<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:08 V5-5


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 22.001 kr.
For 3-15-årige høyest 40.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-7-3 Plass : 6-7-3

1 2016: -11 -0 -0 -1 -7 -19 044 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Guldfaksa 2140 1 Plass 19 044
7 år RØD HP v.Frisli To Jo K. Brenden Drammen Travbane 0 13/9 - 04 / 8 2100 37,3 316
e. Erle v. Perle Troll L. Kolle Kala Landbane 8 09/8 - 03 / 4 1900 34,3 208
Helge Ludvigsen-Rolf M. Ludvigsen K. Frick Romme 0 29/7 - 12 / 11 1660 37,1 g 36
O. Sagholen Helge J. Ludvigsen O. Sagholen Drammen Travbane 5 12/7 - 03 / 5 2100 34,2 391
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Kongsvinger Travbane 8 06/7 - 09 / 6 1600 33,2 g 227
2 2018: -13 -0 -1 -1 -3 -22 000 2017: -13 -0 -0 -1 -7 -34 000
H.M. Urd 2 Plass 78 200
8 år MØRKBR HP v.Norne Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 8 29/10 - 03 / 12 2120 34,1 g 368
e. Overskeid Ili v. Ilmin G. Nordbotten Klosterskogen Travbane - 28/7 - 03 / 6 2100 dg 1228
Geir Nordbotten /Stokke G. Nordbotten Jarlsberg Travbane - 01/7 - 03 / 1 2100 dg 261
E. Høitomt Geir Nordbotten (B) G. Nordbotten Jarlsberg Travbane 0 15/6 - 03 / 5 2100 33,9 g 317
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Nordbotten Jarlsberg Travbane 7 02/6 - 08 / 13 2120 33,5 g 313
3 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -13 -1 -0 -2 -4 -44 000
Komnes Jerka 3 Plass 68 645
5 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Brenden Romme 4 12/11 - 02 / 11 2160 34,2 655
e. Komnes Bella v. Spikeld S. Fossen Momarken Travbane 0 28/6 - 08 / 6 2140 39,7 827
Stig Fossen /Aurskog K. Brenden Årjäng 5 05/6 - 02 / 8 2160 39,0 228
L. Kolle Stig Ingar Fossen (B) K. Brenden Drammen Travbane 5 29/5 - 01 / 3 2100 40,7 345
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl H. Eggen Klosterskogen Travbane 7 07/4 - 01 / 8 2100 37,5 332
4 2018: -16 -3 -1 -2 -3 -113 296 2017: -19 -1 -5 -1 -2 -76 000
Gomnes Hans T. 4 Plass 214 616
6 år BRUN H v.Norheim Faksen O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 30/11 - 09 / 15 2160 32,8 412
e. Gomnes Flørt v. Gomnesgutten O. Mikkelborg Bjerke Travbane 6 17/11 - 02 / 8 2100 33,3ag 124
Team Ivrig P. Norsell Årjäng 0 17/9 - 01 / 11 2180 34,7 g 42
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Årjäng 3 06/9 - 09 / 8 2160 32,7 110
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl P. Norsell Årjäng 0 28/8 - 02 / 7 2160 35,0 g 531
5 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -21 -0 -0 -0 -8 -22 089
Smedheim Maia 2160 1 Plass 32 589
5 år RØD HP v.Dotterud Teddy Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 5 29/11 - 03 / 2 2100 32,7ag 254
e. Lila v. Bokli Balder K. Ødegaard Biri Travbane 0 02/10 - 03 / 14 2120 34,1 g 750
Bjørn Håkon Boltfjord /Torvastad K. Ødegaard Åmål 4 22/9 - 10 / 1 2080 34,5 92
Å. Tengsareid Knut Arne Ødegaard (T) A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 03/9 - 03 / 8 2120 35,1 g 334
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam J. Eilertsen Klosterskogen Travbane - 25/8 - 04 / 7 2100 dg 1214
6 2017: -18 -0 -0 -1 -4 -21 500 2016: -16 -1 -0 -2 -8 -45 500
Prinse Lindy 2 Plass 70 200
6 år MØRKBR HP v.Åsajerven L. Trudvang Momarken Travbane - 22/11 - 04 / 2 2140 dg 1177
e. Prinse Mina v. Moe Odin O. Østre Bjerke Travbane 4 16/11 - 04 / 5 2140 32,9 487
Hanne-Marie Ruud /Bjørkelangen O. Østre Momarken Travbane 3 06/11 - 02 / 3 2140 33,5 374
O. Østre Hanne-Marie Ruud O. Østre Klosterskogen Travbane 7 24/10 - 04 / 2 2100 36,4 g 397
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame K. Kvasnes Biri Travbane 0 03/6 - 07 / 9 2120 37,4 g 718
7 2017: -7 -0 -0 -1 -3 -11 500 2016: -16 -0 -2 -2 -6 -44 000
Hesten 3 Plass 55 500
6 år BORKET V v.Krageboen K. Bjørnerød Bjerke Travbane 3 30/11 - 09 / 9 2160 32,4 415
e. Atom Jenta v. Lome Elden K. Bjørnerød Bjerke Travbane 6 16/11 - 04 / 12 2140 33,3 457
Kjetil Simonsen /Sætre K. Bjørnerød Momarken Travbane 4 06/11 - 02 / 1 2140 33,6 58
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Bjerke Travbane 6 19/10 - 09 / 2 2140 32,3 177
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Bjerke Travbane 2 05/10 - 09 / 5 2140 32,3 152
8 2017: -15 -1 -0 -1 -2 -22 500 2016: -17 -0 -0 -2 -6 -23 362
Wigen Stjerna 4 Plass 56 362
9 år BRUN HP v.Sjefen A. Wright Jarlsberg Travbane 4 29/11 - 03 / 6 2100 32,4a 731
e. Engset Pila v. Pilmin G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 01/11 - 02 / 8 2100 36,3a 289
Stall 76-2 G. Austevoll Bjerke Travbane 0 29/9 - 03 / 8 2100 36,8a 261
A. Wright G. Austevoll Bjerke Travbane 0 14/9 - 09 / 9 2160 35,1 799
hvit m/grønt /& røde bånd. grønn ermst G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 19/8 - 04 / 2 2100 33,1 333
9 2018: -6 -0 -0 -2 -0 -24 000 2017: -12 -2 -2 -2 -2 -170 500
Stuve Yr 5 Plass 230 500
6 år MØRKBR HP v.Moe Odin V. Hop Bjerke Travbane 0 23/11 - 05 / 3 2140 br g 25
e. Stuve My v. Lome Elden V. Hop Drammen Travbane 4 14/11 - 05 / 7 2120 34,0 g 20
Stall Stuve V. Hop Jarlsberg Travbane 2 04/11 - 08 / 13 2140 32,1 26
V. Hop Lars O. Romtveit (T) V. Hop Jarlsberg Travbane 1 29/10 - 03 / 2 2100 30,9 177
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Jarlsberg Travbane 6 21/10 - 08 / 9 2120 34,8 126