<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:58 V65-4
V5-1
MODUM TRAVSELSKAPS HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 28.001 kr.
For alle 3-15-årige hopper.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-6-8 Plass : 5-6-8

1 2018: -10 -0 -0 -1 -2 -11 000 2017: -13 -0 -0 -1 -7 -34 000
H.M. Urd 2100 1 Plass 67 200
8 år MØRKBR HP v.Norne Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 8 29/10 - 03 / 12 2120 34,1 g 368
e. Overskeid Ili v. Ilmin G. Nordbotten Klosterskogen Travbane - 28/7 - 03 / 6 2100 dg 1228
Geir Nordbotten /Stokke G. Nordbotten Jarlsberg Travbane - 01/7 - 03 / 1 2100 dg 261
Å. Tengsareid Geir Nordbotten (B) G. Nordbotten Jarlsberg Travbane 0 15/6 - 03 / 5 2100 33,9 g 317
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam G. Nordbotten Jarlsberg Travbane 7 02/6 - 08 / 13 2120 33,5 g 313
2 2016: -7 -0 -1 -0 -3 -14 500 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Vangs Seira 2 Plass 32 500
11 år SVART HP v.Bokli Balder O. Mikkelborg Bjerke Travbane 6 26/10 - 09 / 7 2140 31,2 232
e. Aceta v. Ilmin E. Holm Biri Travbane 0 14/10 - 08 / 12 2120 36,4 206
Erland Nefstad /Vang I Valdres H. Holm Bjerke Travbane 0 20/9 - 02 / 10 2100 48,2a 495
G. Gundersen Erland Nefstad V. Hop Bjerke Travbane 2 18/8 - 02 / 6 2100 31,4a 308
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Biri Travbane - 29/7 - 12 / 6 2120 g0 g 307
3 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -20 -0 -0 -0 -10 -31 000
Gylden Bausa 3 Plass 61 200
8 år SVART HP v.Skibber P. Sem Jarlsberg Travbane 7 29/10 - 03 / 8 2120 32,9 453
e. Gylden Vår v. Bork Rigel P. Sem Drammen Travbane 6 20/10 - 02 / 2 2100 34,4 536
Magnus Billing-Per Holger B. Jensen D. Dalen Bjerke Travbane 0 20/9 - 02 / 4 2100 34,0a 658
P. Sem Magnus Billing P. Sem Drammen Travbane 7 13/9 - 04 / 1 2100 33,9 125
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek P. Sem Jarlsberg Travbane 3 03/9 - 03 / 4 2120 33,6 111
4 2018: -7 -0 -1 -1 -3 -20 000 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000
Engas Vesla 4 Plass 41 000
13 år BRUN HP v.Moe Odin D. Dalen Jarlsberg Travbane 4 29/10 - 03 / 6 2100 32,7 58
e. Skrims Terna v. Øylan V. Hop Biri Travbane 2 23/9 - 08 / 5 2100 33,5 24
Jon Harald Berge-Mona Berge D. Dalen Drammen Travbane P 13/9 - 24 / 5 2120 32,7 P
L. Kolle Jon Harald Berge G. Gundersen Drammen Travbane N 17/1 - 20 / 2 2120 dgpp r N
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl I. Engen Drammen Travbane N 21/11 - 20 / 5 2120 dgpp g N
5 2017: -15 -0 -1 -1 -6 -31 500 2016: -11 -2 -2 -1 -4 -62 000
Kopi 5 Plass 97 000
7 år BRUN HP v.Steinsvad Eld E. Høitomt Biri Travbane 4 14/10 - 08 / 9 2120 32,4 58
e. Stri v. Rappfot E. Høitomt Bjerke Travbane 5 14/7 - 02 / 4 2100 31,9a 88
Sille Antonsen /Gran G. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 01/7 - 03 / 9 2120 34,4 g 53
