<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:20 V4-4
V5-2


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 28.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -6 500 2018: -16 -1 -3 -1 -10 -149 020
Tekno Teddy 1 Plass 328 838
6 år SVART V v.Tekno Odin O. Sagholen Momarken Travbane - 20/12 - 03 / 1 2140 dg 31
e. Lykke Lotta v. Järvsöfaks (S) O. Sagholen Momarken Travbane 1 13/12 - 07 / 2 2140 34,9 18
Kristin F. Strøm-Jorun Furulund O. Sagholen Momarken Travbane 1 22/11 - 08 / 3 2140 37,2 41
Odd Arne Sagholen (T) Terje Lunewski O. Sagholen Drammen Travbane 6 14/11 - 01 / 8 2100 37,2 44
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Momarken Travbane P 22/9 - 20 / 1 2140 35,6 P
2 2019: -6 -0 -1 -1 -0 -13 000 2018: -12 -2 -1 -0 -1 -46 000
Tenk Nå Dina 2 Plass 147 000
6 år BRUN HP v.Tekno Odin S. Jessen Jarlsberg Travbane 2 11/12 - 08 / 5 2100 34,8 50
e. Frk. Høyrøsta v. Røste Bo* (S) S. Jessen Klosterskogen Travbane 4 28/11 - 03 / 6 2100 34,9 g 110
Ann Kristin Nystad-Asbjørn Nystad S. Jessen Klosterskogen Travbane 1 17/11 - 08 / 1 2100 39,0 26
Simen Bjørbæk Jessen (T) Kristin Bjørbæk Jessen (T) S. Jessen Klosterskogen Travbane P 24/10 - 20 / 4 2120 37,1 P
Tredelt svart/gull/svart, gull arm,rek S. Jessen Klosterskogen Travbane 26/11 - 20 / 2 1720 52,9 B
3 2018: -8 -0 -0 -1 -2 -10 000 2017: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000
Schudiva 3 Plass 26 500
6 år SVART HP v.Dotterud Teddy G. Austevoll Drammen Travbane 0 20/12 - 02 / 4 2100 35,6 g 199
e. Schumina v. Schuvar G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 29/10 - 03 / 5 2100 35,2 g 206
Audun Tandberg-Reidun Bøhn G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 30/9 - 04 / 2 2100 34,8 680
Gunnar Austevoll (T) Asbjørn Wright (T) G. Austevoll Drammen Travbane 6 13/9 - 04 / 3 2100 33,8 180
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Drammen Travbane 4 28/8 - 08 / 5 2100 34,3 175
4 2019: -8 -0 -1 -0 -5 -23 000 2018: -28 -1 -4 -3 -12 -140 500
S.G. Jerv Blesa 4 Plass 252 527
7 år MØRKBR HP v.Åsajerven V. Hop Jarlsberg Travbane 4 23/12 - 08 / 11 2140 37,4 54
e. Alsaker Bølla v. Bokli Balder V. Hop Klosterskogen Travbane 2 15/12 - 08 / 10 2120 33,8 56
Stall Jervbleso V. Hop Momarken Travbane 3 13/12 - 07 / 14 2180 34,5 226
Vidar Hop (T) Jan-Arne Raab (T) O. Østre Klosterskogen Travbane 8 28/11 - 03 / 12 2120 34,6 g 660
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl O. Østre Jarlsberg Travbane 5 04/11 - 08 / 3 2100 34,2 434
5 2019: -5 -2 -1 -0 -0 -37 000 2018: -14 -2 -0 -2 -2 -49 000
Hønn Spik 5 Plass 172 212
10 år SVART V v.Spikeld G. Gundersen Biri Travbane 0 16/12 - 03 / 5 2100 36,7 g 333
e. Hønn Stjerna v. Alm Svarten G. Gundersen Jarlsberg Travbane 7 11/12 - 04 / 7 2120 36,8 32
Grethe Lande Borgli-Lisa Lande Borgli G. Gundersen Bjerke Travbane 2 30/11 - 09 / 2 2140 33,0 409
Magnus Teien Gundersen (S) Tore Borgli M. Gundersen Drammen Travbane 8 21/11 - 04 / 13 2120 35,4 g 476
marineblå m/hvit og rød søm + reklame G. Gundersen Jarlsberg Travbane 4 04/11 - 08 / 5 2100 34,0 359
6 2019: -4 -0 -0 -1 -2 -12 500 2018: -16 -3 -4 -3 -4 -163 000
Frier Birk 1 Plass 337 000
7 år BRUN V v.Lome Elden V. Hop Bjerke Travbane 6 31/12 - 04 / 12 2100 32,6a 418
e. Omerfaxa v. Järvsöfaks (S) V. Hop Klosterskogen Travbane 4 15/12 - 04 / 7 2100 32,8 51
Lene Gravklev Wiik-Ole Oddvar Wiik J. Undem Drammen Travbane 2 21/11 - 04 / 14 2120 34,7 112
Johan Herbjørn Undem (T) Lene Gravklev Wiik J. Undem Klosterskogen Travbane 2 01/11 - 02 / 3 2100 33,0a 51
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Klosterskogen Travbane 0 24/10 - 04 / 5 2120 35,7 g 39
7 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -14 -0 -0 -0 -4 -12 500
Villting 2 Plass 52 500
