<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:20 V5-3
SPORTRAPP/GRUNNLAG
SPORTRAPP/GRUNNLAG
Varmblods 2040 m. Autostart.
For 3-12-årige minst 30.001 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-8-7 Plass : 9-8-7

1 2019: -5 -0 -0 -0 -3 -7 518 2018: -14 -0 -0 -3 -6 -30 445
Evil Eyes* (FI) 2040 1 Plass 141 315
9 år MØRKBR V v.Simb Chaplin* (S) S. Pettersen Harstad Travpark 2 03/12 - 04 / 10 2060 19,7 g 301
e. Pinch Of Royal (FI) v. Wired Pine* (US) J. Østman Boden 8 25/11 - 09 / 16 1640 16,3a 354
Finland S. Ritvonen Rovaniemi 0 13/11 - 03 / 1 2100 20,0a 412
D. Dalen Vesa-Pekka Kellokumpu (A) M. Niemelæ Skellefteå 0 16/10 - 09 / 2 2140 19,2 497
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek M. Jauhola Rovaniemi 6 08/10 - 09 / 1 2100 18,9a 239
2 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -8 -0 -0 -0 -3 -12 000
Eye Witness 2 Plass 114 000
7 år BRUN HP v.Judge Joe* (US) M. Ringberg Harstad Travpark 4 03/12 - 04 / 6 2060 20,0 112
e. Mellby Quickness (S) v. Coktail Jet (FR) H. Holm Harstad Travpark 4 05/11 - 04 / 5 2040 19,2a 115
Trude Mathisen /Harstad J. Eilertsen Harstad Travpark 4 22/10 - 05 / 11 2040 18,8a 342
L. Trudvang Lena Mari Berg S. Eilertsen Harstad Travpark 5 08/10 - 01 / 5 2040 17,5 566
Grå m/blå sk.klaffer,belte&ermring,rek S. Eilertsen Harstad Travpark 5 02/10 - 07 / 2 2040 19,8a 150
3 2018: -9 -1 -0 -0 -6 -20 500 2017: -10 -0 -0 -1 -5 -22 500
My Golden Point 3 Plass 161 500
9 år MØRKBR V v.Standpoint* (US) T. Lagesen Harstad Travpark 0 03/12 - 04 / 7 2060 21,6 141
e. My Golden Lady v. Nordin Hanover* (US) T. Lagesen Lofoten Travpark 3 10/9 - 03 / 1 2200 19,6 PK
Gunn-Sissel Lagesen-Jan Erik Lagesen T. Lagesen Harstad Travpark 5 27/8 - 03 / 3 2040 17,4a 164
T. Lagesen T. Lagesen Tromsø Travbane 3 23/7 - 04 / 2 2500 19,1 PK
Grønn m/svart side- og sk.felt,rekl T. Lagesen Harstad Travpark 0 16/7 - 02 / 12 1600 15,6a 904
4 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -6 -0 -0 -3 -0 -12 000
Jack (DE) 4 Plass 121 414
9 år BRUN V v.Ridethenight D.E. (DE) M. Meløy Harstad Travpark 0 02/10 - 07 / 1 2040 20,4a 332
e. Joy Lobell (DE) v. Allaire Lobell (US) M. Meløy Olsborgmoen Travbane 3 09/7 - 04 / 3 1700 19,4 PK
Silje Merete Karlsen-Alida Strand M. Meløy Bodø Travbane 0 25/6 - 04 / 5 2100 20,3 PK
M. Meløy M. Meløy Harstad Travpark 3 23/4 - 04 / 6 1600 16,9a 398
Delt blå/rød,gult & grønt skråbånd,rek S. Borgan Harstad Travpark 0 09/4 - 04 / 6 2060 22,8 367
5 2017: -5 -0 -0 -1 -1 -8 685 2016: -13 -0 -0 -3 -5 -18 027
Samba Pa Ti* (FI) 5 Plass 124 889
9 år BRUN V v.Uronometro* (IT) M. Niemelæ Harstad Travpark 4 03/12 - 02 / 5 2040 20,2 317
e. Pia Pa Ti (S) v. Southwind Pinnacle* (US) L. Flink Boden 4 25/11 - 06 / 10 1640 15,8a 924
Finland L. Flink Harstad Travpark 3 05/11 - 04 / 2 2040 19,0a 350
L. Flink Taisto Liikamaa (A) H. Flink Rovaniemi 4 28/10 - 09 / 1 2100 18,0a 1014
