<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:06 V75-4
V4-1
MEGA FLIS - GRUNNDIVISJONEN KVAL 1 AV 9
GRUNNDIVISJONEN
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige norskfødte 30.000 - 100.000 kr.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-(4.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -12 -1 -2 -4 -4 -66 000 2017: -19 -1 -1 -2 -7 -64 000
Knight Classic 1 Plass 207 000
5 år BRUN V v.Quite Easy (US) D. Dalen Bjerke Travbane 3 28/12 - 06 / 9 2100 15,6a 780
e. Bahama Delight (US) v. Yankee Glide* (US) G. Austevoll Momarken Travbane 0 15/10 - 05 / 1 2140 15,8a 119
Stall Out Of Business K. Malmin Bjerke Travbane 0 06/9 - 10 / 2 2100 15,6a 479
Kristian Malmin (T) Trond Anderssen (T) K. Malmin Jarlsberg Travbane 1 19/8 - 07 / 2 2100 15,7a 23
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Johansen Biri Travbane 3 29/7 - 09 / 11 2100 16,8a 548
2 2018: -1 -0 -1 -0 -0 -12 000 2017: -4 -2 -0 -0 -1 -92 000
Don Vince 2 Plass 189 000
6 år BRUN H v.Daguet Rapide* (IT) T. Borg Bjerke Travbane 5 17/12 - 05 / 12 2100 15,7a 215
e. Vincenza (DE) v. Diamond Way (DE) T. Borg Jarlsberg Travbane 1 30/9 - 03 / 3 2100 18,0a 17
Karoline Krogh-Hanssen /Skotselv G. Austevoll Bjerke Travbane 5 17/9 - 11 / 2 2100 15,1a 41
Thor Borg (T) Karoline Krogh-Hanssen (T) T. Borg Momarken Travbane 1 13/10 - 09 / 4 2140 17,8a 15
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Biri Travbane 5 02/10 - 03 / 9 2100 16,3a 116
3 2018: -5 -0 -1 -0 -2 -13 000 2017: -4 -1 -0 -0 -0 -16 000
Madagaskar 3 Plass 111 000
9 år BRUN V v.Standpoint* (US) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 2 05/12 - 02 / 8 1700 16,8a 46
e. Quouky D'brazz v. Coktail Jet (FR) M. Gundersen Klosterskogen Travbane 3 17/11 - 04 / 10 1700 17,7a 32
Team Mester'n E. Høitomt Klosterskogen Travbane 7 24/10 - 01 / 8 1700 17,9ag 26
Åsbjørn Tengsareid (T) Tor Olaf Halle (T) M. Gundersen Klosterskogen Travbane 1 13/10 - 02 / 4 2100 17,6a 15
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 06/10 - 05 / 3 2100 17,5a 67
4 2018: -3 -1 -0 -0 -0 -16 000 2017: -16 -4 -3 -2 -5 -156 936
Puce Tanic E. 4 Plass 254 936
5 år BRUN H v.Thai Tanic E. Høitomt Bjerke Travbane 6 28/12 - 06 / 12 2100 16,0a 179
e. Puce De La Plaine (FR) v. Du Bois De Santal (FR) E. Høitomt Forus Travbane 4 10/12 - 09 / 4 2040 15,8a 86
Jørn Amundsen /Risør Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 2 04/11 - 05 / 7 2120 19,0 38
Eirik Høitomt (T) T. Solberg Bjerke Travbane 10 18/9 - 08 / 7 2100 13,8a 920
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek T. Solberg Bjerke Travbane 3 06/9 - 08 / 2 2100 13,5a 1014
5 2018: -6 -0 -0 -0 -6 -23 152 2017: -20 -4 -1 -4 -4 -118 000
Dahir Tariel 5 Plass 232 152
7 år LYSBRUN V v.More Chips (US) P. Midtfjeld Momarken Travbane 6 06/12 - 05 / 7 2140 17,7ag 17
e. Chantilly Tariel v. Dahir De Prelong* (FR) P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 2 26/11 - 04 / 10 2600 17,4 45
Team Corleone P. Midtfjeld Bjerke Travbane 1 02/11 - 02 / 2 2100 15,6a 44
Per Oleg Midtfjeld (T) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 3 19/10 - 04 / 5 2100 16,6a 27
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek P. Midtfjeld Bjerke Travbane 1 20/9 - 03 / 6 2100 15,5a 19
6 2018: -11 -3 -1 -0 -5 -85 000 2017: -20 -3 -2 -4 -9 -158 500
Lins Tanic 6 Plass 327 000
5 år MØRKBR H v.Thai Tanic L. Kolle Bjerke Travbane 2 28/12 - 06 / 1 2100 15,6a 136
e. Linsybar v. Cigar Bar (US) F. Hamre Jarlsberg Travbane 1 04/12 - 05 / 11 2609 17,2a 60
Knut Dagestad /Voss L. Kolle Bjerke Travbane 5 23/11 - 09 / 2 2100 18,0a 289
Frode Hamre (T) F. Hamre Momarken Travbane 3 15/11 - 01 / 6 2140 19,0a 174
