<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:06 V75-4
V4-1
BIRI OPPDRETNINGSLØP - HOPPEAVDELING
BIRI OPPDRETNINGSLØP HOPPELØP
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For alle 3-årige hopper.
Premier: 200.000-100.000-50.000-25.000-15.000-(10.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-2-1 Plass : 9-2-1

1 2018: -11 -0 -1 -0 -5 -28 500 2017: -15 -0 -5 -2 -5 -316 511
Aine G.L. 2100 1 Plass 543 102
5 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) J. Mjølnerød Biri Travbane 2 28/10 - 07 / 7 2100 30,1a 305
e. Tangen Mari v. Lome Kongen J. Mjølnerød Momarken Travbane 0 15/10 - 06 / 10 2140 29,7a 524
Gustav Larsen /Lindesnes J. Mjølnerød Momarken Travbane 4 04/10 - 02 / 2 2140 31,7a 49
J. Mjølnerød O. Kjenner Bjerke Travbane 5 05/9 - 03 / 4 2100 31,4ag 40
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Dannero 4 07/8 - 04 / 10 2140 30,6a 158
2 2017: -5 -2 -0 -0 -2 -147 000 2016: -9 -4 -2 -1 -2 -318 110
Møller Jerka 2 Plass 465 110
4 år BRUNBORKET HP v.Mørtvedt Jerkeld Ø. Tjomsland Biri Travbane 1 28/10 - 08 / 7 2100 28,5a 54
e. Linspika v. Spikeld Ø. Tjomsland Momarken Travbane 4 15/10 - 06 / 2 2140 29,3a 43
Stall Olympic AB /Nordre Toten Ø. Tjomsland Momarken Travbane 1 04/10 - 01 / 5 2140 28,9a 92
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 4 18/9 - 01 / 5 2100 28,0a 34
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 2 05/9 - 02 / 7 2100 28,4a 19
3 2017: -11 -2 -3 -3 -1 -338 000 2016: -13 -2 -6 -1 -4 -509 067
Tekno Lotta 3 Plass 847 067
4 år SVART HP v.Tekno Odin L. Kolle Biri Travbane 2 28/10 - 08 / 6 2100 28,6a 21
e. Gomnes Lotta v. Moe Odin L. Kolle Momarken Travbane 1 15/10 - 06 / 1 2140 28,7a 122
Team Tekno Lotta L. Kolle Momarken Travbane 2 04/10 - 01 / 4 2140 29,1a 150
L. Kolle Geir Flåten (T) G. Flåten Bjerke Travbane 3 18/9 - 01 / 2 2100 28,0a 178
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl G. Flåten Bjerke Travbane 1 05/9 - 01 / 6 2100 30,8a 144
4 2017: -6 -0 -0 -0 -2 -17 503 2016: -12 -4 -1 -4 -1 -323 319
Sirifaxa* (S) 4 Plass 340 822
4 år SVART HP v.Moe Odin J. Persson Biri Travbane 3 28/10 - 07 / 5 2100 30,5a 92
e. Eldsiri* v. Järvsöfaks (S) J. Persson Momarken Travbane 0 15/10 - 06 / 5 2140 34,7ag 280
Sverige J. Persson Momarken Travbane 3 04/10 - 02 / 7 2140 31,4a 47
J. Persson U. Ohlsson Bjerke Travbane 6 18/9 - 01 / 6 2100 28,8a 241
blå med gult kryss. U. Ohlsson Bjerke Travbane 3 05/9 - 01 / 8 2100 30,9a 22
5 2017: -6 -1 -0 -0 -2 -62 487 2016: -8 -3 -2 -1 -1 -264 000
Eigelands Helga 5 Plass 326 487
4 år MØRKBR HP v.Lome Kongen V. Hop Biri Travbane 4 28/10 - 08 / 2 2100 29,3ag 28
e. Eigelands Frøkna v. Braute T. Solberg Momarken Travbane 3 15/10 - 06 / 3 2140 29,1a 46
Team Myhre V. Hop Momarken Travbane 1 04/10 - 02 / 8 2140 30,6a 14
V. Hop Alexander Myhre V. Hop Bjerke Travbane 2 18/9 - 01 / 1 2100 27,1a 184
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Flåten Bjerke Travbane 1 05/9 - 03 / 2 2100 30,0a 49
6 2017: -7 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -14 -1 -4 -2 -5 -239 000
Alve Frøkna 6 Plass 242 000
4 år BRUNBORKET HP v.Bork Odin T. Fløysand Biri Travbane 4 28/10 - 07 / 3 2100 30,8a 71
e. Rato Dally v. Rappfot T. Fløysand Momarken Travbane 2 15/10 - 06 / 4 2140 28,8a 193
Martine Wessel /Stokke T. Fløysand Momarken Travbane 2 04/10 - 02 / 6 2140 30,7a 146
T. Fløysand Martine Wessel (T) T. Fløysand Momarken Travbane 0 06/8 - 02 / 6 2140 31,6 g 168