H. Brendengen Morten Antonsen (T) G. Gundersen Bjerke Travbane 3 01/6 - 09 / 5 2140 31,9 g 91
Svart m/oransje stjerner, belte&mansj G. Gundersen Bjerke Travbane 4 18/5 - 03 / 4 2140 32,3 208
6 2018: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -14 -0 -0 -1 -9 -29 500
Land Maria 2120 1 Plass 90 500
7 år BRUN HP v.Voje Faks D. Dalen Klosterskogen Travbane 1 01/11 - 02 / 4 2100 32,7a 50
e. Mari Snella v. Rolex K.* M. Gundersen Bjerke Travbane 0 22/10 - 08 / 4 2140 31,0 g 730
Hans Landsverk /Gransherad D. Dalen Klosterskogen Travbane 3 13/10 - 03 / 7 2120 31,6 g 268
D. Dalen Hans Landsverk D. Dalen Jarlsberg Travbane 6 30/9 - 04 / 8 2120 32,8 334
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Klosterskogen Travbane 6 24/9 - 02 / 1 2100 31,0 444
7 2018: -6 -0 -0 -2 -0 -24 000 2017: -12 -2 -2 -2 -2 -170 500
Stuve Yr 2 Plass 230 500
6 år MØRKBR HP v.Moe Odin V. Hop Jarlsberg Travbane 2 04/11 - 08 / 13 2140 32,1 26
e. Stuve My v. Lome Elden V. Hop Jarlsberg Travbane 1 29/10 - 03 / 2 2100 30,9 177
Stall Stuve V. Hop Jarlsberg Travbane 6 21/10 - 08 / 9 2120 34,8 126
V. Hop Lars O. Romtveit (T) J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 5 13/10 - 07 / 3 2100 35,7 53
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Jarlsberg Travbane 1 07/10 - 07 / 3 2100 36,4 18
8 2018: -22 -0 -0 -1 -10 -37 500 2017: -20 -1 -0 -0 -7 -36 000
Lill Tea 3 Plass 144 000
8 år BRUN HP v.Skibber E. Gravdal Bjerke Travbane 0 09/11 - 02 / 5 2140 30,5 253
e. Trydals Tea v. Schuvar E. Gravdal Jarlsberg Travbane 2 29/10 - 03 / 13 2140 30,6 256
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Bjerke Travbane 4 26/10 - 09 / 8 2140 30,9 296
E. Gravdal E. Gravdal Drammen Travbane 5 20/10 - 02 / 7 2120 33,3 199
Todelt hvit/grønn, gr.ermer,rekl E. Gravdal Drammen Travbane 5 11/10 - 02 / 13 2120 31,4 455
9 2016: -10 -0 -0 -1 -3 -13 500 2015: -11 -1 -0 -1 -3 -19 500
Kjølstad Jerva 4 Plass 45 500
6 år SVART HP v.Järvsöfaks (S) B. Steinseth Momarken Travbane - 12/7 - 03 / 9 1660 dg 322
e. Skafferstjerna v. Helmin Rigel B. Steinseth Momarken Travbane 4 05/7 - 03 / 5 2160 31,8 198
Kjell Aage Øie-Kjølstad /Furnes B. Steinseth Bjerke Travbane - 22/6 - 05 / 5 2140 dg 455
B. Steinseth V. Hop Bjerke Travbane - 28/4 - 02 / 3 1609 dg a 62
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Leangen Travbane 3 18/4 - 08 / 4 1640 30,5a 54
10 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -0 -2 -0 -3 -19 500
Fru Jensen 5 Plass 47 100
6 år BRUN HP v.Spikeld D. Dalen Momarken Travbane 5 27/10 - 02 / 7 2140 33,9a 242
e. Minken v. Auvin (S) D. Dalen Drammen Travbane 7 20/10 - 02 / 10 2120 33,6 238
Stall 3 fruer og 2 frøkner D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 20/6 - 04 / 6 2100 br g 400
L. Kolle Bjørn Larsen (T) D. Dalen Momarken Travbane 0 07/6 - 03 / 6 2160 33,8 74
