<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:08 V5-5
KOLBULØPET
TIDSLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.37,0 og bedre.
For 3-15-årige med rekord 1.35,5 og dårligere.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-8-1 Plass : 11-8-1

1 2016: -3 -0 -0 -2 -1 -9 500 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Solør Frøkna 2100 1 Plass 9 500
3 år BRUN HP v.Rapp Best B. Steinseth Biri Travbane P 26/8 - 20 / 4 2120 41,2 g P
e. Frøken Kia v. Elding B. Steinseth Bjerke Travbane 26/8 - 21 / 13 1680 58,1 g B
Ole Bjørn Erik Fosshaug /Arneberg B. Steinseth Biri Travbane 14/8 - 24 / 3 2100 56,7 B
B. Steinseth
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj
2 2018: -8 -0 -1 -2 -3 -27 824 2017: -17 -1 -0 -1 -10 -38 777
Thess Prinsessa 2 Plass 68 601
5 år SVART HP v.Gonagas H. Ydersbond Momarken Travbane P 27/9 - 20 / 5 2160 41,2 P
e. Dronninga v. Spang Best K. Ødegaard Momarken Travbane 29/9 - 20 / 6 2160 50,6 B
Stall Trekløveret K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 15/9 - 24 / 6 1720 55,2 B
H. Ydersbond O. Østre Momarken Travbane - 08/9 - 23 / 7 2160 dgpp N
Svart m/gull ermring & mansjett, rekl
3 2017: -8 -0 -0 -0 -1 -2 000 2016: -7 -0 -0 -1 -4 -13 000
Krylling Kompis 3 Plass 15 000
9 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld T. Borg Jarlsberg Travbane 5 11/11 - 08 / 2 2100 38,5 113
e. Krylling Bella v. Lykke Gutten G. Gundersen Drammen Travbane 0 31/10 - 08 / 1 2100 39,2 g 561
Kari Steinseth /Bergen G. Gundersen Drammen Travbane P 11/10 - 20 / 2 2120 40,3 g P
G. Gundersen Einar Steinseth B. Steinseth Momarken Travbane N 27/9 - 20 / 7 2160 42,3 g N
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer B. Steinseth Drammen Travbane 23/11 - 22 / 5 1720 55,5 g B
4 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Helmen Bausa 4 Plass 0
7 år SVART HP v.Slått Eld E. Holm Biri Travbane P 14/10 - 20 / 7 2120 38,1 P
e. Eldama v. Elding E. Holm Biri Travbane - 15/7 - 23 / 3 2100 dgpp N
Ingrid Marie Greseth /Andebu
Ø. Ruttenborg Paul Helmen
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame
5 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -5 -0 -1 -0 -2 -12 000
Alm Gull 5 Plass 18 000
8 år SVART HP v.Lome Elden H. Skiaker Momarken Travbane 6 06/11 - 10 / 4 2140 39,0 96
e. Alm Sandra v. Rigel Jo H. Skiaker Biri Travbane P 24/7 - 20 / 8 2120 38,9 P
Aina Skiaker /Lena O. Østre Biri Travbane 19/10 - 23 / 7 2120 56,3 B
H. Skiaker Aina Skiaker H. Skiaker Bjerke Travbane 12/9 - 22 / 13 1680 03,6 B
svart m/blå/hvit vinkel & ermringer
6 2018: -11 -4 -1 -1 -2 -82 000 2017: -10 -0 -0 -0 -6 -14 000
Granly Kuling 6 Plass 98 000
6 år MØRKBR H v.Stiv Kuling E. Høitomt Biri Travbane 0 26/8 - 08 / 11 2100 38,4 655
e. Granly Prinsessa v. Alm Svarten T. Lindbak Biri Travbane 0 17/7 - 10 / 4 2100 40,8 g 492
Erling Knutsen /Brandbu T. Lindbak Biri Travbane P 16/6 - 20 / 5 2120 38,5 P
E. Høitomt Erling Knutsen C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 23/11 - 22 / 11 2120 57,2 B
