<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:10 V65-4
V5-2


Varmblods 1609 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 75.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -10 -1 -2 -0 -4 -41 000
J.B.'s Oscar 1 Plass 75 000
9 år MØRKBR V v.Super Nick (US) J. Undem Sørlandets Travpark 0 05/6 - 04 / 8 2140 17,1a 354
e. Matchtoy v. Prakastian (US) J. Undem Klosterskogen Travbane 7 26/5 - 01 / 3 1700 15,8a 162
Stall Famix J. Undem Klosterskogen Travbane 2 05/5 - 06 / 8 1700 16,3a 133
Johan Herbjørn Undem (T) Jan Tore Rønningen (A) J. Undem Klosterskogen Travbane 1 28/4 - 03 / 5 2100 17,9a 162
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Klosterskogen Travbane 2 07/4 - 02 / 9 2100 18,6 241
2 2016: -7 -0 -0 -1 -3 -12 544 2015: -8 -0 -0 -2 -4 -28 111
Fermicalva* (S) 2 Plass 71 015
5 år BRUN HP v.Conny Nobell (S) G. Gundersen Bjerke Travbane 4 13/10 - 02 / 9 2100 17,4a 136
e. Ooh La La (US) v. Balanced Image (US) E. Sørmo Momarken Travbane 5 04/10 - 08 / 1 2140 18,1a 193
Sverige B. Duestad Årjäng 0 28/8 - 04 / 9 2140 20,6ag 212
Kristian Bjørnerød (T) Therese Sinding J. Eilertsen Kala Landbane 3 09/8 - 02 / 1 1900 14,9a 301
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm M. Gundersen Momarken Travbane 0 02/8 - 04 / 12 2140 19,3a 294
3 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2016: -9 -0 -0 -1 -5 -20 000
Chelina's Girl 3 Plass 67 500
9 år BRUN HP v.Juliano Star* (FR) O. Østre Momarken Travbane 4 10/5 - 04 / 1 2140 16,7a 72
e. Chelina Noble v. Stanley Kosmos (US) O. Østre Jarlsberg Travbane - 29/4 - 04 / 9 2100 dg a 820
Kristoffer Bermingrud-Kåre Hammerborg A. Stensen Bjerke Travbane 5 14/4 - 02 / 10 2100 19,5a 31
Gunnar Austevoll (T) Kristoffer Bermingrud A. Stensen Bjerke Travbane 3 30/3 - 04 / 12 2140 17,0 1195
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Gundersen Jarlsberg Travbane 5 20/3 - 02 / 11 1609 16,8a 424
4 2017: -11 -1 -2 -0 -4 -41 357 2016: -17 -0 -5 -1 -2 -38 500
Lindy Cru 4 Plass 106 726
6 år M.BRUN HP v.Mythical Lindy (US) V. Hop Bjerke Travbane 2 12/10 - 01 / 4 2140 17,5 40
e. Vicuna Boko (S) v. Tagliabue* (US) V. Hop Bjerke Travbane 5 05/10 - 03 / 7 2160 17,0 41
Vidar Ødegaard /Matrand V. Hop Momarken Travbane 2 22/9 - 03 / 4 2140 16,4a 52
Vidar Hop (T) Vidar Ødegaard H. Eggen Bjerke Travbane 2 08/9 - 03 / 5 2100 16,3a 254
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl H. Eggen Bjerke Travbane 0 24/8 - 03 / 10 2100 17,1a 624
5 2017: -29 -0 -1 -2 -17 -66 500 2016: -19 -2 -4 -4 -2 -68 000
Looking Flower Shine 5 Plass 151 500
9 år BRUN HP v.Master Thoj H. Nordland Bjerke Travbane 0 22/10 - 01 / 10 2100 17,6a 192
e. Looking Suit v. Zoot Suit (US) H. Nordland Bjerke Travbane 3 05/10 - 03 / 13 2160 16,7 92
Håkon Johannes Nordland /Våle H. Nordland Bjerke Travbane 1 29/9 - 02 / 4 1609 14,9a 21
Håkon Johannes Nordland (A) H. Nordland Momarken Travbane 2 27/9 - 06 / 10 2140 18,3a 142
hvit m/blå ermer,gull belte&mansj,rekl H. Nordland Bjerke Travbane 1 08/9 - 03 / 4 2100 16,3a 45
6 2017: -9 -2 -0 -1 -3 -51 000 2016: -12 -0 -2 -1 -8 -39 000
Concoler 6 Plass 108 500
10 år BRUN V v.Fill V. (CA) O. Østre Jarlsberg Travbane 2 21/10 - 02 / 1 1609 16,1a 109
e. Joventa v. Speedy Tomali (US) O. Østre Klosterskogen Travbane 5 06/10 - 05 / 2 2100 17,7a 161
Kjell Kristiansen-Jens Kåre Åsen V. Hop Klosterskogen Travbane 6 24/9 - 01 / 8 2100 17,3a 144
Åsbjørn Tengsareid (T) Kjell Kristiansen Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 4 15/9 - 05 / 6 1700 16,5a 101
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 5 04/9 - 04 / 9 1609 15,0a 393
