<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:27 V5-5


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 6.001 kr.
For alle 3-12-årige.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -11 -1 -1 -3 -6 -61 000 2017: -11 -1 -0 -1 -3 -24 000
Lygne Odine 1 Plass 98 000
5 år MØRKBR HP v.Tekno Odin G. Bachmann Sørlandets Travpark 5 16/10 - 07 / 2 2140 37,6 g 138
e. Lygne Borka v. Atom Vinter G. Bachmann Jarlsberg Travbane 0 30/9 - 09 / 3 2100 37,1 g 220
Gry Vigdis Bachmann /Sander G. Bachmann Sørlandets Travpark P 22/7 - 22 / 11 2160 36,7 P
Gry Vigdis Bachmann (T) G. Bachmann Sørlandets Travpark 06/9 - 22 / 8 1660 53,7 g B
svart m/blå ermer, sv. ermstr, rekl G. Bachmann Sørlandets Travpark 16/8 - 24 / 3 2160 57,1 B
2 2016: -3 -0 -0 -0 -2 -4 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Horgen Svint 2 Plass 4 000
5 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) O. Østre Jarlsberg Travbane 0 03/9 - 08 / 5 2100 38,8 rg 345
e. Ganglina (S) v. Troll Jahn A. Sveinungsen Sørlandets Travpark P 14/8 - 20 / 2 2160 38,5 g P
Natalie Pedersen /Froland Ø. Ruttenborg Biri Travbane N 13/6 - 22 / 8 2120 58,7 g N
Ole Johan Østre (T) Ann May Sveinungsen (A) A. Stensen Momarken Travbane 17/9 - 22 / 6 2160 58,5 B
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame A. Stensen Momarken Travbane 10/9 - 23 / 10 2160 00,0 g B
3 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Idu Alma 3 Plass 0
4 år BRUN HP v.Alm Viktor A. Frønes Sørlandets Travpark P 01/10 - 22 / 3 2140 38,5 P
e. Alm Ylva v. Alm Svarten E. Høitomt Sørlandets Travpark N 28/2 - 22 / 4 2140 47,2 N
Frida Dalen Felle-Else-Beth Viddal Å. Tengsareid Drammen Travbane 06/10 - 21 / 2 1720 54,7 B
Anette Frønes (A) Frida Dalen Felle Å. Tengsareid Drammen Travbane 09/9 - 20 / 5 1720 54,2 g B
Mørkblå m/burg. ermer, reklame
4 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -8 -0 -1 -0 -3 -14 000
Kanel 4 Plass 17 000
5 år BRUN HP v.Alm Viktor Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 27/8 - 01 / 3 2140 35,3 g 134
e. Olava v. Spikeld M. Soma Forus Travbane 0 02/8 - 03 / 2 2040 36,2 g 104
Stall Marteng M. Soma Forus Travbane 7 26/7 - 04 / 3 2040 34,4 83
Åsbjørn Tengsareid (T) M. Soma Sørlandets Travpark 0 15/5 - 01 / 4 2140 34,2 g 846
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam M. Soma Sørlandets Travpark 0 10/4 - 07 / 1 2140 38,6 g 392
5 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Minelita 5 Plass 0
4 år BRUN HP v.Voje Faks D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 03/9 - 08 / 6 2100 38,1 g 515
e. Minella v. Minpil D. Dalen Klosterskogen Travbane P 28/7 - 21 / 13 2120 40,1 P
Wera Teresa Gulliksen /Herre T. Borg Drammen Travbane 09/9 - 20 / 7 1720 57,7 g B
Eirik Høitomt (T) Anders Andersen (T)
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
6 2019: -4 -1 -0 -0 -2 -47 000 2018: -16 -3 -2 -2 -5 -151 500
Tangen Elvira 6 Plass 309 500
6 år SVART HP v.Järvsöfaks (S) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark P 16/10 - 21 / 5 2160 35,5 P
e. Tangen Tina v. Elding J. Eriksen Sørlandets Travpark 06/9 - 22 / 9 1660 49,8 B
Dag Hedberg /Sandefjord
Øystein Tjomsland (T)
mørkblå m/sølv reklame
7 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -6 -0 -1 -1 -1 -14 000
Kolnes Molly 1 Plass 14 000
4 år BRUN HP v.Bork Odin E. Grohs Klosterskogen Travbane 0 09/6 - 02 / 3 2100 br g 316
e. Kapoline v. Elding E. Grohs Drammen Travbane 6 29/5 - 01 / 4 2100 40,9 276
Johan Auestad /Ålgård E. Grohs Jarlsberg Travbane 0 29/4 - 07 / 9 2120 37,5 502
Espen Grohs (A) Åge Holløkken E. Grohs Klosterskogen Travbane 2 17/4 - 08 / 8 2100 35,5 104
svart m/hvitt skråbånd,mansj. gr.sømme E. Grohs Klosterskogen Travbane P 07/4 - 21 / 6 2120 35,7 P
8 2019: -14 -1 -1 -1 -9 -83 000 2018: -31 -0 -4 -2 -8 -78 000
Dæmro Svarten 1 Plass 313 000
8 år SVART V v.Krageboen P. Johannessen Klosterskogen Travbane 6 24/10 - 04 / 3 2100 35,8 g 300
e. Øyers Palma v. Alm Svarten P. Johannessen Sørlandets Travpark 4 16/10 - 07 / 7 2160 36,5 g 54
Stall Travellers P. Johannessen Klosterskogen Travbane 5 06/10 - 03 / 3 2100 34,2 585
Pål Henning K. Johannessen (A) P. Johannessen Biri Travbane 5 23/9 - 08 / 1 2100 35,2 g 514
Lilla m/rødt sidef, hvit stj & ermr O. Østre Drammen Travbane 8 26/4 - 02 / 7 2100 37,0 g 276
9 2019: -8 -0 -1 -1 -5 -47 500 2018: -26 -0 -5 -5 -10 -111 500
Hellestvedt Trym 2 Plass 292 400
7 år SVART V v.Voje Faks L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 13/10 - 03 / 2 2100 33,9 386
e. Hellestvedt Rappa v. Moe Odin L. Kolle Klosterskogen Travbane - 11/8 - 08 / 2 2100 dg 70
Kirstine Barth /Herre L. Kolle Drammen Travbane 8 12/7 - 03 / 1 2100 35,0 g 109
Jostein Barth (A) L. Kolle Bjerke Travbane - 29/6 - 09 / 4 2100 dg a 120
grønn m/rødt og grått kryss D. Dalen Drammen Travbane - 21/6 - 03 / 2 2100 dg 67