<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:40 V5-3
DATOLØP - MAX 500 POENG
DATOLØP - MAX 500 POENG
Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 190.000 kr med høyest 500 poeng.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -10 -0 -0 -0 -6 -18 500 2016: -14 -1 -0 -1 -2 -23 000
Heimly Odin 1 Plass 186 035
8 år BRUN V v.Moe Odin J. Eilertsen Klosterskogen Travbane - 05/12 - 06 / 2 2100 dg 249
e. Mediaas Jerka v. Troll Jahn J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 3 28/11 - 08 / 5 2120 31,4 91
Harald Skjærvø /Yttervåg J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 1 22/11 - 01 / 7 1609 28,5a 660
Josefine Eilertsen (S) Lars O. Romtveit (T) J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 0 04/11 - 03 / 4 2120 37,1 g 815
Skrådelt svart/gull, hvit kant J. Eilertsen Jarlsberg Travbane - 21/10 - 05 / 11 1620 dg 470
2 2019: -3 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -12 -0 -0 -2 -5 -26 000
Emil 2 Plass 249 000
10 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) K. Kvasnes Momarken Travbane 2 20/12 - 08 / 6 2180 31,7 56
e. Polar Fortuna v. Braute K. Ødegaard Momarken Travbane 6 13/12 - 01 / 10 2140 30,1a 309
Bente Dramstad-Thomas Antonsen K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 01/12 - 04 / 7 1609 29,1a 262
Eirik Høitomt (T) Knut Arne Ødegaard (T) K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 0 22/11 - 01 / 4 1609 30,1ag 148
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek K. Ødegaard Bjerke Travbane 6 10/11 - 02 / 10 1609 28,4ag 79
3 2019: -5 -0 -2 -1 -0 -59 000 2018: -19 -6 -1 -0 -3 -125 545
Alsaker Pumbaa 3 Plass 467 178
8 år BRUN H v.Åsajerven M. Høitomt Bjerke Travbane 6 21/12 - 04 / 4 2100 31,1a 70
e. Alsaker Kosi v. Kos Knekten M. Høitomt Momarken Travbane 3 13/12 - 01 / 3 2140 29,5a 26
Stall Pumbaa M. Høitomt Biri Travbane 4 25/11 - 01 / 7 2100 28,8a 148
Marius Høitomt (S) Monica Einarsen M. Høitomt Sørlandets Travpark 0 16/10 - 03 / 6 1609 30,4ag 159
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek V. Hop Klosterskogen Travbane 0 06/10 - 06 / 12 1700 27,9a 172
4 2018: -27 -0 -1 -2 -8 -43 300 2017: -11 -0 -0 -0 -1 -3 500
Sandemoin 4 Plass 219 300
12 år SVART V v.Moe Odin D. Dalen Momarken Travbane 0 13/12 - 01 / 2 2140 br a 279
e. Gik Mina v. Ilmin C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 4 22/11 - 01 / 1 1609 29,4a 337
Pål Henning K. Johannessen-Mary Jean Fernandez K. Kvasnes Momarken Travbane 0 15/11 - 06 / 8 1640 31,0a 609
Connie Engebråthen (T) Silje Christin Vikør C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 5 01/11 - 04 / 4 1700 30,1a 576
Grå m/burgunder ermer, rekl. C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 0 21/10 - 05 / 14 1620 31,0 415
5 2017: -2 -1 -0 -0 -0 -12 000 2016: -11 -2 -2 -0 -3 -50 000
Thess Prinsen 5 Plass 160 500
7 år SVART V v.Lome Kongen E. Høitomt Drammen Travbane 4 20/12 - 05 / 2 1700 29,8a 49
e. Dronninga v. Spang Best E. Jensen Klosterskogen Travbane 5 28/11 - 08 / 6 2120 34,7 rg 60
