<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:00 V76-7
DD-2
V5-4
ENERGIMA LØPET (HOPPECUPEN KVAL. 5 AV 5)
HOPPECUPEN (KVAL. 5 AV 5)
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 375.001 kr., 40 m. ved 595.001 kr.
For 3-8-årige hopper høyest 1.000.000 kr.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-(4.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 12 Duo : Trippel : 12-10-1 Plass : 12-10-1

1 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -17 491 2017: -11 -2 -1 -0 -2 -129 000
Bleke Huldra 2140 1 Plass 631 934
8 år MØRKBR HP v.Järvsöviking* (S) N. Brækken Leangen Travbane 1 07/11 - 06 / 15 2180 27,3 104
e. Bleke Stjerna v. Saje (S) N. Brækken Leangen Travbane 1 17/10 - 08 / 7 2160 27,4 g 229
Erik Brækken /Melhus I. Lamvik Bjerke Travbane 0 24/8 - 02 / 7 1640 29,3 g 445
N. Brækken Kristin Brækken I. Lamvik Leangen Travbane 3 15/8 - 04 / 6 2180 30,4 g 164
hvit m/røde ermer,krage,1/2 stolpe,rek R. Bjørnbeth Biri Travbane 6 29/7 - 10 / 1 1600 30,9 g 174
2 2017: -7 -0 -0 -0 -3 -7 883 2016: -19 -0 -0 -0 -5 -21 000
Tjøtta Mari 2 Plass 290 349
7 år BRUN HP v.Tangen Scott T. Solberg Bjerke Travbane 0 05/10 - 07 / 12 2160 29,4 300
e. Stumne Smil v. Lome Elden E. Jensen Drammen Travbane 0 10/9 - 01 / 7 2120 32,0 127
Oskar Slåttland /Roa T. Solberg Bjerke Travbane 0 31/8 - 04 / 1 2140 26,9 65
E. Rennesvik Oskar Slåttland (A) E. Rennesvik Sørlandets Travpark 7 27/8 - 06 / 10 2160 26,9 533
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Slåttland Jarlsberg Travbane 5 05/8 - 02 / 1 2100 28,4a 188
3 2018: -11 -0 -1 -0 -6 -46 500 2017: -17 -1 -3 -3 -6 -157 500
Trons Torila 3 Plass 652 178
8 år SVART HP v.Lome Elden Å. Tengsareid Momarken Travbane - 06/11 - 06 / 7 1660 dg 99
e. Trons Britta v. Spang Best Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 26/10 - 07 / 7 1609 24,7a 157
Hesteeiere.no - Trons Torila Å. Tengsareid Momarken Travbane 1 09/10 - 07 / 6 1640 26,7a 21
M. Gundersen Heidi Moen (T) P. Midtfjeld Sørlandets Travpark 0 27/8 - 06 / 7 2160 27,2 103
marineblå m/hvit og rød søm + reklame B. Goop Årjäng - 21/8 - 07 / 3 1640 dg 58
4 2018: -9 -1 -0 -2 -1 -54 780 2017: -17 -1 -2 -6 -4 -165 522
Finnskog Oda 4 Plass 572 804
8 år BORKET HP v.Bork Odin H. Kulblik Årjäng - 21/8 - 07 / 4 1640 dg 549
e. Møya v. Pajaprins H. Kulblik Momarken Travbane 0 05/7 - 01 / 1 1640 27,0a 47
Stall Kulblik H. Kulblik Färjestad 0 30/5 - 07 / 11 2160 28,1 550
H. Kulblik H. Kulblik Magnor Travbane 4 01/5 - 07 / 5 1600 27,8 115
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Biri Travbane 4 08/4 - 04 / 5 1609 26,5ag 129
5 2017: -17 -0 -0 -2 -4 -35 000 2016: -16 -2 -1 -2 -6 -151 000
Mjølner Oda 2160 1 Plass 522 519
7 år SVART HP v.Moe Odin L. Kolle Sørlandets Travpark 0 27/8 - 06 / 9 2160 27,5 171
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll L. Kolle Bjerke Travbane 0 10/8 - 08 / 1 2140 29,2 g 76
Stall Slusehesten L. Kolle Sørlandets Travpark 3 22/7 - 08 / 9 2180 26,4 g 49
L. Kolle Jenny Thygesen (T) L. Kolle Bergen Travpark 3 30/6 - 03 / 9 2140 26,9 19
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 0 22/6 - 04 / 1 2140 27,7 g 32
6 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -1 -2 -0 -2 -73 257
Bjørnli Cille 2 Plass 518 705
8 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld B. Steinseth Momarken Travbane 0 06/11 - 06 / 8 1660 28,6 g 238
e. Kvikki v. Lund Jerker B. Steinseth Bjerke Travbane 0 19/10 - 08 / 1 2100 27,1a 692
Rolf Sætersmoen /Elverum B. Steinseth Bjerke Travbane 5 28/9 - 09 / 5 2160 27,1 512
B. Steinseth B. Steinseth Bjerke Travbane 0 14/9 - 08 / 7 1609 br ag 901
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj P. Eriksson Romme 1 22/8 - 08 / 4 2140 27,1 74
7 2017: -9 -0 -0 -1 -4 -22 000 2016: -20 -1 -3 -4 -5 -136 500
Alm Rodina 3 Plass 545 000
7 år BRUN HP v.Bork Odin O. Østre Momarken Travbane 2 06/11 - 06 / 12 1660 27,2 141
e. Svart Perla v. Alm Svarten S. Gulbrandsen Biri Travbane 4 28/10 - 10 / 9 2140 28,1 79
Knut Horgen-Unni Hallquist Horgen K. Kvasnes Biri Travbane P 14/10 - 21 / 2 2100 30,5 P
