<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:58 V5-2
DATOLØP
DATOLØP
Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 200.000 kr.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-9-1 Plass : 2-9-1

1 2018: -17 -0 -0 -1 -8 -35 000 2017: -18 -1 -3 -0 -6 -45 264
Hornnes Vilje 1609 1 Plass 295 264
9 år SVART V v.Moe Odin G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 01/11 - 04 / 10 1700 30,4ag 181
e. Sæther Mia v. Lyngsvarten H. Tvedt Bjerke Travbane 0 14/9 - 03 / 6 2100 32,5arg 488
Heine Bernhus-Emil Bernhus O. Kjenner Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 05 / 4 1700 27,9ag 239
O. Kjenner Heine Bernhus J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 0 11/8 - 02 / 8 1700 28,4a 629
Svart m/oransje stolpe,rekl. O. Kjenner Biri Travbane 0 15/7 - 01 / 6 2100 28,2a 116
2 2018: -10 -1 -1 -1 -4 -42 698 2017: -11 -1 -1 -2 -3 -40 842
Lannem Frøyd 2 Plass 256 126
10 år BRUN H v.Åsajerven D. Dalen Momarken Travbane 0 27/10 - 04 / 5 1640 31,0ag 42
e. Lannem Mai v. Friggbest S. Skrugstad Bjerke Travbane 0 05/10 - 02 / 12 2660 30,7 884
Marte Skrugstad Neser-Ronja Skrugstad S. Skrugstad Årjäng 0 18/9 - 03 / 1 2140 28,0a 119
D. Dalen Marte Skrugstad Neser S. Skrugstad Årjäng 6 28/8 - 08 / 3 1640 26,6a 226
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek S. Skrugstad Kongsvinger Travbane - 06/7 - 04 / 5 1600 dg a 91
3 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Øyfrigg 3 Plass 170 574
13 år BRUN V v.Frigg Mollyn L. Haslie Momarken Travbane 0 27/10 - 04 / 3 1640 31,0a 311
e. Øyjerka v. Atom Vinter L. Haslie Bjerke Travbane 0 08/9 - 01 / 5 2100 29,7a 107
Liv Haslie /Kongsvinger L. Haslie Årjäng 0 28/8 - 08 / 7 1640 27,0a 833
L. Haslie L. Haslie Bjerke Travbane 0 04/8 - 04 / 7 1609 28,1a 494
rød m/svart skråband L. Haslie Drammen Travbane 0 21/6 - 04 / 4 1700 28,4a 271
4 2018: -11 -1 -2 -0 -7 -70 699 2017: -14 -2 -0 -1 -4 -59 296
Spikjuni 4 Plass 323 332
7 år BRUN HP v.H.G. Balder B. Steinseth Bjerke Travbane 5 22/10 - 08 / 6 2160 28,9 409
e. Spikeldi v. Elding B. Steinseth Biri Travbane 0 14/10 - 02 / 1 2100 29,3a 160
Tora G. Rolstad Sandbæk /Elverum B. Goop Färjestad - 01/10 - 04 / 3 2140 dg 99
B. Steinseth B. Steinseth Momarken Travbane 0 06/8 - 06 / 12 2160 30,3 213
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj G. Gundersen Biri Travbane 0 02/7 - 08 / 10 2100 29,5a 34
5 2018: -20 -0 -4 -4 -6 -94 991 2017: -23 -1 -0 -5 -8 -81 357
Ingerø Mari 5 Plass 358 375
8 år M.BORKET HP v.Bork Odin O. Østre Momarken Travbane 0 06/11 - 04 / 12 2140 30,7a 273
e. Mørtvedt Mari v. Elding O. Østre Momarken Travbane 3 27/10 - 04 / 6 1640 29,4a 136
Frank Andre Skubberud /Ørje O. Østre Bjerke Travbane 0 05/10 - 07 / 1 2140 28,5 839
O. Østre Frank A. Skubberud O. Østre Momarken Travbane 0 27/9 - 05 / 5 1640 28,2a 195
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame M. Høitomt Bjerke Travbane 0 14/9 - 03 / 2 2100 29,1a 371
