<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:05 V76-7
DD-2
V5-4
VG+ LØPET

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 185.001 kr.
For 3-15-årige høyest 295.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-6-7 Plass : 4-6-7

1 2018: -23 -2 -0 -3 -10 -124 482 2017: -25 -2 -1 -5 -8 -119 000
Torvald 2140 1 Plass 406 982
9 år SVART H v.Kasper Mollyn T. Borg Drammen Travbane 3 31/10 - 04 / 7 2540 30,2 101
e. Kleppan Tora v. Lapp Nils (S) V. Hop Bjerke Travbane 5 05/10 - 02 / 4 2660 29,2 76
Kjell Roar Hansen-Nils Johansen G. Flåten Bjerke Travbane 4 21/9 - 03 / 8 2600 28,9a 358
T. Borg Nils Johansen G. Flåten Drammen Travbane 4 13/9 - 05 / 4 2500 29,8 g 139
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl E. Jensen Drammen Travbane 0 28/8 - 02 / 5 2100 32,7 445
2 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -6 -0 -0 -0 -2 -5 000
Drosen 2 Plass 173 500
14 år MØRKBR V v.Bokli Balder A. Akselsen Klosterskogen Travbane 7 06/10 - 06 / 10 1700 27,9a 318
e. Huldre Drosi v. Korbest J. Gaustad Klosterskogen Travbane 6 01/9 - 05 / 1 1700 26,8a 124
Halvor Smeland /Flatdal A. Akselsen Klosterskogen Travbane 2 11/8 - 02 / 1 1700 27,2a 179
A. Akselsen Halvor Smeland H. Holm Bjerke Travbane 3 04/8 - 04 / 4 1609 26,9a 518
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv L. Kolle Drammen Travbane 5 07/7 - 04 / 6 2100 30,0a 482
3 2017: -18 -3 -2 -2 -4 -109 396 2016: -10 -1 -2 -0 -4 -45 000
Eos Marinka 3 Plass 302 529
8 år MØRKBR HP v.Røste Bo* (S) M. Sørvik Biri Travbane 2 28/10 - 10 / 1 2100 29,5 120
e. Atom Lilja v. Åsrapp G. Gundersen Bjerke Travbane 5 12/10 - 02 / 1 2140 28,4 451
Martine O. Sørvik /Skotselv M. Sørvik Momarken Travbane - 27/9 - 05 / 4 1640 dg a 219
M. Sørvik M. Sørvik Bjerke Travbane 1 08/9 - 01 / 7 2100 28,9ag 56
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek M. Sørvik Klosterskogen Travbane 0 25/8 - 02 / 8 2120 32,5 g 474
4 2018: -18 -7 -1 -2 -3 -168 000 2017: -14 -6 -1 -1 -2 -165 000
Troll Svenn 4 Plass 557 500
6 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld G. Austevoll Bjerke Travbane 1 26/10 - 05 / 2 2100 27,2a 20
e. Bottem Trolla v. Troll Kos G. Austevoll Drammen Travbane 5 10/9 - 09 / 11 2120 28,7 g 22
Svenn Songe /Oslo G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 18/8 - 05 / 6 2520 29,1 20
G. Austevoll Kjell Løvdal (T) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 11/8 - 05 / 8 2120 29,6 g 30
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Sørlandets Travpark 1 22/7 - 05 / 5 2660 27,6 g 31
5 2018: -13 -0 -1 -0 -7 -33 000 2017: -30 -0 -1 -1 -10 -39 000
Ådne Kommandør 5 Plass 229 500
8 år LYSBRUN V v.Feseth Lynet E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 30/10 - 01 / 6 2160 30,0 g 204
e. Ådnes Gro v. Elding Ø. Lyssand Bergen Travpark 0 15/9 - 02 / 11 1600 31,4ag 792