Hvit, blå, svart H. Flink Rovaniemi 5 08/10 - 04 / 1 2600 18,3a 253
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -20 -1 -2 -2 -11 -76 750
Tobros Augustinu 6 Plass 276 250
9 år BRUN HP v.Handoverdabredfred (US) T. Mortensen Harstad Travpark 3 03/12 - 02 / 2 2040 20,1 392
e. Tobro's Girl v. Super News (US) T. Mortensen Harstad Travpark P 12/11 - 21 / 1 2040 21,9 P
Rikke Helene Jensen /Harstad M. Eggum Harstad Travpark 5 05/11 - 04 / 4 2040 19,2a 406
M. Eggum Oddmund Eggum (T) M. Eggum Harstad Travpark 3 22/10 - 05 / 8 2040 18,4a 359
Grå,sort sk.felt/bånd/ermr,rød søm,rek M. Eggum Harstad Travpark 0 08/10 - 01 / 2 2040 17,7 g 429
7 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -16 -0 -1 -1 -8 -35 500
Twentysix Paupau (DK) 7 Plass 273 947
9 år BRUN HP v.David Raymond* (US) M. Ringberg Harstad Travpark 1 03/12 - 05 / 2 2040 17,8a 28
e. Express Siri (DK) v. New Quick* (DK) M. Ringberg Harstad Travpark 1 05/11 - 04 / 6 2040 18,3a 40
John Kjell Berg /Bø I Vesterålen L. Trudvang Harstad Travpark 1 22/10 - 05 / 6 2040 18,2a 31
M. Ringberg Lena Mari Berg M. Ringberg Harstad Travpark 2 08/10 - 03 / 2 1600 15,1a 26
blå m/MGR på hvitt skråbånd A. Solhus Leangen Travbane 4 22/8 - 02 / 10 1640 15,4a 82
8 2019: -4 -0 -1 -0 -3 -16 600 2018: -11 -3 -0 -1 -4 -46 491
Alitrix 8 Plass 291 214
8 år MØRKBR HP v.Chipmate* (US) J. Bjerring Harstad Travpark 4 08/10 - 01 / 3 2040 17,5 27
e. Hilary Hilander v. Super Arnie* (US) J. Bjerring Harstad Travpark 2 24/9 - 05 / 8 2060 16,6 100
Stall Heimersletta H. Holm Bodø Travbane - 04/9 - 06 / 1 1609 g0 ag 99
H. Holm Ros-Mari Bernhardsen (A) H. Holm Harstad Travpark 4 20/8 - 06 / 2 2040 19,5a 19
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl J. Bjerring Bodø Travbane 2 06/8 - 06 / 4 2100 17,5a 49
9 2017: -9 -2 -2 -1 -2 -55 440 2016: -14 -1 -3 -3 -2 -48 217
Truman Zet* (S) 9 Plass 211 344
6 år SVARTBRUN V v.Make It Happen (US) S. Pettersen Harstad Travpark 2 03/12 - 05 / 1 2040 17,8a 60
e. Credit Player (S) v. Credit Winner* (US) S. Pettersen Harstad Travpark 3 02/10 - 05 / 3 2040 19,2a 103
Finland T. Koivurova Boden 0 08/9 - 03 / 1 2160 17,6 108
S. Pettersen Johanna Kauppila (A) D. Dalen Harstad Travpark 5 27/8 - 04 / 4 2040 15,5a 126
Blå m/rekl.p.hvitt felt,røde mansj&kra T. Koivurova Boden 5 12/8 - 08 / 1 2640 17,7a 341
10 2017: -5 -0 -0 -1 -1 -12 000 2016: -15 -3 -1 -1 -5 -80 500
Xanthis Angel (S) 10 Plass 161 302
5 år BRUN HP v.Andover Andover* (US) H. Holm Harstad Travpark 4 03/12 - 05 / 4 2040 18,4a 41
e. Super Vilja (S) v. Super Arnie* (US) M. Ringberg Harstad Travpark 4 12/11 - 03 / 5 2060 20,1 119
Stall Indre Salten S. Eilertsen Harstad Travpark 0 05/11 - 04 / 3 2040 20,5a 23
S. Eilertsen F. Hamre Bjerke Travbane 0 01/6 - 06 / 6 2600 16,1a 312
Gull m/hvit kile&sidef,svart mansj,rek F. Hamre Sørlandets Travpark 0 22/5 - 04 / 10 2180 16,2 119