<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:05 V75-7
DD-2
V4-4
ARNT PAULSENS MINNELØP
ARNT PAULSENS MINNELØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m for hingster og vallaker.
For 3-15-årige høyest 1.300.000 kr.
Premier: 70.000-35.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -4 -0 -0 -0 -1 -4 000 2016: -23 -3 -7 -2 -6 -361 500
Frøken Fakse 1 Plass 770 500
9 år BRUN HP v.Fakse* (S) Å. Tengsareid Bergen Travpark 4 20/10 - 01 / 8 2120 26,6 27
e. Siv Dalen v. Lyngsvarten Å. Tengsareid Forus Travbane 2 11/10 - 01 / 6 2080 25,4 g 23
Rune Bønes /Bønes L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 24/9 - 10 / 10 2120 26,4 89
Åsbjørn Tengsareid (T) Ove Kenneth Karlsen (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 17/9 - 06 / 10 2160 25,1 g 64
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 27/8 - 06 / 13 2180 25,9 104
2 2017: -4 -0 -0 -2 -1 -28 000 2016: -22 -0 -3 -5 -6 -121 500
Tori Huldra 2 Plass 752 000
11 år SVART HP v.Åsaelden T. Borg Jarlsberg Travbane 2 04/11 - 01 / 6 2100 27,4a 152
e. Markaseira v. Kos Knekten T. Borg Jarlsberg Travbane 0 29/10 - 06 / 9 2120 26,6 g 590
Berit Garstad-Maren Garstad T. Borg Bjerke Travbane 6 12/10 - 08 / 4 2140 26,4 305
Thor Borg (T) Berit Garstad T. Borg Sørlandets Travpark 0 25/9 - 03 / 2 1609 26,2ag 81
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl I. Thompson Sørlandets Travpark 0 04/9 - 07 / 7 2180 br g 62
3 2016: -16 -3 -2 -1 -6 -149 500 2015: -13 -4 -2 -0 -6 -263 000
Vestpol Dronninga 3 Plass 720 000
8 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 1 04/11 - 01 / 1 2100 27,3a 26
e. Spang Pila v. Lome Elden M. Høitomt Sørlandets Travpark 1 16/10 - 01 / 7 2160 26,7 229
Rune Jensen-Ludvig Jensen E. Høitomt Bjerke Travbane 1 28/9 - 09 / 6 2160 26,5 54
Marius Høitomt (S) Jenny Thygesen (T) G. Gundersen Sørlandets Travpark 3 27/8 - 06 / 14 2180 26,0 g 301
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 4 10/8 - 08 / 11 2160 26,8 202
4 2016: -9 -2 -1 -1 -3 -200 111 2015: -12 -6 -4 -1 -1 -888 012
Tangen Jerkila 4 Plass 1 088 123
4 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld G. Austevoll Bjerke Travbane 6 18/9 - 03 / 4 2100 26,3ag 18
e. Slogum Il v. Ilmin G. Austevoll Bjerke Travbane 1 06/9 - 03 / 7 2100 26,1a 10
Morten Wik /Klavestadhaugen G. Austevoll Drammen Travbane 1 20/8 - 04 / 5 1700 24,4a 40
Gunnar Austevoll (T) Morten Wik G. Austevoll Hagmyren 7 04/7 - 09 / 10 2180 27,1 g 32
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Momarken Travbane 2 31/5 - 04 / 9 2200 26,7 88
5 2018: -4 -0 -0 -1 -1 -30 000 2017: -18 -1 -3 -3 -5 -82 500
Lill Ronja 5 Plass 826 250
13 år BRUN HP v.Troll Kos K. Hauge Biri Travbane 0 05/11 - 05 / 3 2600 27,5 1527
