<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:00 V75-1
V5-3
ARNE LUNDS MINNELØP
ARNE LUNDS MINNELØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 200.001 kr., 40 m. ved 375.001 kr.
For 4-5-årige høyest 800.000 kr.
Premier: 70.000-35.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-3-1 Plass : 8-3-1

1 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -14 -1 -3 -1 -4 -100 787
T.B.'s Trøllgutt 2100 1 Plass 277 722
7 år BRUN H v.Feseth Lynet O. Østre Leangen Travbane 2 29/10 - 03 / 7 2140 30,9 19
e. Nordby Katla v. Spang Best O. Østre Bergsåker 3 23/9 - 08 / 2 2640 28,4 g 26
Stall Trøllgutt O. Østre Biri Travbane 1 26/8 - 06 / 6 2600 29,7 g 40
O. Østre Guri Gjermundshaug O. Østre Drammen Travbane 4 28/11 - 04 / 4 2100 33,7 g 175
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame U. Ohlsson Rättvik 2 02/11 - 05 / 2 2140 31,0 64
2 2018: -9 -1 -0 -0 -5 -35 430 2017: -12 -1 -0 -3 -7 -112 500
Sikvelands Svarten 2 Plass 378 930
6 år SVART H v.Alm Viktor T. Solberg Bjerke Travbane 4 22/10 - 08 / 11 2180 27,3 97
e. Seile Maia v. Slogum Jørn D. Dalen Klosterskogen Travbane 2 06/10 - 06 / 6 1700 26,9a 37
Wivie Breibybråten-Jon Magne Vik D. Dalen Momarken Travbane 3 27/9 - 05 / 7 1640 27,8a 67
S. Wassberg Jon Magne Vik D. Dalen Bjerke Travbane 8 18/9 - 09 / 12 2600 27,0a 2991
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame D. Dalen Bjerke Travbane 4 06/9 - 04 / 2 2600 28,0a 525
3 2019: -4 -1 -1 -0 -2 -39 847 2018: -17 -2 -1 -3 -8 -115 833
Lykkje Embla 3 Plass 349 380
7 år MØRKBR HP v.H.G. Balder K. Johansen Bjerke Travbane 2 22/10 - 08 / 3 2140 27,8 46
e. Tangen Elise v. Mentor Mollyn K. Johansen Biri Travbane 2 14/10 - 05 / 12 1609 28,4a 47
Maria Johansen /Mogreina K. Johansen Biri Travbane 3 02/10 - 01 / 10 2120 30,8 38
K. Johansen Ole Synstelien O. Østre Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 05 / 2 2100 br g 35
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. O. Østre Biri Travbane 1 02/9 - 05 / 5 2100 30,8 13
4 2019: -7 -0 -0 -2 -4 -24 500 2018: -21 -1 -1 -2 -9 -67 500
Vertigo Håkon 2120 1 Plass 458 500
8 år SVART H v.Alm Viktor H. Steine Bergen Travpark 0 22/9 - 07 / 6 2640 31,6 19
e. Bru Linn v. Spang Best H. Steine Drammen Travbane 0 20/8 - 09 / 3 2920 br 1438
Håkon B. Steine /Norheimsund H. Steine Drammen Travbane 5 08/8 - 03 / 2 2920 30,5 443
H. Steine H. Steine Bergen Travpark 4 21/7 - 03 / 3 2100 26,2 628
rød m/svart plusstegn + reklame H. Steine Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 01 / 9 1609 25,6a 267
5 2019: -6 -0 -0 -1 -4 -35 793 2018: -17 -1 -2 -1 -4 -91 973
Tysvær Loke 2 Plass 700 766
8 år SVART H v.Bork Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 1 26/10 - 03 / 5 1609 25,1ag 15
e. Imola v. Ilmin E. Høitomt Bjerke Travbane 1 22/10 - 08 / 15 2200 25,3 g 17
