<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:28 V75-5
V4-2
PIZZABAKER'N - HOPPECUPEN KVAL 1 AV 8
HOPPECUPEN
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 150.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 250.000 kr.
Premier: 50.000-25.000-15.000-10.000-6.000-(4.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -8 -1 -4 -0 -1 -73 500 2017: -17 -3 -4 -0 -6 -135 000
Sundby Søss 1 Plass 306 000
6 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld T. Borg Klosterskogen Travbane 3 13/10 - 01 / 12 1700 27,8a 72
e. Selena v. Kos Knekten T. Borg Momarken Travbane 2 09/10 - 04 / 8 2140 29,7ag 156
Berit Garstad /Stathelle T. Borg Jarlsberg Travbane 0 30/9 - 05 / 11 2120 32,0 g 183
Thor Borg (T) Berit Garstad G. Austevoll Klosterskogen Travbane 8 24/9 - 02 / 8 2120 30,5 g 273
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Jarlsberg Travbane 0 05/8 - 08 / 4 2620 br 366
2 2018: -20 -2 -2 -3 -7 -101 500 2017: -16 -1 -2 -1 -7 -80 264
Hovs Frøya 2 Plass 326 058
6 år SVART HP v.Dotterud Teddy T. Wollebæk Bjerke Travbane 4 31/12 - 01 / 9 2100 31,1a 211
e. Vår Frøya v. Moe Odin T. Wollebæk Biri Travbane 2 16/12 - 05 / 12 1620 28,7 165
Harald N. Hove /Vik I Sogn T. Wollebæk Biri Travbane 0 09/12 - 06 / 2 2100 br ag 48
Vidar Hop (T) Ola Engevold (B) V. Hop Biri Travbane 2 02/12 - 04 / 10 2120 29,9 144
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl K. Malmin Biri Travbane 3 25/11 - 06 / 7 1609 27,1a 154
3 2018: -14 -2 -2 -0 -4 -91 000 2017: -20 -2 -1 -4 -5 -124 500
Homme Hera 3 Plass 317 500
6 år SVART HP v.Åsajerven J. Undem Sørlandets Travpark 1 18/12 - 07 / 4 2140 29,2 301
e. Homme Frøkna v. Nordli Svarten J. Eriksen Forus Travbane - 19/11 - 03 / 2 2060 dg 244
Helene Bjerland Hægeland-Arne Jonny Hægeland J. Undem Sørlandets Travpark 6 12/11 - 01 / 8 2160 30,4 g 104
Johan Herbjørn Undem (T) Helene Bjerland Hægeland J. Undem Bjerke Travbane 0 19/10 - 05 / 1 2140 30,7 29
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek A. Akselsen Bjerke Travbane 5 28/9 - 02 / 11 2140 31,5 66
4 2018: -16 -6 -2 -4 -0 -533 731 2017: -21 -8 -3 -1 -6 -989 066
Brenne Blissi 4 Plass 1 651 498
5 år BRUN HP v.Lome Elden G. Gundersen Momarken Travbane 5 27/12 - 04 / 7 2180 28,5 62
e. Brenne Jærva v. Järvsöfaks (S) J. Kontio Romme 1 02/12 - 03 / 6 2160 29,6 73
Vidar Asgeir Brenne /Skjærhallen Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 16/11 - 04 / 6 2140 31,8 41
Åsbjørn Tengsareid (T) Jens Kristian Brenne (T) G. Gundersen Bjerke Travbane 6 09/11 - 02 / 2 2140 30,3 173
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 2 24/10 - 07 / 6 2120 32,3 102
5 2017: -9 -1 -1 -2 -2 -49 000 2016: -27 -1 -0 -3 -14 -73 000
Hovhaaga 5 Plass 181 000
7 år HUSKBRUN HP v.Slått Eld A. Akselsen Jarlsberg Travbane 3 23/12 - 03 / 11 1609 28,8a 217
e. Haaga Borga v. Bork Rigel A. Akselsen Klosterskogen Travbane 4 15/12 - 01 / 2 2100 30,2 343
