<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:20 V65-5
V5-2
DD-1
KONTORLANDS LØP

Kaldblods 1700 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 140.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-3-6 Plass : 10-3-6

1 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -1 -0 -1 -2 -22 000
Veels Shanti 1700 1 Plass 172 685
6 år GRÅSVART HP v.H.G. Balder K. Kvasnes Biri Travbane 6 14/10 - 05 / 11 1609 30,8a 621
e. Veel's Bomba v. Sokna Troll T. Solberg Bjerke Travbane 0 28/9 - 05 / 8 1609 30,0a 589
Ellen K. Låhne Kristiansen /Andebu H. Holm Drammen Travbane 0 07/7 - 04 / 1 2100 32,4arg 415
H. Holm Merete Viksås H. Meland Bjerke Travbane 0 22/6 - 06 / 1 1609 29,5a 1223
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 0 11/6 - 08 / 10 2140 34,3 1463
2 2018: -8 -0 -1 -0 -3 -18 492 2017: -14 -1 -2 -2 -1 -56 519
Bork Juni* 2 Plass 254 166
7 år GRÅBRUN HP v.Bork Odin E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 01/11 - 04 / 7 1700 29,9a 100
e. Frk. Aurora v. Braute V. Hop Drammen Travbane 2 11/10 - 04 / 3 2100 30,1a 171
Sverige L. Kolle Drammen Travbane 0 20/8 - 05 / 5 2100 31,0 g 251
V. Hop Lars M. Søvik (T) V. Hop Drammen Travbane 0 08/8 - 04 / 9 1700 29,2a 138
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Drammen Travbane 0 19/7 - 04 / 10 1700 30,1ag 701
3 2017: -2 -1 -0 -0 -0 -12 000 2016: -11 -2 -2 -0 -3 -50 000
Thess Prinsen 3 Plass 160 500
7 år SVART V v.Lome Kongen S. Løvvold Jarlsberg Travbane P 04/11 - 21 / 1 2100 33,7 P
e. Dronninga v. Spang Best S. Wassberg Forus Travbane 0 18/10 - 04 / 7 2060 30,1 71
Flaata Stable AS /Rjukan Å. Tengsareid Forus Travbane 0 05/7 - 03 / 2 2060 30,2 g 92
E. Høitomt Malene Berdalen (T) Å. Tengsareid Bergen Travpark 5 23/6 - 01 / 8 1600 28,8a 26
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 21/5 - 08 / 13 2120 28,8 160
4 2018: -13 -0 -0 -3 -1 -19 000 2017: -21 -2 -4 -3 -5 -105 000
Idborken 4 Plass 262 500
10 år BORKET H v.Tangen Scott K. Wessel Momarken Travbane N 06/11 - 21 / 4 2160 34,8 r N
e. Lumine v. Alm Svarten K. Wessel Bjerke Travbane 0 26/10 - 05 / 1 2100 28,7a 43
Natalie Iselin Repstad-Andre Kjellevold Sviland K. Wessel Bjerke Travbane 1 28/9 - 05 / 4 1609 27,4a 32
K. Hasselgård K. Wessel Momarken Travbane 3 30/8 - 01 / 7 2140 28,9a 203
Blå m/svart skulderfelt & blå/grå arm K. Wessel Bjerke Travbane 0 24/8 - 05 / 5 2140 32,6 g 242
5 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -11 -1 -0 -1 -4 -35 000
Vetle Jon 5 Plass 243 500
8 år MØRKBR H v.Lome Elden A. Røren Klosterskogen Travbane 1 13/10 - 01 / 1 1700 27,4a 34
e. Vetla Fyka v. Kos Knekten A. Røren Biri Travbane 0 23/9 - 05 / 10 1609 28,9a 82
Arnt-Sverre Røren-Oddbjørg Meløy Røren A. Røren Bjerke Travbane 0 24/8 - 05 / 6 2140 29,5 681
A. Røren A. Røren Klosterskogen Travbane 3 11/8 - 05 / 11 2120 30,0 135
rød m/a.s.r. på hvitt ruterdelt sk.stk A. Røren Bjerke Travbane 2 20/7 - 06 / 7 2160 28,6 128
6 2017: -10 -0 -1 -1 -3 -23 251 2016: -5 -0 -1 -1 -2 -24 951
Trons Piril 6 Plass 171 511
9 år SVART V v.Lome Elden K. Ødegaard Momarken Travbane 2 06/11 - 04 / 2 2140 29,7a 175
e. Trons Britta v. Spang Best Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 26/10 - 05 / 8 2100 dg a 90
Knut Arne Ødegaard-Fredrik Syverud G. Austevoll Momarken Travbane 4 04/10 - 03 / 3 2140 28,7a 132
K. Ødegaard M. Andersson Färjestad 4 06/11 - 03 / 7 2160 31,3 g 20