Øivind Mikkelsen /Lunde Ø. Lyssand Bergen Travpark 5 21/8 - 09 / 2 2100 30,8a 157
A. Andersen A. Lyssand Bergen Travpark 11 14/7 - 02 / 2 1600 32,4a 1240
Beige,hvite erm, brun sidef/ermr. rekl Ø. Lyssand Forus Travbane - 05/7 - 03 / 4 2060 dg 1412
6 2018: -12 -1 -3 -1 -0 -52 000 2017: -15 -0 -2 -1 -4 -42 000
Arnspik 6 Plass 335 500
9 år BRUN V v.Spikeld V. Hop Bjerke Travbane 1 22/10 - 10 / 7 2140 28,2 68
e. Heliblessa v. Braute G. Gundersen Bjerke Travbane - 05/10 - 02 / 14 2660 dg 66
Kent Lauritsen /Færvik G. Gundersen Bjerke Travbane 0 17/9 - 08 / 3 2100 26,0a 638
V. Hop Kent Lauritsen E. Høitomt Klosterskogen Travbane 5 01/9 - 03 / 5 2120 28,7 g 21
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl E. Høitomt Bjerke Travbane 5 24/8 - 05 / 4 2140 28,7 21
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500
Pave Odin 2160 1 Plass 430 555
7 år SVART H v.Bork Odin G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 1 30/10 - 01 / 9 2180 25,9 13
e. Pave Vilja v. Viljesterk T. Solberg Bjerke Travbane 4 22/10 - 10 / 9 2160 28,5 46
Tonje Ramfjord-Trond Mikkelsen G. Mikkelsen Bjerke Travbane 0 17/9 - 08 / 8 2100 27,0ag 55
T. Solberg Tonje Ramfjord E. Høitomt Bjerke Travbane 0 20/7 - 01 / 4 2600 27,1a 16
Blå m/gull seler&stjerner, reklame O. Mikkelborg Årjäng 1 24/6 - 02 / 14 2140 25,0a 19
8 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -9 000 2017: -4 -0 -0 -1 -1 -8 764
Nume Elden 2 Plass 311 264
8 år BRUN V v.Lome Elden L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 06/10 - 01 / 1 2100 27,5a 103
e. Ulperla v. Perle Troll L. Kolle Jarlsberg Travbane 5 19/9 - 01 / 1 2100 26,9a 71
Erik Skaug /Åmot E. Høitomt Biri Travbane 0 12/2 - 06 / 1 2100 34,0a 80
L. Kolle Erik Skaug (A) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 6 18/9 - 07 / 1 2100 27,0a 40
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl E. Høitomt Forus Travbane 2 05/9 - 06 / 8 1600 24,8a 53
9 2018: -6 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -11 -0 -0 -1 -1 -11 000
Raukvin 3 Plass 292 647
12 år BRUN V v.Ravn Jahn T. Solberg Drammen Travbane 1 20/10 - 04 / 6 1700 27,6a 147
e. Vidira v. Eng Svarten T. Solberg Klosterskogen Travbane 3 06/10 - 01 / 2 2100 27,7a 370
Erik Skaug /Åmot Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 19/9 - 01 / 10 2100 28,4ag 494
H. Holm Erik Skaug (A) M. Høitomt Drammen Travbane 0 20/8 - 03 / 8 1700 26,4a 475
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl K. Lindberg Årjäng 5 09/8 - 04 / 3 2140 27,4 347
10 2018: -9 -0 -0 -0 -4 -15 000 2017: -10 -0 -2 -0 -3 -28 000
Skauge Faks 4 Plass 334 000
12 år BRUN V v.Bokli Eld E. Knutsen Bjerke Travbane 4 26/10 - 03 / 9 1609 26,0a 509
e. Dalby Tussa v. Hvatt Djerven L. Kolle Drammen Travbane 2 20/10 - 04 / 9 1700 27,9a 60
Randi Hotvedt-Tor Gunnar Hotvedt A. Rasmussen Bjerke Travbane 4 05/10 - 05 / 14 2180 28,3 265
