<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:55 V5-4
ENGØDEGÅRD AVLSSTASJONS HOPPESERIE - FINALE
ENGØDEGÅRD AVLSSTASJONS HOPPESERIE - FINALE
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 50.001 kr., 40 m. ved 100.001 kr.
For alle 3-15-årige hopper.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-3-10 Plass : 4-3-10

1 2018: -7 -1 -0 -1 -2 -31 000 2017: -13 -0 -2 -3 -3 -55 000
Jarli Sota 2100 1 Plass 148 700
6 år SVART HP v.H.G. Balder Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 0 02/11 - 01 / 3 2100 32,2a 73
e. Jarli Stjerna v. Rigel Jo Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 3 12/10 - 03 / 4 2100 31,1a 188
Ola Rusten /Eina Ø. Ruttenborg Biri Travbane 5 02/10 - 03 / 8 2120 32,1 606
O. Østre Ola Rusten L. Kolle Biri Travbane 6 23/9 - 03 / 4 2100 33,3 383
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame Ø. Ruttenborg Drammen Travbane 8 13/9 - 04 / 2 2100 34,0 133
2 2018: -13 -0 -1 -0 -7 -30 500 2017: -13 -0 -1 -0 -3 -16 000
Bauers Annabella 2 Plass 92 067
6 år BRUN HP v.Krageboen B. Steinseth Bjerke Travbane 0 16/11 - 04 / 11 2140 33,4 427
e. Horgen Anna v. Järvsöfaks (S) B. Steinseth Bjerke Travbane 4 02/11 - 01 / 1 2100 31,1a 197
Mette Hellerud /Vear T. Bronken Biri Travbane 0 02/10 - 03 / 7 2120 33,3 485
B. Steinseth K. Johansen Bjerke Travbane 3 29/9 - 03 / 2 2100 34,2a 387
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 5 23/9 - 03 / 1 2100 33,2 601
3 2018: -3 -0 -0 -1 -0 -6 000 2017: -8 -0 -0 -2 -4 -25 500
Skrei Odina 2120 1 Plass 153 289
7 år MØRKBR HP v.Moe Odin K. Malmin Biri Travbane 3 28/10 - 05 / 11 2120 30,3 160
e. Bestfrøkna v. Spang Best A. Stensen Bjerke Travbane 0 22/10 - 08 / 1 2140 30,4 310
Ola Røise-Jorunn Røise K. Malmin Bjerke Travbane 5 13/10 - 03 / 4 1609 28,8ag 67
A. Stensen Ola Engevold (B) A. Stensen Biri Travbane 3 23/9 - 03 / 8 2120 32,1 175
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Bjerke Travbane 2 14/9 - 05 / 4 2140 28,4 468
4 2017: -9 -1 -1 -0 -2 -44 000 2016: -17 -4 -3 -3 -6 -130 000
Lille Anne 2 Plass 174 000
7 år RØD HP v.Moe Odin A. Stensen Biri Travbane 3 05/11 - 04 / 1 2100 31,3 g 109
e. Perle Lill v. Järvsöfaks (S) E. Høitomt Biri Travbane 0 23/9 - 03 / 10 2120 32,8 g 113
Helge Sletmoen-Solveig S. Sletmoen E. Høitomt Biri Travbane 2 02/9 - 05 / 11 2120 30,3 133
E. Høitomt Helge Sletmoen E. Høitomt Bjerke Travbane 6 17/8 - 05 / 10 2160 30,0 49
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Biri Travbane 1 30/7 - 02 / 1 2100 30,4 94
5 2018: -16 -0 -0 -1 -8 -33 859 2017: -19 -1 -2 -1 -11 -77 500
Celoma 3 Plass 197 359
10 år LYSBRUN HP v.Lome Elden Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 5 19/10 - 05 / 9 2140 30,0 103
e. Celynita v. Slogum Bjørn Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 1 06/10 - 03 / 6 2100 28,7a 282
Lillian Engen /Ås Ø. Ruttenborg Biri Travbane 7 23/9 - 03 / 12 2120 32,4 g 1278
