<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:25 V76-5
V5-2


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 58.001 kr.
For 3-15-årige høyest 100.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 14 Duo : Trippel : 14-5-9 Plass : 14-5-9

1 2017: -5 -1 -1 -1 -0 -34 545 2016: -7 -2 -0 -2 -2 -50 444
Zulu Lynet* 2140 1 Plass 84 989
5 år BRUN V v.Feseth Lynet M. Jakobsson Bjerke Travbane 5 16/11 - 04 / 9 2140 33,3 g 41
e. Aas Dolly v. Moe Odin M. Jakobsson Färjestad 1 29/10 - 09 / 15 2180 32,6 g 17
Sverige M. Jakobsson Romme 3 16/9 - 10 / 1 2160 30,7 45
M. Jakobsson M. Jakobsson Bjerke Travbane 0 27/7 - 03 / 3 2100 32,0ag 75
Beige, tvådelad svart ärm; beige M. Jakobsson Romme 3 10/6 - 02 / 8 2140 32,8 19
2 2018: -22 -2 -4 -7 -3 -119 000 2017: -13 -0 -4 -1 -3 -56 000
Spang Emblan 2 Plass 261 500
6 år MØRKBR V v.Lome Elden T. Solberg Bjerke Travbane 1 02/11 - 01 / 6 2100 30,2a 61
e. Moe Gjerd v. Rigel Jo A. Stensen Biri Travbane 0 12/2 - 01 / 2 2100 36,1 185
May Viola Karlsen /Hamar A. Stensen Bjerke Travbane 0 06/1 - 03 / 2 2140 35,7 g 39
T. Solberg Erik Killingmo (T) A. Stensen Bjerke Travbane 4 26/12 - 02 / 8 2160 32,6 91
Blå m/gull seler&stjerner, reklame E. Rennesvik Bjerke Travbane 2 16/12 - 01 / 6 2180 32,6 75
3 2018: -6 -0 -1 -0 -3 -22 500 2017: -14 -1 -2 -0 -2 -36 000
Lilletroll 3 Plass 123 899
8 år MØRKBR H v.Vinning Kos O. Kjenner Momarken Travbane 2 22/11 - 04 / 1 2140 32,9 86
e. Lille Trolla v. Lykke Gutten O. Kjenner Momarken Travbane 2 06/11 - 02 / 9 2160 32,5 65
Terje Mellemsæther-Mette Kathrine Mellemsæther O. Kjenner Årjäng 0 02/10 - 02 / 5 2160 31,9 g 99
O. Kjenner Terje Mellemsæther O. Kjenner Bjerke Travbane 0 21/9 - 05 / 7 2140 33,1 g 86
Svart m/oransje stolpe,rekl. O. Kjenner Bjerke Travbane 0 14/9 - 09 / 6 2160 35,2 g 47
4 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -3 -1 -0 -0 -0 -13 818
Kometen* 4 Plass 40 303
7 år MØRKBR V v.Järvsöfaks (S) O. Goop Rättvik 0 26/9 - 01 / 8 2160 32,3 g 20
e. Viga v. Troll Jahn O. Goop Rättvik 1 14/9 - 08 / 3 1640 28,9 33
Sverige D. Aarum Örebro 0 12/12 - 09 / 11 2180 37,5 g 46
T. Horpestad H. Wallberg Gävle 3 02/8 - 09 / 7 2140 34,7 g 60
mørkblå m/lyseblått sk.stk.hvitt bryst H. Wallberg Romme 1 18/5 - 02 / 3 2140 35,3 18
5 2018: -14 -2 -2 -1 -4 -204 894 2017: -18 -8 -1 -2 -3 -306 000
Bråtnesfaks 5 Plass 614 894
6 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) G. Gundersen Bjerke Travbane 2 16/11 - 04 / 8 2140 32,6 g 61
e. Grid v. Sarpen G. Gundersen Bjerke Travbane 2 02/11 - 01 / 8 2100 30,2a 37
Team Øst/Vest G. Gundersen Bjerke Travbane - 19/10 - 09 / 9 2160 dg 42
G. Gundersen Heidi Moen (T) G. Gundersen Bjerke Travbane 0 12/10 - 03 / 8 2100 32,7ag 41
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Biri Travbane 1 23/9 - 08 / 11 2140 31,6 g 29
