<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:00 V5-4
V4-1
KVAL. BIRI OPPDRETNINGSLØP HOPPER
KVAL. BIRI OPPDRETNINGSLØP HOPPEAVDELING
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For alle 3-årige hopper.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-7-5 Plass : 1-7-5

1 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -11 276 2018: -12 -1 -2 -3 -0 -191 012
Uggla i Mossen* (S) 2100 1 Plass 1 813 408
6 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) U. Eriksson Momarken Travbane 5 15/10 - 06 / 7 2140 29,3ag 18
e. Lax Vilja* (S) v. Moe Odin U. Eriksson Momarken Travbane 5 04/10 - 01 / 6 2140 30,1ag 10
Sverige Ø. Kihlstrøm Bjerke Travbane 1 18/9 - 01 / 3 2100 26,9a 14
U. Eriksson Jan-Olov Persson (T) Ø. Kihlstrøm Bjerke Travbane 1 05/9 - 02 / 9 2100 28,2a 18
rød med mørkeblå stolpe. Ø. Kihlstrøm Dannero 1 07/8 - 04 / 2 2140 29,9ag 17
2 2018: -7 -1 -1 -0 -1 -28 000 2017: -16 -0 -0 -2 -10 -91 414
Teknologika 2 Plass 178 687
5 år SVART HP v.Tekno Odin U. Eriksson Momarken Travbane 0 04/10 - 02 / 4 2140 33,2ag 191
e. Turbo Tulla v. Bork Rigel B. Goop Bjerke Travbane 8 18/9 - 01 / 7 2100 29,0a 486
Stall Bilbo Ø. Kihlstrøm Bjerke Travbane 3 05/9 - 03 / 7 2100 30,6a 119
M. Gundersen Martine O. Sørvik (T) G. Gundersen Klosterskogen Travbane 0 25/8 - 04 / 12 2120 33,0 225
marineblå m/hvit og rød søm + reklame U. Eriksson Dannero 0 07/8 - 04 / 11 2140 31,0ag 691
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Alve Frøkna 3 Plass 242 000
6 år BRUNBORKET HP v.Bork Odin T. Fløysand Momarken Travbane 2 15/10 - 06 / 4 2140 28,8a 193
e. Rato Dally v. Rappfot T. Fløysand Momarken Travbane 2 04/10 - 02 / 6 2140 30,7a 146
Harald A. Leknes-Arvid Alver T. Fløysand Momarken Travbane 0 06/8 - 02 / 6 2140 31,6 g 168
T. Fløysand Martine Wessel (T) T. Fløysand Sørlandets Travpark 5 23/7 - 01 / 3 2160 30,0 184
Svart m/hvitt bånd&ermr,gulskklaff,rek D. Dalen Bjerke Travbane 3 13/7 - 02 / 2 2140 31,5 g 49
4 2016: -7 -0 -1 -1 -4 -50 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Berglund Svarta 4 Plass 50 000
3 år KOBBERRØD HP v.Bork Odin G. Austevoll Momarken Travbane 0 15/10 - 06 / 8 2140 30,4ag 602
e. Alva Bausa v. Spikeld G. Austevoll Momarken Travbane 6 04/10 - 01 / 8 2140 30,5ag 464
Lars Linderberg Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 5 05/9 - 01 / 7 2100 31,3a 77
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane 2 07/7 - 04 / 5 2100 30,5 111
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 3 26/6 - 02 / 2 2140 31,6 36
5 2017: -6 -0 -0 -0 -2 -17 503 2016: -12 -4 -1 -4 -1 -323 319
Sirifaxa* (S) 5 Plass 340 822
4 år SVART HP v.Moe Odin J. Persson Momarken Travbane 0 15/10 - 06 / 5 2140 34,7ag 280
e. Eldsiri* v. Järvsöfaks (S) J. Persson Momarken Travbane 3 04/10 - 02 / 7 2140 31,4a 47
Sverige U. Ohlsson Bjerke Travbane 6 18/9 - 01 / 6 2100 28,8a 241
J. Persson U. Ohlsson Bjerke Travbane 3 05/9 - 01 / 8 2100 30,9a 22
blå med gult kryss. U. Ohlsson Dannero 2 07/8 - 04 / 1 2140 30,0a 32
6 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -22 -1 -3 -1 -9 -99 000
Lygna Lotte 6 Plass 220 554
6 år SVART HP v.Bork Odin G. Gundersen Bjerke Travbane 7 18/9 - 01 / 8 2100 28,9a 407
e. Lygna Larsi v. Elding G. Gundersen Bjerke Travbane 4 05/9 - 01 / 2 2100 31,3a 20
Stall Lygnasæter G. Gundersen Årjäng 1 21/8 - 02 / 9 2160 30,4 17
G. Gundersen M. Gundersen Bjerke Travbane 0 03/8 - 05 / 1 2140 32,2 g 37
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane 1 14/7 - 02 / 8 2100 31,8a 16
7 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -1 -0 -5 -28 500
Aine G.L. 7 Plass 543 102
6 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) J. Mjølnerød Momarken Travbane 0 15/10 - 06 / 10 2140 29,7a 524
e. Tangen Mari v. Lome Kongen J. Mjølnerød Momarken Travbane 4 04/10 - 02 / 2 2140 31,7a 49
Rose-Marie Henriksen /Borgenhaugen O. Kjenner Bjerke Travbane 5 05/9 - 03 / 4 2100 31,4ag 40
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Dannero 4 07/8 - 04 / 10 2140 30,6a 158
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Dannero 4 25/7 - 08 / 8 2140 31,3a 78