<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:20 V5-4
DD-1
DATOLØP - MAX 300 POENG
DATOLØP - MAX 300 POENG
Varmblods 1609 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 115.000 kr med høyest 300 poeng.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-12-6 Plass : 7-12-6

1 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -7 500 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lightning Chip 1609 1 Plass 90 500
8 år MELL.BR. V v.Chipmate* (US) D. Dalen Bjerke Travbane 4 01/12 - 01 / 7 1609 15,8ag 72
e. Dina Drew (S) v. Mr. Drew (US) D. Dalen Bjerke Travbane - 24/11 - 04 / 3 1609 dg a 54
Tore Nyhuus-Inger Nyhuus D. Dalen Bjerke Travbane 2 03/11 - 01 / 6 1609 15,4a 469
D. Dalen Robert S. Fossen (T) D. Dalen Bjerke Travbane 0 12/9 - 01 / 4 1609 15,3a 311
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek V. Hop Bjerke Travbane 6 11/8 - 02 / 11 2100 17,0a 966
2 2017: -8 -0 -0 -0 -4 -10 567 2016: -16 -0 -0 -0 -9 -21 376
Strong Summer* (S) 2 Plass 82 198
9 år BRUN V v.Tibbe Lavec* (S) G. Gundersen Bjerke Travbane 0 01/12 - 01 / 1 1609 16,1a 595
e. Kramer Nice (US) v. Super Bowl (US) J. Sjøqvist Axevalla 7 20/9 - 08 / 10 2140 18,4a 217
Sverige J. Sjøqvist Axevalla 6 10/9 - 09 / 8 2160 19,4 466
G. Gundersen Linda Henriksson (A) C. Antonsen Momarken Travbane 0 02/8 - 05 / 8 1640 17,2ag 666
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer R. Arnerløf Arvika 6 19/7 - 05 / 9 2100 17,4a 502
3 2019: -5 -0 -0 -0 -4 -12 679 2018: -20 -0 -1 -0 -13 -40 523
C.C. Siri 3 Plass 210 438
8 år MØRKBR HP v.Kings Sugarboy (S) K. Brenden Drammen Travbane 0 20/10 - 01 / 10 2100 19,5a 618
e. C.C. Paradise v. Supergill* (US) K. Johansen Bjerke Travbane 6 29/9 - 04 / 2 2100 17,9a 142
Leif Brenden-Odd Brenden E. Storetvedt Bjerke Travbane 8 16/9 - 01 / 1 2100 17,0a 218
K. Johansen Leif Brenden K. Brenden Jarlsberg Travbane 4 03/9 - 05 / 1 2600 18,7 106
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Brenden Örebro 0 20/8 - 02 / 10 2100 16,2a 1262
4 2017: -1 -0 -1 -0 -0 -4 606 2016: -11 -0 -0 -0 -3 -7 000
Stein Bonanza 4 Plass 89 606
9 år RØD V v.Steinlager (S) C. Tuverud Bjerke Travbane 0 01/12 - 01 / 4 1609 17,3a 310
e. Loulou Bonanza v. Ideal Du Gazeau (FR) C. Tuverud Bjerke Travbane 0 19/11 - 04 / 1 1609 16,5a 907
Gro Bråten /Årnes R. Kruse Bjerke Travbane 0 03/11 - 01 / 10 1609 16,2a 880
C. Tuverud Gro Bråten R. Kruse Drammen Travbane 6 11/10 - 05 / 3 1700 16,1a 316
Rød,hvitt sk.stk,sv.seler&mansj,rekl R. Kruse Bjerke Travbane 0 29/9 - 04 / 12 2100 19,0a 696
5 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -4 -0 -0 -0 -1 -2 500
Millgetter 5 Plass 114 000
8 år MØRKBR V v.Adams Hall* (US) H. Bye Drammen Travbane 0 14/11 - 09 / 11 2120 br g 682
e. Gifts Are Great (US) v. Donerail* (US) V. Hop Bjerke Travbane 0 21/1 - 07 / 3 1609 18,1a 133
Charlotte Bye-Morten Indseth V. Hop Bjerke Travbane 4 07/1 - 03 / 2 1609 17,4a 34
E. Andersen Charlotte Bye V. Hop Bjerke Travbane 0 30/12 - 04 / 1 1609 16,4a 1013
Todelt svart/lilla,hvitt skråb,sv.erm V. Hop Bjerke Travbane 0 22/12 - 04 / 1 1609 17,3a 56
6 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -13 -1 -2 -2 -4 -47 500
Lui's Black Label 6 Plass 78 000
6 år SVART V v.Chipmate* (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 12/9 - 01 / 3 1609 15,3a 125
e. Beak's Fantasy v. Mr. Commissioner (US) G. Austevoll Årjäng 0 21/8 - 08 / 15 2140 16,8a 355
Tommy Vartiainen /Gan A. Akselsen Kala Landbane 5 09/8 - 02 / 2 1900 15,0a 51
C. Antonsen Tommy Vartiainen J. Kvikstad Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 07 / 5 2100 17,2a 461