7 2017: -12 -0 -0 -1 -5 -25 500 2016: -9 -2 -1 -0 -4 -56 000
Callias Va Bene 7 Plass 121 500
5 år BRUN V v.Severino (FR) K. Malmin Momarken Travbane 5 15/10 - 05 / 11 2140 15,7a 283
e. Lion Queen (US) v. Sir Taurus* (US) K. Malmin Biri Travbane 2 23/9 - 01 / 3 2600 17,1a 83
Bernt Johannessen /Siljan G. Austevoll Biri Travbane 4 26/8 - 02 / 1 2100 15,8a 141
Kristian Malmin (T) Trond Anderssen (T) K. Malmin Bjerke Travbane - 25/5 - 03 / 6 2600 dg a 142
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Bjerke Travbane 4 13/4 - 09 / 8 2100 15,9a 63
8 2017: -2 -1 -0 -0 -1 -18 000 2016: -7 -4 -3 -0 -0 -89 000
A Dream (DK) 8 Plass 107 000
5 år MØRKBR H v.Trophy Catch (US) L. Kolle Bjerke Travbane 1 19/10 - 04 / 3 2100 16,2a 67
e. Dare to Dream (S) v. Buzzin Brian (US) L. Kolle Sørlandets Travpark 1 11/9 - 04 / 10 2140 16,6 16
Kåre Rystad /Grimstad L. Kolle Sørlandets Travpark 1 14/8 - 08 / 7 2140 17,4a 17
Lars Fredrik Kolle (A) Lotte Nordli L. Kolle Sørlandets Travpark 2 22/7 - 10 / 10 2160 16,1 21
Hvit m/blå sk.stk, seler & 3/4 erm L. Kolle Klosterskogen Travbane 1 26/5 - 07 / 5 2100 17,5 18
9 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2016: -13 -0 -2 -1 -6 -37 000
Run Kajoka (DK) 9 Plass 78 910
9 år MØRKBR V v.Southall Hanover* (US) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 01 / 6 2100 17,9a 117
e. Kascara Flame (DK) v. Extreme Aunou* (FR) C. Hande Klosterskogen Travbane 2 01/9 - 07 / 1 2100 17,9a 50
Hanne Rønningen-Oddbjørn Sveen G. Austevoll Klosterskogen Travbane 5 25/8 - 05 / 8 2100 18,2 152
Pål Rønningen (A) Hanne Rønningen C. Hande Klosterskogen Travbane 3 18/8 - 03 / 6 2100 18,7a 154
grønn m/gult kryss/ruterfelt, reklame G. Austevoll Drammen Travbane 2 08/8 - 05 / 9 2100 19,2a 221
10 2017: -9 -1 -1 -0 -5 -42 000 2016: -16 -1 -2 -3 -6 -74 000
Priscilla E.P. 10 Plass 116 000
5 år BRUN HP v.Credit Winner* (US) T. Solberg Bjerke Travbane 4 19/10 - 04 / 9 2100 16,7a 82
e. U.S. Francesca v. Coktail Jet (FR) A. Akselsen Momarken Travbane 3 04/10 - 08 / 10 2140 17,8a 46
Vidar Kalnes /Horten A. Akselsen Bjerke Travbane 2 21/9 - 01 / 8 2100 16,2a 117
Adrian Solberg Akselsen (S) Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Drammen Travbane 1 13/9 - 03 / 2 2100 17,9a 265
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Drammen Travbane - 20/8 - 10 / 3 1700 dg a 699
11 2017: -7 -0 -0 -1 -1 -8 000 2016: -18 -2 -4 -4 -3 -72 510
Espagna Frejo (NL) 11 Plass 83 112
6 år BRUN HP v.Gloss Yatzee (S) R. Bjørnbeth Bjerke Travbane 5 16/9 - 02 / 10 2100 17,8a 144
e. Labyrinth (NL) v. Volo Prise (NL) E. Høitomt Sørlandets Travpark 6 04/9 - 04 / 3 1609 15,3a 124
Lars Barth /Larvik E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 14/8 - 04 / 7 1609 16,3a 78
Dag-Sveinung Dalen (T) Tor Olaf Halle (T) Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 06/8 - 08 / 3 2140 18,1 290
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek T. Solberg Klosterskogen Travbane 2 28/7 - 04 / 5 2100 19,3a 26
12 2017: -7 -0 -1 -3 -0 -28 000 2016: -9 -3 -1 -0 -1 -72 778
Guy Fanatic (NL) 12 Plass 107 092
4 år BRUN V v.Cantab Hall (US) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 1 14/9 - 02 / 6 2160 16,3 18
e. Balance Fanatic (NL) v. Castleton Bass* (US) P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane - 23/8 - 04 / 7 2100 dg a 18
Rune A. Hansen & Stall Friends 007 J. Takter Axevalla - 23/7 - 13 / 8 2140 dg 41
Tom Erik Solberg (T) Anette Skårnes (T) T. Uhrberg Halmstad 2 27/6 - 01 / 7 2140 15,1 56
Blå m/gull seler&stjerner, reklame P. Midtfjeld Bjerke Travbane 1 08/6 - 01 / 1 2140 16,3 44