<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:08 V5-5
SPANGBERG HINGSTESTASJONS LØP
TIDSLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.36,0 og bedre, 40 m. for tid 1.34,4 og bedre.
For 3-15-årige med rekord 1.33,0 og dårligere.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-4-13 Plass : 7-4-13

1 2016: -3 -0 -0 -2 -1 -9 500 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Solør Frøkna 2100 1 Plass 9 500
3 år BRUN HP v.Rapp Best B. Steinseth Biri Travbane 3 18/11 - 08 / 1 2100 41,4 83
e. Frøken Kia v. Elding B. Steinseth Biri Travbane P 26/8 - 20 / 4 2120 41,2 g P
Ole Bjørn Erik Fosshaug /Arneberg B. Steinseth Bjerke Travbane 26/8 - 21 / 13 1680 58,1 g B
K. Johansen Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Biri Travbane 14/8 - 24 / 3 2100 56,7 B
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl.
2 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Silketeddy 2 Plass 2 000
6 år MØRKBR V v.Dotterud Teddy A. Stensen Biri Travbane 8 22/4 - 01 / 1 2100 36,9 g 256
e. Rapptora v. Åsrapp V. Hop Biri Travbane 0 16/10 - 01 / 8 2100 dist g 136
Ragnhild Stellander-Mads A. Karlsen T. Solberg Biri Travbane P 25/9 - 23 / 5 2100 40,0 g P
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) V. Tjomsland Sørlandets Travpark 28/9 - 22 / 3 1660 57,2 B
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek V. Tjomsland Sørlandets Travpark 31/8 - 22 / 6 1660 48,8 g B
3 2017: -7 -0 -0 -1 -3 -11 500 2016: -4 -0 -0 -0 -1 -5 000
Allerbest 3 Plass 16 500
4 år MØRKBR V v.Rapp Best T. Wollebæk Biri Travbane 0 29/7 - 01 / 2 2100 39,1 g 366
e. Eldsokka v. Elding T. Wollebæk Biri Travbane 5 11/3 - 07 / 5 2120 44,0 132
Ola Engevold /Tangen T. Wollebæk Biri Travbane P 26/2 - 20 / 2 2120 42,1 P
A. Stensen Ola Engevold (B) T. Wollebæk Biri Travbane 21/6 - 21 / 8 2120 50,6 g B
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam T. Wollebæk Biri Travbane 05/6 - 21 / 3 2120 50,1 g B
4 2018: -10 -2 -5 -0 -1 -107 736 2017: -6 -1 -0 -0 -4 -35 000
Rådim Faksen 4 Plass 154 736
5 år SVART H v.Norheim Faksen O. Østre Momarken Travbane 2 22/11 - 08 / 6 2140 37,8 33
e. Rådim Svarta v. Ara Svarten O. Østre Bjerke Travbane P 25/5 - 22 / 11 2160 39,6 P
Halgeir Skaarer /Kråkstad
O. Østre Halgeir Skaarer
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -7 -0 -1 -0 -1 -11 212
Turbo Svarta 5 Plass 11 212
6 år SVART HP v.H.G. Balder A. Eggen Biri Travbane P 14/10 - 20 / 5 2120 40,2 P
e. Thuli Erla v. Eng Svarten A. Eggen Biri Travbane N 02/10 - 20 / 7 2120 43,4 N
Wenche Svanberg /Oslo A. Eggen Bjerke Travbane - 19/11 - 20 / 12 1660 dgpq N
V. Hop Arild Eggen (T)
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
6 2018: -11 -0 -1 -1 -0 -10 000 2017: -24 -0 -2 -1 -8 -46 000
Stjerne Jenta 6 Plass 63 000
7 år BORKET HP v.Tangen Scott H. Gulheim Momarken Travbane - 06/11 - 10 / 2 2140 dg 70
e. Sol v. Troll Rigel O. Mikkelborg Momarken Travbane 4 09/10 - 02 / 4 2140 36,4 g 383
Harald Inge Hagen /Avaldsnes H. Gulheim Biri Travbane - 26/8 - 08 / 3 2100 dg 560
H. Gulheim O. Mikkelborg Bjerke Travbane P 20/7 - 22 / 3 2160 38,1 g P
grønn m/h i gul firkant,gul ermring O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 29/6 - 22 / 9 2160 dgpp N
7 2018: -4 -1 -1 -1 -1 -27 500 2017: -11 -1 -3 -0 -3 -53 000
Åls Faksen 7 Plass 135 500
6 år MØRKBR H v.Norheim Faksen M. Høitomt Biri Travbane P 18/11 - 20 / 1 2100 32,5 P
e. Griniblesa v. Grans Trygg
Stig Økern /Gran
M. Høitomt Stig Økern
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek
8 2018: -12 -0 -1 -0 -8 -28 000 2017: -8 -0 -0 -1 -3 -12 000
Fridtjof 8 Plass 66 000
7 år MØRKBR V v.Lome Kongen R. Sveen Momarken Travbane - 22/11 - 08 / 13 2160 dg 78
e. Krylling Sylfiden v. Lome Elden R. Sveen Biri Travbane 1 18/11 - 08 / 11 2120 39,5 128
Kari Steinseth /Bergen D. Dalen Jarlsberg Travbane 4 11/11 - 08 / 5 2120 37,5 g 38
