<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:50 V4-2


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 24.001 kr.
For 3-15-årige høyest 44.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -7 -0 -0 -1 -3 -11 500 2016: -16 -0 -2 -2 -6 -44 000
Hesten 1 Plass 55 500
6 år BORKET V v.Krageboen K. Bjørnerød Bjerke Travbane 6 19/10 - 09 / 2 2140 32,3 177
e. Atom Jenta v. Lome Elden K. Bjørnerød Bjerke Travbane 2 05/10 - 09 / 5 2140 32,3 152
Kjetil Simonsen /Sætre K. Bjørnerød Momarken Travbane 3 27/9 - 08 / 12 2160 34,4 364
Kristian Bjørnerød (T) K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 6 19/9 - 08 / 9 2100 36,0 g 171
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Biri Travbane 0 09/9 - 04 / 8 2100 37,8 g 135
2 2016: -6 -0 -0 -0 -2 -5 000 2015: -10 -0 -0 -0 -8 -18 000
Granefaksa 2 Plass 23 000
7 år SVART HP v.Trø Faks K. Johansen Drammen Travbane 0 11/10 - 02 / 7 2100 34,2 485
e. Granelill v. Helmin Rigel K. Johansen Bjerke Travbane 0 23/6 - 02 / 7 2100 br ar 127
Einar Helmen /Gran K. Johansen Biri Travbane 8 27/5 - 09 / 10 2120 35,1 62
Gunnar Austevoll (T) Einar Helmen K. Johansen Jarlsberg Travbane 4 08/5 - 09 / 5 2100 32,5 241
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl Å. Tengsareid Drammen Travbane 0 02/5 - 05 / 8 2120 33,1 171
3 2017: -18 -0 -0 -1 -4 -21 500 2016: -16 -1 -0 -2 -8 -45 500
Prinse Lindy 3 Plass 70 200
6 år MØRKBR HP v.Åsajerven O. Østre Klosterskogen Travbane 7 24/10 - 04 / 2 2100 36,4 g 397
e. Prinse Mina v. Moe Odin K. Kvasnes Biri Travbane 0 03/6 - 07 / 9 2120 37,4 g 718
Hanne-Marie Ruud /Bjørkelangen O. Østre Klosterskogen Travbane 6 26/5 - 03 / 14 2120 33,7 1234
Ole Johan Østre (T) Hanne-Marie Ruud O. Østre Jarlsberg Travbane - 08/5 - 09 / 3 2100 g0 g 498
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Magnor Travbane 9 01/5 - 01 / 11 2040 37,5 g 160
4 2018: -19 -4 -2 -2 -5 -127 000 2017: -14 -0 -0 -1 -7 -29 000
Troll Ronja 4 Plass 217 500
6 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) O. Kjenner Bjerke Travbane 0 02/11 - 01 / 5 2100 33,1a 133
e. Trollemma v. Ilmin O. Kjenner Drammen Travbane 0 20/10 - 02 / 3 2100 37,7 57
Trond Solskau /Rolvsøy O. Kjenner Bjerke Travbane 0 06/9 - 02 / 5 2100 29,1a 423
Åsbjørn Tengsareid (T) Trond Solskau O. Østre Bjerke Travbane 6 31/8 - 02 / 8 2100 30,3a 931
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam O. Østre Kala Landbane 7 09/8 - 03 / 3 1900 33,7 g 85
5 2018: -10 -2 -2 -0 -3 -128 500 2017: -8 -0 -1 -3 -1 -34 000
Il Sokken 5 Plass 190 500
7 år BRUN V v.Bork Odin K. Johansen Biri Travbane 4 28/10 - 09 / 9 2120 33,1 151
e. Salsnes Ilmi v. Ilmin K. Johansen Bjerke Travbane 7 19/10 - 09 / 4 2140 32,7 g 175
Inger Hilde Johansen-Per Johansen K. Johansen Biri Travbane 3 29/7 - 12 / 1 2100 34,9 33