6 2017: -11 -1 -0 -1 -2 -22 764 2016: -16 -0 -0 -1 -4 -17 327
Trons Tyr 6 Plass 221 591
10 år BRUN V v.Lome Elden P. Midtfjeld Drammen Travbane 5 20/10 - 04 / 3 1700 28,2a 176
e. Trons Rigla v. Alm Rigel P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 28/9 - 04 / 2 2100 30,3a 457
Trude Kleveland /Buvika M. Andersson Årjäng 3 18/9 - 03 / 5 2140 26,7a 143
G. Gundersen Bjørn Sandbekkbråten O. Østre Drammen Travbane 0 08/8 - 04 / 8 1700 29,5a 170
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer J. Eilertsen Bjerke Travbane - 27/7 - 04 / 5 2100 dg a 884
7 2016: -9 -0 -0 -2 -3 -16 000 2015: -14 -1 -0 -0 -3 -23 000
Lisle Cisi 7 Plass 192 277
15 år SVART HP v.Lome Elden K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 6 01/11 - 04 / 2 1700 30,1a 75
e. Åspe Trolla v. Troll Jahn K. Bjørnerød Sørlandets Travpark 3 16/10 - 03 / 3 1609 27,4a 294
Jon Martin Bergersen /Gamle Fredrikstad K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 3 06/10 - 06 / 9 1700 27,5a 1670
K. Bjørnerød Jon Martin Bergersen K. Humlekjær Bjerke Travbane 0 08/9 - 01 / 8 2100 31,2a 709
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm O. Sagholen Drammen Travbane 0 08/8 - 04 / 12 1700 30,2a 1620
8 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -10 -2 -0 -1 -1 -40 000
Steinrig 8 Plass 225 602
10 år RØD H v.Steinsvad Eld T. Stordal Biri Travbane 0 28/10 - 10 / 6 2120 33,3 202
e. Rigel Juni v. Bork Rigel T. Stordal Bjerke Travbane 0 19/10 - 02 / 7 2660 31,5 g 382
Karine Vormestrand /Sandeid T. Stordal Biri Travbane 0 02/10 - 01 / 15 2160 34,0 g 377
T. Stordal T. Stordal Biri Travbane - 09/9 - 05 / 6 2100 dg a 366
hvit m/hv.hestehode i sv.kule,rød erms T. Stordal Drammen Travbane - 28/8 - 05 / 4 1700 dg 770
9 2017: -13 -0 -3 -0 -2 -31 515 2016: -21 -7 -3 -2 -2 -161 059
Nattens Fyrste 9 Plass 212 574
6 år SVART V v.Engli Svarten K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 05/10 - 02 / 6 2660 32,1 134
e. Troll Rappa v. Åsrapp K. Mathisen Biri Travbane 1 23/9 - 05 / 1 1609 27,6a 64
Jan Ingar Bakkely /Skreia H. Horpestad Bjerke Travbane 5 17/9 - 01 / 12 2100 28,9ag 74
K. Mathisen Jan Ingar Bakkely K. Mathisen Romme 2 02/9 - 03 / 6 1660 27,2 29
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek A. Stensen Biri Travbane 0 26/8 - 06 / 8 2620 br 225
10 2018: -11 -0 -0 -1 -5 -21 000 2017: -2 -1 -1 -0 -0 -30 000
Emil 10 Plass 239 000
9 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) K. Ødegaard Momarken Travbane 4 27/10 - 04 / 11 1640 30,0ag 92
e. Polar Fortuna v. Braute K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 0 21/10 - 05 / 13 1620 29,6 g 362
Bente Dramstad-Thomas Antonsen G. Austevoll Biri Travbane 6 14/10 - 02 / 11 2100 29,0ag 431
K. Ødegaard J. Dahl Bjerke Travbane - 05/10 - 05 / 4 2160 dg 598
blå m/rød bunn. J. Dahl Momarken Travbane P 27/9 - 21 / 1 2140 36,3 P