6 2016: -10 -2 -0 -0 -3 -31 222 2015: -13 -0 -1 -0 -5 -14 750
Rigel Spik 6 Plass 49 972
7 år HUSKBRUN V v.Spikeld O. Østre Bjerke Travbane 1 17/11 - 02 / 5 2100 31,3a 36
e. Pia Mi v. Nordli Svarten O. Reime Örebro 1 13/11 - 01 / 4 2160 36,0 22
Ove Bakkevold Reime /Mysen P. Sørmo Leangen Travbane 0 06/6 - 09 / 9 2160 36,3 g 537
O. Østre Stian Eilefsen (T) A. Eggan Leangen Travbane - 30/5 - 03 / 5 2160 dg 283
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 18/5 - 03 / 14 2160 34,4 g 321
7 2017: -6 -0 -1 -1 -3 -22 000 2016: -8 -2 -0 -1 -3 -41 000
Virvel Tarzan 7 Plass 73 000
6 år BRUN V v.Spikeld K. Malmin Klosterskogen Travbane 5 24/9 - 02 / 2 2100 31,0 93
e. Gregers Frigge v. Friggbest K. Malmin Bjerke Travbane - 10/8 - 05 / 13 2160 dg r 86
Irene Gamre Johnsen /Hvittingfoss K. Malmin Biri Travbane 4 30/7 - 02 / 4 2100 30,8 91
K. Malmin Morten Louis Johnsen K. Malmin Bjerke Travbane 4 22/6 - 05 / 1 2140 30,1 g 54
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Klosterskogen Travbane 1 26/5 - 03 / 8 2120 31,4 19
8 2018: -15 -4 -1 -0 -2 -129 000 2017: -13 -1 -1 -0 -3 -43 000
Smedtulla 2160 1 Plass 258 000
6 år SVART HP v.Bokli Balder O. Mikkelborg Biri Travbane 4 18/11 - 05 / 8 2620 34,9 43
e. Smedjenta v. Elding O. Mikkelborg Biri Travbane - 05/11 - 04 / 10 2120 dg 46
Torbjørn Smedsrud /Fåberg O. Mikkelborg Biri Travbane P 28/10 - 20 / 10 2120 32,8 P
O. Mikkelborg Torbjørn Smedsrud O. Mikkelborg Biri Travbane - 14/10 - 01 / 9 2620 dg 63
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl M. Gundersen Biri Travbane - 02/10 - 01 / 12 2120 dg 102
9 2018: -21 -0 -4 -6 -7 -119 785 2017: -19 -2 -6 -0 -5 -113 152
Rem Odin* 2 Plass 345 976
8 år BRUN V v.Bork Odin J. Eilertsen Drammen Travbane 3 21/11 - 03 / 6 2100 31,8ag 364
e. Ulvdonna v. Lapp Nils (S) L. Kolle Jarlsberg Travbane 6 04/11 - 04 / 4 2100 31,7 g 329
Sverige L. Kolle Jarlsberg Travbane 7 21/10 - 05 / 7 1600 30,4 g 140
L. Kolle Terje Remme S. Løvvold Jarlsberg Travbane P 30/9 - 21 / 1 2100 35,0 P
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl V. Hop Momarken Travbane - 22/9 - 01 / 7 1640 dg a 96
10 2018: -16 -1 -2 -1 -5 -59 290 2017: -12 -1 -2 -3 -4 -61 500
Spiklasse 3 Plass 228 038
7 år BRUN V v.Moe Odin B. Steinseth Biri Travbane 0 18/11 - 05 / 9 2620 38,1 77
e. Spiklassi v. Lasso* (S) B. Steinseth Bjerke Travbane 0 21/9 - 05 / 12 2160 30,3 g 143
Ingrid Gjersøyen Rolstad /Skarnes B. Steinseth Biri Travbane 2 26/8 - 06 / 1 2600 30,0 104
B. Steinseth A. Stensen Leangen Travbane 7 15/8 - 06 / 2 2140 30,5 g 41
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Momarken Travbane 2 06/8 - 02 / 2 2140 30,9 83
11 2018: -15 -3 -2 -1 -5 -89 500 2017: -21 -1 -0 -0 -7 -35 000
Løve Lomen 4 Plass 215 000
