<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:15 V65-4
V5-1


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 27.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -8 -0 -0 -1 -2 -12 000 2017: -17 -2 -4 -5 -5 -122 000
Rappalma 1 Plass 163 500
7 år MØRKBR HP v.Alm Viktor M. Høitomt Sørlandets Travpark 4 25/9 - 08 / 5 2180 32,2 72
e. Rappeldi v. Elding O. Østre Sørlandets Travpark 2 11/9 - 08 / 7 2180 33,2 115
Arne Sagedal-Jon K. Mykland E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 11/12 - 08 / 7 2120 35,2 68
Ole Johan Østre (T) Arne Sagedal E. Høitomt Momarken Travbane 8 17/11 - 03 / 3 2140 36,0 86
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame V. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 12/7 - 01 / 8 2160 33,2 rg 447
2 2017: -13 -0 -2 -1 -2 -29 000 2016: -13 -0 -0 -4 -3 -32 500
H.G. Mode 2 Plass 61 500
6 år BRUN V v.Järvsöviking* (S) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane - 21/10 - 03 / 5 2100 dg 48
e. H.G. Celin v. Elding K. Hauge Sørlandets Travpark - 16/10 - 02 / 1 2140 dg 48
Ronny Mørland /Oslo V. Hop Klosterskogen Travbane 3 06/10 - 03 / 7 2120 32,4 g 17
Eirik Høitomt (T) Karin Hauge (A) V. Hop Bjerke Travbane - 20/9 - 02 / 2 2100 g2 ag 20
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek V. Hop Bjerke Travbane 3 31/8 - 02 / 11 2100 29,4a 152
3 2016: -2 -0 -0 -1 -1 -8 000 2015: -2 -1 -0 -0 -1 -20 000
Ridder Rosa 3 Plass 28 000
4 år LYSBRUN HP v.Lome Elden Å. Tengsareid Forus Travbane 3 20/9 - 07 / 10 2060 31,2 g 36
e. Aasfrigga v. Friggbest K. Bore Forus Travbane P 10/9 - 20 / 5 2060 37,0 P
Kjetil Bore /Bryne Å. Tengsareid Sørlandets Travpark N 22/7 - 22 / 5 2140 31,1 r N
Åsbjørn Tengsareid (T) Kjetil Bore (A) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 5 02/7 - 05 / 2 2100 31,9 g 171
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Forus Travbane 1 09/6 - 01 / 3 2040 32,4 43
4 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -6 500 2018: -17 -1 -2 -3 -5 -63 000
Reinfaks 1 Plass 203 700
8 år MØRKBR V v.Voje Faks G. Gundersen Jarlsberg Travbane 2 21/10 - 03 / 3 2100 32,2 g 274
e. Bakkmo Fuksa v. Braute Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 5 16/10 - 02 / 2 2140 32,3 202
Kathrine Holt Hansen-Torun Holt Hansen L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 06/10 - 04 / 4 2100 31,3 g 203
Lars Anvar Kolle (T) Per Gottling (T) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 30/9 - 04 / 12 2120 33,4 g 432
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 6 01/9 - 04 / 9 2120 31,7 185
5 2018: -15 -0 -0 -0 -5 -19 491 2017: -42 -3 -4 -2 -19 -171 500
Bjøre Lydia 2 Plass 269 991
7 år BRUN HP v.Krageboen P. Arvesen Klosterskogen Travbane 4 24/10 - 04 / 12 2140 33,2 426
e. Ravn Dina v. Ravn Jahn P. Arvesen Drammen Travbane 0 20/10 - 02 / 13 2120 34,4 297
Marit Lier /Mysen O. Østre Momarken Travbane 4 16/8 - 01 / 3 2140 31,1ar 49
Per Arvesen (A) O. Sagholen Kala Landbane 4 09/8 - 05 / 3 1900 30,8 171
rød m/grønn vinkel O. Sagholen Momarken Travbane 2 02/8 - 01 / 2 2140 30,7a 416
6 2019: -5 -0 -0 -2 -1 -25 000 2018: -16 -2 -3 -1 -2 -71 000
Odin Faks 3 Plass 153 500
9 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark - 16/10 - 02 / 11 2160 g4 g 32
e. Perla Mi v. Moe Odin Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 25/9 - 04 / 7 2160 31,8 g 17
Irene Gamre Johnsen /Hvittingfoss Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 04/9 - 03 / 6 2640 29,5 15
Geir Mikkelsen (T) Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 14/8 - 03 / 1 2640 30,3 17
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 31/7 - 07 / 10 2180 31,9 28
7 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -6 000 2018: -22 -13 -3 -2 -1 -253 280
Kringlers Viktor 4 Plass 510 690
6 år MØRKBR H v.Tekno Odin L. Kolle Sørlandets Travpark 1 01/10 - 01 / 4 2140 28,6a 25
e. Hera v. Alm Viktor Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 25/9 - 08 / 6 2180 31,0 15
Elin Anita Aasvang-Eva Aasvang Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 4 04/9 - 08 / 5 2160 30,8 16
Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 14/8 - 07 / 4 2140 30,6 21
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark P 22/7 - 22 / 7 2160 32,9 P
8 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -5 -0 -0 -0 -2 -5 000
Kaldbekk Borken 5 Plass 30 000
5 år HUSKBRUN V v.Bork Odin O. Østre Momarken Travbane 6 28/3 - 03 / 12 2160 34,0 g 195
e. Fraun Stine v. Ilmin L. Kolle Sørlandets Travpark 0 22/11 - 01 / 1 2140 br r 386
Sandra Margrethe Homme-Linn-Kristine Homme K. Kvasnes Sørlandets Travpark 0 08/11 - 05 / 4 2140 br g 433
Sandra Margrethe Homme (A) L. Kolle Forus Travbane 0 05/9 - 02 / 3 2060 33,6 g 82
Mørkblå m/røde mansj,belte&krage,rekl T. Borg Klosterskogen Travbane 7 10/8 - 09 / 11 2120 32,4 108
9 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -6 -0 -2 -1 -1 -20 000
Fjellkos Jenta 6 Plass 63 500
7 år MØRKBR HP v.Åsajerven E. Høitomt Jarlsberg Travbane 6 21/10 - 03 / 4 2100 32,7 g 179
e. Gomnes Jenta v. Alm Rigel E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 06/10 - 04 / 3 2100 31,4 92
Jan Wilhelmsen-Else Vigdis Wilhelmsen E. Høitomt Sørlandets Travpark 5 25/9 - 04 / 5 2140 31,0 58
Kristine Kvasnes (S) Jan Wilhelmsen O. Østre Klosterskogen Travbane 4 15/9 - 02 / 6 2100 33,2 g 30
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 04/9 - 08 / 7 2180 29,7 116
10 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -9 -1 -0 -1 -3 -39 000
Linni M. 7 Plass 105 000
7 år SVART HP v.Lome Kongen J. Eriksen Sørlandets Travpark 6 16/10 - 02 / 3 2140 32,4 110
e. Fjære Stjerna v. Nordli Svarten J. Eriksen Sørlandets Travpark 2 25/9 - 04 / 4 2140 30,7 267
Kristen Fatland-Hege Fatland J. Eriksen Sørlandets Travpark 5 27/8 - 01 / 9 2180 30,0 127
Johan Kringeland Eriksen (T) Kristen Fatland J. Eriksen Sørlandets Travpark 0 14/8 - 03 / 2 2660 31,2 g 180
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek J. Eriksen Sørlandets Travpark 4 22/7 - 01 / 11 2140 31,8a 270
11 2018: -10 -2 -0 -1 -3 -43 500 2017: -12 -0 -0 -0 -8 -23 500
Kvindølen 8 Plass 105 500
7 år MØRKBR V v.Neslands Loke E. Høitomt Sørlandets Travpark 7 16/10 - 02 / 4 2140 32,6 371
e. Nordby Bjørk v. Lome Elden G. Mikkelsen Forus Travbane 5 27/9 - 03 / 8 2080 33,1 g 259
Odd Arne Nilsen-Alf O. Nilsen E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 11/9 - 03 / 1 2140 31,5a 107
Natalie Iselin Repstad (A) Odd Arne Nilsen G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 0 27/8 - 08 / 8 2140 br ag 533
Rosa m/hvitt sk.stk,seler & erm,rekl E. Høitomt Forus Travbane 7 06/5 - 05 / 10 2080 30,7 95
12 2018: -23 -1 -0 -1 -8 -44 000 2017: -14 -0 -0 -2 -6 -24 000
Hålands Prinsen 9 Plass 96 850
15 år BRUN V v.Rolex K.* A. Berås Sørlandets Travpark 0 05/6 - 02 / 10 2180 33,2 610
e. Støtmai v. Braute A. Berås Sørlandets Travpark P 03/4 - 22 / 4 2140 36,5 P
Vilde Abusdal /Tveit M. Berås Sørlandets Travpark - 30/11 - 02 / 4 2160 dg 783
Arild Berås (T) A. Berås Sørlandets Travpark - 12/10 - 05 / 1 2140 dg 629
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl M. Berås Sørlandets Travpark P 14/9 - 24 / 2 2160 37,8 P
13 2019: -7 -0 -2 -2 -3 -43 000 2018: -13 -0 -2 -1 -7 -45 000
Will Teddy 1 Plass 342 000
7 år BRUN V v.Dotterud Teddy A. Roland Sørlandets Travpark 3 16/10 - 02 / 6 2160 31,3 454
e. Willtilla v. Braute A. Roland Sørlandets Travpark 4 25/9 - 04 / 10 2160 30,0 635
Rudolf Roland-Andrea Roland A. Roland Sørlandets Travpark 0 31/7 - 04 / 15 2160 31,8 392
Andrea Roland (A) Rudolf Roland (A) E. Høitomt Biri Travbane 0 02/7 - 04 / 3 2100 30,3 216
Grå m/grønt skstk & ermer, hvit søm E. Høitomt Sørlandets Travpark 1 05/6 - 02 / 8 2180 29,3 19
14 2018: -30 -0 -0 -0 -8 -25 000 2017: -45 -1 -0 -9 -21 -135 500
Drill Rosa 2 Plass 230 048
7 år BRUN HP v.Krageboen S. Hogner Bjerke Travbane P 26/10 - 21 / 4 2160 36,6 P
e. Sigdalspila v. Drillo P. Arvesen Bjerke Travbane 0 19/10 - 05 / 4 2140 br g 901
Per Arvesen /Mysen P. Arvesen Biri Travbane 0 14/10 - 01 / 10 2620 35,3 g 790
Anette Frønes (A) Per Arvesen (A) P. Arvesen Jarlsberg Travbane 0 30/9 - 05 / 3 2100 31,9 806
Mørkblå m/burg. ermer, reklame P. Arvesen Biri Travbane 0 23/9 - 03 / 7 2120 34,0 g 780