blå m/rød bunn. G. Austevoll Biri Travbane 2 01/11 - 06 / 2 2100 30,0 g 27
7 2016: -9 -1 -0 -2 -1 -24 500 2015: -13 -0 -1 -1 -4 -29 500
Vesle Gudrun 7 Plass 129 000
9 år SVART HP v.Moe Odin C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 0 13/10 - 01 / 7 1700 29,9a 210
e. Serena v. Minpil C. Engebråthen Bjerke Travbane 3 28/9 - 05 / 3 1609 28,1a 76
Thomas Strand /Holmestrand C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 1 15/9 - 01 / 1 1700 28,8a 590
C. Engebråthen Thomas Strand S. Løvvold Jarlsberg Travbane P 09/8 - 21 / 2 2120 35,4 P
Grå m/burgunder ermer, rekl. C. Engebråthen Drammen Travbane 0 12/7 - 05 / 4 2100 34,0 607
8 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -2 500 2016: -10 -0 -0 -0 -3 -7 147
Vår Vinni 8 Plass 123 591
8 år BRUN HP v.Nordli Svarten P. Sem Momarken Travbane 0 27/10 - 04 / 4 1640 31,2a 682
e. Vårlill v. Elding P. Sem Drammen Travbane 0 28/8 - 01 / 8 1720 30,3 773
Knut Weum /Tyristrand O. Mikkelborg Åmål 6 14/8 - 05 / 9 2100 32,0 211
P. Sem Knut Weum P. Sem Bjerke Travbane 0 03/5 - 02 / 6 1609 31,8a 220
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek P. Sem Klosterskogen Travbane 0 17/4 - 06 / 7 1700 29,6a 173
9 2019: -5 -0 -0 -1 -2 -11 000 2018: -10 -0 -1 -1 -3 -23 000
Vangs Odin 9 Plass 219 000
9 år BRUN V v.Tangen Scott M. Gundersen Momarken Travbane 6 06/11 - 04 / 4 2140 30,6a 191
e. Aceta v. Ilmin M. Gundersen Drammen Travbane 0 31/10 - 04 / 12 2540 31,7 389
Geir Berger /Langhus L. Kolle Biri Travbane 0 03/6 - 05 / 9 1609 28,2a 247
M. Gundersen Heidi Moen (T) L. Kolle Biri Travbane 3 20/5 - 05 / 7 2600 31,7 314
marineblå m/hvit og rød søm + reklame O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 11/5 - 03 / 8 2660 29,4 838
10 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -1 -1 -0 -1 -36 500
Kolnes Karen 10 Plass 239 000
11 år SVART HP v.Fakse* (S) A. Stensen Bjerke Travbane 2 02/11 - 05 / 9 1609 27,3a 543
e. Kolnes Lill v. Spikeld A. Stensen Bjerke Travbane 4 08/9 - 01 / 6 2100 29,3a 186
Malin S. Øveråsen /Biri A. Stensen Biri Travbane 0 17/7 - 05 / 9 1609 28,2a 734
A. Stensen Malin S. Øveråsen L. Trudvang Bjerke Travbane 0 22/6 - 06 / 4 1609 32,5ar 161
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Biri Travbane 2 22/4 - 08 / 3 2100 30,8 180
11 2019: -3 -0 -1 -0 -1 -11 500 2018: -20 -5 -2 -3 -2 -166 604
Hvalstad Odin 11 Plass 421 818
8 år RØD V v.Moe Odin G. Stenberg Momarken Travbane 0 04/10 - 03 / 9 2140 30,9a 90
e. Tufte Huldra v. Klaastad Ulv G. Stenberg Bollnäs 4 30/7 - 12 / 2 1640 30,2 24
Rune A. Hansen & Stall Friends 008 G. Stenberg Bjerke Travbane 2 20/7 - 03 / 8 2160 28,9 70
G. Stenberg Torstein Laupsa G. Stenberg Arvika 4 26/6 - 05 / 10 2120 29,8 16
Svart m/blå ermstr/mansj/sidef, rek G. Stenberg Rättvik 2 07/6 - 01 / 10 2160 27,7 41
12 2018: -3 -0 -0 -1 -1 -9 000 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Kuven Bambi 12 Plass 110 500
9 år BRUN HP v.Røste Bo* (S) J. Borgen Bergen Travpark 0 29/9 - 05 / 5 2100 31,9 661
e. Kuven Texa v. Saje (S) J. Borgen Bergen Travpark - 15/9 - 02 / 2 1600 dg a 344
Kjell Øyhaugen /Østre Gausdal J. Borgen Bergen Travpark 6 30/8 - 05 / 6 1600 29,4a 552
B. Steinseth J. Borgen Bergen Travpark 4 13/8 - 01 / 8 2120 31,2 315
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj T. Totland Bergen Travpark 4 26/7 - 02 / 5 1600 29,4a 403