Neste løp >>>
Start ca kl. 18:15 V65-1


Kaldblods 1620 m. Tillegg 20 m. for 3-14-årige. 20 m. for hvert vunnet 425.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-3-1 Plass : 8-3-1

1 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -5 000 2017: -17 -0 -1 -2 -6 -48 750
Willblesen 1640 1 Plass 393 250
10 år MØRKRØD V v.Moe Odin M. Finsand Sørlandets Travpark 2 27/11 - 01 / 1 1640 26,3 53
e. Willtilla v. Braute C. Roland Sørlandets Travpark 3 30/10 - 03 / 5 2140 28,9a 326
Heidi Gylseth /Bogøy I. Thompson Sørlandets Travpark 5 25/9 - 02 / 7 1660 28,0 135
Ø. Tjomsland R. Roland Klosterskogen Travbane 0 28/7 - 01 / 5 2100 28,3a 547
mørkblå m/sølv reklame M. Finsand Sørlandets Travpark 4 22/7 - 04 / 1 1640 25,8 197
2 2016: -14 -0 -0 -1 -4 -18 000 2015: -9 -0 -1 -0 -3 -15 000
Rigel Elden 1660 1 Plass 1 043 000
15 år MØRKBR V v.Lome Elden I. Andersen Sørlandets Travpark 5 27/11 - 01 / 9 1680 29,4 298
e. Riga Lill v. Alm Rigel K. Wågenes Sørlandets Travpark 6 01/10 - 06 / 10 1640 24,9 g 619
Ingeborg Knutsen /Birkeland K. Wågenes Sørlandets Travpark 0 25/9 - 03 / 1 1609 26,0a 582
E. Høitomt Kari Anne Knutsen (T) J. Eriksen Forus Travbane 0 10/9 - 07 / 9 2080 27,4 809
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek K. Wågenes Sørlandets Travpark 0 14/8 - 05 / 8 2160 28,1 g 291
3 2018: -4 -0 -0 -1 -1 -30 000 2017: -18 -1 -3 -3 -5 -82 500
Lill Ronja 2 Plass 826 250
13 år BRUN HP v.Troll Kos K. Hauge Bjerke Travbane 3 07/12 - 08 / 8 1609 26,7a 142
e. Lex Nina v. Bork Rigel K. Hauge Sørlandets Travpark 0 12/11 - 09 / 5 2140 29,1 g 237
Torstein Jørgensen-Ragna Philipp K. Hauge Biri Travbane 0 05/11 - 05 / 3 2600 27,5 1527
K. Hauge Torstein Jørgensen K. Hauge Sørlandets Travpark 4 16/10 - 01 / 3 2160 27,0 322
Beige m/rødt sk.stk.& erm, rekl E. Høitomt Klosterskogen Travbane 5 06/10 - 01 / 9 2100 27,8a 14
4 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -0 -0 -1 -1 -8 000
Branddon 3 Plass 561 603
15 år MØRKBR V v.Lome Elden Å. Tengsareid Forus Travbane 0 18/10 - 02 / 5 1600 33,6ag 296
e. Moshus Riga v. Alm Rigel Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 25/9 - 03 / 11 1609 26,1a 929
Kari Anne Knutsen-Ingeborg Knutsen M. Høitomt Sørlandets Travpark 0 04/9 - 01 / 5 2160 br g 377
R. Wiig Kari Anne Knutsen (T) K. Johansen Momarken Travbane 0 30/8 - 04 / 8 2140 28,0 808
svart m/blå ermstriper og reklame A. Akselsen Sørlandets Travpark 0 31/7 - 06 / 7 1609 br ag 682
5 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -9 -0 -0 -0 -4 -14 500
Moe Hrym 4 Plass 631 000
8 år BRUN V v.Moe Odin J. Eilertsen Momarken Travbane 0 27/9 - 03 / 6 2160 31,5 138
e. Lykkevinna v. Vinningblesen D. Aarum Årjäng 0 09/8 - 04 / 11 2180 27,3 494
Miriam Gudmestad /Nærbø K. Malmin Bjerke Travbane 0 29/6 - 05 / 8 2140 28,9 470
M. Høitomt Kari Anne Knutsen (T) J. Eriksen Sørlandets Travpark 0 19/6 - 05 / 9 2160 25,8 653
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek I. Risa Sørlandets Travpark 7 10/4 - 03 / 11 1660 26,1 878
6 2018: -9 -2 -2 -1 -2 -132 000 2017: -18 -8 -3 -0 -4 -234 000
Tomeld Ø.K. 5 Plass 1 028 555
7 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane - 24/9 - 10 / 4 2120 dg 42
e. Tripså v. Storelan Å. Tengsareid Forus Travbane - 10/9 - 07 / 5 2080 dg 17
Stall Davenskø Å. Tengsareid Drammen Travbane 0 20/8 - 09 / 13 2960 26,0 202
B. Øksnevad Å. Tengsareid Drammen Travbane 6 08/8 - 01 / 7 2960 26,6 104
hvit m/rød ø & ermstriper Ø. Kihlstrøm Bollnäs 3 30/7 - 08 / 14 2660 26,4 21
7 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -5 000 2017: -15 -0 -0 -2 -3 -27 000
Art Haaken 6 Plass 789 307
9 år BRUN V v.Moe Odin L. Kolle Bjerke Travbane 6 07/12 - 08 / 4 1609 27,0a 39
e. Jerkila v. Lome Elden L. Kolle Momarken Travbane 1 22/11 - 05 / 5 1640 27,3 37
Janne Pauline Skaane-Christoffer R. Eriksen L. Kolle Bjerke Travbane 0 21/9 - 08 / 8 2160 26,4 137
L. Kolle Jenny Thygesen (T) L. Kolle Momarken Travbane 1 30/8 - 04 / 4 2140 26,4 33
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 3 24/8 - 07 / 7 2100 25,0a 88
8 2017: -15 -0 -2 -0 -5 -42 000 2016: -14 -2 -0 -2 -5 -73 500
Rinde Kvikken 1680 1 Plass 1 327 215
15 år SVART V v.Moe Odin L. Kolle Bjerke Travbane 0 07/12 - 06 / 1 2100 29,3a 227
e. Ritabest v. Friggbest Å. Tengsareid Momarken Travbane 5 22/11 - 05 / 14 1660 26,9 508
John Arne Degnes-Åsmund Degnes S. Wassberg Sørlandets Travpark 7 12/11 - 09 / 13 2160 26,7 g 686
Å. Tengsareid Jenny Thygesen (T) L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 24/10 - 06 / 6 1700 25,6a 294
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam L. Kolle Drammen Travbane 0 10/9 - 05 / 8 2100 26,3a 341