R. Sveen Einar Steinseth R. Sveen Drammen Travbane 3 31/10 - 08 / 3 2100 36,9 614
brun m/røde seler R. Sveen Momarken Travbane 8 09/10 - 02 / 8 2140 39,0 g 684
9 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -5 -0 -1 -0 -2 -12 000
Alm Gull 9 Plass 18 000
8 år SVART HP v.Lome Elden H. Skiaker Biri Travbane 5 18/11 - 08 / 5 2100 42,0 173
e. Alm Sandra v. Rigel Jo H. Skiaker Momarken Travbane 6 06/11 - 10 / 4 2140 39,0 96
Aina Skiaker /Lena H. Skiaker Biri Travbane P 24/7 - 20 / 8 2120 38,9 P
Ø. Ruttenborg Aina Skiaker O. Østre Biri Travbane 19/10 - 23 / 7 2120 56,3 B
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame H. Skiaker Bjerke Travbane 12/9 - 22 / 13 1680 03,6 B
10 2018: -12 -0 -1 -2 -4 -38 000 2017: -22 -0 -2 -3 -9 -56 264
Åsrud Rappa 10 Plass 106 264
7 år MØRKBR HP v.H.G. Balder K. Mathisen Biri Travbane 2 18/11 - 08 / 8 2100 40,6 19
e. Skattiana v. Eng Svarten K. Mathisen Biri Travbane P 20/5 - 20 / 10 2120 41,7 g P
Hans Løne /Åsvang K. Mathisen Biri Travbane 23/6 - 20 / 8 2120 00,1 B
K. Mathisen Hans Løne K. Mathisen Biri Travbane 14/6 - 20 / 1 2100 03,9 B
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek
11 2018: -18 -2 -4 -3 -3 -94 500 2017: -4 -0 -0 -0 -1 -4 000
Horgen Gaupa 2120 1 Plass 104 500
6 år SVART HP v.Järvsöfaks (S) G. Gundersen Momarken Travbane - 15/11 - 08 / 2 2140 g6 104
e. Horgen Lykke v. Moe Odin G. Gundersen Biri Travbane 5 02/10 - 08 / 11 2100 34,7 203
Stall Fire Kompiser O. Mikkelborg Biri Travbane - 09/9 - 07 / 12 2100 dg 307
M. Gundersen Heidi Moen (T) E. Høitomt Biri Travbane 7 02/9 - 08 / 8 2100 35,1 g 170
marineblå m/hvit og rød søm + reklame G. Gundersen Jarlsberg Travbane 6 12/8 - 01 / 5 2100 37,4 g 90
12 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -16 -1 -1 -4 -7 -66 318
Komnes Juni 2 Plass 84 018
6 år BRUN HP v.Norheim Faksen T. Bronken Biri Travbane P 18/11 - 20 / 3 2100 38,9 P
e. Maud v. Moe Odin D. Dalen Drammen Travbane 7 31/10 - 09 / 5 2100 35,7 363
Bjørn Arvid Steineide /Heidal E. Høitomt Biri Travbane 4 16/10 - 01 / 2 2100 35,4 56
T. Bronken Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Biri Travbane 5 02/10 - 08 / 4 2100 37,0 37
Lilla m/gult skråbånd, svarte kant,rek B. Steinseth Biri Travbane 8 14/8 - 09 / 7 2100 41,1 g 27
13 2017: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2016: -7 -0 -1 -1 -1 -11 000
Lier Lykka 3 Plass 13 000
6 år MØRKBR HP v.Wiking Blesen D. Dalen Jarlsberg Travbane 8 04/11 - 08 / 2 2100 36,2 g 452
e. Lier Dokka v. Elding D. Dalen Klosterskogen Travbane 2 13/10 - 07 / 9 2100 34,7 312
Kristine Sørensen-Enok Antonsen A. Stensen Biri Travbane - 23/9 - 08 / 3 2100 dg 763
D. Dalen Ingveig T. Faraasengen D. Dalen Biri Travbane 0 09/9 - 07 / 6 2100 39,0 g 505
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek T. Lindbak Biri Travbane - 26/8 - 08 / 6 2100 dg 1021
14 2016: -9 -0 -3 -1 -4 -38 040 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Skøy Viktoria 2140 1 Plass 38 040
4 år SVART HP v.Moe Odin E. Schem Färjestad 4 29/10 - 09 / 12 2180 33,3 153
e. Rabbsvarta v. Alm Svarten E. Schem Åmål 2 22/9 - 10 / 3 2080 34,3 33
Stall Skøy E. Schem Årjäng 3 28/8 - 02 / 9 2160 33,7 106
E. Schem E. Schem Årjäng 4 01/8 - 01 / 5 2160 35,0 g 22
Svart m/hvit sk.stk & seler, gr. søm E. Schem Årjäng 2 07/7 - 05 / 9 2180 33,4 75
15 2017: -2 -0 -0 -1 -1 -8 000 2016: -11 -0 -2 -1 -8 -42 044
Ju 2 Plass 50 044
8 år SVART V v.Rapp Best K. Kvasnes Drammen Travbane 4 21/11 - 04 / 2 2100 35,8 416
e. Vy Besta v. Bestjerker T. Solberg Jarlsberg Travbane 7 04/11 - 08 / 10 2120 34,1 467
Randi Svenkerud /Stange L. Kolle Biri Travbane 8 14/10 - 08 / 14 2120 35,0 515
K. Kvasnes Geir Kihle (T) P. Nilsen Årjäng 7 24/4 - 08 / 2 2140 35,4 344
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek V. Hop Momarken Travbane 6 05/4 - 01 / 9 2140 36,2 g 47