e. Lex Nina v. Bork Rigel K. Hauge Sørlandets Travpark 4 16/10 - 01 / 3 2160 27,0 322
Torstein Jørgensen-Ragna Philipp E. Høitomt Klosterskogen Travbane 5 06/10 - 01 / 9 2100 27,8a 14
Karin Hauge (A) Torstein Jørgensen K. Hauge Sørlandets Travpark 2 25/9 - 03 / 7 1609 25,0a 74
Beige m/rødt sk.stk.& erm, rekl K. Hauge Sørlandets Travpark 0 31/7 - 03 / 1 1609 25,8ag 88
6 2016: -11 -5 -1 -2 -1 -788 000 2015: -10 -2 -4 -2 -2 -454 500
Solvik Faksa 6 Plass 1 242 500
4 år M.BRUN HP v.Voje Faks L. Kolle Momarken Travbane 1 15/10 - 03 / 6 1640 25,5ag 14
e. Mona v. Spikeld L. Kolle Bjerke Travbane 1 18/9 - 03 / 3 2100 25,4a 24
Stall Solvika L. Kolle Bjerke Travbane 1 06/9 - 01 / 7 2100 29,2a 11
Lars Anvar Kolle (T) Malin Eie L. Kolle Drammen Travbane 0 20/8 - 04 / 12 1700 26,1ag 26
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 3 11/6 - 08 / 15 2180 25,5 23
7 2019: -11 -1 -1 -0 -7 -128 633 2018: -19 -0 -1 -2 -9 -95 130
Tante Ragnhild 7 Plass 1 418 276
8 år SVART HP v.Bork Odin G. Gundersen Biri Travbane 6 05/11 - 05 / 4 2600 27,2 684
e. Hongslostjerna v. Rigel Jo S. Løvvold Bjerke Travbane P 26/10 - 21 / 3 2160 31,2 P
Morten Langli /Oslo Ø. Kihlstrøm Bollnäs 1 13/10 - 03 / 5 2180 25,5 69
Geir Vegard Gundersen (T) Erik Killingmo (T) G. Gundersen Färjestad 6 01/10 - 04 / 15 2200 24,8 g 145
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer Ø. Kihlstrøm Bergsåker 7 26/8 - 05 / 5 3160 28,2 g 112
8 2019: -2 -0 -0 -1 -1 -14 000 2018: -21 -0 -6 -1 -8 -389 724
Lex Lodney 1 Plass 1 965 807
11 år SVART H v.Millex E. Høitomt Biri Travbane 0 05/11 - 05 / 2 2600 27,2 215
e. Stranda Torill v. Spikeld O. Østre Klosterskogen Travbane 6 24/10 - 06 / 10 1700 25,2ag 70
Gjermund Gravdal-Einar Gravdal O. Østre Bjerke Travbane 5 12/10 - 08 / 13 2160 25,4 65
Tom Erik Solberg (T) Gjermund Gravdal L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 24/9 - 07 / 9 2100 25,3a 74
Blå m/gull seler&stjerner, reklame O. Østre Bjerke Travbane 6 18/9 - 12 / 5 2140 22,6 1024
9 2019: -2 -0 -0 -1 -0 -6 000 2018: -10 -0 -1 -0 -5 -106 000
Vesle Sjur (S) 2 Plass 1 276 078
14 år MØRKBR H v.Lome Elden M. Helland Sørlandets Travpark 4 01/10 - 06 / 11 1660 23,4 64
e. Dale Vesla* v. Alm Kvik O. Østre Klosterskogen Travbane 3 24/9 - 07 / 6 2100 24,8a 389
Wenche Tangen /Larvik G. Austevoll Drammen Travbane 5 10/9 - 05 / 12 2100 24,9a 345
Ole Johan Østre (T) Marita H Tangen-Svindland O. Østre Jarlsberg Travbane 0 10/7 - 01 / 5 2640 24,7 g 256
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Momarken Travbane 3 28/6 - 04 / 4 2140 24,8 g 273
10 2019: -2 -1 -0 -0 -0 -16 000 2018: -13 -4 -2 -2 -4 -197 240
Storm Odd 3 Plass 1 607 358
