<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:20 V5-5
V4-2
KVAL. BIRI OPPDRETNINGSLØP HOPPER.
KVAL. BIRI OPPDRETNINGSLØP HOPPEAVDELING
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For alle 3-årige hopper.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-6-5 Plass : 7-6-5

1 2017: -5 -0 -0 -0 -1 -2 000 2016: -13 -2 -0 -0 -7 -59 322
Stjerne Linn 2100 1 Plass 61 322
4 år SVART HP v.Wik Stjernen K. Malmin Momarken Travbane 0 15/10 - 06 / 11 2140 32,1ag 1420
e. Kroken Stjerna v. Moe Odin K. Malmin Momarken Travbane 5 04/10 - 02 / 1 2140 31,7a 309
Ernst Karlsen /Birkeland K. Malmin Bjerke Travbane 5 05/9 - 02 / 3 2100 35,4a 301
K. Malmin Ernst Karlsen M. Høitomt Dannero 0 07/8 - 04 / 7 2140 31,2a 470
Mørkblå med gul reklame/bånd M. Høitomt Dannero 5 25/7 - 08 / 9 2140 31,8a 222
2 2017: -6 -1 -0 -0 -2 -62 487 2016: -8 -3 -2 -1 -1 -264 000
Eigelands Helga 2 Plass 326 487
4 år MØRKBR HP v.Lome Kongen T. Solberg Momarken Travbane 3 15/10 - 06 / 3 2140 29,1a 46
e. Eigelands Frøkna v. Braute V. Hop Momarken Travbane 1 04/10 - 02 / 8 2140 30,6a 14
Team Myhre V. Hop Bjerke Travbane 2 18/9 - 01 / 1 2100 27,1a 184
V. Hop Alexander Myhre G. Flåten Bjerke Travbane 1 05/9 - 03 / 2 2100 30,0a 49
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Flåten Jarlsberg Travbane 2 05/8 - 03 / 2 2100 31,0 31
3 2016: -12 -0 -2 -3 -6 -166 776 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Cuba Stripa 3 Plass 166 776
3 år RØD HP v.Briskeby Philip G. Austevoll Bjerke Travbane 10 18/9 - 01 / 4 2100 31,0ag 581
e. Cuba Torita v. Nøstetor G. Austevoll Bjerke Travbane 2 05/9 - 03 / 6 2100 30,5a 25
Annette Stordal /Lierskogen G. Austevoll Dannero 3 07/8 - 04 / 3 2140 30,3a 239
G. Austevoll Annette Stordal (A) G. Austevoll Dannero 2 25/7 - 08 / 11 2140 31,3a 246
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane 6 07/7 - 04 / 10 2120 30,4 723
4 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -13 -0 -0 -2 -9 -50 500
Reime Stjerna 4 Plass 50 500
4 år SVARTBRUN HP v.Moe Odin V. Hop Klosterskogen Travbane 5 24/10 - 07 / 8 2120 34,8 g 135
e. Tekno Gnista v. Eng Svarten T. Haugen Sørlandets Travpark 5 01/10 - 01 / 2 2140 32,2a 269
Stall Frivold T. Haugen Sørlandets Travpark 7 25/9 - 04 / 2 2140 31,3 930
T. Solberg Stein G. Larsen G. Austevoll Momarken Travbane 4 02/8 - 01 / 5 2140 31,4a 51
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Haugen Sørlandets Travpark 6 22/7 - 01 / 3 2140 32,0a 572
5 2019: -8 -1 -1 -0 -3 -46 000 2018: -23 -1 -3 -2 -12 -94 000
Jerkla O.K. 5 Plass 283 000
6 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld E. Høitomt Momarken Travbane 6 15/10 - 06 / 9 2140 29,3a 305
e. Torpa Kry v. Moe Odin E. Høitomt Momarken Travbane 3 04/10 - 01 / 3 2140 29,5a 303
John Arne Degnes-Jan Ove Breivik L. Kolle Bjerke Travbane 5 18/9 - 01 / 10 2100 28,6a 824
E. Høitomt Øystein Tjomsland (T) L. Kolle Bjerke Travbane 3 05/9 - 02 / 8 2100 29,3a 443
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek Ø. Tjomsland Forus Travbane 4 02/8 - 07 / 8 2060 32,1 26
6 2017: -11 -2 -3 -3 -1 -338 000 2016: -13 -2 -6 -1 -4 -509 067
Tekno Lotta 6 Plass 847 067
4 år SVART HP v.Tekno Odin L. Kolle Momarken Travbane 1 15/10 - 06 / 1 2140 28,7a 122
e. Gomnes Lotta v. Moe Odin L. Kolle Momarken Travbane 2 04/10 - 01 / 4 2140 29,1a 150
Team Tekno Lotta G. Flåten Bjerke Travbane 3 18/9 - 01 / 2 2100 28,0a 178
L. Kolle Geir Flåten (T) G. Flåten Bjerke Travbane 1 05/9 - 01 / 6 2100 30,8a 144
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl G. Flåten Årjäng 8 09/8 - 07 / 2 2140 32,3 41
7 2017: -5 -2 -0 -0 -2 -147 000 2016: -9 -4 -2 -1 -2 -318 110
Møller Jerka 7 Plass 465 110
4 år BRUNBORKET HP v.Mørtvedt Jerkeld Ø. Tjomsland Momarken Travbane 4 15/10 - 06 / 2 2140 29,3a 43
e. Linspika v. Spikeld Ø. Tjomsland Momarken Travbane 1 04/10 - 01 / 5 2140 28,9a 92
Stall Olympic AB /Nordre Toten Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 4 18/9 - 01 / 5 2100 28,0a 34
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 2 05/9 - 02 / 7 2100 28,4a 19
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Hagmyren 1 24/6 - 01 / 6 2140 29,8 15