<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:10 V5-5


Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 75.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -14 -2 -1 -1 -5 -60 000 2017: -13 -0 -1 -2 -4 -29 751
Dixi Elden 1 Plass 165 251
9 år SVART V v.Eldfaksen* (S) O. Østre Jarlsberg Travbane 7 21/10 - 03 / 11 2120 31,9 355
e. Dixi Dalen v. Dublan O. Østre Momarken Travbane - 09/10 - 04 / 12 2140 dg a 376
Ove Steffenrem /Harstad J. Nilsen Momarken Travbane - 16/2 - 02 / 2 1640 dg a 324
Joakim Nilsen (A) O. Østre Bjerke Travbane 0 10/2 - 03 / 4 2140 32,4 174
Svart,svart/lysblå rute skstk,sele,rek O. Østre Jarlsberg Travbane 0 05/2 - 02 / 10 2100 31,8ag 392
2 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -9 -0 -0 -1 -2 -10 258
Aas Milla 2 Plass 48 114
8 år BRUN HP v.H.G. Balder T. Horpestad Årjäng 0 02/10 - 02 / 3 2140 34,8 434
e. Aas Besta v. Spang Best T. Horpestad Årjäng 0 16/7 - 12 / 8 1640 32,1a 146
Asbjørn Rød /Siljan P. Nilsen Årjäng 0 07/7 - 03 / 5 2140 35,3 518
Kai Johansen (T) Asbjørn Rød P. Nilsen Åmål 7 27/5 - 06 / 7 2080 32,4 485
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. T. Horpestad Färjestad 3 25/4 - 10 / 4 1640 31,3 225
3 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -35 -4 -2 -5 -9 -142 500
Egge Edel 3 Plass 220 311
8 år SVART HP v.Lome Elden O. Mikkelborg Biri Travbane 0 23/9 - 03 / 13 2120 32,6 877
e. Edel Jenta v. Alm Svarten O. Mikkelborg Årjäng 6 06/9 - 01 / 1 2140 29,6 79
Merete Viksås /Roa M. Jakobsson Åmål 4 25/8 - 04 / 1 2080 30,0 200
Hans Chr. Holm (T) Merete Viksås O. Mikkelborg Årjäng 5 09/8 - 07 / 11 2160 30,6 520
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl E. Høitomt Bjerke Travbane 0 28/4 - 02 / 6 1609 31,7ag 201
4 2018: -10 -0 -0 -2 -3 -19 500 2017: -21 -1 -1 -2 -9 -55 000
B.H. Faksen 4 Plass 162 650
9 år MELL.BR. V v.Trø Faks D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 12/8 - 03 / 8 1609 30,0ar 533
e. Grimelunds Aria v. Skjoldsvarten D. Dalen Drammen Travbane 0 19/7 - 04 / 5 1700 28,4a 200
Bjørn Haugen /Mjøndalen T. Desserud Biri Travbane 0 16/6 - 02 / 6 2100 30,4a 111
Gunnar Austevoll (T) Asbjørn Wright (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 2 02/6 - 04 / 11 1609 28,8a 272
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl P. Nilsen Årjäng 5 02/5 - 01 / 3 1640 30,1 156
5 2018: -12 -1 -0 -1 -3 -40 000 2017: -13 -0 -1 -1 -2 -25 000
Myklejenta Karin 5 Plass 139 500
8 år BRUN HP v.Vinning Kos K. Bjørnerød Biri Travbane 2 14/10 - 01 / 11 2620 32,8 656
e. Høiby Marit v. Høiby Kongen K. Bjørnerød Momarken Travbane 6 27/9 - 01 / 6 2140 31,8 g 148
Erland Flaten /Aurdal K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 21/9 - 05 / 5 2140 31,4 g 434
Kristian Bjørnerød (T) K. Bjørnerød Biri Travbane 3 09/9 - 03 / 7 2600 31,5 113
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Momarken Travbane 2 30/8 - 03 / 7 2160 31,5 g 184
6 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -6 -0 -0 -0 -3 -8 000
Droseld 6 Plass 84 000
10 år BRUN V v.Bokli Eld A. Akselsen Klosterskogen Travbane 0 13/10 - 01 / 4 1700 30,8ag 398
e. Huldre Drosi v. Korbest K. Malmin Bjerke Travbane 0 21/9 - 05 / 6 2140 33,0 193
Halvor Smeland /Flatdal K. Johansen Bjerke Travbane - 31/8 - 05 / 3 1640 dg 374
Adrian Solberg Akselsen (S) Halvor Smeland J. Gaustad Klosterskogen Travbane 6 11/8 - 05 / 2 2100 31,6 361
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv J. Gaustad Klosterskogen Travbane 3 28/7 - 05 / 1 2100 30,3 555
