<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:30 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2016: -2 -0 -0 -0 -2 -5 500 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Classic Photo 2100 1 Plass 5 500
4 år BRUN HP v.S.J.'s Photo* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 29/10 - 20 / 6 1640 25,4 B
e. High Class v. Sugarcane Hanover* (US)
Torstein Skjaker /Jaren
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T)
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
2 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Aragorn Division 2 Plass 0
4 år SVART V v.L'Ideal Bricois (FR) E. Holm Biri Travbane 06/11 - 23 / 2 2100 31,2 B
e. Crown Chip (us) (US) v. Pine Chip* (US)
Jo Svenstad-Anders K. Olsen
E. Holm
hvit m/grønn ruter/ermstr, reklame
3 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Famolas 2120 1 Plass 0
3 år BRUN H v.Gonagas
e. Eldi Stjerna v. Elding
Jan-Erik Minge /Skreia
M. Høitomt Jan-Erik Minge
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek
4 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -5 -0 -0 -0 -2 -5 000
Trollanne 2 Plass 7 000
11 år BRUN HP v.Sokna Troll M. Gundersen Biri Travbane - 26/8 - 20 / 11 2120 dgpp N
e. Eld Riga v. Elding
Gudbrand O. Skiaker /Jaren
M. Gundersen Gudbrand O. Skiaker
marineblå m/hvit og rød søm + reklame
5 2017: -3 -0 -1 -0 -2 -10 500 2016: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000
Frøken Fjong 3 Plass 12 500
6 år BRUN HP v.Spikeld Ø. Ruttenborg Biri Travbane P 25/7 - 20 / 3 2120 39,7 P
e. Starelv Frøkna v. Spang Best L. Johnsen Biri Travbane 23/6 - 20 / 6 2120 58,4 B
Anne Marie Sveen /Raufoss L. Johnsen Biri Travbane 14/6 - 20 / 6 2100 59,0 g B
A. Sveen
blå m/røde hestesko og ermstriper.
6 2017: -15 -0 -1 -1 -6 -31 500 2016: -11 -2 -2 -1 -4 -62 000
Kopi 4 Plass 97 000
7 år BRUN HP v.Steinsvad Eld E. Høitomt Biri Travbane 4 14/10 - 08 / 9 2120 32,4 58
e. Stri v. Rappfot E. Høitomt Bjerke Travbane 5 14/7 - 02 / 4 2100 31,9a 88
Sille Antonsen /Gran G. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 01/7 - 03 / 9 2120 34,4 g 53
H. Brendengen Morten Antonsen (T) G. Gundersen Bjerke Travbane 3 01/6 - 09 / 5 2140 31,9 g 91
Gul m/svart P G. Gundersen Bjerke Travbane 4 18/5 - 03 / 4 2140 32,3 208
7 2018: -5 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -2 -0 -1 -2 -44 000
Livatt 5 Plass 78 000
8 år BRUN HP v.Steinsvad Eld L. Kolle Bjerke Travbane 0 19/10 - 09 / 13 2160 32,0 234
e. Spensti v. Pilmin V. Hop Bjerke Travbane 6 14/9 - 09 / 10 2160 32,4 352
Hilde Pettersen Vik /Opphaug G. Gundersen Bjerke Travbane 0 01/9 - 04 / 7 2100 33,0a 86
H. Vik Morten Antonsen (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 1 18/8 - 02 / 1 2100 31,3a 69
Gul m/svart P O. Østre Momarken Travbane 0 02/8 - 01 / 7 2140 33,1a 308
8 2018: -3 -0 -0 -1 -2 -10 000 2017: -6 -0 -0 -1 -3 -11 000
Amazona 6 Plass 21 000
7 år SVART HP v.Nordli Svarten Ø. Ruttenborg Biri Travbane N 15/1 - 20 / 1 2100 43,5 r N
e. Dolly Vilja v. Elding
Håkon Marius Kvæken-Per Kolbjørn Kjæstad
B. Steinseth Leif Johnsen (A)
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj
9 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -11 -0 -1 -0 -6 -24 000
Balder Stella 7 Plass 27 000
7 år BRUN HP v.H.G. Balder
e. Røise Stella v. Klaastad Ulv
Arne Hansebråten-Karin Hansebråten
Ø. Ruttenborg Arne Hansebråten
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame
10 2018: -13 -4 -0 -0 -2 -120 000 2017: -13 -1 -1 -0 -3 -43 000
Smedtulla 8 Plass 249 000
6 år SVART HP v.Bokli Balder O. Mikkelborg Biri Travbane - 14/10 - 01 / 9 2620 dg 63
e. Smedjenta v. Elding M. Gundersen Biri Travbane - 02/10 - 01 / 12 2120 dg 102
Torbjørn Smedsrud /Fåberg O. Mikkelborg Bjerke Travbane 1 21/9 - 05 / 4 2140 29,2 g 110
O. Mikkelborg Torbjørn Smedsrud O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 06/9 - 02 / 6 2100 dg a 230
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl K. Johansen Biri Travbane - 30/7 - 02 / 13 2120 dg 258