<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:58 V65-4
V5-1


Kaldblods 1700 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 160.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-2-1 Plass : 8-2-1

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000
Drosen 1700 1 Plass 173 500
15 år MØRKBR V v.Bokli Balder A. Akselsen Bjerke Travbane 0 09/11 - 08 / 2 2140 29,6 1137
e. Huldre Drosi v. Korbest A. Akselsen Klosterskogen Travbane 7 06/10 - 06 / 10 1700 27,9a 318
Halvor Smeland /Flatdal J. Gaustad Klosterskogen Travbane 6 01/9 - 05 / 1 1700 26,8a 124
A. Akselsen Halvor Smeland A. Akselsen Klosterskogen Travbane 2 11/8 - 02 / 1 1700 27,2a 179
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv H. Holm Bjerke Travbane 3 04/8 - 04 / 4 1609 26,9a 518
2 2019: -7 -2 -0 -0 -2 -36 000 2018: -18 -1 -0 -2 -5 -51 658
Aas Balder 2 Plass 284 658
11 år LYSBRUN V v.H.G. Balder O. Østre Drammen Travbane 0 14/11 - 03 / 11 1700 32,0ag 384
e. Aas Besta v. Spang Best O. Østre Bjerke Travbane 0 02/11 - 05 / 10 1609 28,3a 242
Ida Brekke /Voss O. Østre Jarlsberg Travbane 0 21/10 - 05 / 9 1600 30,5 116
O. Østre Jan-Arne Raab (T) O. Østre Klosterskogen Travbane 4 13/10 - 01 / 3 1700 27,8a 61
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame V. Hop Biri Travbane 2 02/10 - 01 / 9 2120 30,7 71
3 2019: -5 -0 -1 -1 -1 -16 000 2018: -6 -2 -0 -1 -1 -38 000
Gerifaks 3 Plass 160 000
12 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) A. Berås Klosterskogen Travbane 0 17/11 - 01 / 8 2120 32,4 g 411
e. Geira v. Atom Vinter G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 3 12/11 - 01 / 9 2160 29,8 344
Åshild Lund /Rykene A. Berås Sørlandets Travpark 5 30/10 - 01 / 2 2140 29,7 498
J. Undem Åshild Lund K. Hauge Sørlandets Travpark 8 22/5 - 02 / 6 2660 31,4 278
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek M. Finsand Jarlsberg Travbane - 27/11 - 03 / 2 2620 dg 603
4 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -18 -0 -1 -1 -8 -41 822
Nordby Fedra 4 Plass 153 307
8 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) K. Johansen Momarken Travbane 0 06/11 - 04 / 10 2140 30,7a 507
e. Nesstjerna v. Elding U. Ohlsson Gävle - 20/10 - 08 / 9 2160 dg 78
Arne Petter Kynningrød /Halden O. Østre Drammen Travbane - 11/10 - 04 / 10 2100 dg a 127
C. Kjenner Arne Petter Kynningrød C. Kjenner Jarlsberg Travbane 5 30/9 - 05 / 7 2120 30,5 324
Rød m/svart skstk,hvite mansjetter,rek C. Jepson Romme 3 16/9 - 04 / 7 2160 30,1 57
5 2019: -5 -0 -0 -1 -0 -6 000 2018: -20 -3 -2 -0 -9 -95 000
Ådne Kommandør 5 Plass 297 500
9 år LYSBRUN V v.Feseth Lynet A. Robertsen Klosterskogen Travbane 8 17/11 - 01 / 10 2120 31,7 468
e. Ådnes Gro v. Elding A. Andersen Bjerke Travbane 0 09/11 - 08 / 5 2140 32,2 g 1325
Øivind Mikkelsen /Lunde E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 30/10 - 01 / 6 2160 30,0 g 204
A. Robertsen Anders Andersen (T) Ø. Lyssand Bergen Travpark 0 15/9 - 02 / 11 1600 31,4ag 792
Blå,røde ermer,blå mansj,rø/hv.søm,rek Ø. Lyssand Bergen Travpark 5 21/8 - 09 / 2 2100 30,8a 157
6 2016: -2 -1 -0 -0 -1 -23 000 2015: -4 -1 -1 -0 -1 -32 092
Finito 6 Plass 134 593
6 år BRUN V v.Lome Elden K. Ødegaard Drammen Travbane 5 14/11 - 03 / 1 1700 31,0ag 18
e. Fiona v. Pajaprins K. Ødegaard Bjerke Travbane 1 02/11 - 05 / 5 1609 26,8a 133
Knut Arne Ødegaard /Skiptvet J. Dahl Momarken Travbane P 09/10 - 21 / 3 2160 32,4 P
K. Ødegaard M. Andersson Årjäng 5 11/7 - 12 / 4 1640 27,2a 16
