<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:32 V65-3
JARLSBERGS UNGDOMSGRUPPE's LØP
MONTÉLØP
Kaldblods 2100 m. Monté. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 135.001 kr.
For alle 5-15-årige.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -0 -0 -0 -6 -18 000
Bjørnemyr Faksen 1 Plass 78 344
8 år SVART V v.Stjerne Faks R. Aaseng Bjerke Travbane 0 05/10 - 05 / 3 2140 34,1 813
e. Bjørnemyr Blesa v. Moe Odin O. Østre Bjerke Travbane - 28/9 - 02 / 9 2140 dg 870
Monica Mathiesen /Borgenhaugen O. Østre Momarken Travbane 5 22/9 - 01 / 1 1640 32,4ag 66
Julie Dahl Monica Mathiesen (A) K. Kvasnes Drammen Travbane 6 10/9 - 01 / 3 2100 30,6 73
lilla m/svarte side-/ermfelt, reklame R. Aaseng Drammen Travbane 8 28/8 - 02 / 3 2100 32,1 551
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000
Moe Frygg 1 Plass 218 222
8 år BORKET H v.Moe Odin O. Mikkelborg Årjäng 0 18/9 - 03 / 7 2140 br a 20
e. Bork Perla v. Bork Rigel B. Goop Årjäng 2 28/8 - 08 / 5 1640 25,3a 19
Charlotte Ariadne Sørensen /Stokke G. Flåten Drammen Travbane 6 08/8 - 04 / 4 1700 29,1a 24
Siv Emilie Løvvold (S) Charlotte A. Sørensen G. Flåten Jarlsberg Travbane 2 07/7 - 01 / 1 1609 24,8a 174
Mblå m/gult sk.stk og sidefelt, rekl G. Flåten Momarken Travbane 5 21/6 - 04 / 1 2140 28,5a 315
3 2018: -15 -0 -0 -1 -5 -22 500 2017: -18 -0 -0 -1 -8 -34 000
Stjerne Bo 2 Plass 264 000
11 år MØRKBR V v.Røste Bo* (S) H. Forberg Sørlandets Travpark 3 30/10 - 01 / 8 2160 28,6 302
e. Mørtvedt Mari v. Elding H. Forberg Sørlandets Travpark 0 16/10 - 03 / 2 1609 27,9a 168
Helene G. Forberg /Froland H. Forberg Bjerke Travbane 2 05/10 - 05 / 6 2160 28,9 119
Helene G. Forberg (A) Tommy Alexander Dreier H. Forberg Sørlandets Travpark 2 25/9 - 02 / 3 1640 28,7 180
Gul m/svart sk.klaff, V og mansj H. Forberg Sørlandets Travpark 0 11/9 - 02 / 7 2140 30,2ag 348
4 2017: -10 -0 -0 -0 -6 -18 500 2016: -14 -1 -0 -1 -2 -23 000
Heimly Odin 3 Plass 186 035
8 år BRUN V v.Moe Odin J. Eilertsen Jarlsberg Travbane - 21/10 - 05 / 11 1620 dg 470
e. Mediaas Jerka v. Troll Jahn J. Eilertsen Bjerke Travbane 0 05/10 - 05 / 8 2160 32,8 203
Harald Skjærvø /Yttervåg H. Bye Biri Travbane 0 24/7 - 03 / 6 2120 br g 394
Josefine Eilertsen (S) Lars O. Romtveit (T) M. Berås Jarlsberg Travbane - 29/4 - 02 / 3 2100 dg 651
Skrådelt svart/gull, hvit kant T. Solberg Biri Travbane 4 22/4 - 08 / 5 2100 30,8 378
5 2018: -7 -0 -2 -2 -3 -39 000 2017: -5 -0 -0 -0 -0 -0
Ånei 4 Plass 270 858
8 år BRUN HP v.Moe Odin S. Adolfsson Bjerke Travbane 7 05/10 - 05 / 7 2160 29,6 42
e. Polar Fortuna v. Braute H. Bye Drammen Travbane 1 10/9 - 01 / 2 2100 29,2 116
Sonja Hansen /Hokksund C. Antonsen Årjäng 2 06/9 - 01 / 4 2160 28,5 56
Kristine Kvasnes (S) Cato Antonsen (T) M. Amundsen Momarken Travbane P 30/8 - 21 / 2 2160 34,6 P
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek C. Antonsen Åmål 5 25/8 - 04 / 11 2100 29,2 84
