<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:35 V65-5
V5-2
DD-1


Varmblods 1609 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 165.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -0 -0 -0 -6 -19 000
A Million To One (S) 1 Plass 189 000
7 år MØRKBR V v.Dream Vacation* (US) C. Kjenner Bjerke Travbane 0 21/12 - 06 / 11 2100 18,2a 233
e. Family Ås (S) v. Super Ben Joe (US) O. Østre Klosterskogen Travbane 2 15/12 - 02 / 7 2500 18,8a 144
Frank Ringheim-Linda Songstad O. Østre Klosterskogen Travbane 0 05/12 - 03 / 6 2100 17,5a 62
Ole Johan Østre (T) Bjørnar Heibø O. Østre Sørlandets Travpark 3 27/11 - 05 / 6 2160 16,3 97
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame L. Kolle Sørlandets Travpark 3 12/11 - 02 / 9 2140 17,4a 83
2 2017: -7 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -16 -1 -2 -0 -7 -51 500
Secret Player 2 Plass 115 000
7 år BRUN V v.Varenne* (IT) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 05/12 - 05 / 1 2100 17,8a 141
e. Jumpsuit (S) v. Zoot Suit (US) L. Kolle Sørlandets Travpark 0 30/10 - 06 / 6 2160 18,1 g 113
Tom H. Andersen-Tor Olaf Halle Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 2 21/10 - 04 / 9 2620 19,2 232
Eirik Høitomt (T) Tor Olaf Halle (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 10/8 - 07 / 2 1609 14,4a 190
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek Å. Tengsareid Forus Travbane 1 19/7 - 01 / 4 1600 14,8a 41
3 2017: -11 -1 -0 -0 -1 -21 000 2016: -14 -1 -0 -0 -4 -31 544
J.C. France Dream 3 Plass 143 044
6 år BRUN HP v.Offshore Dream* (FR) E. Rennesvik Momarken Travbane 1 13/12 - 04 / 9 2140 19,7a 380
e. Sporting Karina v. Speedy Tomali (US) D. Dalen Biri Travbane 0 02/12 - 03 / 3 2600 18,3a 756
Siri Lund Berntzen /Magnor D. Dalen Bjerke Travbane 0 10/11 - 04 / 9 1609 16,5a 145
Gunnar Austevoll (T) Siri Lund Berntzen D. Dalen Drammen Travbane 0 20/10 - 01 / 8 2100 18,8a 520
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl D. Dalen Bjerke Travbane 0 29/9 - 04 / 5 2100 19,8a 425
4 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -0 -1 -1 -8 -36 000
Mr. Beach 4 Plass 230 000
10 år BRUN V v.Adams Hall* (US) C. Kjenner Bjerke Travbane 3 08/12 - 01 / 4 1609 16,9a 249
e. Mussi Denn (DE) v. Arnaqueur* (FR) M. Strand Jarlsberg Travbane 0 11/11 - 01 / 12 2100 16,5a 1109
Øivind Strand-Morten Strand C. Kjenner Klosterskogen Travbane 7 06/10 - 02 / 11 1700 17,4a 494
Morten Strand (A) Øivind Strand M. Strand Biri Travbane 0 29/7 - 06 / 1 2100 17,3a 945
gul m/blå t. M. Strand Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 10 / 12 2100 15,9a 1331
5 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -491 2017: -7 -0 -1 -1 -2 -21 597
Cypress Star* (S) 5 Plass 146 003
10 år BRUN HP v.Makhtoub Jet* (S) J. Ivehag Åby 7 22/12 - 05 / 2 2140 18,5 351
e. Cypresselie* (S) v. Alf Palema* (US) H. Holm Bjerke Travbane 2 08/12 - 01 / 5 1609 16,7a 264
Sverige Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 06/12 - 05 / 7 2100 17,9a 130
Hans Chr. Holm (T) Sten Luthander G. Austevoll Bjerke Travbane 0 18/2 - 01 / 6 2100 18,4a 130
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl J. Rasmussen Bjerke Travbane 0 27/1 - 06 / 6 2100 20,3a 206
6 2018: -13 -1 -2 -1 -5 -52 500 2017: -18 -2 -1 -2 -8 -97 000
Tiffany T.G. 6 Plass 314 000
6 år BRUN HP v.Jetstile M. Gundersen Bjerke Travbane 0 17/12 - 02 / 3 2100 16,6a 94
e. Artisane (US) v. Lindy Lane* (US) G. Gundersen Biri Travbane 0 28/10 - 01 / 9 2100 17,4a 29
Charlotte Teien Gundersen /Nittedal G. Gundersen Momarken Travbane 0 15/10 - 07 / 3 1640 14,6a 242
Geir Vegard Gundersen (T) M. Gundersen Jarlsberg Travbane 1 07/10 - 03 / 1 2100 15,4a 30
