<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:40 V65-6
V5-3
DD-2
DELINGSLØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG
DELINGSLØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige 40.001 - 330.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-8-6 Plass : 3-8-6

1 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -24 -1 -2 -0 -11 -63 500
Super Lisa 2100 1 Plass 211 500
8 år SVART HP v.Briskeby Philip F. Ringheim Bergen Travpark 5 24/11 - 02 / 1 1600 27,6a 202
e. Gylden Gulla v. Vinningblesen F. Ringheim Bergen Travpark 0 03/11 - 05 / 7 1600 28,6a 418
Brynjulv H. Løno /Skulestadmo F. Ringheim Bergen Travpark 0 27/10 - 03 / 2 2620 31,2 g 554
F. Ringheim F. Ringheim Bergen Travpark 5 20/10 - 06 / 5 2100 29,1a 580
hvit m/rekl. i svart/gult/rødt/blått F. Ringheim Bergen Travpark 5 15/10 - 04 / 12 2100 29,4a 575
2 2018: -16 -1 -0 -1 -7 -42 500 2017: -14 -0 -0 -1 -5 -21 000
Kamaro 2 Plass 308 500
9 år LYSBRUN V v.Moe Odin Ø. Austevoll Bergen Travpark 0 15/11 - 05 / 6 2100 30,2a 114
e. Vivendel v. Viljesterk Ø. Austevoll Bergen Travpark - 03/11 - 05 / 8 1600 dg a 128
Eivind Fjellstad-Britt Hege Fjellstad Ø. Austevoll Bergen Travpark 3 20/10 - 06 / 9 2100 28,6a 67
Ø. Austevoll Eivind Fjellstad (T) Ø. Austevoll Bergen Travpark 3 15/10 - 01 / 2 2100 28,3a 163
rød m/grønt kryss + rekl. Ø. Austevoll Bergen Travpark 0 23/6 - 04 / 10 1600 27,1a 286
3 2017: -16 -1 -3 -1 -7 -77 000 2016: -19 -6 -5 -4 -2 -167 500
Frøyu Trym 3 Plass 379 500
9 år BRUN V v.Moe Odin T. Tuft Bergen Travpark 2 15/11 - 05 / 8 2100 29,0a 44
e. Frøyu Tiril v. Sokna Troll T. Tuft Bergen Travpark 5 03/11 - 05 / 12 1600 27,4a 36
Thomas Tuft-Stine-Beate Hjartholm T. Tuft Bergen Travpark 1 20/10 - 06 / 3 2100 28,0a 15
T. Tuft T. Tuft Bergen Travpark 1 15/10 - 01 / 1 2100 27,6a 58
Blå/lysblå skråstr, hv. sk.stk/ermfel T. Tuft Bergen Travpark 2 15/9 - 04 / 8 1600 26,8a 25
4 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -4 000 2018: -18 -0 -0 -1 -6 -23 500
Karslig 4 Plass 366 500
10 år SVART V v.Spikeld E. Storetvedt Bergen Travpark 1 15/11 - 05 / 10 2100 28,8a 166
e. Hoppavår v. Nordli Svarten O. Storetvedt Bergen Travpark 6 03/11 - 05 / 11 1600 27,5a 228
Lars Gusdal-Line Gusdal O. Storetvedt Bergen Travpark 4 27/10 - 03 / 4 2640 30,4 40
O. Storetvedt O. Storetvedt Bergen Travpark 2 20/10 - 06 / 2 2100 28,5a 65
lysblå m/mørkblå ermstripe + rekl. O. Storetvedt Bergen Travpark 4 15/10 - 01 / 3 2100 28,8a 198
5 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -7 -0 -0 -1 -1 -10 000
Unik 5 Plass 283 000
12 år RØD HP v.Steinsvad Eld F. Ringheim Bergen Travpark 6 15/11 - 05 / 11 2100 29,6a 242
e. Vill v. Perle Troll P. Buer Bergen Travpark 4 10/11 - 04 / 5 2140 27,8 301
Cathrine Selliken-Pål Selliken C. Hande Bergen Travpark 0 20/10 - 06 / 10 2100 29,3a 547