6 2018: -11 -0 -1 -1 -2 -23 000 2017: -17 -1 -0 -1 -8 -173 500
Bork Odina 5 Plass 422 500
8 år SVART HP v.Bork Odin E. Høitomt Drammen Travbane 0 20/10 - 04 / 11 1700 28,8a 307
e. Eldny v. Pål Even L. Kolle Klosterskogen Travbane 6 06/10 - 06 / 3 1700 27,7a 348
Drøbak Hundehotell AS /Drøbak H. Kolle Momarken Travbane 4 27/9 - 03 / 4 2140 31,6 124
Martine O. Sørvik (T) May Anita Karlsen D. Dalen Drammen Travbane 0 13/9 - 05 / 15 2540 29,3 680
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek L. Kolle Klosterskogen Travbane 6 11/8 - 02 / 4 1700 28,0a 377
7 2018: -6 -0 -0 -1 -1 -9 000 2017: -16 -0 -1 -1 -5 -40 000
Stensvik Maja 6 Plass 334 889
10 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) O. Østre Bjerke Travbane 0 19/10 - 02 / 12 2680 30,0 g 248
e. Kos Marie v. Kos Knekten B. Steinseth Bjerke Travbane 6 12/10 - 02 / 6 2160 27,6 157
Stall Helt Krise J. Øveraasen Bjerke Travbane 6 05/10 - 05 / 11 2180 28,6 68
Amanda Robertsen (A) Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Bjerke Travbane 3 28/9 - 04 / 9 2100 28,4ag 549
Blå,røde ermer,blå mansj,rø/hv.søm,rek A. Langerud Bjerke Travbane 0 17/9 - 06 / 5 2140 29,7 g 1071
8 2018: -10 -1 -1 -2 -2 -118 500 2017: -15 -1 -0 -1 -6 -65 000
Valle Fryd 1 Plass 564 750
10 år SVART HP v.Åsajerven J. Undem Jarlsberg Travbane 0 21/10 - 01 / 10 2100 br ag 54
e. Hjelset Edda v. Elding J. Gaustad Klosterskogen Travbane 3 13/10 - 06 / 11 2120 27,8 158
Team Hest J. Undem Klosterskogen Travbane 1 06/10 - 01 / 6 2100 27,0a 132
Heidi Bjørntvedt Rita Kaasa J. Undem Bjerke Travbane 0 17/9 - 06 / 6 2140 28,6 g 158
Lys grønn,hv.sidef, todelt hvit/sv.erm J. Undem Sørlandets Travpark - 27/8 - 06 / 12 2160 dg 213
9 2018: -20 -1 -3 -3 -6 -82 000 2017: -14 -2 -0 -1 -6 -54 000
Holt Gnist 2 Plass 420 000
10 år BRUN V v.Qvadrigo (S) C. Hande Biri Travbane 3 28/10 - 10 / 7 2120 28,8 75
e. Bø Terna v. Lykkebron* C. Hande Bjerke Travbane 3 05/10 - 05 / 10 2180 28,3 117
Jan Inge Drageset /Hof C. Hande Sørlandets Travpark 0 25/9 - 02 / 5 1660 28,0 56
Louise V. Trudvang (S) Jan Inge Drageset (A) M. Berås Drammen Travbane 2 10/9 - 01 / 8 2120 28,4 84
Grå m/blå sk.klaffer,belte&ermring,rek S. Løvvold Sørlandets Travpark 3 04/9 - 07 / 2 2140 28,9 22
10 2017: -5 -0 -1 -0 -0 -7 000 2016: -26 -1 -1 -0 -6 -44 000
Haugestad Storm 3 Plass 358 000
9 år BRUN V v.Lex Jon A. Valstad Biri Travbane 6 28/10 - 10 / 8 2120 31,4 329
e. Knatten's Ronja v. Alm Svarten L. Pedersen Drammen Travbane 7 10/9 - 01 / 14 2140 29,6 g 264
Gunhild C. Henriksen-Asbjørn Henriksen J. Eilertsen Jarlsberg Travbane P 03/9 - 21 / 1 2100 33,8 P
Anita Valstad Hagmann (S) Gunhild C. Henriksen M. Kanstad Drammen Travbane - 28/8 - 02 / 15 2140 dg 788
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek M. Kanstad Bjerke Travbane - 24/8 - 02 / 2 1640 dg 1713