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 06 / 10 2100 16,2ag 135
7 2018: -7 -0 -1 -2 -1 -29 368 2017: -19 -5 -0 -2 -7 -175 500
Astoria Brick (S) 7 Plass 367 675
6 år MØRKBR HP v.Lucky Chucky* (US) V. Hop Bjerke Travbane 0 17/12 - 02 / 7 2100 16,6a 226
e. Likeable Les (US) v. Yankee Glide* (US) M. Gundersen Leangen Travbane 0 29/10 - 06 / 7 2140 19,2a 194
Suzanne Solberg /Sande I Vestfold V. Hop Klosterskogen Travbane 4 24/9 - 06 / 8 2100 15,4a 249
Vidar Hop (T) Øystein Kruse (T) V. Hop Bjerke Travbane 5 17/9 - 07 / 5 2100 14,8a 555
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Sørlandets Travpark 4 27/8 - 05 / 4 2140 15,0a 100
8 2018: -20 -0 -3 -0 -5 -40 000 2017: -24 -3 -4 -2 -7 -137 500
S.M.K. Shocking 8 Plass 302 500
6 år BRUN V v.Bullchip L. Kolle Biri Travbane 0 16/12 - 06 / 4 2100 17,2a 195
e. Island Vacation (US) v. Dream Vacation* (US) A. Akselsen Jarlsberg Travbane 2 29/11 - 01 / 1 2100 17,1a 45
Sara Marie Kittelsen /Hof A. Akselsen Klosterskogen Travbane 3 08/11 - 01 / 1 2100 17,1a 102
Adrian Solberg Akselsen (S) Siv Marie Kittelsen C. Antonsen Momarken Travbane 3 27/10 - 05 / 5 1640 15,4a 77
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv L. Kolle Bjerke Travbane 0 17/10 - 01 / 10 1609 16,6ag 311
9 2018: -7 -0 -0 -1 -0 -5 000 2017: -15 -0 -0 -2 -6 -30 000
Twilight D.K. (DK) 9 Plass 139 823
8 år LYSBRUN HP v.Good As Gold* (S) Å. Tengsareid Drammen Travbane 2 20/12 - 01 / 8 2100 18,0a 127
e. Gucci (DK) v. Lindy's Crown (US) L. Kolle Drammen Travbane 7 10/12 - 06 / 11 2100 19,8a 87
Anne Kari Melbye /Porsgrunn S. Heimdal Klosterskogen Travbane - 17/11 - 04 / 2 1700 dg a 191
Lars Anvar Kolle (T) Per Gottling (T) L. Kolle Klosterskogen Travbane 1 01/11 - 01 / 8 2100 18,5a 141
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 0 22/10 - 03 / 7 2100 18,0a 830
10 2017: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -8 -1 -0 -0 -2 -16 000
Renoir Simoni (DK) 10 Plass 167 958
9 år RØD HP v.Carpe Diem (FR) D. Dalen Bjerke Travbane 0 22/12 - 05 / 10 1609 16,6a 265
e. Try Nissan* (DK) v. Linus T. (US) D. Dalen Bjerke Travbane 1 08/12 - 01 / 2 1609 16,7a 178
Jeanette Mari Østgård /Holmestrand A. Rasmussen Jarlsberg Travbane 0 26/11 - 02 / 8 2100 18,8a 759
Dag-Sveinung Dalen (T) Kristine Sørensen (A) I. Thompson Forus Travbane 5 19/11 - 09 / 5 1600 16,8a 422
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek J. Eriksen Sørlandets Travpark 0 30/10 - 05 / 1 2140 18,0a 410
11 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -7 000 2017: -16 -1 -1 -1 -7 -46 500
Neo Palema (S) 11 Plass 165 466
11 år MØRKBR V v.Adams Hall* (US) M. Pedersen Momarken Travbane 0 20/12 - 01 / 8 1640 19,0a 346
e. Grete Palema (S) v. Alf Palema* (US) L. Thorsen Biri Travbane 0 25/11 - 02 / 5 2100 20,7a 79
Linda Thorsen /Kleppestø M. Pedersen Bjerke Travbane 1 10/11 - 04 / 4 1609 15,6a 54
Morten A. Pedersen (T) M. Pedersen Drammen Travbane 5 31/10 - 01 / 8 2100 17,6a 322
Halv hvit/blå, hvite ermer, rekl. M. Pedersen Momarken Travbane 4 27/9 - 02 / 6 2640 18,3a 242
12 2019: -7 -0 -2 -1 -3 -35 559 2018: -14 -1 -2 -2 -5 -92 991
Jacobine Y. 12 Plass 370 550
7 år BRUN HP v.Steinlager (S) P. Midtfjeld Momarken Travbane 5 20/12 - 01 / 10 1640 18,8a 53
e. Keptsecret Diamant (DE) v. Extreme Dream* (FR) P. Midtfjeld Momarken Travbane 3 06/12 - 01 / 2 2160 16,9 251
Svein Ystehede /Halden G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 26/11 - 01 / 11 2100 16,9ag 122
Per Oleg Midtfjeld (T) P. Midtfjeld Momarken Travbane 4 06/11 - 07 / 9 2140 16,7a 65
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek P. Midtfjeld Bjerke Travbane 1 22/10 - 01 / 11 2100 15,4a 42