K. Malmin Knut Horgen K. Malmin Bjerke Travbane 3 28/9 - 09 / 1 2140 27,7 64
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Bjerke Travbane 0 17/9 - 06 / 15 2160 26,7 278
8 2018: -14 -0 -1 -1 -5 -62 045 2017: -24 -2 -4 -2 -9 -208 624
Arvesølv 4 Plass 754 488
6 år SVART HP v.Alm Viktor T. Solberg Biri Travbane 0 05/11 - 03 / 11 2140 26,8 303
e. Frøen Oda v. Moe Odin T. Solberg Momarken Travbane 2 15/10 - 03 / 2 1640 25,7a 70
Merete Viksås /Roa T. Solberg Färjestad 4 01/10 - 04 / 10 2180 25,0 205
T. Solberg Merete Viksås T. Solberg Bjerke Travbane 3 18/9 - 03 / 2 2100 25,7a 152
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Bjerke Travbane 1 06/9 - 02 / 1 2100 27,3a 23
9 2017: -4 -0 -0 -0 -3 -14 000 2016: -19 -1 -2 -2 -11 -151 500
Bare Mia 5 Plass 503 000
8 år BRUN HP v.Lome Elden V. Hop Momarken Travbane 1 06/11 - 06 / 11 1660 26,8 41
e. Kos Rappa v. Kos Knekten V. Hop Bjerke Travbane 3 26/10 - 07 / 8 1609 24,1a 181
Espen Bakka-Ingvar Hellestad V. Hop Bjerke Travbane 7 17/9 - 06 / 13 2160 25,8 214
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Forus Travbane 3 03/9 - 06 / 11 2080 25,5 58
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Sørlandets Travpark 0 27/8 - 06 / 4 2160 27,0 75
10 2017: -6 -1 -0 -1 -2 -73 000 2016: -17 -4 -4 -1 -3 -308 000
Gunda 6 Plass 717 500
8 år SVART HP v.Åsajerven G. Gundersen Sørlandets Travpark 0 12/11 - 04 / 9 2140 28,8ag 376
e. Kos Vesla v. Eng Svarten G. Bachmann Sørlandets Travpark 0 16/10 - 01 / 9 2160 27,6 175
Harald Wennesland /Lillesand E. Høitomt Bjerke Travbane 1 17/9 - 06 / 11 2160 25,0 184
E. Høitomt Gry Vigdis Bachmann (T) E. Høitomt Sørlandets Travpark 6 27/8 - 06 / 8 2160 26,9 58
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Bachmann Sørlandets Travpark 2 22/7 - 08 / 7 2180 26,3 102
11 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -491 2017: -25 -0 -0 -0 -8 -24 000
Millionolga 2180 1 Plass 686 513
9 år SVARTBRUN HP v.Nordli Svarten V. Hop Jarlsberg Travbane 0 04/11 - 01 / 4 2100 29,1a 222
e. Skjegge Lill v. Elding C. Hande Drammen Travbane 3 31/10 - 07 / 7 2120 29,8 115
Per Hellgren /Ørje P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 12/10 - 08 / 7 2140 27,3 547
P. Midtfjeld Rune Wilberg C. Engebråthen Bjerke Travbane 0 28/9 - 09 / 3 2160 28,7 705
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek V. Hop Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 10 / 5 2120 27,3 275
12 2017: -4 -0 -0 -0 -1 -4 000 2016: -23 -3 -7 -2 -6 -361 500
Frøken Fakse 2 Plass 770 500
9 år BRUN HP v.Fakse* (S) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 12/11 - 09 / 1 2140 26,2 161
e. Siv Dalen v. Lyngsvarten Å. Tengsareid Bergen Travpark 4 20/10 - 01 / 8 2120 26,6 27
Rune Bønes /Bønes Å. Tengsareid Forus Travbane 2 11/10 - 01 / 6 2080 25,4 g 23
Å. Tengsareid Ove Kenneth Karlsen (T) L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 24/9 - 10 / 10 2120 26,4 89
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 17/9 - 06 / 10 2160 25,1 g 64
13 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -18 -1 -1 -3 -4 -144 000
Turbo Marie 3 Plass 610 000
7 år SVART HP v.Moe Odin K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 28/9 - 09 / 4 2160 27,4 g 47
e. Turbo Turi v. Saje (S) K. Kvasnes Bjerke Travbane 5 17/9 - 06 / 12 2160 25,7 133
Arvid Kvalen-Lars Anders Ekeberg K. Kvasnes Sørlandets Travpark - 27/8 - 06 / 15 2180 dg 128
K. Kvasnes Lars O. Romtveit (T) K. Kvasnes Bjerke Travbane 5 10/8 - 08 / 9 2160 26,9 42
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek A. Akselsen Sørlandets Travpark 6 23/7 - 04 / 6 2140 24,2a 478
14 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -23 -1 -4 -2 -10 -137 726
Troll Sindy* 4 Plass 746 497
8 år SVART HP v.Lome Elden P. Nilsen Drammen Travbane 0 14/11 - 02 / 3 2100 29,0a 437
e. Bottem Trolla v. Troll Kos P. Nilsen Bjerke Travbane 5 19/10 - 08 / 12 2100 26,7a 510
Sverige P. Nilsen Bjerke Travbane 2 28/9 - 09 / 8 2160 26,6 99
P. Nilsen Leif Turesson (A) P. Nilsen Färjestad 6 05/9 - 07 / 9 2180 25,8 g 376
Blå, rött bröstband; blå P. Nilsen Gävle 3 30/8 - 03 / 3 1640 24,2 31