<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:58 V65-4
V5-1
OAKS-BONUS - 4-ÅRINGSLØP - HOPPER
OAKS-BONUS - 4-ÅRINGSLØP - HOPPER
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 50.001 kr., 40 m. ved 100.001 kr., 60 m. ved 200.001 kr.
For alle 4-årige hopper.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-(4.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-7-2 Plass : 3-7-2

1 2018: -25 -5 -2 -2 -9 -159 500 2017: -14 -0 -0 -1 -7 -29 000
Troll Ronja 2140 1 Plass 250 000
6 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) Å. Tengsareid Momarken Travbane 3 22/11 - 04 / 4 2140 32,9 195
e. Trollemma v. Ilmin Å. Tengsareid Momarken Travbane 1 06/11 - 02 / 4 2140 33,4 105
Trond Solskau /Rolvsøy O. Kjenner Bjerke Travbane 0 02/11 - 01 / 5 2100 33,1a 133
Å. Tengsareid Trond Solskau O. Kjenner Drammen Travbane 0 20/10 - 02 / 3 2100 37,7 57
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam O. Kjenner Bjerke Travbane 0 06/9 - 02 / 5 2100 29,1a 423
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Torpa Otta 2 Plass 62 000
6 år BRUN HP v.H.G. Balder M. Sørvik Bjerke Travbane P 26/10 - 22 / 2 2160 34,4 g P
e. Torpa Hege v. Spikeld Å. Tengsareid Momarken Travbane - 15/10 - 03 / 3 1640 dg a 300
Ingvild Pedersen /Bø I Telemark G. Gundersen Bjerke Travbane - 06/10 - 03 / 5 2100 dg a 26
E. Høitomt Martine O. Sørvik (T) B. Goop Bjerke Travbane - 18/9 - 03 / 12 2100 dg a 441
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 06/9 - 02 / 4 2100 28,7a 151
3 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -13 -3 -1 -2 -3 -133 400
Kolnes Siv 2160 1 Plass 157 342
5 år SVART HP v.Alm Viktor S. Weberg Bjerke Travbane 1 30/11 - 06 / 14 2160 29,2 213
e. Skjønneberg Jenta v. Lykke Gutten S. Weberg Momarken Travbane 2 15/11 - 02 / 6 2140 33,2a 69
Sven Olav Weberg /Skiptvet S. Weberg Bjerke Travbane 4 19/10 - 05 / 8 2140 29,8 69
S. Weberg Lars O. Romtveit (T) S. Weberg Bjerke Travbane 0 06/9 - 02 / 9 2100 29,0ar 178
Mørkegrønn m/lilla og hvite ermstr,rek S. Weberg Åmål 0 25/8 - 04 / 5 2080 32,5 63
4 2016: -11 -0 -0 -2 -4 -28 000 2015: -8 -4 -0 -3 -0 -119 500
Tem Mixi 2180 1 Plass 147 500
4 år SVART HP v.H.G. Balder J. Hansen Klosterskogen Travbane 0 11/8 - 02 / 2 1700 29,6a 197
e. Temsølv v. Moe Odin T. Borg Bjerke Travbane 5 04/8 - 04 / 11 1609 27,2a 206
Stall Temfyr G. Austevoll Biri Travbane 5 17/7 - 05 / 5 1609 27,7a 208
V. Hop Jan A. Enger E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 02 / 11 2120 34,5 95
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl T. Solberg Momarken Travbane 5 28/6 - 05 / 3 2160 29,5 70
5 2018: -17 -1 -2 -2 -5 -65 438 2017: -18 -0 -1 -0 -11 -46 500
Anima 2 Plass 263 865
6 år MØRKBR HP v.Lome Elden H. Holm Biri Travbane 2 25/11 - 06 / 4 1609 27,0a 35
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) K. Brenden Romme 3 12/11 - 06 / 3 2140 30,4 20
Astrid Fossen-Ahne Fossen K. Brenden Romme 1 01/11 - 01 / 4 2140 32,6 16
