<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:06 V75-4
V4-1
ARNT HAAKESTADS MINNELØP
ARNT HAAKESTADS MINNELØP
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For alle 3-15-årige.
Premier: 70.000-35.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-5-1 Plass : 3-5-1

1 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Norheim Jærv 2100 1 Plass 1 997 488
10 år MØRKBR H v.Järvsöfaks (S) K. Johansen Bjerke Travbane 0 16/11 - 08 / 3 1609 23,8a 402
e. Norheim Elle v. Elding K. Johansen Biri Travbane 0 05/11 - 05 / 8 2620 26,5 550
Georg William Sverdrup-Bodil Sælid K. Johansen Biri Travbane 0 29/7 - 02 / 9 2100 24,2a 142
K. Johansen Georg William Sverdrup K. Johansen Jarlsberg Travbane 4 09/7 - 06 / 4 1609 21,0a 212
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Bjerke Travbane 0 12/6 - 08 / 7 1609 20,8a 1537
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -15 -3 -1 -1 -4 -256 067
Alsaker Piril 2 Plass 1 772 622
11 år BRUN H v.Åkre Lurifax* (S) V. Hop Forus Travbane 1 25/10 - 07 / 3 1620 22,9 80
e. Thuli Pila v. Elding V. Hop Bergen Travpark 5 08/10 - 04 / 8 1600 20,4a 626
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Klosterskogen Travbane 2 24/9 - 07 / 7 2100 24,8a 101
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Bjerke Travbane 5 18/9 - 12 / 4 2140 22,6 889
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Forus Travbane 3 03/9 - 04 / 8 2060 23,1 445
3 2017: -3 -1 -0 -0 -2 -239 478 2016: -5 -2 -1 -2 -0 -176 688
Lome Brage 3 Plass 2 505 976
10 år BRUN H v.H.G. Balder P. Midtfjeld Bjerke Travbane 2 16/11 - 08 / 12 1609 23,0a 45
e. Lomestjerna v. Gullbrun P. Midtfjeld Åby 3 30/4 - 04 / 14 2180 22,9 24
Bengt Erik Persson /Oslo P. Midtfjeld Bjerke Travbane 1 20/4 - 07 / 10 2100 23,8a 17
P. Midtfjeld Bengt Erik Persson P. Midtfjeld Biri Travbane 0 14/11 - 10 / 6 2620 26,9 41
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 2 07/11 - 06 / 8 1609 21,9a 16
4 2017: -11 -1 -2 -1 -5 -94 000 2016: -23 -6 -2 -1 -7 -430 000
Bokli Vind 4 Plass 1 639 532
9 år HUSKBRUN H v.Järvsöfaks (S) G. Flåten Momarken Travbane 2 15/10 - 01 / 5 2780 26,4 g 63
e. Bokli Oda v. Moe Odin G. Flåten Klosterskogen Travbane 6 24/9 - 07 / 11 2100 25,4a 27
Ola Stormyr /Aure G. Flåten Bjerke Travbane 0 18/9 - 12 / 3 2140 23,1 112
G. Flåten G. Flåten Drammen Travbane - 20/8 - 08 / 7 1700 dg a 196
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Bergen Travpark 1 13/8 - 10 / 11 2120 22,3 61
5 2017: -14 -2 -2 -3 -3 -379 000 2016: -13 -4 -1 -2 -1 -315 396
Smedheim Solan 5 Plass 2 876 634
6 år BORKET H v.Bork Odin F. Hamre Bjerke Travbane 1 16/11 - 08 / 4 1609 22,9a 36
e. Lila v. Bokli Balder J. Mjølnerød Bergsåker 5 23/9 - 09 / 7 2180 24,1 g 18
Eirik Djuve /Sola J. Mjølnerød Drammen Travbane 0 20/8 - 09 / 10 2960 25,4 57
F. Hamre J. Mjølnerød Drammen Travbane 1 08/8 - 03 / 7 2960 25,4 20