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek C. Engebråthen Drammen Travbane 16/11 - 20 / 6 1720 00,5 g N
7 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Liheim Maia 7 Plass 0
6 år SVART HP v.Åsajerven G. Grimsgård Leangen Travbane P 17/10 - 21 / 3 2160 41,9 P
e. Stortrø Stjerna v. Elding G. Grimsgård Leangen Travbane N 10/10 - 21 / 5 2160 42,4 g N
Astrid Korssjøen /Oslo G. Grimsgård Leangen Travbane - 11/7 - 22 / 6 2160 dgpp N
G. Grimsgård K. Nordtømme Leangen Travbane N 04/1 - 21 / 4 2160 45,5 N
svart m/hv.sidef, sv/røde ermer
8 2018: -11 -0 -1 -2 -4 -38 000 2017: -22 -0 -2 -3 -9 -56 264
Åsrud Rappa 8 Plass 106 264
7 år MØRKBR HP v.H.G. Balder K. Mathisen Biri Travbane P 20/5 - 20 / 10 2120 41,7 g P
e. Skattiana v. Eng Svarten K. Mathisen Biri Travbane 23/6 - 20 / 8 2120 00,1 B
Hans Løne /Åsvang K. Mathisen Biri Travbane 14/6 - 20 / 1 2100 03,9 B
K. Mathisen Hans Løne
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -7 -0 -1 -0 -1 -11 212
Turbo Svarta 9 Plass 11 212
6 år SVART HP v.H.G. Balder A. Eggen Biri Travbane P 14/10 - 20 / 5 2120 40,2 P
e. Thuli Erla v. Eng Svarten A. Eggen Biri Travbane N 02/10 - 20 / 7 2120 43,4 N
Wenche Svanberg /Oslo A. Eggen Bjerke Travbane - 19/11 - 20 / 12 1660 dgpq N
V. Hop Arild Eggen (T)
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
10 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -5 -2 -0 -0 -0 -23 212
Sagen Frøya 2120 1 Plass 45 712
6 år SVART HP v.Feseth Lynet T. Solberg Klosterskogen Travbane - 07/4 - 03 / 2 2100 dg 451
e. Lillann Stjerna v. Prins Vinter G. Grimsgård Leangen Travbane 7 21/3 - 07 / 9 2160 37,9 1079
Siv Beate Pedersen /Lena A. Nilsen Leangen Travbane 8 29/2 - 01 / 9 2160 41,4 g 770
A. Stensen Guri Grimsgård (T) A. Stensen Leangen Travbane 5 22/2 - 08 / 5 2160 36,8 g 199
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Leangen Travbane - 15/2 - 08 / 6 2160 dg 463
11 2018: -7 -0 -1 -0 -5 -19 000 2017: -8 -0 -0 -1 -3 -12 000
Fridtjof 2 Plass 57 000
7 år MØRKBR V v.Lome Kongen D. Dalen Jarlsberg Travbane 4 11/11 - 08 / 5 2120 37,5 g 38
e. Krylling Sylfiden v. Lome Elden R. Sveen Drammen Travbane 3 31/10 - 08 / 3 2100 36,9 614
Kari Steinseth /Bergen R. Sveen Momarken Travbane 8 09/10 - 02 / 8 2140 39,0 g 684
R. Sveen Einar Steinseth R. Sveen Momarken Travbane 0 27/9 - 08 / 6 2140 37,6 g 411
brun m/røde seler B. Steinseth Drammen Travbane P 08/8 - 20 / 5 2120 39,0 g P
12 2018: -9 -0 -1 -1 -0 -10 000 2017: -24 -0 -2 -1 -8 -46 000
Stjerne Jenta 3 Plass 63 000
7 år BORKET HP v.Tangen Scott H. Gulheim Momarken Travbane - 06/11 - 10 / 2 2140 dg 70
e. Sol v. Troll Rigel O. Mikkelborg Momarken Travbane 4 09/10 - 02 / 4 2140 36,4 g 383
Håkon Gulheim /Jevnaker H. Gulheim Biri Travbane - 26/8 - 08 / 3 2100 dg 560
O. Mikkelborg Håkon Gulheim (A) O. Mikkelborg Bjerke Travbane P 20/7 - 22 / 3 2160 38,1 g P
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 29/6 - 22 / 9 2160 dgpp N