<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:05 V76-7
V5-4
DD-2
FINALE - WABA GRUPPENS SERIE FOR STALLANSATTE
FINALE - WABA GRUPPENS SERIE FOR STALLANSATTE
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 390.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 12 Duo : Trippel : 12-6-1 Plass : 12-6-1

1 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -9 -0 -1 -1 -6 -46 000
Miley Goal 2100 1 Plass 412 250
7 år BRUN HP v.Chipmate* (US) H. Tvedt Bjerke Travbane 0 07/12 - 03 / 8 2100 17,6a 123
e. Kiri Goal v. Armbro Goal* (US) H. Tvedt Jarlsberg Travbane 0 26/11 - 07 / 6 2100 15,0a 610
Per-Erik Gravdal-Åsmund Gravdal L. Kolle Bjerke Travbane 0 19/10 - 07 / 8 2100 15,2a 330
A. Akselsen Per-Erik Gravdal (A) E. Høitomt Biri Travbane 0 30/7 - 04 / 5 2100 14,7a 442
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv L. Kolle Bjerke Travbane 0 20/7 - 02 / 10 2160 14,9 g 209
2 2018: -3 -0 -0 -1 -1 -8 492 2017: -23 -2 -4 -3 -10 -170 189
Nova Yamoz* (S) 2 Plass 538 865
9 år M.BRUN HP v.Super Photo Kosmos* (US) H. Horpestad Bjerke Travbane 0 07/12 - 04 / 8 2100 17,3a 440
e. Velvet Smoke (S) v. Super Arnie* (US) K. Lindberg Färjestad 0 27/10 - 03 / 13 2640 17,2a 411
Sverige K. Lindberg Bjerke Travbane 6 05/10 - 08 / 11 2100 14,6a 199
J. Eilertsen Kristian Lindberg (T) K. Lindberg Årjäng 1 17/9 - 10 / 3 2140 14,2a 74
Todelt lys blå/svart, hvit kant J. Sjøqvist Årjäng - 24/6 - 08 / 10 2140 dv ag 304
3 2018: -6 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -16 -0 -0 -0 -6 -18 500
C.C. Queen Weber 3 Plass 307 450
9 år BRUN HP v.Kings Sugarboy (S) L. Trudvang Momarken Travbane 6 13/12 - 05 / 2 2140 17,4a 246
e. Roos Weber (NL) v. Incredible Crafts* (US) M. Sørvik Jarlsberg Travbane 2 26/11 - 02 / 1 2100 17,2a 49
Helen Lund-Kenneth Kristiansen D. Dalen Bjerke Travbane 3 16/11 - 06 / 4 2100 15,9a 491
K. Kvasnes Renate Aarlie (T) T. Borg Klosterskogen Travbane 0 08/11 - 05 / 10 1700 17,9ag 283
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek R. Aarlie Momarken Travbane 4 27/10 - 05 / 8 1640 16,0a 127
4 2018: -11 -0 -0 -2 -6 -33 500 2017: -12 -0 -0 -1 -4 -18 500
La Paloma 4 Plass 268 000
11 år MØRKBR V v.Mr. Commissioner (US) R. Arnerløf Momarken Travbane 0 13/12 - 05 / 11 2140 17,4a 198
e. Smok'n Katie v. Smok'n Lantern* (US) L. Kolle Jarlsberg Travbane 5 04/12 - 06 / 9 1609 14,8a 322
Linda Borgan /Hvittingfoss D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 03 / 2 2100 16,9ag 54
H. Tvedt Bjørn Larsen (T) D. Dalen Klosterskogen Travbane 4 15/9 - 04 / 7 2100 17,6ag 256
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek D. Dalen Drammen Travbane 0 20/8 - 02 / 12 1700 16,9ag 381
5 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -15 -0 -1 -4 -6 -76 000
Cristal B.R. 5 Plass 370 842
7 år MØRKBR HP v.Andover Hall* (US) A. Valstad Bjerke Travbane 5 07/12 - 03 / 1 2100 17,4a 850
e. Armbro Barefoot (CA) v. Malabar Man* (US) A. Valstad Bjerke Travbane P 30/11 - 22 / 2 2140 20,7 P
Finntack R&D AS /Vinterbro P. Midtfjeld Bjerke Travbane 6 31/8 - 08 / 12 2100 15,5a 50
K. Pedersen Torgeir Hagmann (T) A. Valstad Bjerke Travbane 0 10/8 - 06 / 4 2100 14,6a 362
Hvit m/blå sk.stk,ermer&sidefelt, rekl A. Valstad Bjerke Travbane 0 03/8 - 03 / 3 2100 15,7a 484
6 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -9 000 2017: -8 -1 -1 -0 -2 -32 500
Sonador 6 Plass 438 505
9 år MØRKBR V v.Adams Hall* (US) V. Hop Jarlsberg Travbane 0 04/12 - 01 / 8 2100 16,8a 284
e. Spellgirl v. Freezing Cold* (US) O. Østre Årjäng 6 07/7 - 02 / 8 2660 16,4 121
Hege Kristin Høyland-Hege Veronica Hegland V. Hop Jarlsberg Travbane 6 20/6 - 06 / 4 2609 17,4a 137
