<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:50 V65-1
SIMOA TRAVSELSKAPS FORMLØP
DATOLØP - FORMLØP
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 820.000 kr. Også for 3-15-årige som ikke har seiret f.o.m. 01.01.16 som har fullført minst 5 totalisatorløp f.o.m. 1. januar 2016.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-9-2 Plass : 4-9-2

1 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -5 -0 -0 -0 -3 -15 000
Juniorprinsen 2100 1 Plass 757 944
9 år RØD V v.Prins Juventus B. Steinseth Jarlsberg Travbane 6 04/11 - 01 / 12 2100 28,0a 71
e. Demi v. Alm Silver B. Steinseth Bjerke Travbane 0 21/9 - 08 / 12 2160 26,3 r 73
Stall Sikor B. Steinseth Bjerke Travbane 4 24/8 - 07 / 9 2100 25,1a 88
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane P 10/6 - 20 / 6 2120 30,6 P
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Momarken Travbane 0 02/4 - 07 / 12 1640 br ag 39
2 2018: -5 -0 -2 -1 -2 -38 500 2017: -13 -1 -3 -2 -5 -424 330
Sjø Kongen 2 Plass 1 049 590
6 år MØRKBR V v.Lome Kongen V. Hop Biri Travbane 5 05/11 - 03 / 15 2140 26,3 191
e. Stjerne Sara v. Sjefen K. Johansen Jarlsberg Travbane 0 29/10 - 06 / 10 2120 br g 122
Stall Appollo 11 O. Østre Sørlandets Travpark - 16/10 - 01 / 4 2160 dg 79
V. Hop Geir Flåten (T) G. Flåten Bjerke Travbane 6 21/9 - 08 / 13 2160 25,4 158
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 0 06/9 - 06 / 10 2600 27,7a 108
3 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -23 -1 -4 -2 -10 -137 726
Troll Sindy* 3 Plass 746 497
8 år SVART HP v.Lome Elden P. Nilsen Bjerke Travbane 5 19/10 - 08 / 12 2100 26,7a 510
e. Bottem Trolla v. Troll Kos P. Nilsen Bjerke Travbane 2 28/9 - 09 / 8 2160 26,6 99
Sverige P. Nilsen Färjestad 6 05/9 - 07 / 9 2180 25,8 g 376
P. Nilsen Leif Turesson (A) P. Nilsen Gävle 3 30/8 - 03 / 3 1640 24,2 31
Blå, rött bröstband; blå P. Nilsen Årjäng 1 21/8 - 07 / 11 1660 23,3 442
4 2018: -5 -3 -1 -0 -1 -577 419 2017: -16 -6 -2 -2 -4 -655 180
Odd Herakles 4 Plass 3 337 080
8 år SVART H v.Moe Odin A. Akselsen Färjestad 0 01/10 - 09 / 10 2140 20,5a 775
e. Gaupen Stjerna v. Alm Svarten B. Goop Bjerke Travbane 3 18/9 - 12 / 7 2160 21,6 134
Odd Paulsen-Linda Cathrine Kvernenes A. Akselsen Drammen Travbane 4 20/8 - 08 / 5 1700 21,2a 68
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Sørlandets Travpark 6 23/7 - 09 / 7 2609 22,6a 145
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Jarlsberg Travbane 2 09/7 - 06 / 1 1609 20,4a 26
5 2018: -12 -0 -0 -0 -5 -21 000 2017: -22 -0 -1 -1 -13 -117 384
Ty Tinn 5 Plass 780 884
8 år BRUN V v.Lome Elden K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 19/10 - 08 / 6 2100 br a 132
e. Ty Eldi v. Spikeld K. Bjørnerød Bjerke Travbane 4 12/10 - 08 / 9 2140 26,1 125
Runar Skofterud /Kråkerøy K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 3 24/9 - 10 / 8 2120 26,5 234
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Momarken Travbane 5 30/8 - 04 / 6 2140 27,1 53
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Bjerke Travbane 2 24/8 - 07 / 2 2100 25,0a 149
6 2018: -13 -0 -3 -1 -5 -105 912 2017: -30 -3 -6 -7 -10 -395 426
Wik Emil 6 Plass 1 155 107
10 år MØRKBR H v.Lome Elden L. Kolle Bjerke Travbane 1 19/10 - 08 / 3 2100 25,9a 14