Svart m/hvitt bånd&ermr,gulskklaff,rek T. Fløysand Sørlandets Travpark 5 23/7 - 01 / 3 2160 30,0 184
7 2018: -7 -1 -1 -0 -1 -28 000 2017: -16 -0 -0 -2 -10 -91 414
Teknologika 7 Plass 178 687
5 år SVART HP v.Tekno Odin M. Gundersen Biri Travbane 5 28/10 - 07 / 2 2100 30,9a 235
e. Turbo Tulla v. Bork Rigel U. Eriksson Momarken Travbane 0 04/10 - 02 / 4 2140 33,2ag 191
Stall Bilbo B. Goop Bjerke Travbane 8 18/9 - 01 / 7 2100 29,0a 486
M. Gundersen Martine O. Sørvik (T) Ø. Kihlstrøm Bjerke Travbane 3 05/9 - 03 / 7 2100 30,6a 119
marineblå m/hvit og rød søm + reklame G. Gundersen Klosterskogen Travbane 0 25/8 - 04 / 12 2120 33,0 225
8 2016: -7 -0 -1 -1 -4 -50 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Berglund Svarta 8 Plass 50 000
3 år KOBBERRØD HP v.Bork Odin Ø. Tjomsland Biri Travbane 6 28/10 - 07 / 4 2100 31,0ag 232
e. Alva Bausa v. Spikeld G. Austevoll Momarken Travbane 0 15/10 - 06 / 8 2140 30,4ag 602
Lars Linderberg G. Austevoll Momarken Travbane 6 04/10 - 01 / 8 2140 30,5ag 464
G. Austevoll Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 5 05/9 - 01 / 7 2100 31,3a 77
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane 2 07/7 - 04 / 5 2100 30,5 111
9 2018: -6 -0 -0 -2 -0 -51 085 2017: -11 -2 -3 -3 -2 -696 783
Uggla i Mossen* (S) 9 Plass 1 721 373
5 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) U. Eriksson Biri Travbane 1 28/10 - 07 / 1 2100 29,9a 16
e. Lax Vilja* (S) v. Moe Odin U. Eriksson Momarken Travbane 5 15/10 - 06 / 7 2140 29,3ag 18
Sverige U. Eriksson Momarken Travbane 5 04/10 - 01 / 6 2140 30,1ag 10
U. Eriksson Jan-Olov Persson (T) Ø. Kihlstrøm Bjerke Travbane 1 18/9 - 01 / 3 2100 26,9a 14
rød med mørkeblå stolpe. Ø. Kihlstrøm Bjerke Travbane 1 05/9 - 02 / 9 2100 28,2a 18
10 2018: -19 -1 -2 -2 -9 -76 000 2017: -11 -0 -2 -0 -4 -34 000
Jerkla O.K. 10 Plass 219 000
5 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld E. Høitomt Biri Travbane 3 28/10 - 08 / 5 2100 29,2a 112
e. Torpa Kry v. Moe Odin E. Høitomt Momarken Travbane 6 15/10 - 06 / 9 2140 29,3a 305
John Arne Degnes-Jan Ove Breivik E. Høitomt Momarken Travbane 3 04/10 - 01 / 3 2140 29,5a 303
E. Høitomt Øystein Tjomsland (T) L. Kolle Bjerke Travbane 5 18/9 - 01 / 10 2100 28,6a 824
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek L. Kolle Bjerke Travbane 3 05/9 - 02 / 8 2100 29,3a 443
11 2017: -5 -0 -0 -0 -1 -2 000 2016: -13 -2 -0 -0 -7 -59 322
Stjerne Linn 11 Plass 61 322
4 år SVART HP v.Wik Stjernen K. Malmin Biri Travbane 5 28/10 - 08 / 1 2100 30,6ag 147
e. Kroken Stjerna v. Moe Odin K. Malmin Momarken Travbane 0 15/10 - 06 / 11 2140 32,1ag 1420
Ernst Karlsen /Birkeland K. Malmin Momarken Travbane 5 04/10 - 02 / 1 2140 31,7a 309
K. Malmin Ernst Karlsen K. Malmin Bjerke Travbane 5 05/9 - 02 / 3 2100 35,4a 301
Mørkblå med gul reklame/bånd M. Høitomt Dannero 0 07/8 - 04 / 7 2140 31,2a 470
12 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -13 -0 -0 -2 -9 -50 500
Reime Stjerna 12 Plass 50 500
4 år SVARTBRUN HP v.Moe Odin T. Solberg Biri Travbane 6 28/10 - 08 / 4 2100 30,9ag 264
e. Tekno Gnista v. Eng Svarten V. Hop Klosterskogen Travbane 5 24/10 - 07 / 8 2120 34,8 g 135
Stall Frivold T. Haugen Sørlandets Travpark 5 01/10 - 01 / 2 2140 32,2a 269
T. Solberg Stein G. Larsen T. Haugen Sørlandets Travpark 7 25/9 - 04 / 2 2140 31,3 930
Blå m/gull seler&stjerner, reklame G. Austevoll Momarken Travbane 4 02/8 - 01 / 5 2140 31,4a 51