Neste løp >>>
Start ca kl. 13:40 V5-1
DATOLØP - MAX 500 POENG
DATOLØP - MAX 500 POENG
Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 190.000 kr med høyest 500 poeng.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-10-2 Plass : 7-10-2

1 2018: -27 -0 -1 -2 -8 -43 300 2017: -11 -0 -0 -0 -1 -3 500
Sandemoin 1609 1 Plass 219 300
12 år SVART V v.Moe Odin K. Kvasnes Momarken Travbane 0 15/11 - 06 / 8 1640 31,0a 609
e. Gik Mina v. Ilmin C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 5 01/11 - 04 / 4 1700 30,1a 576
Pål Henning K. Johannessen-Mary Jean Fernandez C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 0 21/10 - 05 / 14 1620 31,0 415
C. Engebråthen Silje Christin Vikør C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 0 06/10 - 06 / 11 1700 27,9a 681
Grå m/burgunder ermer, rekl. C. Engebråthen Bjerke Travbane 0 13/7 - 01 / 4 2600 32,3a 684
2 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -1 -2 -0 -7 -70 699
Spikjuni 2 Plass 323 332
8 år BRUN HP v.H.G. Balder B. Steinseth Bjerke Travbane 5 10/11 - 02 / 4 1609 28,2a 36
e. Spikeldi v. Elding B. Steinseth Bjerke Travbane 5 22/10 - 08 / 6 2160 28,9 409
Tora G. Rolstad Sandbæk /Elverum B. Steinseth Biri Travbane 0 14/10 - 02 / 1 2100 29,3a 160
B. Steinseth B. Goop Färjestad - 01/10 - 04 / 3 2140 dg 99
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Momarken Travbane 0 06/8 - 06 / 12 2160 30,3 213
3 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -12 -1 -1 -3 -3 -49 000
Torden Prinsen 3 Plass 239 200
9 år SVART V v.Bork Odin A. Frønes Sørlandets Travpark 6 01/10 - 05 / 4 2140 29,3 144
e. Fjære Stjerna v. Nordli Svarten E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 11/9 - 02 / 1 2140 29,3a 183
Kristen Fatland-Hege Fatland E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 04/9 - 03 / 7 2680 29,8 131
Å. Tengsareid Kristen Fatland Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 08 / 6 2120 29,4 297
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam H. Fatland Sørlandets Travpark 6 03/7 - 02 / 9 2160 31,2 666
4 2019: -3 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -12 -0 -0 -2 -5 -26 000
Emil 4 Plass 249 000
10 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) K. Ødegaard Bjerke Travbane 6 10/11 - 02 / 10 1609 28,4ag 79
e. Polar Fortuna v. Braute K. Ødegaard Momarken Travbane 4 27/10 - 04 / 11 1640 30,0ag 92
Bente Dramstad-Thomas Antonsen K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 0 21/10 - 05 / 13 1620 29,6 g 362
K. Ødegaard G. Austevoll Biri Travbane 6 14/10 - 02 / 11 2100 29,0ag 431
blå m/rød bunn. J. Dahl Bjerke Travbane - 05/10 - 05 / 4 2160 dg 598
5 2017: -2 -1 -0 -0 -0 -12 000 2016: -11 -2 -2 -0 -3 -50 000
Thess Prinsen 5 Plass 160 500
7 år SVART V v.Lome Kongen E. Høitomt Drammen Travbane 2 14/11 - 06 / 3 1700 30,6a 46
e. Dronninga v. Spang Best S. Løvvold Jarlsberg Travbane P 04/11 - 21 / 1 2100 33,7 P
Flaata Stable AS /Rjukan S. Wassberg Forus Travbane 0 18/10 - 04 / 7 2060 30,1 71