e. Mille v. Spang Best L. Kolle Jarlsberg Travbane 3 30/9 - 06 / 3 1609 24,3a 28
Jørgen Wik /Skjeberg G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 24/9 - 10 / 15 2120 26,3 135
L. Kolle Geir Flåten (T) G. Flåten Bjerke Travbane 2 14/9 - 08 / 8 1609 24,0a 27
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl G. Flåten Jarlsberg Travbane 2 19/8 - 06 / 9 1609 23,2a 28
7 2017: -7 -0 -0 -1 -1 -10 000 2016: -10 -0 -1 -2 -4 -35 500
Pedrus 7 Plass 1 167 000
12 år BRUN H v.Bokli Eld G. Austevoll Klosterskogen Travbane 3 24/10 - 06 / 9 1700 24,9a 332
e. Steinsvad Il v. Ilmin K. Malmin Jarlsberg Travbane 0 10/7 - 01 / 11 2640 25,6 g 706
Ole Fr. Desserud-Kjell Rustand K. Malmin Momarken Travbane - 28/6 - 04 / 1 2140 dg 180
G. Austevoll Ole Fr. Desserud G. Austevoll Drammen Travbane 7 29/5 - 07 / 5 2120 25,7 259
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl K. Malmin Momarken Travbane 5 10/5 - 02 / 2 2140 24,2a 100
8 2016: -12 -1 -0 -0 -2 -39 000 2015: -13 -0 -0 -1 -0 -6 000
Kosak 8 Plass 597 887
11 år SVART V v.Sjefen F. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 19/10 - 08 / 5 2100 27,2a 928
e. Paja Sokka v. Pajaprins F. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 12/10 - 08 / 5 2140 27,7 517
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 0 30/9 - 06 / 11 1609 25,4ag 305
F. Mjølnerød F. Mjølnerød Bjerke Travbane 4 14/9 - 08 / 5 1609 24,3a 348
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Momarken Travbane 0 30/8 - 04 / 1 2140 27,8 226
9 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -13 -0 -1 -1 -8 -65 000
Alm Kiwi 9 Plass 741 500
10 år LYSBRUN H v.Lome Elden G. Gundersen Jarlsberg Travbane 4 04/11 - 01 / 10 2100 27,7a 89
e. Alm Travanne v. Lapp Nils (S) G. Gundersen Bjerke Travbane 3 19/10 - 08 / 9 2100 26,6a 221
Stall Under Trappa V. Hop Bjerke Travbane 0 21/9 - 08 / 14 2160 25,5 291
G. Gundersen Tormod Rundhaugen (B) L. Kolle Bjerke Travbane 0 14/9 - 08 / 6 1609 24,7a 50
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer L. Kolle Biri Travbane 0 30/7 - 10 / 9 1620 24,6 109
10 2017: -4 -0 -1 -0 -0 -9 000 2016: -23 -2 -3 -1 -7 -115 785
Nordby Ask 10 Plass 823 523
8 år SVART V v.Briskeby Philip U. Ohlsson Romme 0 16/9 - 05 / 8 2680 27,5 71
e. Norheim Faxa v. Järvsöfaks (S) J. Persson Bergsåker - 03/9 - 08 / 10 1640 dg a 42
Carl Gunnar Myhre /Larvik N. Westerholm Gävle 0 30/8 - 03 / 9 1660 26,7 g 97
O. Østre Geir Flåten (T) N. Westerholm Bollnäs 2 23/8 - 03 / 7 2140 26,4a 62
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame J. Persson Bergsåker 0 04/8 - 08 / 7 2680 26,9 g 150
11 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -19 000 2017: -18 -0 -4 -0 -9 -79 500
Tøffe Toft 11 Plass 1 076 950
13 år HUSKBRUN H v.Frigg Mollyn A. Berås Klosterskogen Travbane 0 24/10 - 06 / 8 1700 26,4a 493
e. Alm Edel v. Lykke Gutten A. Berås Sørlandets Travpark 0 01/10 - 06 / 5 1640 25,4 77
Arild Berås /Tveit A. Berås Momarken Travbane 3 30/8 - 04 / 3 2140 26,7 128
A. Berås A. Berås Klosterskogen Travbane 5 18/8 - 01 / 3 2100 27,4a 114
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl A. Berås Sørlandets Travpark 6 31/7 - 03 / 7 1609 25,7ag 265