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -6 -0 -1 -1 -2 -20 000
Børke Bertine 7 Plass 80 360
7 år BRUN HP v.H.G. Balder V. Hop Drammen Travbane 1 20/10 - 02 / 11 2120 32,5 27
e. Børke Berta v. Lykke Gutten V. Hop Drammen Travbane 3 11/10 - 02 / 14 2120 30,9 302
Hilde Bø-Line Charlotte B Hansen V. Hop Klosterskogen Travbane 8 25/8 - 04 / 10 2120 32,3 292
Vidar Hop (T) Arthur Bø (T) K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 0 28/7 - 05 / 8 2100 31,6 184
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl M. Gundersen Årjäng - 07/7 - 03 / 9 2140 dg 404
8 2018: -14 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -23 -0 -0 -0 -2 -7 000
Sør Rigo 8 Plass 76 000
10 år BRUN V v.Qvadrigo (S) J. Theodorsen Momarken Travbane 0 15/10 - 01 / 3 2700 35,8 r 1567
e. Jotrolla v. Troll Jahn J. Theodorsen Bjerke Travbane - 24/8 - 01 / 7 2140 dg 893
Jenny Martine Theodorsen-Anne Elisabeth Theodorsen J. Theodorsen Jarlsberg Travbane 0 19/8 - 04 / 8 2120 31,8 1172
Jenny Martine Theodorsen (A) J. Theodorsen Jarlsberg Travbane 0 12/8 - 03 / 2 1609 30,6ag 1253
Oransje m/svart ruter og ermer K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 0 05/8 - 08 / 1 2620 34,3 g 521
9 2017: -7 -0 -0 -0 -2 -7 000 2016: -18 -0 -0 -2 -8 -32 000
Remvinni 9 Plass 91 000
8 år MØRKBR HP v.Moe Odin S. Løvvold Jarlsberg Travbane 0 21/10 - 03 / 10 2120 32,0 459
e. Ulvdonna v. Lapp Nils (S) G. Austevoll Bjerke Travbane 5 06/10 - 03 / 7 2100 30,1a 120
Wigdis Remme-Terje Remme S. Løvvold Jarlsberg Travbane 6 30/9 - 05 / 1 2100 31,3 76
Siv Emilie Løvvold (S) Terje Remme G. Austevoll Bjerke Travbane 5 12/9 - 05 / 1 2100 30,2a 331
Mblå m/gult sk.stk og sidefelt, rekl S. Løvvold Drammen Travbane 4 28/8 - 01 / 2 1700 28,9 766
10 2018: -14 -3 -3 -2 -3 -126 000 2017: -20 -2 -6 -1 -4 -101 500
Engas Odelsjente 10 Plass 279 500
10 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) S. Løvvold Jarlsberg Travbane P 21/10 - 22 / 6 2120 36,8 P
e. Gilma v. Bork Rigel A. Frønes Klosterskogen Travbane P 06/10 - 20 / 6 2120 35,0 P
Tonje Johannessen /Skien T. Skyltbæk Bjerke Travbane 0 26/12 - 08 / 8 1640 br g 366
Tor Erik Skyltbæk (A) Tonje Johannessen G. Austevoll Jarlsberg Travbane 7 07/12 - 09 / 13 2120 35,1 190
hvit m/grønt & to gule skråbånd + rekl T. Skyltbæk Bjerke Travbane 6 22/11 - 01 / 6 1609 31,5a 536
11 2018: -15 -1 -1 -3 -5 -65 000 2017: -32 -1 -3 -1 -6 -71 500
Nebbenes Friggi 11 Plass 204 500
8 år BRUN HP v.Frigg Elden A. Christensen Klosterskogen Travbane 7 06/10 - 04 / 9 2120 30,8 1076
e. Nebbenes Mari v. Mentor Mollyn A. Christensen Klosterskogen Travbane 7 24/9 - 02 / 4 2100 31,2 1715
Rune Gulddal /Sunde I Sunnhordland A. Christensen Bjerke Travbane 5 01/9 - 04 / 12 2100 32,8a 218
Anne Christensen (A) A. Christensen Jarlsberg Travbane 6 19/8 - 04 / 10 2120 31,7 1239
mørkblå m/hvit stolpe/sk.felt, emblem A. Christensen Bjerke Travbane 0 10/8 - 05 / 9 2160 31,1 734
12 2017: -4 -0 -0 -0 -2 -6 000 2016: -14 -2 -0 -0 -8 -58 183
Lonfaks 12 Plass 82 683
5 år BRUN V v.Voje Faks O. Kjenner Bjerke Travbane 4 13/10 - 03 / 1 1609 28,3ag 77
e. Lona Troll v. Troll Jahn O. Østre Årjäng 4 02/10 - 02 / 13 2180 29,1 102
Tom-Erland Skyer /Stathelle J. Mjølnerød Årjäng 4 07/7 - 03 / 12 2180 29,8 103
Ole-Christian Kjenner (S) Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Arvika - 26/6 - 05 / 4 2100 brg 67
Svart m/oransje stolpe,rekl. J. Mjølnerød Momarken Travbane 6 14/6 - 04 / 2 2140 30,0 g 152