Neste løp >>>
Start ca kl. 18:30 4-ÅRINGSLØP
4-ÅRINGSLØP
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 4-årige høyest 45.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-8-7 Plass : 6-8-7

1 2018: -8 -0 -1 -0 -4 -20 500 2017: -13 -0 -1 -0 -3 -16 000
Bauers Annabella 2100 1 Plass 82 067
6 år BRUN HP v.Krageboen T. Bronken Biri Travbane 0 02/10 - 03 / 7 2120 33,3 485
e. Horgen Anna v. Järvsöfaks (S) K. Johansen Bjerke Travbane 3 29/9 - 03 / 2 2100 34,2a 387
Mette Hellerud /Vear B. Steinseth Biri Travbane 5 23/9 - 03 / 1 2100 33,2 601
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane 0 26/8 - 04 / 5 2100 34,4 98
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Leangen Travbane 0 01/8 - 02 / 10 1640 34,5ag 46
2 2016: -10 -2 -0 -0 -3 -26 862 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Brazze Sara 2 Plass 26 862
4 år SVART HP v.Moe Odin M. Andersson Årjäng 0 09/8 - 07 / 7 2140 32,8 g 201
e. Brazze Edel v. Järvsöfaks (S) E. Høitomt Årjäng 4 25/7 - 03 / 1 2140 33,2 g 18
Stall Holter E. Høitomt Biri Travbane 1 15/7 - 08 / 5 2100 33,5 68
E. Høitomt Kjell Dolvik O. Mikkelborg Kongsvinger Travbane 0 06/7 - 09 / 2 1600 35,3 g 92
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek K. Malmin Jarlsberg Travbane 1 20/6 - 07 / 1 2100 35,7 177
3 2018: -6 -1 -0 -1 -2 -31 000 2017: -13 -0 -2 -3 -3 -55 000
Jarli Sota 3 Plass 148 700
6 år SVART HP v.H.G. Balder Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 3 12/10 - 03 / 4 2100 31,1a 188
e. Jarli Stjerna v. Rigel Jo Ø. Ruttenborg Biri Travbane 5 02/10 - 03 / 8 2120 32,1 606
Ola Rusten /Eina L. Kolle Biri Travbane 6 23/9 - 03 / 4 2100 33,3 383
Ø. Ruttenborg Ola Rusten Ø. Ruttenborg Drammen Travbane 8 13/9 - 04 / 2 2100 34,0 133
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Biri Travbane 5 26/8 - 04 / 2 2100 32,5 84
4 2018: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -19 -1 -3 -2 -5 -76 000
Børke Sindy 4 Plass 103 500
6 år SVART HP v.Åsajerven G. Austevoll Bjerke Travbane 3 19/10 - 09 / 1 2140 31,6 30
e. Børke Berta v. Lykke Gutten G. Austevoll Bjerke Travbane 2 12/10 - 03 / 6 2100 31,0a 264
Mona Syvertsen /Brandbu G. Austevoll Biri Travbane 2 02/10 - 08 / 3 2100 32,4 141
G. Austevoll Mona Syvertsen Ø. Ruttenborg Biri Travbane 8 09/9 - 07 / 5 2100 35,7 232
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl Ø. Ruttenborg Biri Travbane P 26/8 - 20 / 9 2120 37,2 P
5 2018: -19 -4 -2 -2 -5 -127 000 2017: -14 -0 -0 -1 -7 -29 000
Troll Ronja 5 Plass 217 500
6 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) O. Kjenner Drammen Travbane 0 20/10 - 02 / 3 2100 37,7 57
e. Trollemma v. Ilmin O. Kjenner Bjerke Travbane 0 06/9 - 02 / 5 2100 29,1a 423
Trond Solskau /Rolvsøy O. Østre Bjerke Travbane 6 31/8 - 02 / 8 2100 30,3a 931
O. Kjenner Trond Solskau O. Østre Kala Landbane 7 09/8 - 03 / 3 1900 33,7 g 85
Svart m/oransje stolpe,rekl. O. Kjenner Momarken Travbane 7 12/7 - 03 / 1 1640 32,4 g 577
6 2018: -13 -2 -3 -4 -2 -88 000 2017: -13 -0 -4 -1 -3 -56 000
Spang Emblan 6 Plass 230 500
6 år MØRKBR V v.Lome Elden A. Stensen Biri Travbane 0 12/2 - 01 / 2 2100 36,1 185
e. Moe Gjerd v. Rigel Jo A. Stensen Bjerke Travbane 0 06/1 - 03 / 2 2140 35,7 g 39
May Viola Karlsen /Hamar A. Stensen Bjerke Travbane 4 26/12 - 02 / 8 2160 32,6 91
T. Solberg Erik Killingmo (T) E. Rennesvik Bjerke Travbane 2 16/12 - 01 / 6 2180 32,6 75
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Wollebæk Biri Travbane 8 04/12 - 02 / 9 2100 34,2ag 161
7 2018: -13 -5 -5 -0 -2 -259 500 2017: -20 -10 -3 -1 -3 -283 000
Vetle Petter 7 Plass 590 000
6 år BRUN H v.H.G. Balder A. Røren Drammen Travbane 7 11/10 - 02 / 4 2100 33,2 g 50
e. Vetla Fyka v. Kos Knekten A. Røren Klosterskogen Travbane - 11/8 - 08 / 9 2120 dg 43
Arnt-Sverre Røren-Oddbjørg Meløy Røren A. Røren Drammen Travbane 2 19/7 - 02 / 10 2120 33,1 46
A. Røren A. Røren Drammen Travbane 1 07/7 - 03 / 3 2100 33,9 36
rød m/a.s.r. på hvitt ruterdelt sk.stk A. Røren Jarlsberg Travbane 2 27/6 - 07 / 10 2100 35,6 558
8 2018: -10 -2 -2 -1 -3 -194 894 2017: -18 -8 -1 -2 -3 -306 000
Bråtnesfaks 8 Plass 604 894
6 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) G. Gundersen Bjerke Travbane - 19/10 - 09 / 9 2160 dg 42
e. Grid v. Sarpen G. Gundersen Bjerke Travbane 0 12/10 - 03 / 8 2100 32,7ag 41
Team Øst/Vest G. Gundersen Biri Travbane 1 23/9 - 08 / 11 2140 31,6 g 29
G. Gundersen Heidi Moen (T) G. Gundersen Bjerke Travbane 4 14/9 - 09 / 4 2140 32,6 g 42
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Biri Travbane 1 02/9 - 08 / 3 2100 32,5 g 61
9 2018: -9 -0 -0 -0 -4 -12 500 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Junisol 9 Plass 40 500
6 år SVART HP v.Troll Kos G. Austevoll Drammen Travbane - 11/10 - 02 / 1 2100 dg 465
e. Slogum Prinsessa v. Slogum Bjørn T. Wollebæk Biri Travbane - 02/10 - 03 / 11 2120 dg 436
Kjell Øyhaugen /Østre Gausdal K. Øyhaugen Bjerke Travbane 0 08/6 - 02 / 5 2100 41,4arg 1022
D. Dalen Kjell Øyhaugen (A) K. Øyhaugen Biri Travbane 5 27/5 - 09 / 6 2100 35,8 g 217
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek K. Øyhaugen Biri Travbane P 22/4 - 20 / 3 2100 38,1 P