<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:20 V65-5
V5-2
DD-1
HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 1600 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 110.001 kr.
For alle 3-15-årige hopper.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-12-9 Plass : 7-12-9

1 2018: -17 -1 -1 -2 -6 -53 000 2017: -20 -0 -2 -1 -9 -65 000
Maurstad Mina 1600 1 Plass 222 500
7 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld L. Kolle Biri Travbane - 02/12 - 04 / 12 2120 dv1 225
e. Maurstad Mi v. Spang Best G. Gundersen Biri Travbane 6 25/11 - 06 / 11 1609 28,5a 275
Magne Stenslie /Raufoss J. Kvikstad Biri Travbane 0 05/11 - 04 / 4 2120 br g 283
L. Kolle Magne Stenslie E. Høitomt Bjerke Travbane 0 28/9 - 05 / 7 1609 29,3ag 107
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl J. Kvikstad Biri Travbane 0 03/6 - 05 / 2 1609 28,6a 193
2 2017: -9 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -14 -1 -1 -2 -2 -42 418
Rebella 2 Plass 108 418
7 år MØRKBR HP v.Lome Elden O. Østre Biri Travbane 0 09/12 - 09 / 9 2100 32,2a 335
e. Frk. Vilde v. Braute L. Hansen Drammen Travbane 0 21/11 - 03 / 10 2100 33,7a 1066
Stine Merete Larsen /Revetal B. Steinseth Bjerke Travbane - 02/11 - 05 / 11 1609 dg a 499
O. Østre Bjørn Steinseth (T) P. Midtfjeld Sørlandets Travpark 0 27/8 - 08 / 6 2140 31,4ag 834
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame V. Hop Momarken Travbane - 06/8 - 06 / 1 2140 dg 438
3 2018: -8 -1 -1 -0 -5 -45 500 2017: -15 -1 -1 -2 -7 -74 000
Flammen Julie 3 Plass 227 500
8 år BRUN HP v.Moe Odin D. Dalen Biri Travbane 0 25/11 - 06 / 5 1609 29,7a 148
e. Slogum Julie v. Lappe Troll* D. Dalen Drammen Travbane 3 12/7 - 05 / 3 2100 29,6 300
Sigbjørn Baann /Sannidal B. Steinseth Jarlsberg Travbane 0 24/4 - 04 / 10 2120 31,6 417
D. Dalen Bjørn Steinseth (T) J. Øveraasen Bjerke Travbane 0 13/4 - 05 / 4 2140 31,2 146
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek B. Steinseth Drammen Travbane 2 04/4 - 05 / 10 2100 30,7a 296
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Torpa Otta 4 Plass 62 000
6 år BRUN HP v.H.G. Balder E. Høitomt Momarken Travbane 3 06/12 - 04 / 2 2140 31,0 g 131
e. Torpa Hege v. Spikeld M. Sørvik Bjerke Travbane P 26/10 - 22 / 2 2160 34,4 g P
Ingvild Pedersen /Bø I Telemark Å. Tengsareid Momarken Travbane - 15/10 - 03 / 3 1640 dg a 300
Å. Tengsareid Martine O. Sørvik (T) G. Gundersen Bjerke Travbane - 06/10 - 03 / 5 2100 dg a 26
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam B. Goop Bjerke Travbane - 18/9 - 03 / 12 2100 dg a 441
5 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -6 -0 -0 -0 -2 -6 000
Tangen Tuva 5 Plass 84 274
7 år BRUN HP v.Bork Odin K. Johansen Bjerke Travbane 0 14/9 - 05 / 7 2160 31,4 524
e. Tangen Kry v. Mjølner Kvikk A. Robertsen Drammen Travbane 0 28/8 - 02 / 2 2100 br g 227
Trude Kleveland-Finn Kleveland G. Grimsgård Leangen Travbane 0 22/8 - 08 / 6 1640 30,1ag 370
G. Grimsgård G. Grimsgård Leangen Travbane 4 04/7 - 03 / 5 1640 30,4a 227
svart m/hv.sidef, sv/røde ermer S. Aftret Leangen Travbane 6 16/6 - 03 / 11 1640 30,5ag 221
6 2017: -10 -1 -1 -2 -2 -55 000 2016: -5 -0 -0 -0 -5 -16 000
Tellus Vilja 6 Plass 124 000
7 år BRUN HP v.Lome Elden E. Høitomt Bjerke Travbane 7 22/6 - 05 / 11 2160 30,1 292
e. Blondie Stjerna v. Lannem Sjur V. Hop Biri Travbane 5 10/6 - 05 / 10 2120 29,5 491