C. Kjenner Hans-Petter Dammen O. Østre Jarlsberg Travbane 0 21/5 - 05 / 10 2609 16,4a 336
Rød m/svart skstk,hvite mansjetter,rek O. Østre Bjerke Travbane 5 11/5 - 07 / 5 2100 13,8a 254
7 2019: -5 -0 -0 -1 -3 -18 875 2018: -17 -3 -2 -1 -7 -121 922
Hallo Again (DE) 7 Plass 505 211
9 år MØRKBR V v.Daguet Rapide* (IT) E. Høitomt Sørlandets Travpark 7 18/12 - 06 / 2 2140 16,4a 271
e. Here She Comes D.E. (DE) v. Credit Winner* (US) A. Stensen Biri Travbane 0 09/12 - 07 / 7 2100 17,9a 350
Tom Forkerud /Skotterud V. Hop Jarlsberg Travbane 2 22/11 - 02 / 7 1609 15,6a 330
M. Gundersen Tom Forkerud (T) V. Hop Drammen Travbane 2 14/11 - 07 / 5 2100 17,8a 156
marineblå m/hvit og rød søm + reklame P. Mahony Örebro 6 10/11 - 03 / 5 2100 15,5a 490
8 2018: -4 -0 -1 -0 -2 -16 000 2017: -21 -0 -2 -1 -6 -54 000
Hot Vacation H. 8 Plass 401 000
10 år MØRKBR V v.Dream Vacation* (US) J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 2 15/12 - 05 / 5 1700 15,9a 204
e. Planete Viervil (FR) v. Jag De Bellouet* (FR) J. Eilertsen Bjerke Travbane 3 07/12 - 04 / 3 2100 16,7a 313
Lars O. Romtveit /Skoppum P. Midtfjeld Bjerke Travbane - 19/11 - 02 / 8 3140 dg 647
H. Eggen Lars O. Romtveit (T) J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 6 07/10 - 06 / 5 2100 14,4a 146
Hvit m/rødt&blått emblem,blå mansj,rek A. Frønes Bjerke Travbane 3 16/9 - 05 / 7 1609 13,1a 302
9 2018: -13 -1 -0 -3 -5 -98 000 2017: -24 -2 -0 -4 -6 -104 500
Tayno Dream 9 Plass 542 500
8 år BRUN V v.Super News (US) E. Høitomt Biri Travbane 2 09/12 - 07 / 3 2100 16,4a 271
e. Impressive v. Valley Sentry* (US) K. Kvasnes Momarken Travbane 2 22/11 - 03 / 9 2140 17,8a 55
Alf-Jonny Lunde-Sven Andresen K. Kvasnes Momarken Travbane - 22/11 - 07 / 3 1640 dg a 71
E. Rennesvik Alf-Jonny Lunde E. Høitomt Momarken Travbane 4 15/11 - 05 / 7 1640 17,6a 144
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek E. Høitomt Momarken Travbane 4 15/11 - 05 / 7 1640 17,6a 144
10 2016: -12 -3 -1 -1 -0 -62 994 2015: -12 -3 -2 -1 -2 -117 546
Tulle Toulouse (DK) 10 Plass 313 150
6 år BRUN HP v.Great Challenger (US) J. Eilertsen Drammen Travbane - 10/12 - 07 / 5 1700 dg a 33
e. Frk. Tamsen (DK) v. Ride The Wave* (US) J. Eilertsen Biri Travbane - 05/11 - 07 / 12 2100 dg a 264
Team Clemmensen & Christensen I/S S. Eilertsen Bjerke Travbane 1 16/9 - 05 / 4 1609 12,9a 15
J. Eilertsen Anette Skårnes (T) P. Midtfjeld Drammen Travbane 1 28/8 - 06 / 2 1700 14,0a 18
Skrådelt svart/gull, hvit kant L. Trudvang Bjerke Travbane 0 03/8 - 03 / 1 2100 15,7a 115
11 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -0 -2 -3 -3 -64 424
Scarlet Magic (DK) 11 Plass 408 051
9 år BRUN V v.Rydens Ulano (S) M. Gundersen Biri Travbane 3 09/12 - 07 / 10 2100 17,0a 306
e. Golden Beauty (DK) v. Wee Hjordal* (DK) A. Valstad Biri Travbane 6 14/10 - 03 / 2 2100 17,8 80
Stall Stride A. Valstad Leangen Travbane 3 10/10 - 01 / 9 2140 17,0 40
M. Høitomt Arne Moe T. Borg Färjestad 6 01/10 - 08 / 5 3140 15,4 835
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek L. Kolle Bjerke Travbane 4 21/9 - 07 / 12 1609 12,1a 231
12 2018: -10 -1 -2 -3 -2 -165 680 2017: -15 -6 -1 -0 -5 -202 500
Speedmeister 12 Plass 779 672
8 år MØRKBR V v.Herr Jægermeister* (S) J. Kvikstad Klosterskogen Travbane 1 05/12 - 01 / 1 2100 16,9a 14
e. Speed Rocket (FI) v. American Hustle* (US) J. Kvikstad Drammen Travbane 1 14/11 - 07 / 7 2100 17,7a 21
Stall Speedrocket J. Kvikstad Bjerke Travbane 1 03/11 - 05 / 2 1609 13,0a 39
O. Kjenner Evy Marie Brinch (T) J. Kvikstad Momarken Travbane 5 09/10 - 01 / 6 2140 15,6a 228
Svart m/oransje stolpe,rekl. T. Borg Jarlsberg Travbane 0 10/7 - 11 / 7 2100 15,4a 556