Thorbjørn Ask-Mona Elisabeth Hov A. Akselsen Klosterskogen Travbane 8 05/12 - 04 / 15 2120 32,2 258
Adrian Solberg Akselsen (S) Thorbjørn Ask H. Holm Drammen Travbane 0 14/11 - 03 / 6 1700 31,5ag 375
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv H. Holm Jarlsberg Travbane 0 30/9 - 05 / 9 2120 30,8 g 81
6 2018: -8 -0 -0 -0 -3 -9 000 2017: -16 -2 -2 -1 -6 -141 500
Bore Stjerna 6 Plass 270 500
6 år LYSBRUN HP v.Ridder Prinsen R. Hop Bergen Travpark 1 08/12 - 01 / 2 2100 29,4 57
e. Lovisa v. Järvsöfaks (S) P. Buer Forus Travbane 0 19/11 - 03 / 4 2060 33,6 g 44
Turid Bergh /Fjell Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 30/10 - 01 / 3 2140 29,3 121
Magnus Teien Gundersen (S) Kjetil Bore (A) K. Bore Forus Travbane 0 11/10 - 05 / 8 2060 30,4 g 302
marineblå m/hvit og rød søm + reklame L. Kolle Bergen Travpark 6 08/10 - 06 / 5 2100 28,9a 316
7 2018: -15 -0 -0 -0 -5 -19 491 2017: -42 -3 -4 -2 -19 -171 500
Bjøre Lydia 7 Plass 269 991
7 år BRUN HP v.Krageboen P. Arvesen Bjerke Travbane - 30/12 - 10 / 6 2100 dg a 327
e. Ravn Dina v. Ravn Jahn S. Hogner Momarken Travbane P 13/12 - 21 / 3 2160 37,6 P
Marit Lier /Mysen A. Akselsen Drammen Travbane 3 10/12 - 04 / 5 2100 32,2 394
Per Arvesen (A) P. Arvesen Klosterskogen Travbane 1 05/12 - 04 / 8 2100 32,4 808
rød m/grønn vinkel P. Arvesen Biri Travbane 3 18/11 - 05 / 4 2600 35,4 1187
8 2018: -18 -1 -1 -1 -5 -45 000 2017: -12 -1 -0 -3 -5 -43 000
Kongs Stjerna 8 Plass 213 200
8 år MØRKBR HP v.Sarpen F. Mjølnerød Momarken Travbane 6 27/12 - 10 / 8 2160 30,4 295
e. Skautun Prinsessa v. Ara Svarten F. Mjølnerød Momarken Travbane 0 20/12 - 06 / 12 2140 35,9a 128
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Momarken Travbane 1 06/12 - 03 / 4 1640 30,3a 45
Frode Mjølnerød (A) F. Mjølnerød Drammen Travbane 0 14/11 - 05 / 15 2160 33,5 261
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Bjerke Travbane 6 02/11 - 05 / 12 1609 28,0a 369
9 2018: -6 -1 -0 -0 -2 -44 000 2017: -16 -3 -2 -0 -3 -275 000
Trø Hera 1 Plass 549 277
7 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) S. Jessen Jarlsberg Travbane 2 23/12 - 01 / 1 2100 28,5 224
e. Trø Spika v. Spikeld S. Jessen Drammen Travbane 2 10/12 - 02 / 5 1700 30,1a 100
Stall Trø Hera S. Jessen Klosterskogen Travbane 8 17/11 - 05 / 8 1700 30,2 315
Simen Bjørbæk Jessen (T) Kristin Bjørbæk Jessen (T) A. Heisholt Klosterskogen Travbane 1 01/11 - 04 / 1 1700 29,5a 99
Tredelt svart/gull/svart, gull arm,rek E. Høitomt Bjerke Travbane - 19/10 - 02 / 10 2660 dg 62
10 2017: -7 -1 -0 -0 -1 -19 500 2016: -18 -0 -5 -3 -5 -78 000
Ty Linn 2 Plass 257 500
7 år BRUN HP v.H.G. Balder E. Høitomt Bjerke Travbane 2 21/12 - 09 / 1 1609 28,1a 66
e. Ty Ina v. Rigel Jo O. Mikkelborg Biri Travbane 3 09/12 - 06 / 8 2100 30,8a 120
Nils-Ole Robøle /Heggenes L. Kolle Drammen Travbane 3 21/11 - 05 / 9 2120 31,2 63
Olav Mikkelborg (T) Nils-Ole Robøle O. Mikkelborg Momarken Travbane 2 15/11 - 06 / 3 1640 29,6a 93