P. Buer Frank Ringheim (T) P. Buer Bergen Travpark 0 22/9 - 06 / 6 2120 30,1 110
svart m/røde stj. på blått sk.stk + re P. Buer Forus Travbane 0 10/9 - 04 / 5 2060 28,3 262
6 2019: -9 -3 -2 -1 -2 -88 000 2018: -21 -6 -5 -2 -5 -170 000
Art Skogfari 6 Plass 572 379
8 år SVART V v.Moe Odin C. Antonsen Bjerke Travbane 7 09/11 - 08 / 13 2160 28,3 g 197
e. Schumina v. Schuvar E. Høitomt Sørlandets Travpark 1 30/10 - 03 / 3 2140 28,0a 35
Hilde Kristin Monstad-Magnus Skare C. Antonsen Bjerke Travbane 0 22/10 - 10 / 8 2160 28,8 91
H. Tvedt Hilde Kristin Monstad C. Antonsen Klosterskogen Travbane 1 13/10 - 06 / 2 2100 28,3 g 71
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane - 07/10 - 01 / 4 2100 dg a 28
7 2017: -11 -0 -0 -1 -1 -9 500 2016: -20 -1 -0 -5 -7 -79 000
Sørengjo 7 Plass 338 814
8 år BRUN V v.Kjøstad Jo C. Olsen Bergen Travpark 0 27/10 - 04 / 1 2100 28,7 298
e. Søreng Lisa v. Ulfrigg C. Olsen Bergen Travpark 0 15/10 - 01 / 6 2100 30,3a 132
Marte Greve /Hordvik L. Larsen Bergen Travpark 0 08/9 - 04 / 5 2140 28,6 63
C. Olsen C. Olsen Bergen Travpark 0 30/8 - 01 / 3 2100 28,1 g 186
Blå m/røde seler,ermstr,belt,rekl K. Kvasnes Bergen Travpark 1 21/8 - 04 / 8 2100 28,0a 111
8 2019: -10 -1 -0 -0 -4 -35 000 2018: -29 -1 -1 -3 -9 -81 000
Solberg Jela 8 Plass 619 500
10 år LYSBRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld T. Gudmestad Forus Travbane 3 19/11 - 05 / 9 2060 27,6 171
e. Solberg Ragni v. Braute T. Gudmestad Sørlandets Travpark 3 12/11 - 07 / 15 2160 28,1 350
Tormod Gudmestad /Nærbø T. Gudmestad Forus Travbane 0 01/11 - 05 / 11 2060 29,4 g 92
T. Gudmestad T. Gudmestad Forus Travbane 1 25/10 - 05 / 13 2080 27,7 87
rød m/hvitt sk.stk., seler & ermstripe T. Gudmestad Forus Travbane 2 18/10 - 08 / 3 2060 28,4 134
9 2019: -7 -0 -0 -2 -4 -24 500 2018: -21 -1 -1 -2 -9 -67 500
Vertigo Håkon 9 Plass 458 500
8 år SVART H v.Alm Viktor H. Steine Biri Travbane 0 05/11 - 03 / 4 2120 30,1 1009
e. Bru Linn v. Spang Best H. Steine Bergen Travpark 0 22/9 - 07 / 6 2640 31,6 19
Håkon B. Steine /Norheimsund H. Steine Drammen Travbane 0 20/8 - 09 / 3 2920 br 1438
H. Steine H. Steine Drammen Travbane 5 08/8 - 03 / 2 2920 30,5 443
rød m/svart plusstegn + reklame H. Steine Bergen Travpark 4 21/7 - 03 / 3 2100 26,2 628
10 2018: -24 -2 -2 -6 -10 -183 991 2017: -23 -2 -4 -4 -8 -172 000
Tangen Tia 10 Plass 698 991
9 år BORKET HP v.Bork Odin J. Landaas Bergen Travpark 0 10/11 - 04 / 8 2160 br g 96
e. Tangen Mai v. Røder J. Landaas Bergen Travpark 4 27/10 - 04 / 2 2100 28,4 43
Gunnvor Ullebust-Ole A. Natland J. Landaas Bergen Travpark 2 15/10 - 01 / 5 2100 28,0a 30
J. Landaas Gunnvor Ullebust J. Landaas Bergen Travpark 2 22/9 - 06 / 12 2140 27,5 54
hvit m/tre gule ermringer. blå søm +re E. Høitomt Forus Travbane 0 03/9 - 06 / 10 2080 26,0 100