Hvit m/blå sk.stk, seler & 3/4 erm G. Gundersen Jarlsberg Travbane 2 08/5 - 05 / 11 2120 32,0 258
11 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -19 -0 -0 -0 -7 -23 500
Liv Heidi 6 Plass 57 500
7 år SVART HP v.Fakse* (S) P. Sem Jarlsberg Travbane 4 11/11 - 04 / 11 2120 32,6 427
e. Vårlill v. Elding P. Sem Momarken Travbane 0 27/10 - 02 / 1 2140 34,1ag 349
Bent Olav Wigdal /Vikersund K. Johansen Drammen Travbane 0 20/10 - 02 / 12 2120 34,2 g 172
K. Johansen Pål Sem (T) F. Hamre Biri Travbane 0 02/10 - 01 / 3 2100 32,4 g 291
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. V. Hop Jarlsberg Travbane 0 19/9 - 03 / 5 2620 31,3 g 121
12 2018: -15 -0 -0 -0 -5 -19 491 2017: -42 -3 -4 -2 -19 -171 500
Bjøre Lydia 7 Plass 269 991
7 år BRUN HP v.Krageboen P. Arvesen Sørlandets Travpark 0 30/10 - 04 / 5 2160 33,5 g 1061
e. Ravn Dina v. Ravn Jahn P. Arvesen Klosterskogen Travbane 4 24/10 - 04 / 12 2140 33,2 426
Marit Lier /Mysen P. Arvesen Drammen Travbane 0 20/10 - 02 / 13 2120 34,4 297
P. Arvesen O. Østre Momarken Travbane 4 16/8 - 01 / 3 2140 31,1ar 49
rød m/grønn vinkel O. Sagholen Kala Landbane 4 09/8 - 05 / 3 1900 30,8 171
13 2017: -18 -1 -0 -1 -5 -42 500 2016: -19 -1 -0 -2 -9 -50 000
Kjølbergjenta 2140 1 Plass 122 000
6 år M.BRUN HP v.Særpefanten J. Gaustad Klosterskogen Travbane 1 24/10 - 04 / 9 2140 32,9 165
e. Toftetrolla v. Lauvin J. Gaustad Bjerke Travbane 6 19/10 - 05 / 10 2140 30,3 165
Kjell Viktor Hansen /Flateby J. Gaustad Jarlsberg Travbane 7 30/9 - 05 / 6 2100 31,5 291
J. Gaustad J. Gaustad Drammen Travbane 3 13/9 - 04 / 12 2120 32,6 117
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Drammen Travbane 5 28/8 - 08 / 12 2160 31,8 120
14 2018: -26 -0 -0 -0 -6 -18 000 2017: -45 -1 -0 -9 -21 -135 500
Drill Rosa 2 Plass 223 048
7 år BRUN HP v.Krageboen A. Frønes Sørlandets Travpark 6 30/10 - 04 / 14 2180 31,4 749
e. Sigdalspila v. Drillo S. Hogner Bjerke Travbane P 26/10 - 21 / 4 2160 36,6 P
Per Arvesen /Mysen P. Arvesen Bjerke Travbane 0 19/10 - 05 / 4 2140 br g 901
O. Sagholen Per Arvesen (A) P. Arvesen Biri Travbane 0 14/10 - 01 / 10 2620 35,3 g 790
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl P. Arvesen Jarlsberg Travbane 0 30/9 - 05 / 3 2100 31,9 806
15 2018: -19 -1 -1 -1 -5 -45 000 2017: -12 -1 -0 -3 -5 -43 000
Kongs Stjerna 2160 1 Plass 213 200
8 år MØRKBR HP v.Sarpen F. Mjølnerød Bjerke Travbane 6 02/11 - 05 / 12 1609 28,0a 369
e. Skautun Prinsessa v. Ara Svarten F. Mjølnerød Bjerke Travbane 5 19/10 - 02 / 1 2640 30,5 g 433
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Klosterskogen Travbane 6 13/10 - 01 / 2 1700 28,8a 137
F. Mjølnerød F. Mjølnerød Bjerke Travbane 5 21/9 - 05 / 8 2160 29,7 119
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Drammen Travbane 2 10/9 - 09 / 2 2100 29,0 218