Pål Kristiansen /Husøysund G. Flåten Drammen Travbane 1 10/9 - 11 / 1 2100 26,0 29
E. Høitomt Pål Kristiansen (A) G. Flåten Drammen Travbane 4 20/8 - 09 / 1 2900 26,7 85
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Flåten Drammen Travbane 3 08/8 - 03 / 1 2900 27,4 g 137
6 2016: -8 -1 -2 -2 -2 -81 572 2015: -14 -2 -2 -2 -4 -187 829
Vestpol Gladiator* 3 Plass 313 356
5 år BRUN V v.Bork Odin U. Eriksson Skellefteå 5 08/10 - 03 / 7 2160 26,3 71
e. Nærby Stinta (S) v. Järvsöfaks (S) J. Persson Bergsåker 3 23/9 - 09 / 1 2140 25,3 221
Sverige J. Persson Hagmyren 2 19/9 - 07 / 7 1640 25,4 g 16
U. Eriksson Jan-Olov Persson (T) W. Kylin-Blom Dannero 2 11/9 - 08 / 2 2140 28,9 18
rød med mørkeblå stolpe. U. Ohlsson Hagmyren 3 19/8 - 04 / 8 2160 26,9 146
7 2018: -13 -3 -0 -2 -3 -106 000 2017: -5 -1 -1 -0 -1 -35 000
Solbakken Jerv 4 Plass 389 500
7 år MØRKBR V v.Järvsöfaks (S) A. Stensen Leangen Travbane 1 29/10 - 03 / 13 2160 30,0 132
e. Garli Elna v. Elding A. Stensen Biri Travbane 0 14/10 - 02 / 4 2100 29,3a 22
Stall Årbogen 2 A. Stensen Leangen Travbane 1 22/8 - 07 / 4 1640 24,8a 21
A. Stensen Mariann Therese Glemmestad (B) A. Stensen Bjerke Travbane 1 04/8 - 04 / 10 1609 26,2a 26
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Robertsen Biri Travbane 0 20/5 - 02 / 2 2100 32,0 41
8 2019: -5 -0 -2 -0 -2 -28 738 2018: -6 -0 -0 -1 -2 -26 192
Mjølner Spik 5 Plass 614 815
7 år BRUN H v.Spikeld J. Mjølnerød Romme 0 22/10 - 02 / 8 2200 27,0 57
e. Horgen Laila v. Auvin (S) J. Mjølnerød Bjerke Travbane 5 18/9 - 09 / 9 2600 25,9a 84
Jan Roar Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Bjerke Travbane 1 06/9 - 04 / 6 2600 26,9a 53
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Klosterskogen Travbane 1 25/8 - 02 / 13 2120 27,1 20
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Bollnäs 4 12/8 - 08 / 7 1640 23,9a 117
9 2019: -11 -1 -0 -3 -5 -63 000 2018: -23 -2 -2 -6 -7 -128 494
Jardar 2140 1 Plass 941 311
8 år MØRKBR H v.Nordli Svarten B. Garberg Östersund 0 07/10 - 06 / 10 2160 27,4 67
e. Vesle Helda v. Järvsöfaks (S) A. Nilsen Drammen Travbane 0 10/9 - 11 / 7 2120 26,9 94
Petter Bakøy-Inger Johanne Bakøy A. Nilsen Leangen Travbane 1 29/8 - 02 / 12 2180 28,4 92
A. Nilsen A. Nilsen Östersund 0 20/8 - 06 / 14 2180 27,2 26
Rød m/hvitt sk.stk, grå kule&ermer A. Nilsen Östersund 1 09/8 - 07 / 8 2160 26,4 55
10 2017: -15 -2 -2 -5 -2 -152 000 2016: -18 -3 -6 -2 -7 -215 000
Lykkerus 2 Plass 625 000
6 år BRUN H v.Lome Kongen G. Austevoll Jarlsberg Travbane 3 29/10 - 06 / 5 2100 27,0 g 155
e. Lykkevinna v. Vinningblesen G. Gundersen Momarken Travbane 4 15/10 - 10 / 5 2640 27,7a 100
Johan P. Dyring-Trygve Plassen G. Gundersen Jarlsberg Travbane 4 30/9 - 06 / 10 1609 24,6a 103