Todelt mørkblå/lysblå, reklame T. Solberg Jarlsberg Travbane - 04/11 - 05 / 4 2120 dg 99
7 2018: -13 -1 -0 -1 -6 -45 000 2017: -18 -2 -2 -2 -2 -100 000
Needed Time 7 Plass 237 000
5 år SOTRØD HP v.Orlando Vici (FR) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 26/11 - 04 / 5 2600 17,6 91
e. Misty Kronos (IT) v. Pine Chip* (US) V. Hop Jarlsberg Travbane 4 04/11 - 05 / 6 2120 19,5 g 26
Hilde Bø-Line Charlotte B Hansen E. Høitomt Bjerke Travbane 1 19/10 - 01 / 5 2100 16,1a 17
Vidar Hop (T) Stein Ivar Kløven (A) V. Hop Jarlsberg Travbane 2 19/9 - 02 / 5 2100 16,3a 142
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Gundersen Jarlsberg Travbane 1 03/9 - 01 / 4 2100 18,5 73
8 2018: -12 -2 -2 -3 -4 -83 500 2017: -18 -1 -2 -1 -8 -64 500
Princess Blue 8 Plass 244 333
6 år SVART HP v.Cromwell (US) H. Holm Jarlsberg Travbane 0 26/11 - 04 / 9 2600 19,0 263
e. Blue Island (S) v. Jobie Tempest* (CA) H. Holm Bjerke Travbane 3 09/11 - 06 / 1 2100 16,0a 154
Anita Wassberg Elstad /Søreidgrend L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 29/10 - 02 / 5 2100 16,5a 14
Hans Chr. Holm (T) Karoline Krogh-Hanssen (T) U. Ohlsson Färjestad 2 01/10 - 12 / 8 2140 15,2 139
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Momarken Travbane 1 16/8 - 02 / 5 2140 16,4a 44
9 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -20 -2 -1 -2 -4 -69 000
The Voice 9 Plass 136 500
6 år BRUN V v.Thai Tanic M. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 15/12 - 03 / 2 2100 20,8ag 23
e. Parant Victoria v. Lindy's Crown (US) L. Kolle Bjerke Travbane 5 30/11 - 04 / 6 2100 16,6a 82
Kåre Iversen-Stine-Elise Iversen T. Borg Bjerke Travbane 2 09/11 - 09 / 10 2160 16,7 27
Lars Anvar Kolle (T) Jan Kristian Øverdal (B) T. Borg Klosterskogen Travbane 1 24/10 - 02 / 3 2100 17,9a 33
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl T. Borg Klosterskogen Travbane 2 06/10 - 05 / 4 2100 17,6a 85
10 2018: -11 -1 -1 -3 -3 -73 000 2017: -18 -1 -2 -2 -5 -59 000
Rock The Boat 10 Plass 184 000
6 år BRUN V v.Thai Tanic A. Heisholt Jarlsberg Travbane 0 23/12 - 02 / 3 1609 18,1ag 80
e. Sugar Frances v. Sugarcane Hanover* (US) A. Heisholt Bjerke Travbane 6 14/12 - 06 / 11 2100 16,2a 348
Elsa Fiskum Bjørntvedt /Skien A. Heisholt Klosterskogen Travbane 1 28/11 - 02 / 8 2100 17,6a 82
Alexander Heisholt (T) Elsa Fiskum Bjørntvedt A. Heisholt Klosterskogen Travbane 2 17/11 - 02 / 4 2100 20,0a 97
rød m/sølvgrå ermer/sk.stykke, reklame G. Austevoll Bjerke Travbane 5 26/10 - 02 / 7 2100 18,3a 51
11 2018: -9 -1 -1 -0 -1 -24 500 2017: -19 -4 -2 -0 -8 -108 500
Norwegian Pine 11 Plass 223 000
5 år MØRKBR V v.Revenue* (S) D. Dalen Bjerke Travbane 2 17/12 - 01 / 4 2100 17,3a 111
e. The Pine (US) v. Balanced Image (US) D. Dalen Biri Travbane 1 18/11 - 03 / 7 2100 18,9a 125
Bjørn Nikkerud /Hokksund D. Dalen Momarken Travbane 3 09/10 - 06 / 8 2140 17,9a 42
Dag-Sveinung Dalen (T) Vidar Engebretsen (T) D. Dalen Biri Travbane 1 23/9 - 07 / 5 2100 17,3a 23
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane 0 06/9 - 07 / 6 2100 15,9a 603
12 2018: -7 -0 -0 -1 -2 -10 063 2017: -14 -1 -0 -0 -6 -29 500
Giant Dream's 12 Plass 72 563
6 år RØD H v.Giant Chill* (US) K. Ødegaard Momarken Travbane 4 12/7 - 07 / 2 2140 17,4a 176
e. Scarlett's Dream v. Capital Idea* (US) K. Ødegaard Momarken Travbane 1 28/6 - 07 / 8 2160 18,4 251
Terje Mellemsæther-Mette Kathrine Mellemsæther K. Ødegaard Magnor Travbane 2 01/5 - 02 / 10 2020 22,7 210
Gunnar Austevoll (T) Terje Mellemsæther K. Ødegaard Momarken Travbane 5 09/2 - 07 / 10 2140 20,9 201
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl K. Ødegaard Momarken Travbane 5 17/11 - 08 / 12 2160 21,3 191