11 år BRUN H v.Storm Jo U. Eriksson Bergsåker 4 19/10 - 07 / 8 2140 24,8a 47
e. Søstra v. Elding A. Solhus Leangen Travbane 3 03/10 - 01 / 10 2200 24,9 18
Ola Martin Foss /Fannrem A. Solhus Bergsåker 3 23/9 - 06 / 4 1660 23,1 g 30
Kai Johansen (T) Ola Martin Foss E. Høitomt Drammen Travbane 2 10/9 - 05 / 2 2100 24,3a 14
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. A. Solhus Leangen Travbane 1 22/8 - 01 / 9 2180 23,8 17
11 2018: -8 -0 -0 -0 -5 -31 991 2017: -13 -4 -2 -1 -5 -219 545
Gandolf 4 Plass 1 071 895
11 år RØD V v.Mørtvedt Jerkeld O. Sagholen Romme 7 22/10 - 08 / 11 2180 25,6 116
e. Slogum Mi v. Pilmin O. Sagholen Bjerke Travbane 3 12/10 - 08 / 15 2160 25,2 121
Sverre Klemetsdal /Tranby O. Sagholen Bjerke Travbane 4 21/9 - 08 / 15 2160 25,0 62
Odd Arne Sagholen (T) Sverre Klemetsdal P. Nilsson Färjestad 2 05/9 - 07 / 7 2180 24,4 138
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Bjerke Travbane 1 24/8 - 07 / 5 2100 25,0a 76
12 2019: -6 -0 -0 -0 -2 -10 212 2018: -23 -0 -1 -4 -6 -124 557
Finnskog Fokus 5 Plass 1 283 626
12 år BRUN V v.Spikeld S. Løvvold Drammen Travbane 2 31/10 - 07 / 8 2140 26,3 21
e. Silje Spretta v. Pajaprins T. Jansson Romme 6 22/10 - 08 / 14 2180 25,5 277
Gunnar Kværne /Sem G. Austevoll Bjerke Travbane 7 12/10 - 08 / 14 2160 25,6 250
Erlend Rennesvik (S) Gunnar Kværne G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 07 / 1 2100 25,5a 449
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek N. Stene Drammen Travbane 5 10/9 - 01 / 15 2180 26,8 25
13 2017: -15 -0 -2 -0 -5 -42 000 2016: -14 -2 -0 -2 -5 -73 500
Rinde Kvikken 6 Plass 1 327 215
15 år SVART V v.Moe Odin L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 24/10 - 06 / 6 1700 25,6a 294
e. Ritabest v. Friggbest L. Kolle Drammen Travbane 0 10/9 - 05 / 8 2100 26,3a 341
John Arne Degnes-Åsmund Degnes K. Johansen Bjerke Travbane 0 17/8 - 04 / 10 1609 22,6a 921
Svein Ove Wassberg (S) Jenny Thygesen (T) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 3 31/7 - 03 / 5 1609 25,3a 45
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame P. Buer Forus Travbane 5 05/7 - 05 / 7 1620 24,8 215
14 2018: -4 -0 -0 -1 -2 -36 491 2017: -11 -2 -0 -1 -4 -149 620
Mjølner Komet 7 Plass 1 407 007
10 år BRUN H v.Mørtvedt Jerkeld J. Mjølnerød Biri Travbane - 05/11 - 05 / 9 2620 dg 403
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll J. Mjølnerød Romme - 14/10 - 04 / 9 2660 dg 14
Jan Roar Mjølnerød /Halden O. Kjenner Klosterskogen Travbane 1 24/9 - 07 / 5 2100 24,3a 52
Jan Roar Mjølnerød (T) O. Kjenner Drammen Travbane 1 10/9 - 05 / 1 2100 24,3a 73
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Momarken Travbane 6 06/8 - 09 / 1 2140 25,4a 126