Arne Bjerkely /Jevnaker V. Hop Biri Travbane 6 03/6 - 04 / 13 2120 30,3 464
O. Mikkelborg Arne Bjerkely V. Hop Bjerke Travbane 5 02/3 - 05 / 9 2160 31,7 276
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl V. Hop Bjerke Travbane 7 03/2 - 05 / 5 2160 32,4 83
7 2018: -13 -1 -1 -3 -6 -74 833 2017: -8 -0 -1 -1 -2 -31 500
Lykkje Embla 1620 1 Plass 268 533
6 år MØRKBR HP v.H.G. Balder K. Johansen Jarlsberg Travbane 0 26/11 - 05 / 1 2100 28,2 253
e. Tangen Elise v. Mentor Mollyn K. Johansen Biri Travbane 2 05/11 - 03 / 3 2100 27,7 317
Maria Johansen /Mogreina K. Johansen Bjerke Travbane 2 22/10 - 08 / 3 2140 27,8 46
K. Johansen Ole Synstelien K. Johansen Biri Travbane 2 14/10 - 05 / 12 1609 28,4a 47
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Biri Travbane 3 02/10 - 01 / 10 2120 30,8 38
8 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -17 -1 -1 -3 -8 -91 000
Ty Riga 2 Plass 193 000
8 år BRUN HP v.Lome Elden G. Austevoll Momarken Travbane 0 27/9 - 05 / 1 1640 28,2a 182
e. Alm Robyn v. Braute G. Austevoll Bjerke Travbane 5 08/9 - 01 / 3 2100 29,4ag 37
Nils-Ole Robøle /Heggenes G. Austevoll Momarken Travbane 0 30/8 - 01 / 11 2140 29,3a 252
G. Austevoll Nils-Ole Robøle C. Olsen Bergen Travpark 8 21/7 - 05 / 10 2120 29,2 266
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 01 / 2 1609 25,6a 173
9 2017: -13 -0 -3 -2 -6 -57 290 2016: -20 -1 -1 -3 -6 -69 814
Lynlinn 3 Plass 268 635
5 år BRUN HP v.Spikeld L. Trudvang Momarken Travbane 0 15/11 - 06 / 7 1640 32,7a 88
e. Skøilinn v. Skøiar L. Trudvang Momarken Travbane 4 06/11 - 06 / 3 1640 28,4 138
Tim Fiskerud /Hemnes L. Trudvang Momarken Travbane 0 15/10 - 03 / 7 1640 27,1a 532
H. Ydersbond Tim Fiskerud L. Trudvang Momarken Travbane 1 27/9 - 05 / 11 1640 27,1a 249
Svart m/gull ermring & mansjett, rekl O. Sagholen Årjäng 7 18/9 - 03 / 4 2140 27,4a 75
10 2017: -9 -1 -1 -0 -2 -44 000 2016: -17 -4 -3 -3 -6 -130 000
Lille Anne 4 Plass 174 000
7 år RØD HP v.Moe Odin E. Høitomt Biri Travbane 1 25/11 - 06 / 1 1609 25,6a 32
e. Perle Lill v. Järvsöfaks (S) E. Høitomt Biri Travbane 1 18/11 - 07 / 4 2120 33,3 24
Helge Sletmoen-Solveig S. Sletmoen A. Stensen Biri Travbane 3 05/11 - 04 / 1 2100 31,3 g 109
E. Høitomt Helge Sletmoen E. Høitomt Biri Travbane 0 23/9 - 03 / 10 2120 32,8 g 113
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Biri Travbane 2 02/9 - 05 / 11 2120 30,3 133
11 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -8 -2 -1 -0 -2 -51 444
Frøken Fryd 5 Plass 164 528
9 år LYSBRUN HP v.Åsajerven B. Steinseth Biri Travbane 6 03/6 - 05 / 11 1609 28,1a 57
e. Starelv Frøkna v. Spang Best B. Steinseth Rättvik 1 16/5 - 05 / 3 1640 27,0 104
Anne-Lise Enger /Reinsvoll B. Steinseth Magnor Travbane 1 01/5 - 05 / 7 1600 30,4 108
B. Steinseth E. Linn Bjerke Travbane 0 06/4 - 09 / 2 1609 30,2ag 173
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 0 26/2 - 07 / 6 1609 br a 231
12 2018: -20 -2 -2 -3 -7 -101 500 2017: -16 -1 -2 -1 -7 -80 264
Hovs Frøya 6 Plass 326 058
6 år SVART HP v.Dotterud Teddy T. Wollebæk Biri Travbane 0 09/12 - 06 / 2 2100 br ag 48
e. Vår Frøya v. Moe Odin V. Hop Biri Travbane 2 02/12 - 04 / 10 2120 29,9 144
Harald N. Hove /Vik I Sogn K. Malmin Biri Travbane 3 25/11 - 06 / 7 1609 27,1a 154
T. Wollebæk Ola Engevold (B) T. Wollebæk Biri Travbane 3 18/11 - 07 / 10 2140 33,7 63
svart m/hvit skråbånd. gul søm. + rekl G. Gundersen Bjerke Travbane - 22/10 - 08 / 9 2160 dg 554