G. Gundersen Trygve Plassen G. Gundersen Bjerke Travbane 2 21/9 - 08 / 5 2140 25,8 61
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Drammen Travbane 7 10/9 - 11 / 8 2120 26,5 g 108
11 2019: -10 -0 -1 -0 -3 -31 474 2018: -27 -2 -3 -1 -10 -227 254
Arvesølv 3 Plass 951 171
7 år SVART HP v.Alm Viktor T. Solberg Momarken Travbane 2 15/10 - 03 / 2 1640 25,7a 70
e. Frøen Oda v. Moe Odin T. Solberg Färjestad 4 01/10 - 04 / 10 2180 25,0 205
Merete Viksås /Roa T. Solberg Bjerke Travbane 3 18/9 - 03 / 2 2100 25,7a 152
T. Solberg Merete Viksås T. Solberg Bjerke Travbane 1 06/9 - 02 / 1 2100 27,3a 23
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Drammen Travbane 0 20/8 - 04 / 11 1700 26,1a 330
12 2017: -13 -1 -1 -3 -2 -91 844 2016: -18 -3 -4 -2 -5 -341 000
Spydo Ø.K. 4 Plass 596 344
6 år MØRKBR H v.Bork Odin G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 2 16/10 - 01 / 6 2160 26,9 49
e. Spydhild v. Elding G. Mikkelsen Bjerke Travbane 4 18/9 - 09 / 3 2600 25,6a 493
Stall Olympic AB /Nordre Toten G. Mikkelsen Bjerke Travbane 2 06/9 - 04 / 5 2600 27,1a 44
R. Good R. Djøseland Forus Travbane 2 23/8 - 07 / 3 2550 27,5a 41
Brun m/gull sidefelt, logo&mansjetter R. Djøseland Bjerke Travbane 3 20/7 - 01 / 2 2600 26,3a 41
13 2019: -8 -0 -1 -1 -1 -46 974 2018: -25 -2 -2 -1 -6 -289 147
Pave Faks 5 Plass 1 173 182
8 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) U. Eriksson Momarken Travbane 6 15/10 - 10 / 12 2640 28,1ag 53
e. Pave Eldmina v. Elding J. Blekkan Östersund 1 07/10 - 06 / 7 2160 25,5 27
John Mogset /Storås U. Eriksson Bergsåker - 23/9 - 09 / 5 2160 dg 57
J. Blekkan John Mogset U. Eriksson Solänget 1 17/9 - 09 / 1 2148 25,5 35
Blå m/rød ermstripe + rekl. J. Blekkan Leangen Travbane - 29/8 - 02 / 10 2180 dg 59
14 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -16 -6 -3 -0 -1 -824 992
Myhreng Jerker 6 Plass 1 941 575
8 år SVART H v.Krageboen O. Mikkelborg Bjerke Travbane 6 17/9 - 10 / 12 2100 24,8ag 21
e. Gulheim Seira v. Minpil O. Mikkelborg Färjestad 3 05/9 - 07 / 6 2180 24,9 13
Stall Vent og se O. Mikkelborg Momarken Travbane 1 06/8 - 09 / 3 2140 24,4a 32
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Rättvik 2 25/7 - 08 / 5 2180 23,7 35
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Leangen Travbane 1 25/6 - 06 / 6 2160 24,8 g 20
15 2019: -6 -1 -1 -2 -2 -153 376 2018: -16 -0 -2 -2 -4 -56 500
Sjø Kongen 7 Plass 1 220 966
7 år MØRKBR V v.Lome Kongen K. Johansen Jarlsberg Travbane 0 29/10 - 06 / 10 2120 br g 122
e. Stjerne Sara v. Sjefen O. Østre Sørlandets Travpark - 16/10 - 01 / 4 2160 dg 79
Stall Appollo 11 G. Flåten Bjerke Travbane 6 21/9 - 08 / 13 2160 25,4 158
V. Hop Geir Flåten (T) V. Hop Bjerke Travbane 0 06/9 - 06 / 10 2600 27,7a 108
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 10/7 - 03 / 8 2140 26,6 67