<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:10 V65-2
DNTs UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP
DNTS UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-årige høyest 30.000 kr.
Premier: 24.000-14.000-10.000-7.000-5.000-5.000-5.000-5.000 (8 premier)
2. Løp
Blå Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-4-3 Plass : 2-4-3

1 2018: -11 -0 -0 -2 -7 -37 500 2017: -21 -1 -1 -2 -7 -58 000
Smiths Iver 2100 1 Plass 130 500
5 år BRUN V v.Briskeby Philip C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 4 07/10 - 07 / 11 2120 37,7 g 329
e. Kines Mirakel v. Listjærn (S) C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 6 30/9 - 09 / 5 2120 35,3 g 503
Nina K. Smith-Gunnar Solberg C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 0 12/8 - 01 / 12 2120 38,1 g 765
C. Engebråthen C. Engebråthen Biri Travbane 8 29/7 - 01 / 9 2100 39,0 536
Grå m/burgunder ermer, rekl. C. Engebråthen Drammen Travbane 0 07/7 - 03 / 10 2100 36,2 g 186
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -3 -0 -0 -1 -0 -4 000
Voje Jerv 2 Plass 75 500
6 år SVART V v.Åsajerven T. Borg Momarken Travbane 1 09/10 - 08 / 4 2140 32,8 164
e. Voje Lykka v. Lykkebron* T. Borg Sørlandets Travpark - 25/9 - 08 / 3 2140 dg 64
Catrine Kristiansen Winge /Svelvik H. Øverdal Drammen Travbane 4 13/9 - 08 / 3 2100 35,4 g 60
T. Borg Jan Kristian Øverdal (B) H. Øverdal Klosterskogen Travbane P 01/9 - 20 / 4 2120 36,4 g P
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl H. Øverdal Sørlandets Travpark 27/9 - 24 / 7 1660 48,8 g B
3 2018: -8 -0 -2 -0 -3 -26 000 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500
Dan Viking 3 Plass 75 500
5 år BRUN V v.Järvsöviking* (S) Å. Tengsareid Momarken Travbane 3 09/10 - 08 / 1 2140 33,6 29
e. Alm Diana v. Tand Troll* (S) T. Skofsrud Biri Travbane 1 09/9 - 07 / 15 2120 33,3 980
Kjersti Skofsrud-Adrian Skofsrud T. Skofsrud Momarken Travbane 8 30/8 - 08 / 3 2140 36,7 672
Å. Tengsareid Trond Skofsrud (T) V. Hop Jarlsberg Travbane 7 12/8 - 01 / 4 2100 37,8 g 144
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam T. Solberg Momarken Travbane 0 12/7 - 08 / 7 2140 38,1 g 110
4 2019: -4 -0 -1 -0 -3 -26 081 2018: -20 -7 -2 -4 -4 -210 583
Solkongen 4 Plass 410 276
6 år SVART V v.Alm Viktor J. Mjølnerød Momarken Travbane 3 30/8 - 03 / 4 2140 32,8 15
e. Lykkje Oleanne v. Åsajerven J. Mjølnerød Kala Landbane 1 09/8 - 03 / 1 1900 31,6 21
Terje Haglund /Mysen J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 2 15/6 - 01 / 6 2100 34,8 g 18
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Momarken Travbane P 31/5 - 20 / 2 2160 35,1 P
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Momarken Travbane 08/9 - 24 / 6 2160 48,3 B
5 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -7 -0 -1 -0 -2 -14 000
Bjørnemyr Dennis 5 Plass 122 193
6 år BRUN H v.Voje Faks O. Østre Momarken Travbane 0 09/10 - 08 / 5 2140 37,1 g 155
e. Bjørnemyr Blesa v. Moe Odin O. Østre Årjäng 2 06/9 - 09 / 3 2140 33,3 76