H. Holm Stig Ingar Fossen (B) K. Brenden Bollnäs 1 13/10 - 01 / 3 2160 30,8 18
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl S. Fossen Bjerke Travbane 3 06/10 - 03 / 4 2100 28,9a 52
6 2016: -11 -5 -1 -2 -1 -788 000 2015: -10 -2 -4 -2 -2 -454 500
Solvik Faksa 2200 1 Plass 1 242 500
4 år M.BRUN HP v.Voje Faks L. Kolle Sørlandets Travpark 0 12/11 - 09 / 6 2140 27,9 55
e. Mona v. Spikeld L. Kolle Momarken Travbane 1 15/10 - 03 / 6 1640 25,5ag 14
Stall Solvika L. Kolle Bjerke Travbane 1 18/9 - 03 / 3 2100 25,4a 24
L. Kolle Malin Eie L. Kolle Bjerke Travbane 1 06/9 - 01 / 7 2100 29,2a 11
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Drammen Travbane 0 20/8 - 04 / 12 1700 26,1ag 26
7 2018: -20 -1 -3 -1 -6 -170 395 2017: -24 -2 -4 -2 -9 -208 624
Arvesølv 2 Plass 862 838
6 år SVART HP v.Alm Viktor T. Solberg Bjerke Travbane 0 30/11 - 05 / 13 2180 29,0 g 34
e. Frøen Oda v. Moe Odin T. Solberg Bjerke Travbane 0 23/11 - 08 / 8 2160 29,8 g 77
Merete Viksås /Roa T. Solberg Biri Travbane 0 05/11 - 03 / 11 2140 26,8 303
T. Solberg Merete Viksås T. Solberg Momarken Travbane 2 15/10 - 03 / 2 1640 25,7a 70
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Färjestad 4 01/10 - 04 / 10 2180 25,0 205
8 2016: -16 -0 -3 -1 -7 -322 506 2015: -18 -2 -1 -4 -4 -175 777
Jega Bottega 3 Plass 498 283
4 år SVART HP v.Lome Kongen P. Gulbrandsen Momarken Travbane 0 06/11 - 06 / 9 1660 28,2 164
e. Bottem Støva v. Elding Ø. Tjomsland Momarken Travbane 4 15/10 - 03 / 4 1640 26,0a 166
Paal Gulbrandsen /Askim Ø. Tjomsland Färjestad 0 01/10 - 04 / 11 2180 25,7 247
P. Midtfjeld Paal Gulbrandsen (A) Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 7 18/9 - 03 / 5 2100 26,5a 266
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 2 06/9 - 02 / 7 2100 27,3a 23
9 2017: -6 -0 -1 -1 -3 -32 500 2016: -10 -1 -1 -0 -1 -56 110
Mjølner Tulla 4 Plass 269 370
5 år BRUN HP v.Horgen Tore C. Kjenner Momarken Travbane 0 15/10 - 03 / 8 1640 30,8ag 779
e. Mjølner Dokka v. Polar Troll J. Mjølnerød Bjerke Travbane - 28/9 - 04 / 3 2100 dg a 113
Jan Roar Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Bjerke Travbane 5 06/9 - 02 / 8 2100 28,9ag 92
O. Kjenner Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Östersund 0 27/7 - 04 / 2 2140 29,7ag 490
Svart m/oransje stolpe,rekl. J. Mjølnerød Östersund 2 17/7 - 03 / 4 2140 28,3a 91
10 2016: -9 -2 -1 -1 -3 -200 111 2015: -12 -6 -4 -1 -1 -888 012
Tangen Jerkila 5 Plass 1 088 123
4 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld G. Austevoll Sørlandets Travpark 0 12/11 - 09 / 4 2140 28,6 g 133
e. Slogum Il v. Ilmin G. Austevoll Bjerke Travbane 6 18/9 - 03 / 4 2100 26,3ag 18
Morten Wik /Klavestadhaugen G. Austevoll Bjerke Travbane 1 06/9 - 03 / 7 2100 26,1a 10
G. Austevoll Morten Wik G. Austevoll Drammen Travbane 1 20/8 - 04 / 5 1700 24,4a 40
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Hagmyren 7 04/7 - 09 / 10 2180 27,1 g 32