<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:44 V75-3
V5-5
VINTILLATRAVET
VINTILLATRAVET
Kaldblods 2600 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 1.200.001 kr., 40 m. ved 2.000.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 125.000-60.000-30.000-20.000-10.000-(10.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-6-13 Plass : 11-6-13

1 2016: -7 -1 -1 -0 -3 -106 309 2015: -13 -1 -3 -3 -1 -157 775
Eldvin* (S) 2600 1 Plass 1 051 740
8 år M.BRUN V v.Järvsöfaks (S) J. Westholm Romme 1 14/10 - 04 / 3 2640 25,8 40
e. Elda E. (S) v. Elding L. Forsberg Romme 4 09/9 - 08 / 2 2140 24,7 525
Sverige J. Westholm Rättvik 0 06/8 - 03 / 8 1660 25,3 g 136
J. Westholm J. Kontio Jarlsberg Travbane 0 10/7 - 01 / 10 2640 26,3 41
grønn m/hvitt bånd, svart trekant J. Westholm Boden 2 18/6 - 08 / 8 2160 24,7 77
2 2018: -14 -0 -6 -0 -5 -295 900 2017: -21 -1 -5 -3 -10 -343 224
Lex Lodney 2 Plass 1 857 983
10 år SVART H v.Millex O. Østre Klosterskogen Travbane 6 24/10 - 06 / 10 1700 25,2ag 70
e. Stranda Torill v. Spikeld O. Østre Bjerke Travbane 5 12/10 - 08 / 13 2160 25,4 65
Gjermund Gravdal-Einar Gravdal L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 24/9 - 07 / 9 2100 25,3a 74
E. Høitomt Gjermund Gravdal O. Østre Bjerke Travbane 6 18/9 - 12 / 5 2140 22,6 1024
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek O. Østre Drammen Travbane 4 10/9 - 05 / 6 2100 24,8a 76
3 2018: -4 -0 -0 -1 -1 -30 000 2017: -18 -1 -3 -3 -5 -82 500
Lill Ronja 3 Plass 826 250
13 år BRUN HP v.Troll Kos K. Hauge Sørlandets Travpark 4 16/10 - 01 / 3 2160 27,0 322
e. Lex Nina v. Bork Rigel E. Høitomt Klosterskogen Travbane 5 06/10 - 01 / 9 2100 27,8a 14
Torstein Jørgensen-Ragna Philipp K. Hauge Sørlandets Travpark 2 25/9 - 03 / 7 1609 25,0a 74
K. Hauge Torstein Jørgensen K. Hauge Sørlandets Travpark 0 31/7 - 03 / 1 1609 25,8ag 88
Beige m/rødt sk.stk.& erm, rekl K. Hauge Sørlandets Travpark 0 22/7 - 07 / 9 2140 26,4a 103
4 2018: -11 -0 -0 -1 -6 -42 130 2017: -9 -0 -0 -1 -4 -36 949
Tante Ragnhild 4 Plass 1 236 643
7 år SVART HP v.Bork Odin S. Løvvold Bjerke Travbane P 26/10 - 21 / 3 2160 31,2 P
e. Hongslostjerna v. Rigel Jo Ø. Kihlstrøm Bollnäs 1 13/10 - 03 / 5 2180 25,5 69
Morten Langli /Oslo G. Gundersen Färjestad 6 01/10 - 04 / 15 2200 24,8 g 145
G. Gundersen Erik Killingmo (T) Ø. Kihlstrøm Bergsåker 7 26/8 - 05 / 5 3160 28,2 g 112
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Momarken Travbane 5 06/8 - 09 / 5 2140 25,2a 208
5 2018: -15 -0 -3 -2 -4 -55 500 2017: -30 -1 -3 -4 -9 -126 500
Vertigo Bjørn 5 Plass 1 316 000
10 år BRUN H v.Spikeld H. Steine Bergen Travpark 0 27/10 - 04 / 8 2160 26,0 59
e. Bru Linn v. Spang Best E. Høitomt Bjerke Travbane 3 22/10 - 04 / 4 3140 26,4 85
Håkon B. Steine /Norheimsund H. Steine Bergen Travpark - 29/9 - 07 / 5 1620 dg 201
H. Steine H. Steine Drammen Travbane 6 10/9 - 05 / 10 2100 26,0ag 152
rød m/svart plusstegn + reklame H. Steine Bergen Travpark 2 30/8 - 01 / 8 2140 25,0 117
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -4 -1 -1 -1 -0 -115 000
Teddy Gutten Støen 2620 1 Plass 2 016 995
7 år RØD H v.Horgen Tore T. Solberg Färjestad 0 01/10 - 09 / 2 2140 br ag 58
e. Voje Vira v. Järvsöfaks (S) T. Solberg Drammen Travbane 1 20/8 - 09 / 11 2960 24,0 14
Kristine Støen Kivle /Sannidal T. Solberg Drammen Travbane 1 08/8 - 01 / 9 2960 25,4 14
T. Solberg Jan Kristian Øverdal (B) T. Solberg Sørlandets Travpark 2 23/7 - 09 / 5 2609 22,0a 65
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Leangen Travbane 2 25/6 - 09 / 9 2140 22,2a 37
7 2018: -5 -0 -1 -0 -0 -9 982 2017: -10 -2 -1 -2 -1 -115 244
Solør Stegg* 2 Plass 1 845 595