11 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld R. Wiig Sørlandets Travpark 0 18/12 - 04 / 8 2160 br 476
e. Bø Rene v. Alm Hellin K. Wågenes Forus Travbane 0 18/10 - 07 / 9 2060 33,4 g 439
Kari Anne Knutsen-Ingeborg Knutsen M. Høitomt Sørlandets Travpark 0 04/9 - 03 / 3 2640 32,5 498
Eirik Høitomt (T) Kari Anne Knutsen (T) E. Høitomt Sørlandets Travpark 6 27/8 - 01 / 5 2180 30,4 158
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek M. Helland Klosterskogen Travbane 0 25/8 - 04 / 11 2120 33,3 882
8 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -20 -1 -3 -3 -6 -73 000
Kleppe Smygen 3 Plass 124 500
10 år M.BRUN H v.Spikeld D. Dalen Drammen Travbane P 10/12 - 20 / 1 2100 37,0 P
e. Norlisa v. Nordli Svarten L. Kolle Drammen Travbane 0 15/11 - 06 / 9 2120 br 196
Magne Madsen /Kongsberg E. Knutsen Bjerke Travbane 0 08/7 - 05 / 9 2140 30,9 116
Dag-Sveinung Dalen (T) Magne Madsen E. Knutsen Bjerke Travbane - 10/6 - 09 / 12 1640 dg 63
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek E. Knutsen Bjerke Travbane 2 07/5 - 02 / 3 2100 30,0a 198
9 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -14 -2 -1 -1 -4 -40 000
Løveld 4 Plass 55 100
7 år BRUN H v.Lome Elden T. Borg Jarlsberg Travbane 0 23/12 - 04 / 10 2120 37,1 405
e. Løve Jerka v. Auvin (S) T. Borg Bjerke Travbane 0 26/10 - 09 / 13 2160 33,1 438
Arne Jørgensen /Barkåker T. Borg Bjerke Travbane - 06/10 - 03 / 2 2100 dg a 112
Thor Borg (T) Geir Halvor Jørgensen V. Hop Bjerke Travbane 0 12/9 - 05 / 9 2100 32,7a 118
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl V. Hop Bjerke Travbane 2 01/9 - 04 / 4 2100 32,6a 44
10 2019: -3 -0 -1 -0 -2 -20 373 2018: -15 -0 -0 -1 -10 -38 567
Jærvestjerna* 5 Plass 111 991
10 år MØRKBR HP v.Stjerne Faks A. Heisholt Drammen Travbane 0 21/11 - 04 / 12 2120 br g 570
e. Heitra v. Bork Rigel A. Heisholt Klosterskogen Travbane 0 08/11 - 04 / 12 2100 34,2a 170
Sverige A. Heisholt Klosterskogen Travbane 0 24/10 - 04 / 7 2120 36,1 g 86
Alexander Heisholt (T) T. Solberg Jarlsberg Travbane 5 03/9 - 03 / 6 2120 35,0 15
rød m/sølvgrå ermer/sk.stykke, reklame A. Heisholt Klosterskogen Travbane 1 18/8 - 02 / 4 2120 34,2 34
11 2019: -5 -0 -1 -0 -4 -15 100 2018: -18 -0 -5 -4 -8 -85 306
Komnes Kristin 6 Plass 195 806
7 år BRUN HP v.Trø Faks H. Holm Jarlsberg Travbane 4 01/1 - 04 / 8 2120 33,1 135
e. Komnes Sol v. Moe Odin H. Holm Bjerke Travbane 1 23/11 - 05 / 1 2140 32,6 163
Sigmund Jakobsen-Gunnar Grøvslien H. Holm Jarlsberg Travbane 6 29/10 - 03 / 9 2120 32,6 g 197
Hans Chr. Holm (T) H. Holm Drammen Travbane 3 20/10 - 02 / 1 2100 33,5 75
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 5 05/10 - 09 / 9 2160 32,9 189
12 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -16 -0 -0 -0 -4 -11 689
Turbo Martin 7 Plass 48 689
7 år SVART V v.Åsajerven K. Brenden Biri Travbane 5 09/12 - 05 / 6 2100 33,7a 416
e. Arjavesla v. Haakesjur K. Brenden Romme 5 18/11 - 03 / 8 2140 33,8a 170
Leif Brenden /Skotterud K. Brenden Romme 4 01/11 - 09 / 7 1660 34,3 104
Kenneth Brenden (A) Leif Brenden K. Brenden Drammen Travbane 0 11/10 - 02 / 9 2120 32,8 1243
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko K. Brenden Åmål 0 22/9 - 10 / 9 2100 34,2 353
13 2019: -1 -1 -0 -0 -0 -14 000 2018: -9 -3 -0 -0 -0 -44 000
Bokli Stjernen 1 Plass 169 000
7 år SVART V v.Åsajerven G. Flåten Bjerke Travbane 0 07/12 - 05 / 11 2140 42,0 g 71
e. Bokli Oda v. Moe Odin G. Flåten Bjerke Travbane P 20/7 - 22 / 5 2160 34,8 g P
Magnar Nornes-Hanne C. Seljelid G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 06 / 11 2140 br g 24
Geir Flåten (T) Tore Foss G. Flåten Bjerke Travbane - 09/3 - 03 / 10 2160 dg 27
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Klosterskogen Travbane 0 03/3 - 04 / 14 2120 br g 18