<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:55 V65-3
SPORTRAPP / GRUNNLAG
SPORTRAPP / GRUNNLAG
Kaldblods 2140 m. Autostart.
For 3-15-årige 100.001 - 380.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -6 -0 -0 -0 -0 -0
Anka 1 Plass 241 500
14 år BRUN HP v.Troll Kos M. Finsand Sørlandets Travpark 0 01/10 - 05 / 6 2160 28,8 529
e. Mai Borka v. Bork Rigel M. Finsand Sørlandets Travpark 0 22/7 - 08 / 5 2160 31,2 g 893
Odd Isaksen /Arendal J. Eriksen Sørlandets Travpark 0 19/6 - 01 / 9 2160 29,4 634
Martine Finsand (A) Odd Isaksen S. Brynemo Klosterskogen Travbane 0 28/4 - 06 / 5 1700 31,2a 1212
Hvit m/grønt sk.stk,sidefelt&ermer, re M. Høitomt Sørlandets Travpark 0 28/2 - 06 / 8 1660 29,6 584
2 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -3 -1 -2 -0 -0 -45 000
Philip Rex 2 Plass 311 500
9 år MØRKBR V v.Briskeby Philip Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 6 16/10 - 01 / 2 2140 28,2 157
e. Tangen Pia v. Lome Elden G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 1 01/10 - 05 / 7 2160 27,6 21
Alf Laupsa /Lillesand E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 25/8 - 02 / 11 2120 27,8 94
Geir Mikkelsen (T) Alf Laupsa M. Poulsen Klosterskogen Travbane 4 11/8 - 02 / 9 1700 27,4a 48
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 2 22/7 - 05 / 9 2680 27,0 54
3 2019: -9 -3 -2 -1 -2 -88 000 2018: -21 -6 -5 -2 -5 -170 000
Art Skogfari 3 Plass 572 379
8 år SVART V v.Moe Odin C. Antonsen Bjerke Travbane 0 22/10 - 10 / 8 2160 28,8 91
e. Schumina v. Schuvar C. Antonsen Klosterskogen Travbane 1 13/10 - 06 / 2 2100 28,3 g 71
Hilde Kristin Monstad-Magnus Skare E. Høitomt Jarlsberg Travbane - 07/10 - 01 / 4 2100 dg a 28
Eirik Høitomt (T) Lars M. Søvik (T) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 19/9 - 01 / 3 2100 26,6a 74
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek C. Antonsen Färjestad 4 05/9 - 07 / 3 2140 26,8 1162
4 2017: -17 -5 -1 -4 -6 -295 000 2016: -8 -0 -2 -3 -3 -74 000
Charm Elden 4 Plass 621 500
6 år SVART H v.Alm Viktor K. Malmin Jarlsberg Travbane 3 12/8 - 02 / 2 2100 26,7a 17
e. Eike Lena v. Elding K. Malmin Sørlandets Travpark 2 23/7 - 06 / 13 2180 24,8 44
Anne Cathrine H. Andersen /Froland K. Malmin Jarlsberg Travbane 3 09/7 - 04 / 10 2120 25,3 33
Øystein Tjomsland (T) Anne Cathrine H. Andersen K. Malmin Jarlsberg Travbane 2 15/6 - 05 / 10 2120 26,6 24
mørkblå m/sølv reklame K. Malmin Jarlsberg Travbane 4 02/6 - 01 / 6 2100 24,9a 29
5 2019: -2 -0 -0 -1 -1 -10 500 2018: -13 -0 -1 -1 -7 -36 000
Willblesen 5 Plass 434 750
11 år MØRKRØD V v.Moe Odin I. Thompson Sørlandets Travpark 5 25/9 - 02 / 7 1660 28,0 135
e. Willtilla v. Braute R. Roland Klosterskogen Travbane 0 28/7 - 01 / 5 2100 28,3a 547
Heidi Gylseth /Bogøy M. Finsand Sørlandets Travpark 4 22/7 - 04 / 1 1640 25,8 197
Caroline Roland (A) Øystein Tjomsland (T) I. Thompson Sørlandets Travpark 4 03/7 - 07 / 6 2200 30,3 94
Svart m/rød hestesko,rød init.CR/ermer R. Roland Jarlsberg Travbane 6 20/6 - 01 / 10 1609 28,1a 475
6 2016: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000 2015: -12 -0 -0 -0 -2 -5 500
Tidemand Pål 6 Plass 361 500
11 år MØRKBR V v.Pål Even M. Berås Sørlandets Travpark 5 04/9 - 07 / 6 2160 30,0 280
e. Tidemand Trolla v. Perle Troll M. Berås Sørlandets Travpark 6 22/7 - 04 / 3 1640 26,1 461
Torfinn Topland /Birkeland M. Berås Sørlandets Travpark - 15/5 - 09 / 7 2200 dg 149
Arild Berås (T) M. Berås Jarlsberg Travbane 0 29/4 - 02 / 11 2140 32,0 1443
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 06/9 - 07 / 7 1609 dist ag 428