<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:30 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -20 -4 -4 -2 -3 -122 991
S.M.K. Smashing 1 Plass 260 496
6 år BRUN V v.Revenue* (S) A. Akselsen Jarlsberg Travbane 21/8 - 20 / 1 2100 28,8 B
e. Andora Augustinu v. Prestigious Teachr* (US) L. Kolle Bjerke Travbane 12/8 - 20 / 4 1640 32,0 g B
Steffan T. Kristoffersen /Sande I Vestfold
Adrian Solberg Akselsen (S) Siv Marie Kittelsen
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv
2 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -8 000 2018: -16 -2 -3 -1 -6 -109 000
Mira Star M. 2 Plass 351 500
8 år BRUN HP v.Boardwalk Hall* (US) O. Østre Bjerke Travbane 6 22/10 - 01 / 5 2100 16,9a 328
e. Toya Star M.* v. Speedy Tomali (US) O. Østre Momarken Travbane 5 15/10 - 08 / 8 2140 16,1a 656
Espen Flaatten-Tina Gabrielsen O. Østre Jarlsberg Travbane 3 07/10 - 04 / 11 2620 17,4 191
Sara Flack Sandven (P) Espen Flaatten O. Østre Klosterskogen Travbane 3 24/9 - 01 / 9 2100 17,0a 84
Lilla m/sølv seler, stjerner & mansj. O. Østre Sørlandets Travpark 5 11/9 - 04 / 6 2140 16,9 52
3 2017: -7 -0 -0 -0 -5 -10 000 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Art of Queen S.O. 3 Plass 10 000
6 år BRUN V v.Buckaroo K. (US) K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 10/12 - 07 / 4 2100 br 301
e. Queen Of Art (S) v. Smok'n Lantern* (US) K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 05/11 - 08 / 5 2100 23,3a 285
Sverre Kvernes /Stathelle K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane P 29/10 - 21 / 6 2100 22,4 P
Magnus Helland (T) Sverre Kvernes L. Kolle Klosterskogen Travbane N 20/8 - 21 / 1 2100 27,7 N
gul m/svart h og ermstriper K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane N 29/6 - 22 / 1 2100 br N
4 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Teddybear Song (US) 4 Plass 266 000
7 år BRUN H v.Windsongs Legacy* (US) B. Westergaard Bjerke Travbane 1 29/10 - 08 / 8 1609 13,0a 20
e. Southwind Flanders (US) v. Lindy Lane* (US) B. Westergaard Bjerke Travbane 1 08/10 - 02 / 4 3140 17,4 13
Flaata Stable AS /Rjukan B. Westergaard Sørlandets Travpark 1 19/7 - 03 / 2 2660 14,4 22
Lars Anvar Kolle (T) Malene Berdalen (T) B. Westergaard Jarlsberg Travbane 1 11/7 - 02 / 1 1609 11,3a 12
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl B. Westergaard Jarlsberg Travbane 1 30/6 - 06 / 5 1609 12,7a 13
5 2019: -4 -1 -0 -0 -0 -18 000 2018: -4 -0 -0 -1 -2 -19 000
Balder Mollyn 1 Plass 690 000
5 år BRUN H v.Wik Stjernen S. Hjørnerød Jarlsberg Travbane 30/9 - 22 / 6 2120 46,6 B
e. Viktoria Mollyn v. Spikeld S. Hjørnerød Jarlsberg Travbane 19/8 - 20 / 4 2120 45,3 B
Sverre Hjørnerød /Fredrikstad
Sverre Hjørnerød (A)
blå m/lysgrønne seler & hestehode i sk
6 2018: -5 -2 -0 -2 -1 -53 000 2017: -6 -2 -2 -1 -0 -58 909
Lome Bajas 2 Plass 143 909
5 år BRUN V v.H.G. Balder V. Hop Drammen Travbane P 31/10 - 20 / 3 2120 37,6 P
e. Lomerosa v. Spikeld V. Hop Klosterskogen Travbane 10/8 - 23 / 1 1700 58,6 B
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Drammen Travbane 14/7 - 21 / 5 1720 dgpp N
Vidar Hop (T) Arthur Bø (T) V. Hop Klosterskogen Travbane 06/7 - 21 / 4 1720 50,8 B
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
7 2019: -5 -1 -0 -1 -0 -21 000 2018: -17 -1 -1 -0 -5 -58 000
Linnstjernen 3 Plass 389 000
9 år SVART V v.Slått Eld T. Fløysand Momarken Travbane - 06/8 - 04 / 15 2660 dg 803
e. Gylden Rappa v. Kal Luis T. Fløysand Forus Travbane 0 18/6 - 05 / 7 2060 br g 156
Christiane Wessel-Martine Wessel T. Fløysand Klosterskogen Travbane 3 09/6 - 01 / 4 2100 27,1a 65
Tommy Fløysand (A) Martine Wessel (T) T. Fløysand Bjerke Travbane - 01/6 - 05 / 9 1609 g0 ag 273
Svart m/hvitt bånd&ermr,gulskklaff,rek T. Fløysand Jarlsberg Travbane - 13/5 - 02 / 4 1609 dg a 99
8 2019: -2 -2 -0 -0 -0 -28 000 2018: -2 -0 -0 -1 -1 -13 000
Prins C.K. 4 Plass 159 000
5 år MØRKBR H v.Wik Stjernen T. Solberg Jarlsberg Travbane 30/9 - 22 / 4 2120 46,6 B
e. Romhus Molla v. Frigg Mollyn T. Solberg Jarlsberg Travbane 19/8 - 20 / 6 2120 45,6 B
Thea M. Kulblik-Morten Wik
Tom Erik Solberg (T) Sverre Hjørnerød (A)
Blå m/gull seler&stjerner, reklame