E. Knutsen Randi Hotvedt E. Knutsen Jarlsberg Travbane 2 19/9 - 01 / 9 2100 26,5a 380
Rød m/svart reklame B. Lea Drammen Travbane 4 10/9 - 01 / 9 2120 28,9 391
11 2018: -8 -0 -0 -0 -2 -9 500 2017: -19 -4 -2 -1 -6 -129 119
Alm Sander 5 Plass 410 635
6 år BRUN H v.Slått Eld J. Blekkan Bjerke Travbane 5 22/10 - 10 / 13 2160 28,6 67
e. Alm Sandra v. Rigel Jo Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 1 07/10 - 01 / 1 2100 26,9a 37
Roy Lysgård-Steinar Leirdal J. Blekkan Bjerke Travbane 2 28/9 - 04 / 1 2100 28,3a 20
Å. Tengsareid Roy Lysgård J. Blekkan Bjerke Travbane 4 17/9 - 08 / 9 2100 25,8a 111
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 2 01/9 - 05 / 11 1700 25,8a 28
12 2018: -18 -3 -6 -5 -3 -205 301 2017: -17 -2 -4 -1 -4 -100 500
Kvikk Tojo 6 Plass 591 628
11 år MØRKBR H v.Bokli Eld O. Kjenner Bjerke Travbane 6 22/10 - 10 / 11 2160 28,6 83
e. Kvikki v. Lund Jerker O. Kjenner Bjerke Travbane 1 28/9 - 07 / 6 2100 27,6a 67
Tonje Johanne Eng /Løken O. Kjenner Bjerke Travbane 1 14/9 - 03 / 7 2100 28,6a 26
O. Kjenner Tonje Johanne Eng O. Kjenner Årjäng 3 28/8 - 08 / 1 1640 25,4a 39
Svart m/oransje stolpe,rekl. H. Ydersbond Klosterskogen Travbane 5 11/8 - 02 / 11 1700 27,5a 54
13 2018: -15 -4 -3 -2 -3 -113 000 2017: -7 -0 -0 -0 -5 -14 000
Art Skogfari 7 Plass 427 379
7 år SVART V v.Moe Odin E. Høitomt Sørlandets Travpark 1 30/10 - 03 / 3 2140 28,0a 35
e. Schumina v. Schuvar C. Antonsen Bjerke Travbane 0 22/10 - 10 / 8 2160 28,8 91
Hilde Kristin Monstad-Magnus Skare C. Antonsen Klosterskogen Travbane 1 13/10 - 06 / 2 2100 28,3 g 71
C. Antonsen Lars M. Søvik (T) E. Høitomt Jarlsberg Travbane - 07/10 - 01 / 4 2100 dg a 28
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 19/9 - 01 / 3 2100 26,6a 74
14 2018: -7 -0 -0 -2 -3 -22 000 2017: -13 -2 -3 -2 -2 -118 000
Herr Jao 8 Plass 394 500
10 år MØRKBR V v.Slått Eld K. Johansen Bjerke Travbane 3 28/9 - 07 / 2 2100 27,9a 60
e. Hovssokka v. Troll Jahn K. Johansen Biri Travbane 1 09/9 - 05 / 9 2100 27,0a 22
Christin Torp /Lillehammer J. Blekkan Momarken Travbane 7 06/8 - 04 / 13 2660 29,2 294
K. Johansen Christin Aspeslåen K. Johansen Biri Travbane 3 29/7 - 05 / 15 1620 27,5 64
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Biri Travbane 2 15/7 - 01 / 9 2100 27,0a 65
15 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -5 000 2017: -13 -1 -3 -0 -3 -56 500
Stjerne Kvikken 9 Plass 337 500
11 år SVART V v.Åkre Lurifax* (S) L. Kolle Bjerke Travbane 3 26/10 - 03 / 11 1609 25,9a 494
e. Kvikk Mona v. Arnaprinsen L. Kolle Momarken Travbane 3 09/10 - 07 / 5 1640 27,1a 69
Toril Herheim-Kjell Jostein Herheim L. Kolle Bjerke Travbane 0 28/9 - 07 / 11 2100 29,3a 109
G. Gundersen Knut Haakenstad (T) V. Hop Bjerke Travbane 2 31/8 - 04 / 3 2140 26,4 583
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer H. Kolle Drammen Travbane 0 28/8 - 02 / 7 2120 32,1 g 179