7 år BRUN V v.Lome Elden V. Hop Momarken Travbane 4 15/11 - 02 / 7 2140 33,5a 213
e. Løve Jerka v. Auvin (S) L. Kolle Bjerke Travbane 0 19/10 - 02 / 5 2640 30,8 g 149
Thomas Simonsen-Kjetil Hove L. Kolle Momarken Travbane 4 09/10 - 04 / 9 2140 30,4ag 38
V. Hop Jan Morten Hansen (T) L. Kolle Bjerke Travbane - 05/10 - 02 / 3 2640 dg 82
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl L. Kolle Bjerke Travbane 3 21/9 - 05 / 9 2160 28,9 271
12 2018: -6 -0 -0 -1 -2 -15 500 2017: -22 -1 -2 -1 -2 -54 000
Vestpol Hebe 5 Plass 143 000
6 år MØRKBR HP v.Järvsöviking* (S) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 1 22/11 - 04 / 5 2100 30,9a 27
e. Spang Pila v. Lome Elden V. Hop Forus Travbane - 25/10 - 05 / 4 2040 dg 24
Karin Hauge-Espen Edvardsen Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 12/10 - 03 / 2 2100 30,9ag 32
Å. Tengsareid Karin Hauge (A) Å. Tengsareid Biri Travbane - 23/9 - 03 / 5 2100 dg 13
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Forus Travbane 1 03/9 - 02 / 1 2040 29,8 38
13 2018: -20 -0 -1 -1 -7 -35 491 2017: -20 -1 -1 -0 -6 -43 000
Perfekt 6 Plass 160 375
8 år BRUN V v.Tangen Scott K. Bjørnerød Momarken Travbane 0 22/11 - 04 / 10 2160 33,1 336
e. Gylden Gulla v. Vinningblesen K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 2 11/11 - 04 / 7 2120 32,4 135
Carina Simonsen-Ronny Simonsen K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane - 08/11 - 04 / 4 2100 dg a 239
K. Bjørnerød Carina Simonsen K. Bjørnerød Bjerke Travbane 5 24/10 - 05 / 4 2100 32,1a 196
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm M. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 19/9 - 03 / 6 2620 34,0 529
14 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -13 -3 -1 -2 -3 -133 400
Kolnes Siv 7 Plass 157 342
5 år SVART HP v.Alm Viktor S. Weberg Momarken Travbane 2 15/11 - 02 / 6 2140 33,2a 69
e. Skjønneberg Jenta v. Lykke Gutten S. Weberg Bjerke Travbane 4 19/10 - 05 / 8 2140 29,8 69
Sven Olav Weberg /Skiptvet S. Weberg Bjerke Travbane 0 06/9 - 02 / 9 2100 29,0ar 178
S. Weberg Lars O. Romtveit (T) S. Weberg Åmål 0 25/8 - 04 / 5 2080 32,5 63
Mørkegrønn m/lilla og hvite ermstr,rek S. Weberg Kala Landbane 0 09/8 - 05 / 9 1920 30,4 86
15 2017: -9 -1 -2 -1 -4 -52 000 2016: -9 -0 -1 -0 -2 -16 951
Troll Kaksen 8 Plass 145 513
6 år SVART V v.Järvsöfaks (S) T. Solberg Bjerke Travbane 6 21/9 - 05 / 14 2160 29,7 g 107
e. Nordlands Gyda v. Rappfot J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 0 03/9 - 02 / 8 1609 28,1ag 62
Stall Kaksen J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 24/8 - 05 / 3 2140 29,1 g 267
G. Flåten J. Mjølnerød Kala Landbane 2 09/8 - 05 / 8 1920 29,6 38
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 29/6 - 02 / 7 2640 32,1 73