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler J. Kvikstad Biri Travbane 6 16/6 - 04 / 12 1609 15,0a 254
7 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -20 -2 -1 -4 -4 -57 000
Bella Caf 7 Plass 121 000
6 år BRUN HP v.Exploit Caf* (IT) J. Hansen Jarlsberg Travbane - 04/12 - 04 / 3 1609 dg a 470
e. D'or D'aunou v. Buvetier D'aunou* (FR) J. Hansen Jarlsberg Travbane 0 26/11 - 01 / 6 2100 16,9a 390
Stig Hogne Anholt /Stokke J. Hansen Jarlsberg Travbane - 29/10 - 02 / 6 2100 g0 a 303
V. Hop Jan Morten Hansen (T) L. Kolle Bjerke Travbane 3 22/10 - 01 / 12 2100 16,1a 822
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl L. Kolle Drammen Travbane 5 11/10 - 05 / 5 1700 15,9a 44
8 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -13 -0 -0 -2 -5 -27 000
Looking Flower Shine 8 Plass 178 500
11 år BRUN HP v.Master Thoj H. Nordland Bjerke Travbane 2 01/12 - 01 / 9 1609 15,6a 163
e. Looking Suit v. Zoot Suit (US) H. Nordland Bjerke Travbane 0 19/11 - 04 / 8 1609 16,4a 431
Ingvild Charlen T. Evertsen /Bogøy H. Nordland Biri Travbane 3 05/11 - 01 / 9 2100 17,1a 314
H. Nordland H. Nordland Jarlsberg Travbane 0 29/10 - 05 / 5 1609 16,5a 126
hvit m/blå ermer,gull belte&mansj,rekl H. Nordland Bjerke Travbane 0 22/10 - 01 / 10 2100 17,6a 192
9 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -1 -2 -1 -2 -42 491
Norse Ideal 9 Plass 263 991
8 år BRUN V v.Thai Tanic G. Gundersen Bjerke Travbane 5 06/12 - 05 / 8 2100 16,5a 98
e. Alcana v. Spotlite Lobell* (US) K. Malmin Bjerke Travbane 0 23/11 - 02 / 10 2160 17,6 293
Stall 2nd Chance G. Gundersen Bjerke Travbane 4 10/11 - 04 / 12 1609 15,9a 90
K. Malmin Trond Anderssen (T) K. Malmin Bjerke Travbane 6 24/10 - 01 / 11 2100 17,0a 81
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Bjerke Travbane 2 06/10 - 04 / 1 1609 13,8a 85
10 2019: -6 -0 -0 -1 -2 -11 500 2018: -16 -0 -1 -0 -5 -22 000
Tres Bien I.T. (IT) 10 Plass 187 158
7 år MELL.BR. V v.Daguet Rapide* (IT) P. Sem Bjerke Travbane 5 24/11 - 04 / 9 1609 16,3a 167
e. Imatra Bi* (IT) v. Supergill* (US) P. Sem Bjerke Travbane 5 10/11 - 04 / 2 1609 16,0a 313
Pål Sem /Åmot E. Høitomt Bjerke Travbane - 20/9 - 05 / 2 2100 dg a 55
E. Høitomt Pål Sem (T) A. Løvdal Jägersro 0 19/4 - 07 / 3 2640 18,6 g 945
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek K. Olsson Åby 0 02/4 - 04 / 9 2140 18,7ag 88
11 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -13 -0 -0 -1 -5 -18 519
C.C. Lucky 11 Plass 161 220
8 år BRUN HP v.Norvelous Hanover (US) K. Brenden Biri Travbane 6 02/12 - 03 / 1 2600 18,2a 366
e. Kings Lucky v. Supergill* (US) K. Brenden Bjerke Travbane 6 24/11 - 04 / 8 1609 16,3a 208
Odd Brenden /Magnor K. Brenden Drammen Travbane 4 11/10 - 05 / 4 1700 15,8a 51
K. Brenden Leif Ingvar Brenden K. Brenden Bjerke Travbane 2 29/9 - 04 / 10 2100 17,1a 67
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko K. Brenden Färjestad 6 19/9 - 09 / 4 2140 14,8a 854
12 2017: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000 2016: -11 -1 -1 -1 -2 -48 000
Super Bandit 12 Plass 123 500
6 år MØRKBR V v.Super Photo Kosmos* (US) M. Amundsen Bjerke Travbane 0 23/11 - 02 / 1 2160 17,5 420
e. Vanilj Hornline (S) v. Malabar Circle Ås* (S) M. Amundsen Momarken Travbane 0 06/11 - 03 / 2 2140 16,9a 296
Toyni Amundsen-Mina Amundsen M. Amundsen Klosterskogen Travbane 0 24/10 - 01 / 7 1700 18,1a 197
M. Amundsen M. Amundsen Biri Travbane 0 23/9 - 06 / 5 2100 17,4a 264
Kongeblå,grønt skråbånd&mansj,sv.kant M. Amundsen Bjerke Travbane 4 14/9 - 06 / 2 1609 15,1a 102