<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:25 V76-5
V5-2
VG+ løpet.
ALLE - MAX 800 POENG
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige med høyest 800 poeng.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-5-3 Plass : 6-5-3

1 2017: -15 -0 -2 -0 -5 -42 000 2016: -14 -2 -0 -2 -5 -73 500
Rinde Kvikken 2100 1 Plass 1 327 215
15 år SVART V v.Moe Odin Å. Tengsareid Momarken Travbane 5 22/11 - 05 / 14 1660 26,9 508
e. Ritabest v. Friggbest S. Wassberg Sørlandets Travpark 7 12/11 - 09 / 13 2160 26,7 g 686
John Arne Degnes-Åsmund Degnes L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 24/10 - 06 / 6 1700 25,6a 294
L. Kolle Jenny Thygesen (T) L. Kolle Drammen Travbane 0 10/9 - 05 / 8 2100 26,3a 341
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl K. Johansen Bjerke Travbane 0 17/8 - 04 / 10 1609 22,6a 921
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -6 -0 -0 -1 -1 -9 000
Timian Scott 2 Plass 2 176 000
9 år MØRKBR H v.Tangen Scott J. Eilertsen Momarken Travbane 0 22/11 - 05 / 13 1660 28,7 75
e. Hege Tina v. Alm Hellin P. Buer Bergen Travpark 0 08/10 - 04 / 7 1600 20,8a 324
Håkon Håvardstun-Arvid Nordvik A. Akselsen Bjerke Travbane 0 18/9 - 12 / 10 2160 22,8 1384
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 0 03/9 - 04 / 4 2100 26,0 149
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv J. Eilertsen Bjerke Travbane 6 17/8 - 04 / 1 1609 22,0a 353
3 2017: -7 -0 -0 -1 -1 -10 000 2016: -10 -0 -1 -2 -4 -35 500
Pedrus 3 Plass 1 167 000
12 år BRUN H v.Bokli Eld T. Borg Momarken Travbane 0 22/11 - 05 / 15 1660 27,7 g 458
e. Steinsvad Il v. Ilmin G. Austevoll Drammen Travbane 4 14/11 - 02 / 7 2100 28,5a 240
Ole Fr. Desserud-Kjell Rustand G. Austevoll Klosterskogen Travbane 3 24/10 - 06 / 9 1700 24,9a 332
G. Austevoll Ole Fr. Desserud K. Malmin Jarlsberg Travbane 0 10/7 - 01 / 11 2640 25,6 g 706
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl K. Malmin Momarken Travbane - 28/6 - 04 / 1 2140 dg 180
4 2017: -11 -1 -0 -2 -5 -56 021 2016: -13 -1 -1 -1 -5 -77 417
Höstbo Fredrik* (S) 4 Plass 2 334 338
15 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) J. Sjøqvist Romme 3 18/11 - 10 / 10 2200 28,4 92
e. Korenka* v. Korbest G. Gundersen Klosterskogen Travbane 2 24/10 - 06 / 3 1700 24,8a 134
Sverige J. Åsberg Bollnäs 4 06/9 - 03 / 4 2140 27,7a 78
G. Gundersen Mats Andersson (T) P. Mahony Årjäng 5 17/7 - 07 / 7 2160 24,6 273
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer J. Sjøqvist Arvika 6 08/7 - 05 / 15 2560 28,1 221
5 2018: -12 -1 -0 -4 -5 -143 102 2017: -12 -0 -4 -2 -3 -71 072
Særpefanten 5 Plass 3 566 424
13 år BRUN H v.Moe Odin A. Valstad Momarken Travbane P 04/10 - 21 / 1 2140 30,8 P
e. Rilitha v. Alm Rigel O. Østre Bjerke Travbane 0 18/5 - 05 / 4 2100 br a 295
Åge Johansen /Grålum O. Østre Åby 0 30/4 - 04 / 15 2180 br 775
O. Østre Jan Roar Mjølnerød (T) O. Østre Bjerke Travbane 5 20/4 - 07 / 8 2100 24,9a 482
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Bjerke Travbane 5 30/9 - 01 / 1 1609 25,1ag 152
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -1 -2 -2 -5 -102 000
Bokli Vind 6 Plass 1 647 532
10 år HUSKBRUN H v.Järvsöfaks (S) G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 26/11 - 06 / 4 2100 24,7a 345
e. Bokli Oda v. Moe Odin G. Flåten Momarken Travbane 2 15/10 - 01 / 5 2780 26,4 g 63
Ola Stormyr /Aure G. Flåten Klosterskogen Travbane 6 24/9 - 07 / 11 2100 25,4a 27
G. Flåten G. Flåten Bjerke Travbane 0 18/9 - 12 / 3 2140 23,1 112
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Drammen Travbane - 20/8 - 08 / 7 1700 dg a 196
7 2018: -9 -1 -0 -0 -3 -81 991 2017: -22 -1 -4 -3 -8 -195 685
Tord Viking 7 Plass 1 505 835
14 år BRUN V v.Spikeld L. Pedersen Biri Travbane P 25/11 - 21 / 1 2100 34,6 P
e. Dalletti v. Finstad Per A. Stensen Momarken Travbane - 22/11 - 05 / 10 1660 dg 191
Team Toten Trotters A. Stensen Leangen Travbane - 03/10 - 01 / 9 2180 dg 45
A. Stensen Kjetil Helgestad (T) A. Stensen Biri Travbane P 23/9 - 20 / 5 2120 29,3 P
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam K. Johansen Biri Travbane 0 14/8 - 08 / 4 2120 br g 20
8 2018: -18 -0 -6 -1 -7 -384 724 2017: -21 -1 -5 -3 -10 -343 224
Lex Lodney 8 Plass 1 946 807
10 år SVART H v.Millex O. Østre Momarken Travbane - 22/11 - 05 / 11 1660 dg 76
e. Stranda Torill v. Spikeld T. Solberg Sørlandets Travpark 3 12/11 - 09 / 8 2160 25,6 110
Gjermund Gravdal-Einar Gravdal E. Høitomt Biri Travbane 0 05/11 - 05 / 2 2600 27,2 215
E. Høitomt Gjermund Gravdal O. Østre Klosterskogen Travbane 6 24/10 - 06 / 10 1700 25,2ag 70
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek O. Østre Bjerke Travbane 5 12/10 - 08 / 13 2160 25,4 65
9 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -2 -2 -0 -6 -113 500
Brødsjø Odin 9 Plass 820 500
8 år SVART H v.Moe Odin T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 29/10 - 06 / 8 2120 26,7 106
e. Brødsjø Bausa v. Alm Svarten T. Solberg Bjerke Travbane 2 19/10 - 08 / 11 2100 26,6a 74
Team Haugland J. Undem Sørlandets Travpark 1 01/10 - 06 / 8 1640 23,8 46
T. Solberg Jan Anund Haugland T. Solberg Klosterskogen Travbane 4 24/9 - 07 / 2 2100 24,9a 323
Blå m/gull seler&stjerner, reklame Å. Tengsareid Forus Travbane 0 03/9 - 04 / 1 2040 24,7 g 212