Todelt mørkblå/lysblå, reklame U. Ohlsson Rättvik 3 25/7 - 08 / 7 2200 23,0 19
6 2017: -2 -0 -0 -0 -2 -6 500 2016: -16 -4 -1 -2 -5 -235 000
Tin Tveiten 6 Plass 2 546 054
11 år MØRKBR H v.Sjefen G. Mikkelsen Forus Travbane 3 25/10 - 07 / 5 1640 23,4 28
e. Tun Kari v. Kos Knekten G. Mikkelsen Forus Travbane 5 03/9 - 04 / 9 2080 22,8 48
Kåre Refsland-Edvard Lindalen G. Mikkelsen Forus Travbane 1 23/8 - 05 / 8 2080 23,5 17
G. Mikkelsen Kåre Refsland G. Mikkelsen Drammen Travbane 1 20/8 - 08 / 1 1700 20,6a 61
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek G. Mikkelsen Forus Travbane 1 26/7 - 07 / 5 2100 24,5 25
7 2017: -17 -8 -2 -4 -2 -730 000 2016: -20 -10 -4 -0 -4 -651 000
Ulsrud Tea 7 Plass 4 976 554
10 år SVART HP v.Åsajerven K. Kvasnes Forus Travbane 1 08/11 - 08 / 8 2120 24,4 11
e. Nebbenes Tea v. Elding S. Wassberg Biri Travbane 4 05/11 - 05 / 12 2640 25,5 g 126
Anita Wergeland /Dalsøyra S. Wassberg Forus Travbane 2 25/10 - 07 / 4 1640 22,2 13
K. Kvasnes Ove Kenneth Karlsen (T) S. Wassberg Bergen Travpark 2 08/10 - 04 / 4 1600 18,9a 78
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek S. Wassberg Bergen Travpark 1 29/9 - 07 / 8 1640 22,6 11
8 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -1 -0 -2 -5 -54 474
Vestpol Faxen 8 Plass 2 326 186
14 år BORKET H v.Järvsöfaks (S) L. Kolle Bjerke Travbane 0 16/11 - 08 / 7 1609 25,4a 944
e. Gam Sølvi v. Atom Vinter E. Høitomt Klosterskogen Travbane 5 24/10 - 06 / 7 1700 25,2a 143
John Arne Degnes /Grimstad M. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 03/9 - 04 / 2 2100 26,1 300
L. Kolle Jenny Thygesen (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 17/8 - 04 / 7 1609 23,9a 195
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl E. Høitomt Sørlandets Travpark 1 31/7 - 03 / 3 1609 25,1a 31
9 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -491 2017: -14 -4 -2 -0 -4 -317 120
Moe Svarten 9 Plass 2 273 050
11 år SVART H v.Åsajerven J. Bjerring Bjerke Travbane 6 16/11 - 08 / 5 1609 23,5a 296
e. Moe Vilja v. Lyngsvarten J. Bjerring Bjerke Travbane 2 22/10 - 04 / 6 3160 25,8 59
Stall Eide-Vold J. Bjerring Mariehamn 0 14/8 - 09 / 10 2140 24,9a 999
J. Bjerring J. Bjerring Biri Travbane 5 29/7 - 02 / 6 2100 24,0a 201
Hvit m/lyseblått skulderstykke, rek J. Bjerring Sørlandets Travpark 0 23/7 - 09 / 10 2609 23,4a 198
10 2016: -19 -2 -3 -1 -7 -219 622 2015: -3 -0 -0 -2 -0 -34 500
Norheim Faksen 10 Plass 2 657 211
11 år SVART H v.Järvsöfaks (S) M. Gundersen Bjerke Travbane 5 16/11 - 08 / 9 1609 23,5a 119
e. Norheim Elle v. Elding M. Gundersen Biri Travbane 3 05/11 - 05 / 13 2640 25,2 740
Georg William Sverdrup-Bodil Sælid E. Adielsson Gävle 5 27/10 - 08 / 1 1640 22,0a 114
M. Gundersen Georg William Sverdrup M. Gundersen Bergen Travpark 0 08/10 - 04 / 3 1600 20,5a 316
marineblå m/hvit og rød søm + reklame K. Johansen Biri Travbane 1 23/9 - 02 / 2 1609 22,8a 18