBRUN V v.Love You* (FR) G. Gundersen Bjerke Travbane 2 30/12 - 07 / 8 1609 15,7a 54
e. Tamina Run v. Tamin Sandy D. Aarum Färjestad 2 19/12 - 08 / 6 2140 17,1a 44
Sverige D. Aarum Axevalla 1 06/12 - 07 / 4 1640 13,7a 27
Geir Vegard Gundersen (T) Johan Danielsson (A) M. Jakobsson Färjestad 1 28/11 - 04 / 4 1640 12,2ag 59
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer M. Gundersen Bjerke Travbane 0 19/11 - 02 / 10 3160 16,6 197