E. Høitomt Malene Berdalen (T) Å. Tengsareid Forus Travbane 0 05/7 - 03 / 2 2060 30,2 g 92
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek Å. Tengsareid Bergen Travpark 5 23/6 - 01 / 8 1600 28,8a 26
6 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -22 -2 -2 -3 -5 -86 000
Petrine 6 Plass 271 500
8 år SVART HP v.Järvsöfaks (S) M. Gundersen Biri Travbane 4 05/11 - 04 / 14 2140 29,6 204
e. Super Lotta v. Lome Elden M. Gundersen Momarken Travbane 2 27/10 - 04 / 1 1640 27,9a 47
Ida Rødsten Klemetrud-Marianne H. Rødsten M. Gundersen Drammen Travbane 6 20/10 - 04 / 1 1700 28,3a 253
M. Gundersen Martine O. Sørvik (T) M. Sørvik Biri Travbane 0 09/9 - 05 / 7 2100 32,9ag 161
marineblå m/hvit og rød søm + reklame M. Sørvik Bjerke Travbane 0 24/8 - 05 / 10 2160 28,8 g 859
7 2017: -10 -0 -0 -0 -6 -18 500 2016: -14 -1 -0 -1 -2 -23 000
Heimly Odin 7 Plass 186 035
8 år BRUN V v.Moe Odin J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 0 04/11 - 03 / 4 2120 37,1 g 815
e. Mediaas Jerka v. Troll Jahn J. Eilertsen Jarlsberg Travbane - 21/10 - 05 / 11 1620 dg 470
Harald Skjærvø /Yttervåg J. Eilertsen Bjerke Travbane 0 05/10 - 05 / 8 2160 32,8 203
J. Eilertsen Lars O. Romtveit (T) H. Bye Biri Travbane 0 24/7 - 03 / 6 2120 br g 394
Skrådelt svart/gull, hvit kant M. Berås Jarlsberg Travbane - 29/4 - 02 / 3 2100 dg 651
8 2016: -9 -0 -0 -2 -3 -16 000 2015: -14 -1 -0 -0 -3 -23 000
Lisle Cisi 8 Plass 192 277
15 år SVART HP v.Lome Elden K. Bjørnerød Momarken Travbane 0 15/11 - 06 / 2 1640 31,9a 424
e. Åspe Trolla v. Troll Jahn K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 10/11 - 02 / 7 1609 28,5a 305
Jon Martin Bergersen /Gamle Fredrikstad K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 6 01/11 - 04 / 2 1700 30,1a 75
K. Bjørnerød Jon Martin Bergersen K. Bjørnerød Sørlandets Travpark 3 16/10 - 03 / 3 1609 27,4a 294
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 3 06/10 - 06 / 9 1700 27,5a 1670
9 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -13 -1 -1 -2 -6 -55 302
Håp 9 Plass 186 210
9 år BRUN HP v.Moe Odin M. Djuse Gävle 0 15/9 - 05 / 8 2140 28,5 722
e. Ulsrud Nina v. Lykke Gutten J. Kontio Bergsåker 6 26/8 - 01 / 3 1640 27,5a 184
Terje Slettum /Eina J. Olsen Bergsåker 6 18/8 - 05 / 8 1660 28,6 63
K. Malmin Terje Slettum J. Olsen Dannero 2 07/8 - 13 / 3 1640 27,5 78
Mørkblå med gul reklame/bånd J. Olsen Bollnäs 3 30/7 - 12 / 6 1660 29,0 153
10 2018: -8 -0 -1 -0 -3 -18 492 2017: -14 -1 -2 -2 -1 -56 519
Bork Juni* 10 Plass 254 166
7 år GRÅBRUN HP v.Bork Odin V. Hop Drammen Travbane 6 14/11 - 06 / 2 1700 31,1a 104
e. Frk. Aurora v. Braute E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 01/11 - 04 / 7 1700 29,9a 100
Sverige V. Hop Drammen Travbane 2 11/10 - 04 / 3 2100 30,1a 171
V. Hop Lars M. Søvik (T) L. Kolle Drammen Travbane 0 20/8 - 05 / 5 2100 31,0 g 251
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Drammen Travbane 0 08/8 - 04 / 9 1700 29,2a 138