11 år SVART H v.Alm Viktor T. Jansson Färjestad 3 01/10 - 09 / 5 2140 20,0a 165
e. Frøken Kia v. Elding T. Jansson Bergsåker 1 23/9 - 06 / 11 1660 22,2 16
Sverige T. Jansson Bergsåker 1 26/8 - 05 / 15 3200 26,2 20
J. Blekkan Jon A. Høgstad T. Jansson Mariehamn 4 14/8 - 09 / 5 2140 23,9a 100
Blå m/rød ermstripe + rekl. T. Jansson Rättvik 1 06/8 - 03 / 9 1660 21,8 15
8 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Norheim Jærv 3 Plass 1 997 488
10 år MØRKBR H v.Järvsöfaks (S) K. Johansen Biri Travbane 0 29/7 - 02 / 9 2100 24,2a 142
e. Norheim Elle v. Elding K. Johansen Jarlsberg Travbane 4 09/7 - 06 / 4 1609 21,0a 212
Georg William Sverdrup-Bodil Sælid K. Johansen Bjerke Travbane 0 12/6 - 08 / 7 1609 20,8a 1537
K. Johansen Georg William Sverdrup K. Johansen Drammen Travbane 2 29/5 - 07 / 9 2140 24,5 68
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Bjerke Travbane 6 18/5 - 05 / 3 2100 23,1a 44
9 2018: -2 -0 -0 -1 -0 -20 491 2017: -11 -2 -0 -1 -4 -149 620
Mjølner Komet 4 Plass 1 391 007
10 år BRUN H v.Mørtvedt Jerkeld J. Mjølnerød Romme - 14/10 - 04 / 9 2660 dg 14
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll O. Kjenner Klosterskogen Travbane 1 24/9 - 07 / 5 2100 24,3a 52
Jan Roar Mjølnerød /Halden O. Kjenner Drammen Travbane 1 10/9 - 05 / 1 2100 24,3a 73
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Momarken Travbane 6 06/8 - 09 / 1 2140 25,4a 126
burgunder m/gul hestesko & to ermringe O. Kjenner Årjäng - 17/7 - 07 / 3 2140 dg 72
10 2016: -2 -0 -0 -1 -1 -11 000 2015: -24 -1 -4 -3 -7 -139 034
Tuxi Titan 5 Plass 1 602 818
12 år BRUN H v.Spikeld S. Ruud Momarken Travbane 3 15/10 - 01 / 4 2780 27,7 122
e. Månami v. Troll Jahn S. Ruud Biri Travbane 4 23/9 - 02 / 5 1609 24,9a 320
Svein Olav Ruud /Namnå S. Ruud Drammen Travbane 0 07/12 - 06 / 12 2100 26,0a 543
G. Austevoll Svein Olav Ruud (A) S. Ruud Biri Travbane 0 14/11 - 10 / 13 2620 26,9 g 766
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl S. Ruud Jarlsberg Travbane 0 07/11 - 06 / 7 1609 22,8a 1624
11 2018: -4 -1 -0 -0 -3 -67 000 2017: -6 -2 -1 -0 -2 -73 000
Tekno Odin 2640 1 Plass 10 484 803
10 år SVART H v.Moe Odin Ø. Tjomsland Gävle 1 27/10 - 08 / 5 1640 18,6a 10
e. Lyana v. Spang Best Ø. Tjomsland Bergen Travpark 1 08/10 - 04 / 6 1600 18,5ag 10
Stall WWW.SUPERTRAVER.INFO Ø. Tjomsland Färjestad 1 01/10 - 09 / 6 2140 19,1a 13
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 1 18/9 - 12 / 11 2160 20,6 16
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Romme 1 09/9 - 08 / 6 2160 22,7 11
12 2018: -9 -6 -1 -1 -1 -492 803 2017: -18 -9 -2 -4 -2 -800 000
Ulsrud Tea 2 Plass 5 539 357
11 år SVART HP v.Åsajerven S. Wassberg Forus Travbane 2 25/10 - 07 / 4 1640 22,2 13
e. Nebbenes Tea v. Elding S. Wassberg Bergen Travpark 2 08/10 - 04 / 4 1600 18,9a 78
Anita Wergeland /Dalsøyra S. Wassberg Bergen Travpark 1 29/9 - 07 / 8 1640 22,6 11
S. Wassberg Ove Kenneth Karlsen (T) O. Karlsen Haugaland Travpark 0 16/8 - 01 / 6 1840 25,8 g 11
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame S. Wassberg Sørlandets Travpark 2 23/7 - 04 / 7 2140 22,1a 11
13 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -15 -1 -2 -2 -4 -211 544
Norheim Faksen 3 Plass 2 868 755
12 år SVART H v.Järvsöfaks (S) E. Adielsson Gävle 5 27/10 - 08 / 1 1640 22,0a 114
e. Norheim Elle v. Elding M. Gundersen Bergen Travpark 0 08/10 - 04 / 3 1600 20,5a 316
Georg William Sverdrup-Bodil Sælid K. Johansen Biri Travbane 1 23/9 - 02 / 2 1609 22,8a 18
M. Gundersen Georg William Sverdrup K. Johansen Bjerke Travbane 0 18/9 - 12 / 12 2160 25,5 905
marineblå m/hvit og rød søm + reklame K. Johansen Jarlsberg Travbane 2 03/9 - 04 / 3 2100 23,8 27