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Biri Travbane 3 14/10 - 02 / 5 2100 28,9a 182
11 2018: -13 -0 -1 -0 -3 -18 500 2017: -20 -0 -4 -2 -5 -130 500
Kjappe Tinna 3 Plass 350 500
9 år SVART HP v.Engli Svarten L. Kolle Bjerke Travbane 3 30/12 - 06 / 5 2100 31,3a 318
e. Kjappe Troja v. Sjefen L. Kolle Bjerke Travbane 3 21/12 - 04 / 10 2100 29,4a 94
Kjetil Guriby Huuse-Heidi Grønvold K. Malmin Momarken Travbane 5 13/12 - 01 / 7 2140 29,9a 39
Lars Anvar Kolle (T) Kjetil Guriby Huuse L. Kolle Bjerke Travbane 2 01/12 - 04 / 5 1609 28,0a 25
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl K. Malmin Drammen Travbane - 21/11 - 05 / 5 2100 g2 g 45
12 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -17 -1 -1 -3 -8 -91 000
Ty Riga 4 Plass 193 000
8 år BRUN HP v.Lome Elden G. Austevoll Bjerke Travbane 4 21/12 - 04 / 3 2100 31,0a 280
e. Alm Robyn v. Braute G. Austevoll Biri Travbane 5 16/12 - 05 / 8 1620 29,8 250
Nils-Ole Robøle /Heggenes G. Austevoll Momarken Travbane 0 27/9 - 05 / 1 1640 28,2a 182
Gunnar Austevoll (T) Nils-Ole Robøle G. Austevoll Bjerke Travbane 5 08/9 - 01 / 3 2100 29,4ag 37
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Momarken Travbane 0 30/8 - 01 / 11 2140 29,3a 252
13 2018: -17 -0 -3 -4 -6 -86 991 2017: -23 -1 -0 -5 -8 -81 357
Ingerø Mari 5 Plass 350 375
8 år M.BORKET HP v.Bork Odin O. Østre Bjerke Travbane 0 21/12 - 04 / 1 2100 31,6a 264
e. Mørtvedt Mari v. Elding O. Østre Momarken Travbane 4 13/12 - 01 / 8 2140 29,5a 408
Frank Andre Skubberud /Ørje O. Østre Bjerke Travbane 3 01/12 - 04 / 2 1609 28,3a 254
Ole Johan Østre (T) Frank A. Skubberud O. Østre Momarken Travbane 5 15/11 - 06 / 9 1640 30,2a 614
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Bjerke Travbane 0 10/11 - 02 / 5 1609 29,2ag 146
14 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -5 -0 -0 -0 -0 -0
Ånei 6 Plass 234 858
8 år BRUN HP v.Moe Odin C. Antonsen Momarken Travbane 3 27/12 - 10 / 9 2180 28,2 45
e. Polar Fortuna v. Braute S. Adolfsson Momarken Travbane 1 20/12 - 08 / 7 2180 31,3 25
Sonja Hansen /Hokksund C. Antonsen Momarken Travbane 1 13/12 - 01 / 4 2140 28,8a 147
Cato Antonsen (T) H. Høyland Klosterskogen Travbane - 28/11 - 08 / 4 2120 dg 108
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Momarken Travbane 6 15/11 - 06 / 4 1640 30,5a 213
15 2018: -9 -0 -2 -2 -3 -39 500 2017: -16 -3 -1 -3 -5 -124 000
Will Lita 7 Plass 378 250
8 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 12/11 - 07 / 1 2140 29,9 71
e. Willtilla v. Braute E. Høitomt Sørlandets Travpark 1 16/10 - 03 / 1 1609 26,8a 42
Rudolf Roland-Caroline Roland E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 24/9 - 05 / 8 2120 26,8 228
Eirik Høitomt (T) Rudolf Roland (A) Ø. Tjomsland Biri Travbane 0 02/7 - 08 / 7 2100 30,5a 211
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 5 19/6 - 04 / 11 2180 28,0 52