<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:00 V75-1
V5-3
NYTTÅRSLØPET - SPORTRAPP / GRUNNLAG
SPORTRAPP / GRUNNLAG
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige 700.000 - 1.600.000 kr.
Premier: 60.000-30.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -4 -0 -0 -1 -1 -30 000 2017: -18 -1 -3 -3 -5 -82 500
Lill Ronja 1 Plass 826 250
13 år BRUN HP v.Troll Kos K. Hauge Bjerke Travbane 6 30/12 - 08 / 7 2160 31,3 108
e. Lex Nina v. Bork Rigel K. Hauge Sørlandets Travpark 2 18/12 - 01 / 3 1660 26,4 72
Torstein Jørgensen-Ragna Philipp K. Hauge Bjerke Travbane 3 07/12 - 08 / 8 1609 26,7a 142
Karin Hauge (A) Torstein Jørgensen K. Hauge Sørlandets Travpark 0 12/11 - 09 / 5 2140 29,1 g 237
Beige m/rødt sk.stk.& erm, rekl K. Hauge Biri Travbane 0 05/11 - 05 / 3 2600 27,5 1527
2 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -16 -6 -3 -0 -1 -824 992
Myhreng Jerker 2 Plass 1 941 575
8 år SVART H v.Krageboen O. Mikkelborg Bjerke Travbane 1 28/12 - 03 / 9 2100 26,4a 13
e. Gulheim Seira v. Minpil O. Mikkelborg Biri Travbane - 05/11 - 03 / 14 2140 g6 g 38
Stall Vent og se O. Mikkelborg Bjerke Travbane 6 17/9 - 10 / 12 2100 24,8ag 21
Olav Mikkelborg (T) O. Mikkelborg Färjestad 3 05/9 - 07 / 6 2180 24,9 13
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Momarken Travbane 1 06/8 - 09 / 3 2140 24,4a 32
3 2019: -6 -0 -1 -1 -2 -65 474 2018: -13 -0 -1 -2 -5 -59 183
Finnskog Sjefen 3 Plass 1 260 115
14 år SVART V v.Sjefen H. Kulblik Klosterskogen Travbane 3 15/12 - 06 / 1 2100 26,7ag 282
e. Finnskog Mia v. Auvin (S) H. Kulblik Bjerke Travbane 0 16/11 - 08 / 8 1609 25,1a 359
Thor Daniel Kulblik /Grue Finnskog T. Jansson Gävle 2 27/10 - 08 / 2 1640 21,6a 392
Henrik Kulblik (A) H. Kulblik Bergsåker 2 19/10 - 07 / 6 2140 24,8a 858
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Biri Travbane 3 23/9 - 02 / 3 1609 24,0a 96
4 2017: -4 -0 -0 -0 -1 -12 000 2016: -3 -0 -0 -0 -1 -5 000
Jærvsø Ole 4 Plass 1 136 626
10 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) H. Holm Momarken Travbane 6 27/12 - 06 / 1 1640 25,7 g 118
e. Rapptora v. Åsrapp G. Smeby Klosterskogen Travbane - 15/12 - 06 / 2 2100 dg a 241
Italy Stable & Roy Karlsen E. Killingmo Magnor Travbane 0 01/5 - 07 / 14 1640 26,0 35
Hans Chr. Holm (T) Beate Holmstrøm (T) H. Holm Drammen Travbane 1 22/8 - 05 / 10 2140 24,4 13
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Momarken Travbane 1 15/8 - 10 / 3 2140 24,0a 44
5 2019: -2 -0 -0 -1 -1 -14 000 2018: -21 -0 -6 -1 -8 -389 724
Lex Lodney 5 Plass 1 965 807
11 år SVART H v.Millex E. Høitomt Bjerke Travbane 0 07/12 - 06 / 8 2100 30,4a 77
e. Stranda Torill v. Spikeld O. Østre Momarken Travbane - 22/11 - 05 / 11 1660 dg 76
Gjermund Gravdal-Einar Gravdal T. Solberg Sørlandets Travpark 3 12/11 - 09 / 8 2160 25,6 110
Tom Erik Solberg (T) Gjermund Gravdal E. Høitomt Biri Travbane 0 05/11 - 05 / 2 2600 27,2 215
Blå m/gull seler&stjerner, reklame O. Østre Klosterskogen Travbane 6 24/10 - 06 / 10 1700 25,2ag 70
6 2019: -7 -1 -0 -1 -4 -72 474 2018: -14 -1 -1 -0 -5 -101 991
Tord Viking 6 Plass 1 598 309
15 år BRUN V v.Spikeld A. Stensen Momarken Travbane 5 27/12 - 06 / 2 1640 25,0 896
e. Dalletti v. Finstad Per Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 15/12 - 06 / 4 2100 30,6ag 251
Team Toten Trotters A. Stensen Bjerke Travbane 4 07/12 - 06 / 7 2100 29,1ag 262
Åsbjørn Tengsareid (T) Kjetil Helgestad (T) L. Pedersen Biri Travbane P 25/11 - 21 / 1 2100 34,6 P
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam A. Stensen Momarken Travbane - 22/11 - 05 / 10 1660 dg 191
7 2019: -3 -1 -0 -0 -2 -38 500 2018: -7 -0 -1 -1 -1 -26 000
Alsaker Piril 7 Plass 1 837 122
12 år BRUN H v.Åkre Lurifax* (S) E. Høitomt Momarken Travbane 1 27/12 - 06 / 7 1660 23,6 93
e. Thuli Pila v. Elding V. Hop Forus Travbane 2 10/12 - 04 / 1 2060 23,5 533
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Jarlsberg Travbane 0 26/11 - 06 / 2 2100 24,5a 195
Vidar Hop (T) Arthur Bø (T) V. Hop Forus Travbane 1 25/10 - 07 / 3 1620 22,9 80
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bergen Travpark 5 08/10 - 04 / 8 1600 20,4a 626
8 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -1 -2 -2 -5 -102 000
Bokli Vind 8 Plass 1 647 532
10 år HUSKBRUN H v.Järvsöfaks (S) G. Flåten Klosterskogen Travbane 4 15/12 - 06 / 5 2100 26,7a 72
e. Bokli Oda v. Moe Odin G. Flåten Bjerke Travbane 1 07/12 - 06 / 6 2100 28,7a 14
Ola Stormyr /Aure G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 26/11 - 06 / 4 2100 24,7a 345
Geir Flåten (T) G. Flåten Momarken Travbane 2 15/10 - 01 / 5 2780 26,4 g 63
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Klosterskogen Travbane 6 24/9 - 07 / 11 2100 25,4a 27
9 2017: -15 -0 -2 -0 -5 -42 000 2016: -14 -2 -0 -2 -5 -73 500
Rinde Kvikken 9 Plass 1 327 215
15 år SVART V v.Moe Odin L. Kolle Momarken Travbane 4 27/12 - 06 / 4 1640 24,9 550
e. Ritabest v. Friggbest Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 1 18/12 - 01 / 8 1680 25,2 349
John Arne Degnes-Åsmund Degnes L. Kolle Bjerke Travbane 0 07/12 - 06 / 1 2100 29,3a 227
Lars Anvar Kolle (T) Jenny Thygesen (T) Å. Tengsareid Momarken Travbane 5 22/11 - 05 / 14 1660 26,9 508
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl S. Wassberg Sørlandets Travpark 7 12/11 - 09 / 13 2160 26,7 g 686