blå m/rød bunn. M. Andersson Arvika 2 21/6 - 06 / 4 1720 27,9 24
7 2017: -10 -1 -1 -1 -4 -46 949 2016: -28 -1 -4 -2 -9 -90 000
Bol Perla 7 Plass 204 605
7 år SVART HP v.Lome Elden Å. Tengsareid Drammen Travbane 2 21/11 - 05 / 3 2100 31,9 153
e. Påluna v. Pål Even E. Høitomt Drammen Travbane 3 14/11 - 03 / 2 1700 30,8a 45
Tore Sandaker /Slitu Å. Tengsareid Momarken Travbane 4 06/11 - 04 / 3 2140 30,2a 61
T. Solberg Knut Arne Ødegaard (T) K. Ødegaard Leangen Travbane 4 29/10 - 03 / 3 2140 31,4 139
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 21/10 - 05 / 8 1600 27,6 84
8 2017: -10 -1 -3 -2 -3 -67 000 2016: -16 -2 -4 -4 -3 -95 000
Pensjonen 8 Plass 219 500
6 år SVART V v.Lome Kongen L. Kolle Sørlandets Travpark 0 30/10 - 01 / 7 2160 30,6 77
e. Revenka v. Mentor Mollyn Å. Tengsareid Forus Travbane 2 18/10 - 04 / 10 2060 28,7 86
Bjørn Birkeland /Nodeland L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 13/10 - 01 / 10 1700 27,7a 283
L. Kolle Bjørn Birkeland R. Wiig Sørlandets Travpark 3 01/10 - 05 / 1 2140 29,1 168
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Drammen Travbane 6 28/8 - 01 / 11 1720 28,6 108
9 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -12 -1 -1 -3 -3 -49 000
Torden Prinsen 9 Plass 239 200
9 år SVART V v.Bork Odin Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 5 22/11 - 01 / 3 1609 29,4a 87
e. Fjære Stjerna v. Nordli Svarten A. Frønes Sørlandets Travpark 6 01/10 - 05 / 4 2140 29,3 144
Kristen Fatland-Hege Fatland E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 11/9 - 02 / 1 2140 29,3a 183
Å. Tengsareid Kristen Fatland E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 04/9 - 03 / 7 2680 29,8 131
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 08 / 6 2120 29,4 297
10 2018: -5 -1 -1 -0 -1 -28 500 2017: -13 -0 -0 -3 -7 -38 000
Aarbakks Spidi 10 Plass 246 750
10 år LYSBRUN HP v.Kasper Mollyn O. Østre Klosterskogen Travbane 7 01/9 - 05 / 3 1700 26,8ag 215
e. Stjernedokka v. Bestjerker D. Dalen Drammen Travbane 3 07/7 - 04 / 5 2100 29,7a 45
Jostein Mastereid-Anniken Mastereid A. Rasmussen Sørlandets Travpark 7 22/5 - 02 / 11 2680 30,1 196
G. Austevoll Anniken Mastereid O. Østre Momarken Travbane 0 10/5 - 07 / 8 1640 29,7a 172
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl O. Østre Drammen Travbane 2 12/4 - 01 / 5 1700 29,5a 103
11 2018: -8 -0 -1 -0 -3 -18 492 2017: -14 -1 -2 -2 -1 -56 519
Bork Juni* 11 Plass 254 166
7 år GRÅBRUN HP v.Bork Odin V. Hop Jarlsberg Travbane 2 22/11 - 01 / 10 1609 29,1a 128
e. Frk. Aurora v. Braute V. Hop Drammen Travbane 6 14/11 - 06 / 2 1700 31,1a 104
Sverige E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 01/11 - 04 / 7 1700 29,9a 100
V. Hop Lars M. Søvik (T) V. Hop Drammen Travbane 2 11/10 - 04 / 3 2100 30,1a 171
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl L. Kolle Drammen Travbane 0 20/8 - 05 / 5 2100 31,0 g 251
12 2018: -5 -1 -1 -0 -1 -40 082 2017: -21 -1 -0 -2 -9 -65 190
Gyri Gutten 12 Plass 239 772
6 år SVART V v.Åsajerven E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 17/11 - 01 / 13 2120 31,3 18
e. Ulve Dokka v. Elding Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane - 04/11 - 04 / 11 2120 dg 29
Susanna Grahn-Birgitta Rønnqvist E. Høitomt Bjerke Travbane - 06/9 - 06 / 9 2600 dg a 468
E. Høitomt E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 27/8 - 08 / 5 2140 27,0a 51
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 05/8 - 08 / 8 2640 28,9 22