Monica Mathiesen-Per Nielsen G. Austevoll Kala Landbane 0 09/8 - 07 / 12 1920 35,5 449
O. Kjenner Monica Mathiesen (A) O. Kjenner Klosterskogen Travbane 4 28/7 - 08 / 2 2100 36,5 203
Svart m/oransje stolpe,rekl. O. Kjenner Jarlsberg Travbane 7 27/6 - 07 / 3 2100 37,8 g 333
6 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -7 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Granly Storm 6 Plass 34 500
6 år BRUN V v.Stiv Kuling C. Engebråthen Momarken Travbane 7 09/10 - 08 / 2 2140 35,2 g 600
e. Granly Prinsessa v. Alm Svarten T. Solberg Jarlsberg Travbane - 30/9 - 09 / 11 2120 dg 99
Gunnar M. Hegg /Hof C. Engebråthen Drammen Travbane 3 13/9 - 08 / 7 2120 34,4 459
L. Kolle Connie Engebråthen (T) C. Engebråthen Momarken Travbane 4 30/8 - 08 / 6 2140 36,3 950
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 6 18/8 - 08 / 5 2100 38,8 g 248
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000
Lill Albert 7 Plass 17 000
5 år BRUN H v.Skibber E. Gravdal Jarlsberg Travbane 7 02/6 - 02 / 5 2100 33,9a 127
e. Trydals Tea v. Schuvar E. Gravdal Jarlsberg Travbane 7 21/5 - 01 / 6 2120 37,0 1077
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Bjerke Travbane 5 11/5 - 01 / 3 2140 40,7 682
E. Gravdal E. Gravdal Klosterskogen Travbane P 17/4 - 21 / 6 2120 39,7 P
Todelt hvit/grønn, gr.ermer,rekl E. Gravdal Jarlsberg Travbane 30/8 - 20 / 8 2120 56,5 B
8 2019: -6 -1 -0 -1 -1 -28 000 2018: -16 -2 -0 -1 -4 -63 500
Komnes Molla 8 Plass 194 500
6 år RØD HP v.Wik Stjernen J. Gaustad Klosterskogen Travbane 3 24/10 - 07 / 3 2100 35,4 g 96
e. Komnes Sol v. Moe Odin J. Gaustad Jarlsberg Travbane 4 30/9 - 09 / 1 2100 35,9 52
Stall Eldo J. Gaustad Drammen Travbane 1 13/9 - 08 / 1 2100 34,5 126
H. Holm Jan Rune Gaustad (T) J. Gaustad Jarlsberg Travbane - 15/6 - 01 / 1 2100 dg r 635
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane P 10/3 - 20 / 4 2120 39,7 P
9 2018: -11 -0 -1 -1 -4 -28 000 2017: -12 -0 -0 -0 -4 -15 000
Min Kuling 9 Plass 83 500
5 år LYSBRUN V v.Stiv Kuling K. Kvasnes Momarken Travbane - 09/10 - 08 / 12 2160 dg 568
e. Tiona v. Lex Jon K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 8 30/9 - 09 / 6 2120 35,5 547
Knut Arne Ødegaard /Skiptvet K. Kvasnes Drammen Travbane 7 13/9 - 08 / 6 2120 35,1 g 309
K. Kvasnes Gunhild C. Henriksen K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 4 18/8 - 08 / 3 2100 38,0 g 92
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 08 / 13 2120 38,2 g 921
10 2018: -5 -0 -0 -1 -3 -12 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kul Stilling 10 Plass 36 000
5 år BRUN V v.Stiv Kuling E. Gravdal Jarlsberg Travbane 6 07/10 - 07 / 10 2120 38,0 g 95
e. Garli Stjerna v. Lome Kongen E. Gravdal Drammen Travbane 8 13/9 - 08 / 11 2140 36,4 g 72
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Biri Travbane 6 29/7 - 01 / 5 2100 35,9 g 59
G. Austevoll Eivind Gravdal (T) E. Gravdal Jarlsberg Travbane 3 07/7 - 08 / 12 2120 35,0 921
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl E. Gravdal Jarlsberg Travbane P 15/6 - 22 / 11 2120 40,0 P