Ø. Ruttenborg Ø. Ruttenborg Biri Travbane 6 09/9 - 03 / 6 2600 32,2 g 244
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Biri Travbane 3 02/9 - 05 / 1 2100 31,4 454
6 2018: -27 -0 -0 -0 -7 -21 500 2017: -45 -1 -0 -9 -21 -135 500
Drill Rosa 4 Plass 226 548
7 år BRUN HP v.Krageboen O. Sagholen Drammen Travbane 0 14/11 - 05 / 14 2140 34,0 923
e. Sigdalspila v. Drillo A. Frønes Sørlandets Travpark 6 30/10 - 04 / 14 2180 31,4 749
Per Arvesen /Mysen S. Hogner Bjerke Travbane P 26/10 - 21 / 4 2160 36,6 P
P. Arvesen P. Arvesen Bjerke Travbane 0 19/10 - 05 / 4 2140 br g 901
rød m/grønn vinkel P. Arvesen Biri Travbane 0 14/10 - 01 / 10 2620 35,3 g 790
7 2016: -10 -0 -1 -1 -3 -25 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Romhus Tiril 5 Plass 84 500
8 år SVART HP v.Åsajerven M. Gundersen Bjerke Travbane 0 19/10 - 05 / 2 2140 30,8 158
e. Romhus Lena v. Elding M. Gundersen Momarken Travbane 5 09/10 - 04 / 1 2140 30,7a 27
Per Skjærseth /Aurskog M. Gundersen Biri Travbane 0 23/9 - 03 / 15 2120 32,7 475
M. Gundersen Per A. Skjærseth M. Gundersen Bjerke Travbane 3 14/9 - 05 / 3 2140 28,4 627
marineblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Biri Travbane 0 02/9 - 05 / 9 2120 32,5 181
8 2018: -3 -0 -1 -1 -0 -12 000 2017: -21 -1 -3 -0 -8 -127 000
Skeie Blesa 2140 1 Plass 253 000
7 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Malmin Biri Travbane - 05/11 - 04 / 8 2120 dg 115
e. Rappblesa v. Pål Even K. Malmin Bjerke Travbane - 22/10 - 08 / 8 2160 dg 243
Erik Løkken /Raufoss K. Malmin Biri Travbane 1 14/10 - 05 / 1 1609 28,3a 58
K. Malmin Erik Løkken K. Malmin Biri Travbane - 02/10 - 01 / 13 2120 g6 g 139
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Biri Travbane 1 23/9 - 03 / 9 2120 31,0 91
9 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -4 000 2016: -17 -0 -1 -0 -5 -31 500
Smågodt 2 Plass 155 000
10 år BRUN HP v.Åsajerven G. Gundersen Biri Travbane 5 05/11 - 04 / 11 2120 31,1 604
e. Sjefå v. Sjefen M. Gundersen Bjerke Travbane P 26/10 - 22 / 3 2160 34,3 g P
Bjørn Svenkerud /Nittedal M. Gundersen Biri Travbane - 14/10 - 05 / 8 1609 dg a 222
G. Gundersen Bjørn Svenkerud L. Pedersen Biri Travbane - 24/7 - 03 / 5 2120 g6 g 77
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer M. Gundersen Momarken Travbane - 12/7 - 04 / 13 2160 dg 111
10 2018: -20 -2 -2 -3 -7 -101 500 2017: -16 -1 -2 -1 -7 -80 264
Hovs Frøya 3 Plass 326 058
6 år SVART HP v.Dotterud Teddy G. Gundersen Bjerke Travbane - 22/10 - 08 / 9 2160 dg 554
e. Vår Frøya v. Moe Odin T. Wollebæk Biri Travbane 3 14/10 - 05 / 7 1609 28,6a 167
Harald N. Hove /Vik I Sogn G. Gundersen Bjerke Travbane 0 14/9 - 05 / 10 2160 29,1 63
T. Wollebæk Ola Engevold (B) G. Gundersen Biri Travbane 4 02/9 - 05 / 10 2120 30,7 161
svart m/hvit skråbånd. gul søm. + rekl V. Hop Bjerke Travbane 2 17/8 - 05 / 14 2160 29,8 58