Flaata Stable AS /Rjukan E. Høitomt Jarlsberg Travbane - 22/11 - 01 / 5 1609 g0 a 27
Tom Erik Solberg (T) Malene Berdalen (T) E. Høitomt Drammen Travbane 2 14/11 - 06 / 3 1700 30,6a 46
Blå m/gull seler&stjerner, reklame S. Løvvold Jarlsberg Travbane P 04/11 - 21 / 1 2100 33,7 P
6 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -24 -1 -1 -1 -5 -50 000
Missingmyr Stjernen 6 Plass 305 500
10 år BRUNSVART V v.Åsajerven B. Strømnes Bjerke Travbane 5 21/12 - 04 / 2 2100 31,0a 431
e. Flåli Frøkna v. Schuvar B. Strømnes Momarken Travbane 0 13/12 - 01 / 5 2140 33,6a 303
Runa Haugen Strømnes /Råde B. Strømnes Momarken Travbane 0 30/8 - 01 / 9 2140 36,4a 365
Bjørn Strømnes (A) Runa Haugen Strømnes K. Bjørnerød Årjäng - 28/8 - 08 / 8 1640 dg a 794
svart m/oransje ruterfelt og ermer B. Strømnes Kala Landbane 0 09/8 - 04 / 1 1900 28,8 g 218
7 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -474 2018: -7 -0 -0 -1 -3 -13 894
Blåstrupemoen 7 Plass 219 448
10 år BRUN H v.Håkon Jo* K. Brenden Bollnäs 7 23/12 - 02 / 8 1660 29,6 223
e. Viggdine v. Elding K. Brenden Biri Travbane 0 14/10 - 02 / 6 2100 29,9a 688
Leif Brenden-Olaug Kjexrud K. Brenden Momarken Travbane 0 27/9 - 05 / 8 1640 28,2a 397
Kenneth Brenden (A) Leif Ingvar Brenden K. Brenden Årjäng 5 18/9 - 03 / 2 2140 27,0a 240
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko K. Brenden Bjerke Travbane 0 08/9 - 01 / 4 2100 29,6a 67
8 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -4 -0 -0 -0 -2 -5 000
Lillegutt Trollet 8 Plass 168 000
6 år MØRKBR V v.Særpefanten L. Kolle Drammen Travbane 7 20/12 - 05 / 11 1700 31,1a 232
e. Tofte Gull v. Mentor Mollyn Å. Tengsareid Drammen Travbane 0 31/10 - 04 / 6 2540 32,2 g 197
Arthur Bø /Bø I Telemark L. Kolle Sørlandets Travpark 0 16/10 - 03 / 5 1609 br ag 88
Vidar Hop (T) Arthur Bø (T) V. Hop Momarken Travbane 6 21/6 - 04 / 4 2140 28,6a 205
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Momarken Travbane 5 25/8 - 04 / 2 2140 30,0ag 81
9 2019: -5 -0 -0 -1 -0 -6 000 2018: -20 -3 -2 -0 -9 -95 000
Ådne Kommandør 9 Plass 297 500
9 år LYSBRUN V v.Feseth Lynet A. Andersen Jarlsberg Travbane 6 23/12 - 03 / 10 1609 30,2a 568
e. Ådnes Gro v. Elding E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 15/12 - 01 / 4 2100 31,5 159
Øivind Mikkelsen /Lunde A. Robertsen Klosterskogen Travbane 0 28/11 - 04 / 5 1700 30,6a 535
Anders Andersen (T) A. Robertsen Klosterskogen Travbane 8 17/11 - 01 / 10 2120 31,7 468
Beige,hvite erm, brun sidef/ermr. rekl A. Andersen Bjerke Travbane 0 09/11 - 08 / 5 2140 32,2 g 1325
10 2019: -7 -2 -0 -0 -2 -36 000 2018: -18 -1 -0 -2 -5 -51 658
Aas Balder 10 Plass 284 658
11 år LYSBRUN V v.H.G. Balder O. Østre Jarlsberg Travbane 0 23/12 - 03 / 3 1609 30,7a 56
e. Aas Besta v. Spang Best O. Østre Drammen Travbane 2 20/12 - 05 / 8 1700 29,4a 124
Ida Brekke /Voss O. Østre Bjerke Travbane 3 08/12 - 04 / 3 1609 30,1a 26
Ole Johan Østre (T) Jan-Arne Raab (T) O. Østre Klosterskogen Travbane 2 28/11 - 04 / 2 1700 28,9a 211
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Drammen Travbane 0 14/11 - 03 / 11 1700 32,0ag 384