<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:20 V5-4
DD-1
DATOLØP - MAX 500 POENG
DATOLØP - MAX 500 POENG
Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 160.000 kr med høyest 500 poeng.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-1-3 Plass : 4-1-3

1 2018: -8 -0 -1 -0 -3 -18 492 2017: -14 -1 -2 -2 -1 -56 519
Bork Juni* 1609 1 Plass 254 166
7 år GRÅBRUN HP v.Bork Odin V. Hop Klosterskogen Travbane 5 28/11 - 04 / 11 1700 29,3a 315
e. Frk. Aurora v. Braute V. Hop Jarlsberg Travbane 2 22/11 - 01 / 10 1609 29,1a 128
Sverige V. Hop Drammen Travbane 6 14/11 - 06 / 2 1700 31,1a 104
V. Hop Lars M. Søvik (T) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 01/11 - 04 / 7 1700 29,9a 100
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Drammen Travbane 2 11/10 - 04 / 3 2100 30,1a 171
2 2017: -6 -0 -0 -0 -3 -8 500 2016: -5 -1 -0 -0 -0 -10 000
Ra Kasper 2 Plass 145 500
8 år BRUN H v.Kasper Mollyn F. Mjølnerød Drammen Travbane 0 14/11 - 03 / 9 1700 35,0a 292
e. Moll Mollyn v. Skarvar (S) F. Mjølnerød Drammen Travbane 0 11/10 - 04 / 5 2100 32,4a 51
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Momarken Travbane 1 22/9 - 01 / 4 1640 29,8a 154
F. Mjølnerød F. Mjølnerød Momarken Travbane 0 16/8 - 04 / 7 1640 29,1ag 232
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Momarken Travbane P 08/3 - 20 / 3 2140 37,7 g P
3 2019: -7 -2 -0 -0 -2 -36 000 2018: -18 -1 -0 -2 -5 -51 658
Aas Balder 3 Plass 284 658
11 år LYSBRUN V v.H.G. Balder O. Østre Klosterskogen Travbane 2 28/11 - 04 / 2 1700 28,9a 211
e. Aas Besta v. Spang Best O. Østre Drammen Travbane 0 14/11 - 03 / 11 1700 32,0ag 384
Ida Brekke /Voss O. Østre Bjerke Travbane 0 02/11 - 05 / 10 1609 28,3a 242
O. Østre Jan-Arne Raab (T) O. Østre Jarlsberg Travbane 0 21/10 - 05 / 9 1600 30,5 116
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Klosterskogen Travbane 4 13/10 - 01 / 3 1700 27,8a 61
4 2018: -5 -1 -1 -0 -1 -28 500 2017: -13 -0 -0 -3 -7 -38 000
Aarbakks Spidi 4 Plass 246 750
10 år LYSBRUN HP v.Kasper Mollyn G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 28/11 - 04 / 10 1700 br a 188
e. Stjernedokka v. Bestjerker O. Østre Klosterskogen Travbane 7 01/9 - 05 / 3 1700 26,8ag 215
Jostein Mastereid-Anniken Mastereid D. Dalen Drammen Travbane 3 07/7 - 04 / 5 2100 29,7a 45
A. Andersen Anniken Mastereid A. Rasmussen Sørlandets Travpark 7 22/5 - 02 / 11 2680 30,1 196
Beige,hvite erm, brun sidef/ermr. rekl O. Østre Momarken Travbane 0 10/5 - 07 / 8 1640 29,7a 172
5 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -4 000 2016: -17 -0 -1 -0 -5 -31 500
Smågodt 5 Plass 155 000
10 år BRUN HP v.Åsajerven G. Gundersen Biri Travbane - 25/11 - 01 / 10 2100 dg a 449
e. Sjefå v. Sjefen G. Gundersen Biri Travbane 4 18/11 - 07 / 9 2140 33,8 274
Bjørn Svenkerud /Nittedal G. Gundersen Biri Travbane 5 05/11 - 04 / 11 2120 31,1 604
G. Gundersen Bjørn Svenkerud M. Gundersen Bjerke Travbane P 26/10 - 22 / 3 2160 34,3 g P