Kai Johansen (T) Vidar Holmlund K. Johansen Momarken Travbane 1 12/7 - 08 / 6 2140 35,7 22
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Biri Travbane P 10/6 - 20 / 7 2120 33,0 P
6 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -3 -1 -1 -0 -0 -21 660
Brekke Blesen 6 Plass 47 660
7 år SVART V v.Krageboen K. Roe Sørlandets Travpark 0 27/8 - 01 / 7 2180 31,1 g 62
e. Kosine v. Kos Knekten K. Roe Drammen Travbane - 12/7 - 03 / 13 2120 dg 81
Martine Wessel /Stokke K. Roe Jarlsberg Travbane - 01/7 - 03 / 12 2120 dg 41
Stian Eilefsen (T) K. Roe Drammen Travbane 1 21/6 - 03 / 7 2100 31,7 76
Hvit m/svart erm,sidef&sk.felt,gull ma K. Roe Sørlandets Travpark - 05/6 - 02 / 2 2140 dg 161
7 2018: -9 -0 -1 -0 -2 -16 000 2017: -12 -3 -0 -0 -2 -68 000
Heimstad Lomen 1 Plass 126 000
10 år SVART V v.Lome Elden T. Solberg Bjerke Travbane 0 19/10 - 09 / 10 2160 32,7 g 384
e. Dilla v. Åsrapp J. Blekkan Leangen Travbane - 23/11 - 09 / 10 2160 dg 58
Iselin Mysen-Marinus A. Beck J. Rabban Leangen Travbane 0 09/11 - 04 / 13 2160 36,3 g 178
Bjørn Steinseth (T) Iselin Mysen (A) V. Bugge Orkdal Tråvpark 0 26/6 - 10 / 9 2140 br g 64
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj R. Fremstad Leangen Travbane P 15/6 - 21 / 4 2160 35,3 g P
8 2017: -16 -1 -2 -1 -7 -91 000 2016: -12 -0 -1 -2 -6 -59 000
Alm Elden 2 Plass 150 000
4 år SVART H v.Lome Elden O. Østre Drammen Travbane 4 11/10 - 02 / 10 2120 31,3 193
e. Alm Nora v. Nordli Svarten T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 19/8 - 04 / 1 2100 32,9 31
Kristian Versto-Ånond Versto A. Akselsen Dannero 0 25/7 - 01 / 5 2140 31,5a 730
Per Oleg Midtfjeld (T) Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Jarlsberg Travbane 4 07/7 - 04 / 7 2120 30,2 707
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek T. Solberg Sørlandets Travpark 4 26/6 - 02 / 6 2160 31,0 116
9 2018: -6 -0 -1 -0 -3 -22 500 2017: -14 -1 -2 -0 -2 -36 000
Lilletroll 3 Plass 123 899
8 år MØRKBR H v.Vinning Kos O. Kjenner Årjäng 0 02/10 - 02 / 5 2160 31,9 g 99
e. Lille Trolla v. Lykke Gutten O. Kjenner Bjerke Travbane 0 21/9 - 05 / 7 2140 33,1 g 86
Terje Mellemsæther-Mette Kathrine Mellemsæther O. Kjenner Bjerke Travbane 0 14/9 - 09 / 6 2160 35,2 g 47
Ole-Christian Kjenner (S) Terje Mellemsæther O. Kjenner Årjäng 1 06/9 - 09 / 9 2160 31,7 14
Svart m/oransje stolpe,rekl. O. Kjenner Årjäng 2 28/8 - 02 / 12 2160 31,0 g 42
10 2016: -12 -1 -2 -0 -3 -34 346 2015: -1 -0 -0 -0 -1 -2 097
Dunita R.B.* (S) 4 Plass 36 443
5 år M.BRUN HP v.Järvsöviking* (S) P. Nilsen Färjestad - 29/10 - 09 / 14 2180 dg g 95
e. Dundra R.B.* (S) v. Troll Jahn P. Nilsen Årjäng 5 02/10 - 02 / 2 2140 30,9 385
Sverige P. Nilsen Åmål 5 22/9 - 10 / 13 2100 33,7 83
Per Ludvig Nilsen (T) Marita Arvidsson (A) P. Nilsen Åmål 2 14/8 - 08 / 1 2480 34,1 51
Blå, rött bröstband; blå K. Lindberg Årjäng 2 01/8 - 01 / 8 2160 34,1 97