<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:40 V65-6
V5-3
DD-2
SØR-NORSK BRØNNBORING
ELITEN - SPORTRAPP
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For alle 3-15-årige.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-6-1 Plass : 7-6-1

1 2017: -10 -2 -1 -1 -5 -120 555 2016: -18 -1 -3 -2 -2 -98 906
Finnskog Sjefen 2100 1 Plass 1 076 610
12 år SVART V v.Sjefen H. Kulblik Bjerke Travbane 0 16/11 - 08 / 8 1609 25,1a 359
e. Finnskog Mia v. Auvin (S) T. Jansson Gävle 2 27/10 - 08 / 2 1640 21,6a 392
Thor Daniel Kulblik /Grue Finnskog H. Kulblik Bergsåker 2 19/10 - 07 / 6 2140 24,8a 858
H. Kulblik H. Kulblik Biri Travbane 3 23/9 - 02 / 3 1609 24,0a 96
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Drammen Travbane 0 20/8 - 08 / 4 1700 22,8ag 648
2 2017: -4 -0 -0 -0 -1 -12 000 2016: -3 -0 -0 -0 -1 -5 000
Jærvsø Ole 2 Plass 1 136 626
10 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) E. Killingmo Magnor Travbane 0 01/5 - 07 / 14 1640 26,0 35
e. Rapptora v. Åsrapp H. Holm Drammen Travbane 1 22/8 - 05 / 10 2140 24,4 13
Italy Stable & Roy Karlsen H. Holm Momarken Travbane 1 15/8 - 10 / 3 2140 24,0a 44
G. Smeby Beate Holmstrøm (T) H. Holm Biri Travbane 1 31/7 - 13 / 8 1620 23,3 25
Skrådelt sølv/svart, hvit kant, rek H. Holm Bjerke Travbane 1 22/7 - 08 / 9 2160 24,1 76
3 2017: -15 -1 -5 -2 -6 -297 224 2016: -26 -2 -0 -5 -10 -195 778
Lex Lodney 3 Plass 1 516 083
9 år SVART H v.Millex E. Høitomt Bjerke Travbane 0 07/12 - 06 / 8 2100 30,4a 77
e. Stranda Torill v. Spikeld O. Østre Momarken Travbane - 22/11 - 05 / 11 1660 dg 76
Gjermund Gravdal-Einar Gravdal T. Solberg Sørlandets Travpark 3 12/11 - 09 / 8 2160 25,6 110
G. Austevoll Gjermund Gravdal E. Høitomt Biri Travbane 0 05/11 - 05 / 2 2600 27,2 215
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl O. Østre Klosterskogen Travbane 6 24/10 - 06 / 10 1700 25,2ag 70
4 2017: -16 -0 -4 -3 -5 -82 685 2016: -5 -0 -0 -0 -2 -13 000
Tord Viking 4 Plass 1 310 844
13 år BRUN V v.Spikeld A. Stensen Bjerke Travbane 4 07/12 - 06 / 7 2100 29,1ag 262
e. Dalletti v. Finstad Per L. Pedersen Biri Travbane P 25/11 - 21 / 1 2100 34,6 P
Stall Pikenes Tord A. Stensen Momarken Travbane - 22/11 - 05 / 10 1660 dg 191
Å. Tengsareid Kjetil Helgestad (T) A. Stensen Leangen Travbane - 03/10 - 01 / 9 2180 dg 45
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam A. Stensen Biri Travbane P 23/9 - 20 / 5 2120 29,3 P
5 2017: -11 -1 -2 -1 -5 -94 000 2016: -23 -6 -2 -1 -7 -430 000
Bokli Vind 5 Plass 1 639 532
9 år HUSKBRUN H v.Järvsöfaks (S) G. Flåten Bjerke Travbane 1 07/12 - 06 / 6 2100 28,7a 14
e. Bokli Oda v. Moe Odin G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 26/11 - 06 / 4 2100 24,7a 345
Ola Stormyr /Aure G. Flåten Momarken Travbane 2 15/10 - 01 / 5 2780 26,4 g 63
G. Flåten G. Flåten Klosterskogen Travbane 6 24/9 - 07 / 11 2100 25,4a 27
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Bjerke Travbane 0 18/9 - 12 / 3 2140 23,1 112
6 2017: -4 -1 -1 -1 -0 -115 000 2016: -11 -5 -4 -0 -1 -1 051 995
Teddy Gutten Støen 6 Plass 2 016 995
6 år RØD H v.Horgen Tore T. Solberg Biri Travbane 2 05/11 - 05 / 6 2620 25,2 47
e. Voje Vira v. Järvsöfaks (S) T. Solberg Färjestad 0 01/10 - 09 / 2 2140 br ag 58
Kristine Støen Kivle /Sannidal T. Solberg Drammen Travbane 1 20/8 - 09 / 11 2960 24,0 14
T. Solberg Jan Kristian Øverdal (B) T. Solberg Drammen Travbane 1 08/8 - 01 / 9 2960 25,4 14
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Sørlandets Travpark 2 23/7 - 09 / 5 2609 22,0a 65
7 2017: -5 -1 -0 -1 -0 -23 000 2016: -1 -1 -0 -0 -0 -18 000
Gylden Balder 7 Plass 3 360 155
9 år LYSBRUN H v.H.G. Balder K. Johansen Drammen Travbane P 20/10 - 20 / 3 2120 29,1 P
e. Gylden Perla v. Pajaprins K. Johansen Sørlandets Travpark 0 18/7 - 09 / 6 2609 25,3a 59
Bent Olav Wigdal /Vikersund K. Johansen Drammen Travbane 5 17/6 - 07 / 14 2140 24,0 42
K. Johansen Pål Sem (T) K. Johansen Färjestad 1 13/9 - 10 / 1 2140 22,1a 110
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Biri Travbane 2 02/8 - 04 / 7 3180 24,7 11
8 2017: -7 -0 -3 -1 -1 -44 939 2016: -5 -0 -1 -0 -1 -17 000
Særpefanten 8 Plass 3 397 189
12 år BRUN H v.Moe Odin O. Østre Bjerke Travbane 2 07/12 - 06 / 5 2100 28,9a 187
e. Rilitha v. Alm Rigel A. Valstad Momarken Travbane P 04/10 - 21 / 1 2140 30,8 P
Åge Johansen /Grålum O. Østre Bjerke Travbane 0 18/5 - 05 / 4 2100 br a 295
O. Østre Jan Roar Mjølnerød (T) O. Østre Åby 0 30/4 - 04 / 15 2180 br 775
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Bjerke Travbane 5 20/4 - 07 / 8 2100 24,9a 482
9 2017: -14 -5 -2 -1 -4 -550 180 2016: -13 -1 -1 -3 -5 -222 744
Odd Herakles 9 Plass 2 654 661
7 år SVART H v.Moe Odin A. Akselsen Drammen Travbane 1 14/11 - 02 / 4 2100 28,2a 10
e. Gaupen Stjerna v. Alm Svarten A. Akselsen Färjestad 0 01/10 - 09 / 10 2140 20,5a 775
Odd Paulsen-Linda Cathrine Kvernenes B. Goop Bjerke Travbane 3 18/9 - 12 / 7 2160 21,6 134
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Drammen Travbane 4 20/8 - 08 / 5 1700 21,2a 68
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Sørlandets Travpark 6 23/7 - 09 / 7 2609 22,6a 145