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer M. Gundersen Biri Travbane - 14/10 - 05 / 8 1609 dg a 222
6 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000
Jerveld 6 Plass 188 000
9 år MØRKBR V v.Åsajerven Å. Tengsareid Biri Travbane 0 25/11 - 01 / 6 2100 33,8a 196
e. Beljue Stjerna v. Elding T. Totland Bergen Travpark 0 15/9 - 02 / 7 1600 29,8ag 71
Jan Bragerhaug-Torill Trøen Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 04/8 - 04 / 8 1609 29,8ag 103
A. Blihovde Jan Bragerhaug Å. Tengsareid Kongsvinger Travbane 5 06/7 - 04 / 9 1600 26,9a 256
svart m/hvit hestesko/hestehode J. Blekkan Leangen Travbane 0 25/6 - 08 / 9 2140 br a 64
7 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -1 -0 -1 -2 -22 000
Veels Shanti 7 Plass 172 685
6 år GRÅSVART HP v.H.G. Balder T. Horpestad Bollnäs 5 04/12 - 06 / 10 1640 31,5a 609
e. Veel's Bomba v. Sokna Troll H. Holm Drammen Travbane 7 14/11 - 06 / 1 1700 31,5a 575
Ellen K. Låhne Kristiansen /Andebu K. Kvasnes Biri Travbane 6 14/10 - 05 / 11 1609 30,8a 621
H. Holm Merete Viksås T. Solberg Bjerke Travbane 0 28/9 - 05 / 8 1609 30,0a 589
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Drammen Travbane 0 07/7 - 04 / 1 2100 32,4arg 415
8 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -18 -0 -1 -1 -8 -41 822
Nordby Fedra 8 Plass 153 307
8 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) C. Kjenner Klosterskogen Travbane 7 28/11 - 04 / 4 1700 29,8a 598
e. Nesstjerna v. Elding K. Johansen Momarken Travbane 0 06/11 - 04 / 10 2140 30,7a 507
Arne Petter Kynningrød /Halden U. Ohlsson Gävle - 20/10 - 08 / 9 2160 dg 78
C. Kjenner Arne Petter Kynningrød O. Østre Drammen Travbane - 11/10 - 04 / 10 2100 dg a 127
Rød m/svart skstk,hvite mansjetter,rek C. Kjenner Jarlsberg Travbane 5 30/9 - 05 / 7 2120 30,5 324
9 2016: -6 -0 -0 -1 -1 -8 000 2015: -9 -0 -0 -0 -3 -10 500
Virak 9 Plass 147 500
9 år BRUN V v.Sjefen B. Steinseth Drammen Travbane 6 14/11 - 03 / 5 1700 31,0a 345
e. Rigelvira v. Alm Rigel B. Steinseth Momarken Travbane 0 27/10 - 04 / 7 1640 31,1ag 683
Mona Johnsen /Ådalsbruk Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 26/2 - 07 / 3 1609 40,8ag 305
A. Stensen Leif Johnsen (A) Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 15/1 - 02 / 2 2100 31,0a 892
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Valstad Drammen Travbane - 22/8 - 01 / 1 2100 dg 334
10 2017: -10 -0 -0 -2 -4 -24 500 2016: -6 -0 -0 -0 -3 -9 500
Krylling Sol 10 Plass 176 414
11 år BRUN HP v.Moe Odin G. Gundersen Bjerke Travbane 0 30/11 - 05 / 2 2140 31,0 644
e. Kryllingseira v. Troll Jahn K. Johansen Biri Travbane 5 25/11 - 01 / 4 2100 29,0a 449
Einar Steinseth /Noresund K. Johansen Drammen Travbane 4 21/11 - 05 / 4 2100 32,1 290
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane - 05/11 - 04 / 5 2120 dg 462
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane P 02/10 - 20 / 6 2120 31,2 P